Cz En

000219

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Chládková, ZKO Žamberk

    Člen KA

Pes

  1. Brown Body Holifix, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  2. 1.zkouška: 4/7, 42.02 s, 25.0 tr. b., 3.93 m/s

  3. 2.zkouška: 5/6, 40.08 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  4. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  5. TRIAL I.: 2/8, 41.67 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  6. TRIAL II.: Diskvalifikován

  7. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  8. ZkA I: 7/18, 51.11 s, 23.11 tr. b., 3.64 m/s

  9. ZkA II: 10/18, 48.96 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  10. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  11. ZkA I: 4/9, 40.81 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  12. ZkA II: 6/9, 47.95 s, 20.0 tr. b., 0.0 m/s

  13. ZkA III: 7/9, 43.31 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  14. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  15. Jumping Open: 13/26, 45.49 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  16. ZkA I: 5/10, 68.03 s, 29.03 tr. b., 3.01 m/s

  17. ZkA II: Diskvalifikován

  18. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  19. Agility Open 2+3: 12/16, 47.51 s, 25.0 tr. b., 4.1 m/s

  20. ZkA I: Diskvalifikován

  21. ZkA II: 4/10, 46.63 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  22. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  23. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  24. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  25. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  26. AGILITY: Diskvalifikován

  27. JUMPING: 19/30, 35.74 s, 20.0 tr. b., 3.86 m/s

  28. LA2: 2/13, 48.21 s, 3.21 tr. b., 3.57 m/s

  29. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  30. 1. běh LA2: 7/14, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  31. 2. běh LA2: 8/14, 35.44 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  32. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  33. 1. Jumping L: 8/20, 39.28 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  34. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  35. 3. Jumping L: 7/19, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  36. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  37. Zkouška: 3/10, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  38. Zkouška II: Diskvalifikován

  39. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  40. Agility Trial I: 9/14, 59.66 s, 26.66 tr. b., 3.13 m/s

  41. Agility Trial II: 3/14, 47.77 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  42. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  43. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  44. 1.zkouška LA1: 3/11, 39.03 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  45. 2.zkouška LA1: 3/11, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  46. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  47. Agility Trial I: 1/13, 58.96 s, 15.0 tr. b., 3.29 m/s

  48. Agility Trial II: 1/13, 41.73 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  49. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  50. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška LA1: 5/12, 53.59 s, 14.59 tr. b., 3.32 m/s

  52. Jumping open L: Diskvalifikován

  53. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  54. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška LA1: 7/12, 42.71 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s