Cz En

002017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Chládková, ZKO Žamberk

    Člen KA

Pes

  1. Gangster Boy Dajavera, Border kolie

Výsledky

  1. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  2. Agility Trial I: 2/14, 58.21 s, 11.21 tr. b., 3.14 m/s

  3. Agility Trial II: 7/14, 58.59 s, 26.59 tr. b., 2.78 m/s

  4. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  5. TRIAL II. LA1: 7/14, 66.85 s, 6.85 tr. b., 2.54 m/s

  6. TRIAL I. LA1: 6/14, 51.6 s, 10.0 tr. b., 3.2 m/s

  7. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  8. TRIAL II. LA1: 6/18, 71.3 s, 23.3 tr. b., 2.31 m/s

  9. TRIAL I. LA1: 3/18, 51.7 s, 10.0 tr. b., 3.11 m/s

  10. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  11. TRIAL II. LA1: 3/16, 40.28 s, 3.28 tr. b., 3.28 m/s

  12. TRIAL I. LA1: 1/15, 46.1 s, 3.1 tr. b., 3.34 m/s

  13. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  14. AGILITY: 9/23, 76.5 s, 31.5 tr. b., 2.38 m/s

  15. LA1: 4/10, 44.33 s, 9.33 tr. b., 3.0 m/s

  16. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  17. TRIAL II. LA1: 7/18, 52.92 s, 10.92 tr. b., 2.83 m/s

  18. TRIAL I. LA1: 5/21, 47.02 s, 8.02 tr. b., 3.3 m/s

  19. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  20. 1.zkouška LA1: 7/18, 61.41 s, 16.41 tr. b., 2.34 m/s

  21. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  22. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  23. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  24. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  25. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  26. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška LA1: 3/20, 38.81 s, 3.81 tr. b., 3.4 m/s

  28. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  29. 1. Zkouška A1 LA1: 6/10, 50.0 s, 9.0 tr. b., 2.6 m/s

  30. 2. Zkouška A1 LA1: 5/10, 57.51 s, 26.51 tr. b., 2.17 m/s

  31. Hra - tuneliáda pro A1 L: 8/10, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  32. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  33. 1. zkouška LA1: 4/14, 49.02 s, 5.0 tr. b., 3.16 m/s

  34. 2. zkouška LA1: 6/13, 60.15 s, 19.15 tr. b., 2.21 m/s

  35. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  36. Zk.A II. LA1: 5/17, 53.08 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  37. ZkA. I. LA1: 2/17, 38.74 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  38. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  39. II. zkouška LA1: 6/13, 50.64 s, 12.64 tr. b., 3.0 m/s

  40. I. zkouška LA1: 7/13, 43.06 s, 15.0 tr. b., 3.41 m/s

  41. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  42. III. zkouška LA1: 7/15, 34.51 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  43. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  44. I. zkouška LA1: 7/16, 39.17 s, 18.17 tr. b., 3.19 m/s

  45. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  46. AGILITY: Diskvalifikován

  47. JUMPING LA1: 6/17, 42.3 s, 20.3 tr. b., 3.52 m/s

  48. LA1: 7/17, 43.95 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  49. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  50. LA1/1 LA1: 10/14, 40.68 s, 20.0 tr. b., 3.49 m/s

  51. LA1/2 LA1: Diskvalifikován

  52. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  53. Zkouska 1 LA1: 6/10, 39.47 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  54. Zkouska 2 LA1: 4/10, 36.34 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  55. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  56. Agility L: 5/25, 69.3 s, 23.3 tr. b., 2.73 m/s

  57. Jumping L: 12/32, 47.2 s, 10.2 tr. b., 3.2 m/s

  58. zkouška 1 LA1: 6/10, 38.47 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  59. zkouška 2 LA1: 4/10, 51.03 s, 10.03 tr. b., 3.17 m/s

  60. zkouška 3 LA1: 5/13, 41.6 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  61. zkouška 4 LA1: 4/13, 43.55 s, 7.55 tr. b., 3.31 m/s

  62. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  63. 1.vítězná: 4/8, 44.63 s, 13.63 tr. b., 3.25 m/s

  64. 2.vítězná: 3/8, 50.31 s, 5.31 tr. b., 3.08 m/s