Cz En

1.kvalifikace

  1. Datum: 05. 10. 2019
  2. Závod: Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.04 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 28.35 6.0 V V
2 000316 Olga Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 0 0 0.0 0.0 28.39 5.99 V V
3 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 28.48 5.97 V V
4 083418 Irena Kochová Bzuk Edward Plush Berry 0 0 0.0 0.0 29.48 5.77 V V
5 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 30.06 5.66 V V
6 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 30.14 5.64 V V
7 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat 0 0 0.0 0.0 30.36 5.6 V V
8 090415 Marie Čtvrtečková Bonie 0 0 0.0 0.0 30.56 5.56 V V
9 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 0 0 0.0 0.0 34.05 4.99 V V
10 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 0.0 0.0 34.45 4.93 V V
11 007113 Ludmila Kovářová Max 0 0 0.0 0.0 34.57 4.92 V V
12 077717 Zuzana Tylšová Eli 0 0 0.0 0.0 39.48 4.31 V V
13 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí 0 0 0.0 0.0 40.24 4.22 V V
14 003116 Lenka Hanušová Alesia de Alphaville Bohemia 1 0 0.0 5.0 29.04 5.85 V V
15 032619 Pavla Šteflová Everything in Life Hardy origin 0 1 0.0 5.0 32.89 5.17 V V
16 051719 Martina Jírová Big Shock Breembark 0 1 0.0 5.0 33.71 5.04 V V
17 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future 1 0 0.0 5.0 36.91 4.61 V V
18 054419 Martina Macková Alík 0 1 0.0 5.0 38.25 4.44 V V
19 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera 2 0 0.0 10.0 27.13 6.27 VD VD
20 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny 2 0 0.0 10.0 28.67 5.93 VD VD
21 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 1 1 0.0 10.0 35.89 4.74 VD VD
22 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 2 0 0.0 10.0 36.43 4.67 VD VD
23 072518 Sylvie Tylšová Jumpy 1 1 0.0 10.0 38.92 4.37 VD VD
24 067317 Hana Drápalová Bazalka 3 0 0.0 15.0 36.86 4.61 VD VD
DIS 059718 Jana Haberzettlová Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 098515 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053218 Pavla Bártová Hunter Blue Stříbrná podkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043518 Arnošt Vojíř Free Spirit Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016217 Lucie Jirmanová Dan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012818 Ludmila Kovářová Authentic Beauty Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 098415 Blanka Čápová Ain't She Sweet Hardy origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068118 Tomáš Lokvenc Qwenn Dream of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012919 Jana Mikešová Earleen de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038419 Martina Pernicová Floky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO