Cz En

Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 05. 03. 2019 v 00:00.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 19068
  2. Datum: 09. 03. 2019
  3. Terén: písek + geotextilie
  4. Uvnitř: Ano
  5. Třídy: Zkoušky agility, Speciální
  6. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  7. Stránky: https://run-as-one8.webnode.cz/
  8. Propozice: https://run-as-one8.webnode.cz/zamecke-dvojzkousky/
  9. Zodpovědná osoba: Ilona Smrčková
  10. Upřesnění místa: Jezdecký klub Dvůr Nové Zámky okr. Olomouc
  11. GPS: 49.7222244, 17.0294942

Kontakt

run.as.one@seznam.cz - +420731482785

Poznámka

Dva běhy pro kategorii A0 !!! Přihlašování jen přes kacr.info A0 musí mít VP nebo alespoň zažádáno.

Statistika přihlášených

09. 03. 2019
A1 A2 A3 V Celkem
S 0 1 2 0 3
M 1 0 2 0 3
L 1 1 1 0 3
Celkem 2 2 5 0 9
111 volných míst

Přihlášky

Člen KA
001518 LA1 Eva Bazínková Jack in the box Dajavera
Člen KA
096315 LA2 Hana Zemánková ml. Iris Irma z Henrisaru
Člen KA
021214 LA3 Irena Semencová Apple Brown Rebell Represent
Člen KA
085113 MA1 Hana Zemánková Amai
Člen KA
049711 MA3 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus
Člen KA
070114 MA3 Ivana Tichánková Joanna Skansehoj's
Člen KA
004913 SA2 Ilona Smrčková Beauty ze Smrčkova dvora
Člen KA
038911 SA3 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca
Člen KA
008615 SA3 Nela Tichánková Precious Ornament Perla Vltavy

Nepotvrzené přihlášky (25)

Člen KA
001618 LA1 Eva Bazínková Lucky Strike Grey Střípek snů
Člen KA
008217 LA1 Ivana Cholevová Achita Zašovský květ
050517 LA1 Tereza Kudláčková Bonny
052818 LA1 Martina Mekysková Akim
Člen KA
036017 LA1 Michaela Sýkorová Quisa z Hückelovy vily
Člen KA
022112 LA3 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady
Člen KA
060311 LA3 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland
Člen KA
009815 LA3 Barbora Pyšková Pikao Daraskár
Člen KA
012418 MA1 Barbora Zelinková Tabi
Člen KA
044416 MA2 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra
Člen KA
016816 MA2 Barbora Malenovská Culann z Pirkštejnského hrádku
Člen KA
064517 MA2 Barbora Malenovská Bad Bandit z Jesence
Člen KA
083713 MA3 Lenka Korbélyiová Ben
Člen KA
074912 MA3 Barbora Malenovská Ara od Veličky
Člen KA
036714 MA3 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora
Člen KA
073218 SA1 Pavlína Guricová Cyrus Z Jesence
Člen KA
006918 SA1 Kateřina Heroutová Diamond Hector Smi Rainbow Beam
082818 SA1 Ivana Kušnierová Crown Elliot Bílý Hřebíček
Člen KA
056518 SA1 Zdenek Smrček Annie Lee Castle
072317 SA1 Lucie Šedová Xaydan Nini Biely démon
082718 SA2 Ivana Kušnierová Aleki Bílý Hřebíček
Člen KA
006811 SA3 Kateřina Bulawová Enny
Člen KA
073712 SA3 Eva Koníčková Fairytale Barabel
Člen KA
001715 SA3 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus
Člen KA
038814 SA3 Jana Zemková Only One Perla z Polabí