Cz En

Zuzana Chládková

  1. Číslo: 005852
  2. OSA: ZKO Žamberk
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2018
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 002017 (ML), Gangster Boy Dajavera

  2. 000219 (L), Brown Body Holifix

  3. 000821 (L), Dragon Imagine Banasi

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  2. Agility, Dragon Imagine Banasi: Diskvalifikován

  3. Jumping L1, Dragon Imagine Banasi: Diskvalifikován

  4. Zkouška L1, Dragon Imagine Banasi: Diskvalifikován

  5. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  6. 1. Zkouška LA1, Dragon Imagine Banasi: 4/10, 36.8 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  7. 2. Zkouška LA1, Dragon Imagine Banasi: Diskvalifikován

  8. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky V., 11. 06. 2022

  9. 1. zkouška, Dragon Imagine Banasi: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška, Dragon Imagine Banasi: 8/11, 45.0 s, 25.0 tr. b., 3.56 m/s

  11. Jumping, Dragon Imagine Banasi: Diskvalifikován

  12. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  13. II. Zkouška LA1, Dragon Imagine Banasi: 6/17, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  14. I. Zkouška LA1, Dragon Imagine Banasi: 2/17, 38.25 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  15. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  16. 1. Zkouška, Dragon Imagine Banasi: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška, Dragon Imagine Banasi: 4/10, 34.29 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  18. Tuneliáda A1, Dragon Imagine Banasi: 4/11, 19.64 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  19. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  20. Zkouška I., Dragon Imagine Banasi: 5/7, 40.69 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  21. Zkouška II., Dragon Imagine Banasi: Diskvalifikován

  22. Zkouška III., Dragon Imagine Banasi: Diskvalifikován

  23. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  24. 1. Zkouška LA1, Dragon Imagine Banasi: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška LA1, Dragon Imagine Banasi: Diskvalifikován

  26. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  27. 1. zkouška, Dragon Imagine Banasi: 5/11, 45.29 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  28. 2. zkouška, Dragon Imagine Banasi: Diskvalifikován

  29. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  30. Agility, Dragon Imagine Banasi: Diskvalifikován

  31. Jumping L1, Dragon Imagine Banasi: Diskvalifikován

  32. Zkouška L1, Dragon Imagine Banasi: 6/9, 48.66 s, 25.66 tr. b., 3.0 m/s

  33. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  34. A1 - Zkouška1, Dragon Imagine Banasi: Diskvalifikován

  35. A1 - Zkouška 2, Dragon Imagine Banasi: Diskvalifikován

  36. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  37. 1.zkouška, Dragon Imagine Banasi: Diskvalifikován

  38. 2.zkouška, Dragon Imagine Banasi: 6/12, 45.56 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  39. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  40. 1.zkouška, Brown Body Holifix: 3/6, 45.59 s, 15.59 tr. b., 3.73 m/s

  41. 2.zkouška, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  42. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  43. Zk. 1, Brown Body Holifix: 5/12, 61.65 s, 35.65 tr. b., 2.63 m/s

  44. Zk. 2, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  45. Zk. 3, Brown Body Holifix: 10/12, 61.77 s, 28.77 tr. b., 2.99 m/s

  46. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  47. 1. zkouška LA2, Brown Body Holifix: 8/8, 48.96 s, 25.0 tr. b., 3.88 m/s

  48. 2. Zkouška LA2, Brown Body Holifix: 1/7, 51.33 s, 15.0 tr. b., 3.7 m/s

  49. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  50. Agility, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  51. Jumping L2, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  52. Zkouška L2, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  53. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  54. dr.A2, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  55. pr.A2, Brown Body Holifix: 9/11, 43.78 s, 25.0 tr. b., 3.68 m/s

  56. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  57. JUMPING I. A2 + A3, Brown Body Holifix: 6/8, 49.89 s, 30.0 tr. b., 4.01 m/s

  58. JUMPING II. A2 + A3, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  59. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  60. Zkouška1 A2, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  61. Zkouška2 A2, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  62. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  63. 1.zkouška, Brown Body Holifix: 4/7, 42.02 s, 25.0 tr. b., 3.93 m/s

  64. 2.zkouška, Brown Body Holifix: 5/6, 40.08 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  65. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  66. TRIAL I., Brown Body Holifix: 2/8, 41.67 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  67. TRIAL II., Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  68. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  69. ZkA I, Brown Body Holifix: 7/18, 51.11 s, 23.11 tr. b., 3.64 m/s

  70. ZkA II, Brown Body Holifix: 10/18, 48.96 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  71. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  72. ZkA I, Brown Body Holifix: 4/9, 40.81 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  73. ZkA II, Brown Body Holifix: 6/9, 47.95 s, 20.0 tr. b., 0.0 m/s

  74. ZkA III, Brown Body Holifix: 7/9, 43.31 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  75. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  76. Jumping Open, Brown Body Holifix: 13/26, 45.49 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  77. ZkA I, Brown Body Holifix: 5/10, 68.03 s, 29.03 tr. b., 3.01 m/s

  78. ZkA II, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  79. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  80. Agility Open 2+3, Brown Body Holifix: 12/16, 47.51 s, 25.0 tr. b., 4.1 m/s

  81. ZkA I, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  82. ZkA II, Brown Body Holifix: 4/10, 46.63 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  83. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  84. Zkouška II. LA2, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  85. Zkouška I. LA2, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  86. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  87. AGILITY, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  88. JUMPING, Brown Body Holifix: 19/30, 35.74 s, 20.0 tr. b., 3.86 m/s

  89. LA2, Brown Body Holifix: 2/13, 48.21 s, 3.21 tr. b., 3.57 m/s

  90. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  91. 1. běh LA2, Brown Body Holifix: 7/14, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  92. 2. běh LA2, Brown Body Holifix: 8/14, 35.44 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  93. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  94. 1. Jumping L, Brown Body Holifix: 8/20, 39.28 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  95. 2. Jumping L, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  96. 3. Jumping L, Brown Body Holifix: 7/19, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  97. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  98. Zkouška, Brown Body Holifix: 3/10, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  99. Zkouška II, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  100. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  101. Agility Trial I, Brown Body Holifix: 9/14, 59.66 s, 26.66 tr. b., 3.13 m/s

  102. Agility Trial II, Brown Body Holifix: 3/14, 47.77 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  103. Jumping Trial I, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  104. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  105. 1.zkouška LA1, Brown Body Holifix: 3/11, 39.03 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  106. 2.zkouška LA1, Brown Body Holifix: 3/11, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  107. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  108. Agility Trial I, Brown Body Holifix: 1/13, 58.96 s, 15.0 tr. b., 3.29 m/s

  109. Agility Trial II, Brown Body Holifix: 1/13, 41.73 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  110. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  111. 1. Zkouška LA1, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  112. 2. Zkouška LA1, Brown Body Holifix: 5/12, 53.59 s, 14.59 tr. b., 3.32 m/s

  113. Jumping open L, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  114. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  115. 1. Zkouška LA1, Brown Body Holifix: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška LA1, Brown Body Holifix: 7/12, 42.71 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  117. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  118. 1. Zkouška LA1, Gangster Boy Dajavera: Diskvalifikován

  119. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  120. Agility Trial I, Gangster Boy Dajavera: 2/14, 58.21 s, 11.21 tr. b., 3.14 m/s

  121. Agility Trial II, Gangster Boy Dajavera: 7/14, 58.59 s, 26.59 tr. b., 2.78 m/s

  122. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  123. TRIAL II. LA1, Gangster Boy Dajavera: 7/14, 66.85 s, 6.85 tr. b., 2.54 m/s

  124. TRIAL I. LA1, Gangster Boy Dajavera: 6/14, 51.6 s, 10.0 tr. b., 3.2 m/s

  125. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  126. TRIAL II. LA1, Gangster Boy Dajavera: 6/18, 71.3 s, 23.3 tr. b., 2.31 m/s

  127. TRIAL I. LA1, Gangster Boy Dajavera: 3/18, 51.7 s, 10.0 tr. b., 3.11 m/s

  128. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  129. TRIAL II. LA1, Gangster Boy Dajavera: 3/16, 40.28 s, 3.28 tr. b., 3.28 m/s

  130. TRIAL I. LA1, Gangster Boy Dajavera: 1/15, 46.1 s, 3.1 tr. b., 3.34 m/s

  131. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  132. AGILITY, Gangster Boy Dajavera: 9/23, 76.5 s, 31.5 tr. b., 2.38 m/s

  133. LA1, Gangster Boy Dajavera: 4/10, 44.33 s, 9.33 tr. b., 3.0 m/s

  134. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  135. TRIAL II. LA1, Gangster Boy Dajavera: 7/18, 52.92 s, 10.92 tr. b., 2.83 m/s

  136. TRIAL I. LA1, Gangster Boy Dajavera: 5/21, 47.02 s, 8.02 tr. b., 3.3 m/s

  137. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  138. 1.zkouška LA1, Gangster Boy Dajavera: 7/18, 61.41 s, 16.41 tr. b., 2.34 m/s

  139. 2.zkouška LA1, Gangster Boy Dajavera: Diskvalifikován

  140. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  141. zkouška 1 LA1, Gangster Boy Dajavera: Diskvalifikován

  142. zkouška 2 LA1, Gangster Boy Dajavera: Diskvalifikován

  143. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  144. 1. zkouška LA1, Gangster Boy Dajavera: Diskvalifikován

  145. 2. zkouška LA1, Gangster Boy Dajavera: 3/20, 38.81 s, 3.81 tr. b., 3.4 m/s

  146. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  147. 1. Zkouška A1 LA1, Gangster Boy Dajavera: 6/10, 50.0 s, 9.0 tr. b., 2.6 m/s

  148. 2. Zkouška A1 LA1, Gangster Boy Dajavera: 5/10, 57.51 s, 26.51 tr. b., 2.17 m/s

  149. Hra - tuneliáda pro A1 L, Gangster Boy Dajavera: 8/10, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  150. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  151. 1. zkouška LA1, Gangster Boy Dajavera: 4/14, 49.02 s, 5.0 tr. b., 3.16 m/s

  152. 2. zkouška LA1, Gangster Boy Dajavera: 6/13, 60.15 s, 19.15 tr. b., 2.21 m/s

  153. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  154. Zk.A II. LA1, Gangster Boy Dajavera: 5/17, 53.08 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  155. ZkA. I. LA1, Gangster Boy Dajavera: 2/17, 38.74 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  156. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  157. II. zkouška LA1, Gangster Boy Dajavera: 6/13, 50.64 s, 12.64 tr. b., 3.0 m/s

  158. I. zkouška LA1, Gangster Boy Dajavera: 7/13, 43.06 s, 15.0 tr. b., 3.41 m/s

  159. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  160. III. zkouška LA1, Gangster Boy Dajavera: 7/15, 34.51 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  161. II. zkouška LA1, Gangster Boy Dajavera: Diskvalifikován

  162. I. zkouška LA1, Gangster Boy Dajavera: 7/16, 39.17 s, 18.17 tr. b., 3.19 m/s

  163. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  164. AGILITY, Gangster Boy Dajavera: Diskvalifikován

  165. JUMPING LA1, Gangster Boy Dajavera: 6/17, 42.3 s, 20.3 tr. b., 3.52 m/s

  166. LA1, Gangster Boy Dajavera: 7/17, 43.95 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  167. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  168. LA1/1 LA1, Gangster Boy Dajavera: 10/14, 40.68 s, 20.0 tr. b., 3.49 m/s

  169. LA1/2 LA1, Gangster Boy Dajavera: Diskvalifikován

  170. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  171. Zkouska 1 LA1, Gangster Boy Dajavera: 6/10, 39.47 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  172. Zkouska 2 LA1, Gangster Boy Dajavera: 4/10, 36.34 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  173. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  174. Agility L, Gangster Boy Dajavera: 5/25, 69.3 s, 23.3 tr. b., 2.73 m/s

  175. Jumping L, Gangster Boy Dajavera: 12/32, 47.2 s, 10.2 tr. b., 3.2 m/s

  176. zkouška 1 LA1, Gangster Boy Dajavera: 6/10, 38.47 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  177. zkouška 2 LA1, Gangster Boy Dajavera: 4/10, 51.03 s, 10.03 tr. b., 3.17 m/s

  178. zkouška 3 LA1, Gangster Boy Dajavera: 5/13, 41.6 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  179. zkouška 4 LA1, Gangster Boy Dajavera: 4/13, 43.55 s, 7.55 tr. b., 3.31 m/s

  180. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  181. 1.vítězná, Gangster Boy Dajavera: 4/8, 44.63 s, 13.63 tr. b., 3.25 m/s

  182. 2.vítězná, Gangster Boy Dajavera: 3/8, 50.31 s, 5.31 tr. b., 3.08 m/s