Cz En

016217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Jirmanová

    Člen KA

Pes

  1. Dan, Německý ovčák

Výsledky

  1. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  2. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  3. 2.kvalifikace: 16/30, 38.93 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  4. 3.kvalifikace: 14/21, 29.65 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  5. Východočeské finále: 8/19, 32.15 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  6. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  7. AGILITY: 3/30, 43.8 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  8. JUMPING: Diskvalifikován

  9. LA2: Diskvalifikován

  10. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  11. QA4 Agility: Diskvalifikován

  12. QA5 Agility: Diskvalifikován

  13. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  14. QJ5 Jumping: 37/94, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  15. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  16. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  18. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  19. QA1 agility: Diskvalifikován

  20. QA2 agility: Diskvalifikován

  21. QA3 agility: Diskvalifikován

  22. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  23. QJ2 jumping: 52/122, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  24. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  25. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  27. Jumping open L: Diskvalifikován

  28. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  29. 1. zkouška A2 LA2: 1/12, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  30. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  31. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 14/21, 29.33 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  32. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  33. Agility I: Diskvalifikován

  34. Agility II: Diskvalifikován

  35. Jumping I: Diskvalifikován

  36. Jumping II: Diskvalifikován

  37. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  38. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  39. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  40. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  41. 1. Zkouška LA2: 2/10, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  42. 2. Zkouška LA2: 2/10, 40.92 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  43. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  44. 1. Zkouška LA2: 2/11, 45.45 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  45. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  47. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  48. Jumping III L: Diskvalifikován

  49. Jumping II L: Diskvalifikován

  50. Jumping I L: 8/27, 33.72 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  51. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  52. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  53. 2. Zka - LA2: 3/20, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  54. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  55. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  56. 2. běh LA2: 5/15, 46.87 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  57. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  58. 1.kvalifikace: 17/45, 28.71 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  59. 2.kvalifikace: 11/45, 32.82 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  60. 3.kvalifikace: 21/45, 25.53 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  61. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  62. Agility L: Diskvalifikován

  63. Hra L: Diskvalifikován

  64. Jumping L: Diskvalifikován

  65. Zkouška LA2: 2/15, 47.02 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  66. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  67. J Hra: Diskvalifikován

  68. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  69. 1.zkouška: Diskvalifikován

  70. 2.zkouška: Diskvalifikován

  71. Jumping Standard: 4/27, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  72. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  73. Agility II. L: Diskvalifikován

  74. Agility I. L: Diskvalifikován

  75. Jumping II. L: 19/92, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  76. Jumping I. L: Diskvalifikován

  77. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  78. Ne-: Diskvalifikován

  79. Ne-Agility: 22/44, 40.07 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  80. Ne-Jumping: 11/41, 30.39 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  81. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  82. Agility I: Diskvalifikován

  83. Agility II: 15/36, 50.2 s, 27.86 tr. b., 3.88 m/s

  84. Agility III: Diskvalifikován

  85. Jumping I: 24/36, 43.01 s, 14.03 tr. b., 4.23 m/s

  86. Jumping II: 20/34, 44.62 s, 30.43 tr. b., 3.83 m/s

  87. Jumping III: 21/33, 38.45 s, 13.72 tr. b., 4.34 m/s

  88. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  89. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  90. 2. zkouška LA2: 6/17, 39.15 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  91. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  92. II. zkouška LA2: 9/18, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  93. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  94. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  95. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  96. II. zkouška LA2: 7/15, 32.27 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  97. I. zkouška LA2: 9/15, 34.7 s, 24.7 tr. b., 3.34 m/s

  98. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  99. JUMPING 1 L: 15/43, 38.89 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  100. JUMPING 2 L: 12/43, 34.48 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  101. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  102. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  103. II. zkouška LA1: 2/13, 29.32 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  104. I. zkouška LA1: 2/13, 30.97 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  105. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  106. 1. jumping: Diskvalifikován

  107. 2.jumping: Diskvalifikován

  108. 3.jumping: Diskvalifikován

  109. Východočeské finále: 10/19, 35.89 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  110. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  111. LA1 - 1. LA1: 4/10, 39.38 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  112. LA1 - 2. LA1: 4/10, 39.23 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  113. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  114. II. zkouška LA1: 3/12, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  115. I. zkouška LA1: 5/12, 32.91 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  116. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  117. II. zkouška LA1: 3/9, 37.39 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  118. I. zkouška LA1: 6/9, 31.72 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  119. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  120. Agility NE L: 17/39, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  121. Agility So L: Diskvalifikován

  122. Jumping NE L: Diskvalifikován

  123. Jumping So L: 14/37, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  124. Zkouška So LA1: Diskvalifikován

  125. Zkoušky NE LA1: Diskvalifikován

  126. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  127. 1.vítězná: Diskvalifikován

  128. 2.vítězná: 2/8, 40.84 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s