Cz En

AGILITY

  1. Datum: 04. 08. 2019
  2. Závod: Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 95.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 043218 Gabriela Řehořová Elly 0 0 0.0 0.0 47.54 4.0 V V
2 088618 Denisa Korbářová Charlie 0 0 0.0 0.0 52.83 3.6 V V
3 016217 Lucie Jirmanová Dan 0 1 0.0 5.0 43.8 4.34 V V
4 067515 Lucie Jirmanová Argo 1 0 0.0 5.0 44.54 4.27 V V
5 008116 Vít Vávra Jupiter Jenkee Hafkins 1 0 0.0 5.0 50.01 3.8 V V
6 055015 Marie Cimrová Zorro Baddy Akumulator 1 0 1.0 5.87 53.87 3.53 V V
7 098515 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart 1 1 2.0 11.63 54.63 3.48 VD VD
8 062015 Michaela Táflová Lady 2 1 0.0 15.0 42.61 4.46 VD VD
9 062415 Kristýna Galbavá Kiss from a rose of Green Borderline 3 0 0.0 15.0 44.84 4.24 VD VD
DIS 003419 Sabina Žáková Kim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052518 Magdaléna Kolářová Finlandia Fixxy Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045618 Nikola Králová Cider Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046017 Vít Vávra Chase The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045619 Gabriela Řehořová Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083217 Veronika Palová Ruby Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042015 Darina Rýznarová Lexa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038919 Marie Kolářová Helish Storm Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035919 Zuzana Kalousová Maybell Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032218 Kristýna Galbavá Garret Braveheart Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015718 Aneta Jiráčková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004118 Gabriela Řehořová Orange ze Svobodného dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000219 Zuzana Chládková Brown Body Holifix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091912 Jana Pucherová Artemis Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065318 Božena Kubešová Arny von Petrowich DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052316 Jana Pucherová Connie Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066516 Eva Vrkočová Cloei Černé baroko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS