Cz En

002717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Maroušková, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Ejhle Novterpod, Belgický ovčák - Tervueren

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  2. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  3. I. Zk LA3: 4/7, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  4. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  5. I. agility L: Diskvalifikován

  6. II. agility L: Diskvalifikován

  7. II. jumping L: 4/97, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  8. I. jumping L: Diskvalifikován

  9. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  10. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  11. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  12. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  13. 1.Zkouška: 6/13, 45.25 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  14. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  15. Jumping: 2/38, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  16. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  17. II. Zk LA3: 1/6, 45.32 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  18. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  19. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  20. Agility L: Diskvalifikován

  21. Jumping L: Diskvalifikován

  22. ZkouškaLA3: Diskvalifikován

  23. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  24. Agility Trial I: Diskvalifikován

  25. Agility Trial II: 1/11, 35.01 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  26. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  27. ZkA. LA2 I.: 3/14, 36.71 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  28. ZkA. LA2 II.: 1/14, 42.73 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  29. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  30. LA2 - I.: 2/7, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  31. LA2 - II.: 6/7, 35.81 s, 15.0 tr. b., 5.42 m/s

  32. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  33. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  34. Zkouška LA2 II: 1/9, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  35. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  36. ZkA. LA2 I.: 3/12, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  37. ZkA. LA2 II.: 5/12, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  38. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  39. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  40. ZkA. LA2 II.: 2/15, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  41. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  42. Jump Zk LA2 I.: 3/4, 34.09 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  43. Jump Zk LA2 II.: 1/4, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  44. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  45. ZkA. LA2 I.: 3/13, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  46. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  47. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  48. Agility LA: 9/24, 47.0 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  49. Jumping LA: 6/23, 35.68 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  50. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  51. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  52. Zk LA2 I.: Diskvalifikován

  53. Zk LA2 II.: 4/7, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  54. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  55. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  56. Zkouška I LA2: 1/10, 33.89 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  57. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  58. Zk LA2 I.: Diskvalifikován

  59. Zk LA2 II.: Diskvalifikován

  60. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  61. Agility Open: Diskvalifikován

  62. Agility Zk: 1/11, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  63. Jumping Open: Diskvalifikován

  64. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  65. Agility D: 7/14, 38.16 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  66. Agility Squads as Individual: 25/63, 40.53 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  67. Jumping D: 5/14, 31.98 s, 15.0 tr. b., 5.57 m/s

  68. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  69. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  70. Agility: Diskvalifikován

  71. Jumping: Diskvalifikován

  72. Zkouška: Diskvalifikován

  73. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  74. Zk LA2 I.: Diskvalifikován

  75. Zk LA2 II.: Diskvalifikován

  76. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  77. LA2 - I.: Diskvalifikován

  78. LA2 - II.: Diskvalifikován

  79. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  80. AGILITY: Diskvalifikován

  81. JUMPING: 16/30, 31.03 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  82. LA2: 1/13, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  83. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  84. Zkouška: 1/7, 40.33 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  85. Zkouška II: Diskvalifikován

  86. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  87. Děti agility LA: 1/3, 28.0 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  88. Děti jumping LA: 1/3, 26.8 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  89. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  90. 1.zkouška LA2: 5/13, 31.25 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  91. 2.zkouška LA2: 4/13, 38.95 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  92. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2019, 25. 05. 2019

  93. Agility Open děti L: 1/1, 31.32 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  94. Jumping Open děti L: Diskvalifikován

  95. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  96. zkouška 1 LA2: 2/10, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  97. zkouška 2 LA2: 4/10, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  98. zkouška 3 LA2: Diskvalifikován

  99. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  100. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  101. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  102. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  103. D Agility IV: Diskvalifikován

  104. D Agility V: Diskvalifikován

  105. D Agility VI: 4/6, 36.22 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  106. D Jumping III: Diskvalifikován

  107. D Jumping IV: 5/7, 33.73 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  108. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  109. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  110. TRIAL I. LA2: 9/18, 36.74 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  111. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  112. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška LA2: 1/18, 40.01 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  114. Jumping open L: Diskvalifikován

  115. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  116. Jumping L: 3/41, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  117. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  118. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  119. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  120. D Agility I: 5/8, 44.24 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  121. D Agility II: Diskvalifikován

  122. D Agility III: 6/8, 44.35 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  123. D Jumping I: 3/8, 34.0 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  124. D Jumping II: Diskvalifikován

  125. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  126. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  127. Horní Počernice, 2. běh: 3/13, 30.22 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  128. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  129. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  130. 2. Zka - LA2: 1/20, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  131. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  132. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  133. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  134. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  135. Jumping L 1: Diskvalifikován

  136. Jumping L 2: 19/41, 27.29 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  137. Jumping L 3: Diskvalifikován

  138. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  139. 1LJ2: Diskvalifikován

  140. 2LJ2: 6/8, 36.03 s, 11.03 tr. b., 3.61 m/s

  141. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  142. 1.ZK LA2: Diskvalifikován

  143. 2.ZK LA2: 7/17, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  144. Junioři L: Diskvalifikován

  145. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  146. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  147. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  148. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  149. LA2 - druhá: Diskvalifikován

  150. LA2 - první: 4/10, 35.49 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  151. LA2 - třetí: Diskvalifikován

  152. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  153. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  154. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  155. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  156. AGILITY DRUZSTVA: 34/79, 45.61 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  157. D Agility: 1/26, 35.07 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  158. D Hra: 10/25, 36.49 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  159. D Jumping: Diskvalifikován

  160. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  161. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  162. Agility L: Diskvalifikován

  163. Jumping L: Diskvalifikován

  164. ZKOUŠKY LA2: 1/8, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  165. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  166. AGILITY: Diskvalifikován

  167. JUMPING LA2: 2/6, 31.56 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  168. LA2: 1/6, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  169. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  170. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  171. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  172. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  173. 1. Agility L: 18/30, 38.86 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  174. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  175. 2. Agility L: Diskvalifikován

  176. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  177. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2018, 02. 06. 2018

  178. JOPKO Agility - děti L L: Diskvalifikován

  179. JOPKO Jumping - děti L L: Diskvalifikován

  180. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  181. LA2-Zk1 LA2: Diskvalifikován

  182. LA2-Zk2 LA2: 5/20, 39.62 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  183. LA2-Zk3 LA2: 3/20, 42.81 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  184. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  185. D Agility I: Diskvalifikován

  186. D Agility II: 1/14, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  187. D Jumping I: Diskvalifikován

  188. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  189. Sobota LA2 1: Diskvalifikován

  190. Sobota LA2 2: Diskvalifikován

  191. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  192. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  193. 2. Zka - LA1: 1/8, 29.8 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  194. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  195. Agility D: 7/19, 39.59 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  196. Agility Squads: 20/76, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  197. Hra D: 1/19, 33.65 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  198. Jumping D: Diskvalifikován

  199. Jumping Squads: 38/75, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  200. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  201. Zkouška 2 - LA1: 2/14, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  202. Zkouška 3 - LA1: Diskvalifikován

  203. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  204. Zkouška II LA1: 1/13, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  205. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  206. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  207. 1. zkouška LA1: 3/10, 31.65 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  208. 2. zkouška LA1: 1/10, 23.27 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  209. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  210. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  211. AGILITY: Diskvalifikován

  212. JUMPING LA1: Diskvalifikován

  213. LA1: Diskvalifikován

  214. Zbraslav u Brna - JUNIOR OPEN ČMKU, 18. 06. 2017

  215. Agility - děti L: 1/6, 35.06 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  216. Jumping - děti L: 2/6, 27.13 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s