Cz En

Eva Vrkočová

  1. Číslo: 000805
  2. OSA: ZKO Žamberk
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 03. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 154700 (S), Helenka Zámek

  2. 001005 (L), Armina Bílý Bohém

  3. 053408 (L), Aneta Orlický Poklad

  4. 023215 (S), Fanny z Delurin Benito

  5. 066516 (L), Cloei Černé baroko

Výsledky

  1. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  2. Mistrovství Seniorů - běh 1, Cloei Černé baroko: 2/3, 44.47 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  3. Mistrovství Seniorů - běh 1, Fanny z Delurin Benito: 4/7, 43.15 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  4. Mistrovství Seniorů - běh 2, Cloei Černé baroko: 3/3, 56.32 s, 13.32 tr. b., 2.89 m/s

  5. Mistrovství Seniorů - běh 2, Fanny z Delurin Benito: 6/7, 44.7 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  6. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  7. 1.zkouška, Cloei Černé baroko: 1/6, 52.6 s, 12.6 tr. b., 3.23 m/s

  8. 1.zkouška, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  9. 2.zkouška, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  10. 2.zkouška, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  11. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  12. 1. zkouška, Cloei Černé baroko: 2/6, 51.49 s, 7.49 tr. b., 3.24 m/s

  13. 1. zkouška, Fanny z Delurin Benito: 5/6, 52.87 s, 18.87 tr. b., 3.16 m/s

  14. 2. zkouška, Cloei Černé baroko: 2/6, 50.3 s, 12.3 tr. b., 2.86 m/s

  15. 2. zkouška, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  16. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  17. Agility II L, Cloei Černé baroko: 1/11, 47.47 s, 3.47 tr. b., 3.62 m/s

  18. Agility II S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  19. Agility I L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  20. Agility I S, Fanny z Delurin Benito: 22/51, 58.96 s, 8.96 tr. b., 3.17 m/s

  21. Jumping III L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  22. Jumping III S, Fanny z Delurin Benito: 21/43, 51.25 s, 5.25 tr. b., 3.41 m/s

  23. Jumping II L, Cloei Černé baroko: 4/12, 56.21 s, 13.21 tr. b., 3.38 m/s

  24. Jumping II S, Fanny z Delurin Benito: 20/43, 48.4 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  25. Jumping I L, Cloei Černé baroko: 3/12, 42.87 s, 3.87 tr. b., 3.66 m/s

  26. Jumping I S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  27. Jumping IV pudlové L, Cloei Černé baroko: 4/4, 43.2 s, 10.2 tr. b., 3.47 m/s

  28. Jumping IV pudlové S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  29. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  30. Agility, Cloei Černé baroko: 6/17, 65.6 s, 17.6 tr. b., 2.87 m/s

  31. Agility, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  32. Jumping , Fanny z Delurin Benito: 6/10, 44.62 s, 15.62 tr. b., 3.5 m/s

  33. Jumping , Cloei Černé baroko: 10/18, 50.23 s, 22.23 tr. b., 3.11 m/s

  34. Zkoušky, Cloei Černé baroko: 2/6, 68.37 s, 18.37 tr. b., 2.74 m/s

  35. Zkoušky, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  36. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  37. Agility L, Cloei Černé baroko: 11/14, 75.09 s, 27.09 tr. b., 2.8 m/s

  38. Agility S, Fanny z Delurin Benito: 8/13, 61.7 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  39. Jumping L, Cloei Černé baroko: 3/14, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  40. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  41. Zkouška LA2, Cloei Černé baroko: 2/5, 57.93 s, 7.93 tr. b., 3.33 m/s

  42. Zkouška SA2 , Fanny z Delurin Benito: 3/4, 51.85 s, 1.85 tr. b., 3.72 m/s

  43. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  44. 1. zkouška, Cloei Černé baroko: 2/8, 50.67 s, 8.67 tr. b., 3.22 m/s

  45. 1. zkouška, Fanny z Delurin Benito: 4/8, 49.92 s, 7.92 tr. b., 3.27 m/s

  46. 2. zkouška, Cloei Černé baroko: 1/8, 65.96 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  47. 2. zkouška, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  48. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  49. Agility, Fanny z Delurin Benito: 10/17, 62.24 s, 12.24 tr. b., 3.21 m/s

  50. Agility, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  51. Jumping L2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  52. Jumping S2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  53. Zkouška L2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  54. Zkouška S2, Fanny z Delurin Benito: 2/4, 55.53 s, 1.53 tr. b., 3.33 m/s

  55. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  56. dr.A2, Fanny z Delurin Benito: 4/8, 51.84 s, 14.84 tr. b., 3.28 m/s

  57. dr.A2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  58. pr.A2, Fanny z Delurin Benito: 5/8, 42.07 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  59. pr.A2, Cloei Černé baroko: 5/11, 47.75 s, 7.75 tr. b., 3.37 m/s

  60. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  61. Agility senioři, Fanny z Delurin Benito: 1/9, 65.12 s, 3.12 tr. b., 2.89 m/s

  62. Agility senioři, Cloei Černé baroko: 2/3, 71.67 s, 9.67 tr. b., 2.62 m/s

  63. Jumping senioři, Fanny z Delurin Benito: 2/9, 52.0 s, 1.0 tr. b., 3.27 m/s

  64. Jumping senioři, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  65. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  66. 1.zkouška, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  67. 1.zkouška, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  68. 1.zkouška, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  69. 2.zkouška, Fanny z Delurin Benito: 2/3, 41.79 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  70. 2.zkouška, Cloei Černé baroko: 3/6, 47.09 s, 8.09 tr. b., 3.19 m/s

  71. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  72. II. zkouška, Fanny z Delurin Benito: 2/7, 54.78 s, 2.78 tr. b., 3.67 m/s

  73. II. zkouška, Cloei Černé baroko: 4/7, 60.73 s, 8.73 tr. b., 3.31 m/s

  74. I. zkouška, Fanny z Delurin Benito: 3/7, 46.65 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  75. I. zkouška, Cloei Černé baroko: 3/7, 51.63 s, 4.63 tr. b., 3.53 m/s

  76. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  77. Jumping I, Cloei Černé baroko: 8/21, 44.66 s, 3.66 tr. b., 3.63 m/s

  78. Jumping I, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  79. Jumping II, Cloei Černé baroko: 6/21, 45.37 s, 5.37 tr. b., 3.53 m/s

  80. Jumping II, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  81. Jumping III, Fanny z Delurin Benito: 7/16, 37.48 s, 1.48 tr. b., 3.66 m/s

  82. Jumping III, Cloei Černé baroko: 9/21, 59.95 s, 34.95 tr. b., 2.57 m/s

  83. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  84. Agility družstva L, Cloei Černé baroko: 13/25, 67.03 s, 20.03 tr. b., 2.94 m/s

  85. Agility družstva S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  86. Agility jednotlivci L, Cloei Černé baroko: 9/30, 47.73 s, 0.73 tr. b., 3.71 m/s

  87. Agility jednotlivci S, Fanny z Delurin Benito: 24/45, 45.99 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  88. Jumping družstva L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  89. Jumping družstva S, Fanny z Delurin Benito: 14/36, 35.43 s, 0.43 tr. b., 3.92 m/s

  90. Jumping jednotlivci L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  91. Jumping jednotlivci S, Fanny z Delurin Benito: 14/45, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  92. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  93. II. zkouška, Cloei Černé baroko: 1/6, 55.68 s, 11.68 tr. b., 2.95 m/s

  94. II. zkouška, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  95. I. zkouška, Fanny z Delurin Benito: 3/5, 50.47 s, 6.47 tr. b., 3.37 m/s

  96. I. zkouška, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  97. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  98. Agility L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  99. Agility S, Fanny z Delurin Benito: 8/17, 47.76 s, 2.76 tr. b., 3.33 m/s

  100. Jumping L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  101. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: 7/17, 43.29 s, 6.29 tr. b., 3.63 m/s

  102. Zkoušky LA2, Cloei Černé baroko: 3/13, 52.04 s, 4.04 tr. b., 3.29 m/s

  103. Zkoušky SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/5, 53.55 s, 10.55 tr. b., 3.19 m/s

  104. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  105. Agility, Fanny z Delurin Benito: 5/11, 52.97 s, 2.97 tr. b., 3.61 m/s

  106. Agility, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  107. Jumping, Cloei Černé baroko: 1/19, 47.98 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  108. Jumping, Fanny z Delurin Benito: 6/11, 44.61 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  109. Zkouška, Cloei Černé baroko: 1/6, 47.24 s, 1.24 tr. b., 3.54 m/s

  110. Zkouška, Fanny z Delurin Benito: 4/5, 50.23 s, 9.23 tr. b., 3.32 m/s

  111. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  112. Zkouška II. LA2, Cloei Černé baroko: 4/8, 54.92 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  113. Zkouška II. SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  114. Zkouška I. LA2, Cloei Černé baroko: 6/8, 58.05 s, 5.05 tr. b., 3.01 m/s

  115. Zkouška I. SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  116. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  117. AGILITY, Fanny z Delurin Benito: 7/28, 59.85 s, 3.85 tr. b., 3.17 m/s

  118. AGILITY, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  119. JUMPING, Fanny z Delurin Benito: 2/28, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  120. JUMPING, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  121. LA2, Cloei Černé baroko: 6/13, 50.97 s, 5.97 tr. b., 3.37 m/s

  122. SA2, Fanny z Delurin Benito: 2/8, 46.94 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  123. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  124. 1. běh LA2, Cloei Černé baroko: 5/14, 39.02 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  125. 1. běh SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/10, 40.2 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  126. 2. běh LA2, Cloei Černé baroko: 11/14, 48.74 s, 18.74 tr. b., 3.3 m/s

  127. 2. běh SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  128. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  129. Agility Trial I, Fanny z Delurin Benito: 3/7, 56.05 s, 5.05 tr. b., 3.51 m/s

  130. Agility Trial I, Cloei Černé baroko: 8/17, 61.54 s, 10.54 tr. b., 3.2 m/s

  131. Agility Trial II, Fanny z Delurin Benito: 3/7, 60.54 s, 9.54 tr. b., 3.3 m/s

  132. Agility Trial II, Cloei Černé baroko: 7/16, 62.76 s, 11.76 tr. b., 3.19 m/s

  133. Jumping Trial I, Fanny z Delurin Benito: 4/7, 46.6 s, 3.6 tr. b., 3.65 m/s

  134. Jumping Trial I, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  135. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  136. II. zkouška LA2, Cloei Černé baroko: 8/16, 58.74 s, 13.74 tr. b., 2.91 m/s

  137. II. zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 2/5, 49.54 s, 4.54 tr. b., 3.45 m/s

  138. I. zkouška LA2, Cloei Černé baroko: 5/16, 53.87 s, 14.87 tr. b., 3.47 m/s

  139. I. zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 1/5, 51.39 s, 2.39 tr. b., 3.64 m/s

  140. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  141. Jumping So A2+3 L L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  142. Jumping So A2+3 S S, Fanny z Delurin Benito: 4/15, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  143. Zkouška Ne-1 LA2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  144. Zkouška Ne-1 SA2, Fanny z Delurin Benito: 1/7, 57.35 s, 11.35 tr. b., 3.42 m/s

  145. Zkouška Ne-2 LA2, Cloei Černé baroko: 3/7, 62.53 s, 10.53 tr. b., 3.09 m/s

  146. Zkouška Ne-2 SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/7, 56.35 s, 9.35 tr. b., 3.43 m/s

  147. Zkouška So-1 LA2, Cloei Černé baroko: 6/12, 67.03 s, 30.3 tr. b., 2.49 m/s

  148. Zkouška So-1 SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  149. Zkouška So-2 LA2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  150. Zkouška So-2 SA2, Fanny z Delurin Benito: 1/6, 61.12 s, 30.12 tr. b., 2.81 m/s

  151. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  152. 1.zkouška LA2, Cloei Černé baroko: 9/13, 58.64 s, 17.64 tr. b., 2.8 m/s

  153. 1.zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  154. 2.zkouška LA2, Cloei Černé baroko: 5/13, 66.72 s, 16.72 tr. b., 2.85 m/s

  155. 2.zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 1/5, 55.66 s, 2.66 tr. b., 3.41 m/s

  156. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  157. Zkouška 1 LA2, Cloei Černé baroko: 5/10, 60.03 s, 12.03 tr. b., 3.17 m/s

  158. Zkouška 1 SA2, Fanny z Delurin Benito: 2/13, 52.85 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  159. Zkouška 2 LA2, Cloei Černé baroko: 3/10, 51.99 s, 1.99 tr. b., 3.46 m/s

  160. Zkouška 2 SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/13, 48.8 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  161. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  162. AGILITY L, Cloei Černé baroko: 16/41, 64.95 s, 15.95 tr. b., 3.26 m/s

  163. AGILITY S, Fanny z Delurin Benito: 20/32, 60.93 s, 8.93 tr. b., 3.48 m/s

  164. JUMPING L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  165. JUMPING S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  166. ZKOUŠKA LA2, Cloei Černé baroko: 7/14, 58.88 s, 14.88 tr. b., 2.84 m/s

  167. ZKOUŠKA SA2, Fanny z Delurin Benito: 4/11, 49.81 s, 3.81 tr. b., 3.35 m/s

  168. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  169. Agility II L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  170. Agility II S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  171. Agility I L, Cloei Černé baroko: 6/15, 78.07 s, 22.07 tr. b., 2.54 m/s

  172. Agility I S, Fanny z Delurin Benito: 28/60, 63.29 s, 12.29 tr. b., 3.13 m/s

  173. Jumping III L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  174. Jumping III S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  175. Jumping II L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  176. Jumping II S, Fanny z Delurin Benito: 21/48, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  177. Jumping I L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  178. Jumping I S, Fanny z Delurin Benito: 12/50, 46.39 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  179. Jumping IV pudlové L, Cloei Černé baroko: 1/4, 62.72 s, 17.72 tr. b., 2.87 m/s

  180. Jumping IV pudlové S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  181. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  182. 1. Zkouška LA2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  183. 1. Zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  184. 2. Zkouška LA2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  185. 2. Zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/5, 54.86 s, 11.86 tr. b., 3.14 m/s

  186. Jumping open L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  187. Jumping open S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  188. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  189. 1. Zkouška LA2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  190. 1. Zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  191. 2. Zkouška LA2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  192. 2. Zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 1/4, 60.05 s, 16.05 tr. b., 3.08 m/s

  193. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  194. Agility Trial I, Fanny z Delurin Benito: 6/11, 58.51 s, 8.51 tr. b., 3.25 m/s

  195. Agility Trial I, Cloei Černé baroko: 7/18, 62.2 s, 17.2 tr. b., 3.05 m/s

  196. Agility Trial II, Fanny z Delurin Benito: 3/11, 69.32 s, 26.32 tr. b., 2.81 m/s

  197. Agility Trial II, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  198. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  199. Agility - 1.kolo L, Cloei Černé baroko: 20/31, 54.99 s, 15.99 tr. b., 3.16 m/s

  200. Jumping - 2.kolo L, Cloei Černé baroko: 9/31, 33.42 s, 1.42 tr. b., 4.01 m/s

  201. Jumping hra L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  202. Zkoušky LA2, Cloei Černé baroko: 11/15, 54.33 s, 11.33 tr. b., 3.15 m/s

  203. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  204. AGILITY L, Cloei Černé baroko: 19/31, 71.04 s, 23.04 tr. b., 2.79 m/s

  205. JUMPING L, Cloei Černé baroko: 17/31, 50.5 s, 10.5 tr. b., 3.62 m/s

  206. Zkoušky LA2, Cloei Černé baroko: 5/8, 58.09 s, 18.09 tr. b., 3.01 m/s

  207. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  208. Zkouška 1 LA2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  209. Zkouška 2 LA2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  210. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  211. Agility L, Cloei Černé baroko: 9/30, 57.97 s, 8.97 tr. b., 3.28 m/s

  212. Jumping L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  213. ZKOUŠKY LA1, Cloei Černé baroko: 6/10, 63.14 s, 10.14 tr. b., 2.87 m/s

  214. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  215. JUMPING 1 L, Cloei Černé baroko: 13/24, 67.2 s, 31.2 tr. b., 2.69 m/s

  216. JUMPING 2 L, Cloei Černé baroko: 12/24, 48.32 s, 16.32 tr. b., 3.31 m/s

  217. Zkouška 2 LA1, Cloei Černé baroko: 2/9, 45.84 s, 0.0 tr. b., 3.05 m/s

  218. Zkouška LA1, Cloei Černé baroko: 7/9, 60.68 s, 25.68 tr. b., 2.42 m/s

  219. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  220. AGILITY, Cloei Černé baroko: 8/23, 70.31 s, 20.31 tr. b., 2.59 m/s

  221. JUMPING LA1, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  222. LA1, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  223. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  224. 1.zkouška LA1, Cloei Černé baroko: 2/18, 43.51 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  225. 1.zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 1/10, 44.17 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  226. 2.zkouška LA1, Cloei Černé baroko: 2/18, 44.61 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  227. 2.zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/10, 53.2 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  228. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  229. zkouška 1 LA1, Cloei Černé baroko: 2/11, 47.9 s, 3.9 tr. b., 2.99 m/s

  230. zkouška 1 SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  231. zkouška 2 LA1, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  232. zkouška 2 SA2, Fanny z Delurin Benito: 1/6, 54.6 s, 9.6 tr. b., 3.22 m/s

  233. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  234. Jumping A2+3 , Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  235. Jumping LA1, Cloei Černé baroko: 2/14, 43.26 s, 3.26 tr. b., 3.51 m/s

  236. Zkouška 1 LA1, Cloei Černé baroko: 2/11, 55.03 s, 13.3 tr. b., 2.73 m/s

  237. Zkouška 1 SA2, Fanny z Delurin Benito: 5/12, 55.12 s, 8.12 tr. b., 3.39 m/s

  238. Zkouška 2 LA1, Cloei Černé baroko: 3/11, 51.94 s, 5.94 tr. b., 3.14 m/s

  239. Zkouška 2 SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  240. Zkouška II LA1, Cloei Černé baroko: 5/14, 64.61 s, 15.61 tr. b., 2.63 m/s

  241. Zkouška II SA2, Fanny z Delurin Benito: 5/12, 54.82 s, 9.82 tr. b., 3.36 m/s

  242. Zkouška I LA1, Cloei Černé baroko: 2/14, 57.33 s, 15.33 tr. b., 3.04 m/s

  243. Zkouška I SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/12, 59.91 s, 14.91 tr. b., 3.0 m/s

  244. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  245. 1. zkouška LA1, Cloei Černé baroko: 1/19, 39.61 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  246. 1. zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  247. 2. zkouška LA1, Cloei Černé baroko: 2/19, 41.04 s, 0.0 tr. b., 3.19 m/s

  248. 2. zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 5/11, 46.96 s, 0.96 tr. b., 3.43 m/s

  249. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  250. Agility L, Cloei Černé baroko: 25/51, 63.57 s, 18.57 tr. b., 2.75 m/s

  251. Agility S, Fanny z Delurin Benito: 5/23, 48.92 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  252. JUMPING L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  253. JUMPING S, Fanny z Delurin Benito: 6/23, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  254. Zkouška agility LA1, Cloei Černé baroko: 2/13, 53.33 s, 4.33 tr. b., 2.96 m/s

  255. Zkouška agility SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  256. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  257. Agility II Large, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  258. Agility II Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  259. Agility I Large, Cloei Černé baroko: 13/19, 71.41 s, 34.41 tr. b., 2.59 m/s

  260. Agility I Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  261. Jumping III Large, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  262. Jumping III Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  263. Jumping II Large, Cloei Černé baroko: 7/19, 48.09 s, 7.09 tr. b., 3.54 m/s

  264. Jumping II Small, Fanny z Delurin Benito: 17/56, 44.15 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  265. Jumping I Large, Cloei Černé baroko: 7/19, 59.2 s, 20.2 tr. b., 2.94 m/s

  266. Jumping I Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  267. MR pudl Large - II. kolo, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  268. MR pudl Small - II. kolo, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  269. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  270. Jumpy A1 - I.běh LA1, Cloei Černé baroko: 8/16, 43.5 s, 17.5 tr. b., 2.8 m/s

  271. Jumpy A1 - II. běh LA1, Cloei Černé baroko: 4/16, 45.94 s, 7.94 tr. b., 2.83 m/s

  272. Jumpy I.běh S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  273. Jumpy II.běh S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  274. Zkouška A1 LA1, Cloei Černé baroko: 5/11, 58.14 s, 15.14 tr. b., 2.58 m/s

  275. Zkouška A2 SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  276. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  277. Agility L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  278. Agility LV, Aneta Orlický Poklad: 3/9, 38.3 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  279. Agility S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  280. Jumping L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  281. Jumping LV, Aneta Orlický Poklad: 3/9, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  282. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: 7/25, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  283. Zkoušky LA1, Cloei Černé baroko: 6/11, 53.03 s, 15.03 tr. b., 2.68 m/s

  284. Zkoušky SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  285. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  286. Agility L, Cloei Černé baroko: 16/34, 61.27 s, 22.27 tr. b., 2.69 m/s

  287. Agility S, Fanny z Delurin Benito: 7/23, 45.45 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  288. Agility veteráni LV, Aneta Orlický Poklad: 1/2, 55.3 s, 0.0 tr. b., 2.98 m/s

  289. Jumping L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  290. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: 8/23, 41.19 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  291. Jumping veteráni LV, Aneta Orlický Poklad: 1/2, 43.43 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  292. Zkouška LA1, Cloei Černé baroko: 3/9, 56.79 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  293. Zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/11, 44.62 s, 1.62 tr. b., 3.72 m/s

  294. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  295. AGILITY, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  296. AGILITY, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  297. AGILITY VETERÁNI, Aneta Orlický Poklad: 3/5, 47.9 s, 0.0 tr. b., 2.99 m/s

  298. JUMPING LA1, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  299. JUMPING SA2, Fanny z Delurin Benito: 6/8, 49.62 s, 15.62 tr. b., 3.0 m/s

  300. JUMPING VETERÁNI, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  301. LA1, Cloei Černé baroko: 3/17, 45.37 s, 0.0 tr. b., 3.33 m/s

  302. SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/8, 46.2 s, 6.2 tr. b., 3.38 m/s

  303. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  304. Veteráni, Aneta Orlický Poklad: 3/6, 37.56 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  305. Veteráni II, Aneta Orlický Poklad: 4/6, 47.9 s, 5.0 tr. b., 3.24 m/s

  306. Zkouška, Cloei Černé baroko: 3/14, 52.62 s, 5.62 tr. b., 2.77 m/s

  307. Zkouška, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  308. Zkouška II, Fanny z Delurin Benito: 1/7, 57.64 s, 9.64 tr. b., 2.83 m/s

  309. Zkouška II, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  310. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  311. Ne-, Cloei Černé baroko: 5/12, 68.48 s, 15.48 tr. b., 2.37 m/s

  312. Ne-, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  313. Ne-Agility, Cloei Černé baroko: 14/36, 68.18 s, 24.18 tr. b., 2.49 m/s

  314. Ne-Agility, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  315. Ne-Jumping, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  316. Ne-Jumping, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  317. So-, Cloei Černé baroko: 5/13, 70.02 s, 20.02 tr. b., 2.13 m/s

  318. So-, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  319. So-Agility, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  320. So-Agility, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  321. So-Jumping, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  322. So-Jumping, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  323. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  324. Agility L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  325. Agility S, Fanny z Delurin Benito: 4/19, 51.0 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  326. Jumping L, Cloei Černé baroko: 14/32, 58.29 s, 21.29 tr. b., 2.59 m/s

  327. Jumping LV, Aneta Orlický Poklad: 2/3, 41.25 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  328. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: 8/19, 39.01 s, 0.01 tr. b., 3.87 m/s

  329. zkouška 1 LA1, Cloei Černé baroko: 7/10, 53.69 s, 14.69 tr. b., 2.92 m/s

  330. zkouška 1 SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  331. zkouška 2 LA1, Cloei Černé baroko: 5/10, 58.13 s, 12.13 tr. b., 2.79 m/s

  332. zkouška 2 SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  333. zkouška 3 LA1, Cloei Černé baroko: 7/13, 55.43 s, 12.43 tr. b., 2.74 m/s

  334. zkouška 3 SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  335. zkouška 4 LA1, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  336. zkouška 4 SA2, Fanny z Delurin Benito: 2/9, 43.1 s, 7.1 tr. b., 3.62 m/s

  337. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  338. 1.vítězná, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  339. 1.vítězná, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  340. 2.vítězná, Fanny z Delurin Benito: 2/8, 48.57 s, 4.57 tr. b., 3.48 m/s

  341. 2.vítězná, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  342. Jumping, Fanny z Delurin Benito: 9/25, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  343. Jumping, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  344. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  345. Agility II Small, Fanny z Delurin Benito: 19/48, 56.96 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  346. Agility I Large, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  347. Agility I Large, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  348. Agility I Small, Fanny z Delurin Benito: 17/63, 53.27 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  349. Jumping III Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  350. Jumping II Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  351. Jumping I Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  352. Jumping IV - pudl (L), Cloei Černé baroko: 3/5, 49.88 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  353. Jumping IV - pudl (L), Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  354. Jumping IV - pudl (S), Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  355. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  356. A1 Jump II. LA1, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  357. A1 Jump I. L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  358. A2+A3 Jump II. L, Aneta Orlický Poklad: 14/28, 48.09 s, 10.09 tr. b., 3.18 m/s

  359. A2+A3 Jump II. S, Fanny z Delurin Benito: 4/8, 39.29 s, 6.29 tr. b., 3.89 m/s

  360. A2+A3 Jump I. L, Aneta Orlický Poklad: 18/28, 54.56 s, 30.56 tr. b., 2.46 m/s

  361. A2+A3 Jump I. S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  362. Zkouška A1 LA1, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  363. Zkouška A2 LA2, Aneta Orlický Poklad: 6/16, 49.94 s, 9.94 tr. b., 3.06 m/s

  364. Zkouška A2 SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  365. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  366. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: 8/42, 46.76 s, 0.76 tr. b., 3.66 m/s

  367. AGILITY, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  368. AGILITY, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  369. JUMPING, Aneta Orlický Poklad: 11/42, 43.84 s, 0.84 tr. b., 3.9 m/s

  370. JUMPING, Cloei Černé baroko: 22/42, 60.74 s, 22.74 tr. b., 2.82 m/s

  371. JUMPING, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  372. LA1, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  373. LA2, Aneta Orlický Poklad: 6/14, 59.49 s, 14.49 tr. b., 3.13 m/s

  374. SA1, Fanny z Delurin Benito: 2/6, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  375. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  376. Agility L, Aneta Orlický Poklad: 17/38, 51.46 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  377. Agility S, Fanny z Delurin Benito: 12/27, 57.75 s, 6.75 tr. b., 3.2 m/s

  378. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: 7/38, 40.77 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  379. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  380. Zkoušky LA2, Aneta Orlický Poklad: 7/19, 51.82 s, 4.82 tr. b., 3.24 m/s

  381. Zkoušky SA1, Fanny z Delurin Benito: 8/11, 52.14 s, 21.14 tr. b., 2.67 m/s

  382. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  383. Agility L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  384. Agility S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  385. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: 11/43, 46.7 s, 7.7 tr. b., 3.77 m/s

  386. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  387. Zkoušky LA2, Aneta Orlický Poklad: 6/18, 48.88 s, 7.88 tr. b., 3.13 m/s

  388. Zkoušky SA1, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  389. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  390. Agility L, Aneta Orlický Poklad: 14/37, 53.97 s, 9.97 tr. b., 3.19 m/s

  391. Agility S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  392. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  393. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  394. Zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: 1/17, 46.32 s, 4.32 tr. b., 3.2 m/s

  395. Zkouška SA1, Fanny z Delurin Benito: 1/2, 47.53 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  396. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  397. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: 13/27, 78.95 s, 25.95 tr. b., 2.52 m/s

  398. AGILITY, Fanny z Delurin Benito: 18/27, 70.52 s, 17.52 tr. b., 2.82 m/s

  399. JUMPING, Aneta Orlický Poklad: 6/27, 39.24 s, 0.24 tr. b., 3.62 m/s

  400. JUMPING, Fanny z Delurin Benito: 18/33, 40.22 s, 6.22 tr. b., 3.53 m/s

  401. LA2, Aneta Orlický Poklad: 9/13, 57.69 s, 10.69 tr. b., 2.98 m/s

  402. SA1, Fanny z Delurin Benito: 3/13, 55.52 s, 0.0 tr. b., 3.03 m/s

  403. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  404. Jumping, Fanny z Delurin Benito: 5/23, 39.1 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  405. Jumping, Aneta Orlický Poklad: 22/37, 46.09 s, 12.09 tr. b., 3.34 m/s

  406. Zkouška, Aneta Orlický Poklad: 6/17, 56.53 s, 10.53 tr. b., 2.74 m/s

  407. Zkouška, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  408. Zkouška II, Fanny z Delurin Benito: 1/10, 40.84 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  409. Zkouška II, Aneta Orlický Poklad: 1/17, 50.4 s, 3.4 tr. b., 3.27 m/s

  410. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  411. Ne-, Aneta Orlický Poklad: 7/18, 64.58 s, 18.58 tr. b., 2.85 m/s

  412. Ne-, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  413. Ne-Agility, Aneta Orlický Poklad: 8/48, 44.33 s, 4.33 tr. b., 3.2 m/s

  414. Ne-Agility, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  415. Ne-Jumping, Aneta Orlický Poklad: 23/49, 37.71 s, 9.71 tr. b., 3.63 m/s

  416. Ne-Jumping, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  417. So-, Fanny z Delurin Benito: 2/8, 43.42 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  418. So-, Aneta Orlický Poklad: 9/20, 66.78 s, 28.78 tr. b., 2.67 m/s

  419. So-Agility, Aneta Orlický Poklad: 9/48, 46.07 s, 2.07 tr. b., 3.34 m/s

  420. So-Agility, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  421. So-Jumping, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  422. So-Jumping, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  423. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  424. Agility II Large, Aneta Orlický Poklad: 13/24, 50.26 s, 13.26 tr. b., 3.18 m/s

  425. Agility II Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  426. Agility I Large, Aneta Orlický Poklad: 10/25, 51.5 s, 10.5 tr. b., 3.11 m/s

  427. Agility I Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  428. Jumping III Large, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  429. Jumping III Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  430. Jumping II Large, Aneta Orlický Poklad: 7/25, 46.09 s, 2.09 tr. b., 3.8 m/s

  431. Jumping II Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  432. Jumping I Large, Aneta Orlický Poklad: 9/26, 41.35 s, 7.35 tr. b., 3.75 m/s

  433. Jumping I Small, Fanny z Delurin Benito: 30/52, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  434. MR pudlů (large) - 2.kolo, Aneta Orlický Poklad: 2/5, 41.56 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  435. MR pudlů (small) - 2.kolo, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  436. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  437. Jumping 1 L, Aneta Orlický Poklad: 2/20, 40.88 s, 0.88 tr. b., 3.96 m/s

  438. Jumping 1 S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  439. Jumping 2 L, Aneta Orlický Poklad: 6/20, 46.67 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  440. Jumping 2 S, Fanny z Delurin Benito: 1/8, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  441. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  442. III. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  443. III. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  444. II. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: 8/37, 50.83 s, 20.83 tr. b., 3.21 m/s

  445. II. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  446. I. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  447. I. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  448. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  449. Agility L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  450. Agility S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  451. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  452. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  453. Zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: 6/22, 54.4 s, 9.4 tr. b., 3.03 m/s

  454. Zkouška SA1, Fanny z Delurin Benito: 1/5, 42.53 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  455. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  456. O Pohár PPP 2015, Aneta Orlický Poklad: 3/36, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  457. O Pohár PPP 2015, Aneta Orlický Poklad: 15/36, 42.91 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  458. O Pohár PPP 2015, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  459. O Pohár PPP 2015, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  460. O Pohár PPP 2015, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  461. O Pohár PPP 2015, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  462. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  463. AGILITY, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  464. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  465. JUMPING, Aneta Orlický Poklad: 6/27, 37.26 s, 1.26 tr. b., 4.0 m/s

  466. JUMPING, Fanny z Delurin Benito: 11/32, 39.22 s, 0.22 tr. b., 3.8 m/s

  467. LA2, Aneta Orlický Poklad: 6/17, 44.53 s, 7.53 tr. b., 3.32 m/s

  468. SA1, Fanny z Delurin Benito: 5/15, 38.85 s, 5.85 tr. b., 3.42 m/s

  469. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  470. Jumping, Fanny z Delurin Benito: 3/16, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  471. Jumping, Aneta Orlický Poklad: 9/21, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  472. Zkouška, Aneta Orlický Poklad: 3/14, 54.92 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  473. Zkouška, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  474. Zkouška II, Fanny z Delurin Benito: 3/7, 49.42 s, 8.42 tr. b., 3.24 m/s

  475. Zkouška II, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  476. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  477. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: 12/41, 54.23 s, 13.23 tr. b., 3.61 m/s

  478. AGILITY, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  479. JUMPING, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  480. JUMPING, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  481. LA2, Aneta Orlický Poklad: 9/16, 57.68 s, 19.68 tr. b., 3.29 m/s

  482. SA1, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  483. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  484. Ne-Agility, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  485. Nedělní zkouška, Aneta Orlický Poklad: 5/22, 54.12 s, 0.12 tr. b., 3.42 m/s

  486. Ne-Jumping, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  487. Sobotní zkouška, Aneta Orlický Poklad: 6/24, 57.49 s, 4.49 tr. b., 3.3 m/s

  488. So-Jumping, Aneta Orlický Poklad: 11/53, 41.71 s, 0.71 tr. b., 3.72 m/s

  489. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  490. Agi L, Aneta Orlický Poklad: 3/15, 63.59 s, 9.59 tr. b., 3.1 m/s

  491. Agi S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  492. Jump L, Aneta Orlický Poklad: 4/15, 39.41 s, 1.41 tr. b., 3.81 m/s

  493. Jump S, Fanny z Delurin Benito: 10/14, 46.39 s, 13.39 tr. b., 3.23 m/s

  494. Zk 1 LA2, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  495. Zk 1 SA1, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  496. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  497. Agility Open II Large, Aneta Orlický Poklad: 9/33, 55.97 s, 6.97 tr. b., 3.22 m/s

  498. Agility Open II Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  499. Agility Open I Large, Aneta Orlický Poklad: 16/35, 57.66 s, 7.66 tr. b., 3.12 m/s

  500. Agility Open I Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  501. Jumping IV, MR-pudl L, Aneta Orlický Poklad: 3/6, 45.52 s, 9.52 tr. b., 3.32 m/s

  502. Jumping IV, MR-pudl S, Fanny z Delurin Benito: 13/16, 57.15 s, 26.15 tr. b., 2.5 m/s

  503. Jumping Open III Large, Aneta Orlický Poklad: 5/35, 46.39 s, 0.39 tr. b., 3.62 m/s

  504. Jumping Open III Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  505. Jumping Open II Large, Aneta Orlický Poklad: 16/35, 52.88 s, 20.88 tr. b., 3.06 m/s

  506. Jumping Open II Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  507. Jumping Open I Large, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  508. Jumping Open I Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  509. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  510. AGILITY, Armina Bílý Bohém: 13/48, 59.16 s, 21.16 tr. b., 2.97 m/s

  511. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  512. JUMPING, Armina Bílý Bohém: 8/48, 43.21 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  513. JUMPING, Aneta Orlický Poklad: 15/48, 46.86 s, 10.86 tr. b., 3.63 m/s

  514. LA2, Aneta Orlický Poklad: 5/22, 59.8 s, 9.8 tr. b., 3.18 m/s

  515. LA3, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  516. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  517. Agility L, Aneta Orlický Poklad: 13/35, 51.58 s, 10.58 tr. b., 3.02 m/s

  518. Agility L, Armina Bílý Bohém: 15/35, 50.73 s, 14.73 tr. b., 3.08 m/s

  519. Jumping L, Armina Bílý Bohém: 18/35, 43.17 s, 21.17 tr. b., 3.52 m/s

  520. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: 19/35, 48.36 s, 21.36 tr. b., 3.14 m/s

  521. Zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: 4/16, 63.32 s, 13.32 tr. b., 3.0 m/s

  522. Zkouška LA3, Armina Bílý Bohém: 2/6, 56.67 s, 12.67 tr. b., 3.09 m/s

  523. Jičín - O pohár Purina PRO PLAN, 24. 08. 2013

  524. Agility, Armina Bílý Bohém: 6/38, 47.17 s, 3.17 tr. b., 3.71 m/s

  525. Agility, Aneta Orlický Poklad: 12/38, 55.3 s, 11.3 tr. b., 3.16 m/s

  526. Jumping, Armina Bílý Bohém: 10/38, 42.27 s, 13.27 tr. b., 3.79 m/s

  527. Jumping, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  528. Zka, Armina Bílý Bohém: 3/13, 63.15 s, 24.15 tr. b., 2.85 m/s

  529. Zka, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  530. Žamberk - O pohár Fitmin, 03. 08. 2013

  531. AGILITY, Armina Bílý Bohém: 10/24, 50.55 s, 12.55 tr. b., 3.03 m/s

  532. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: 11/24, 59.04 s, 26.04 tr. b., 2.59 m/s

  533. JUMPING LA2, Aneta Orlický Poklad: 5/12, 34.33 s, 1.33 tr. b., 3.67 m/s

  534. JUMPING LA3, Armina Bílý Bohém: 3/4, 37.85 s, 12.85 tr. b., 3.33 m/s

  535. LA2, Aneta Orlický Poklad: 1/12, 54.1 s, 3.1 tr. b., 2.85 m/s

  536. LA3, Armina Bílý Bohém: 2/4, 57.69 s, 18.69 tr. b., 2.69 m/s

  537. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 30. 06. 2013

  538. Agility, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  539. Agility, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  540. Jumping, Armina Bílý Bohém: 3/21, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  541. Jumping, Aneta Orlický Poklad: 9/21, 48.99 s, 15.99 tr. b., 3.08 m/s

  542. Zkouška, Armina Bílý Bohém: 2/2, 61.91 s, 15.91 tr. b., 2.91 m/s

  543. Zkouška, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  544. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  545. Agility I., Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  546. Agility I., Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  547. Agility II., Aneta Orlický Poklad: 29/62, 66.0 s, 15.0 tr. b., 2.94 m/s

  548. Agility II., Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  549. Jumping I., Armina Bílý Bohém: 24/60, 44.68 s, 6.68 tr. b., 3.78 m/s

  550. Jumping I., Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  551. Jumping II., Armina Bílý Bohém: 5/47, 43.87 s, 3.87 tr. b., 4.03 m/s

  552. Jumping II., Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  553. Jumping III., Armina Bílý Bohém: 29/62, 52.26 s, 13.26 tr. b., 3.2 m/s

  554. Jumping III., Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  555. Jumping IV., Armina Bílý Bohém: 19/45, 38.07 s, 7.07 tr. b., 3.78 m/s

  556. Jumping IV., Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  557. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  558. Ne-, Armina Bílý Bohém: 9/11, 62.14 s, 27.14 tr. b., 2.57 m/s

  559. Ne-, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  560. Ne-Agility, Armina Bílý Bohém: 5/44, 51.69 s, 9.69 tr. b., 3.17 m/s

  561. Ne-Agility, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  562. Ne-Jumping, Aneta Orlický Poklad: 7/43, 38.89 s, 3.89 tr. b., 3.65 m/s

  563. Ne-Jumping, Armina Bílý Bohém: 13/43, 43.62 s, 8.62 tr. b., 3.26 m/s

  564. So-, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  565. So-, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  566. So-Agility, Armina Bílý Bohém: 10/44, 50.8 s, 10.8 tr. b., 3.15 m/s

  567. So-Agility, Aneta Orlický Poklad: 11/44, 51.98 s, 11.98 tr. b., 3.08 m/s

  568. So-Jumping, Armina Bílý Bohém: 4/45, 40.06 s, 4.06 tr. b., 3.74 m/s

  569. So-Jumping, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  570. Šumperk Temenice - Miacis cup 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  571. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: 5/26, 35.94 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  572. Jumping L, Armina Bílý Bohém: 9/26, 43.98 s, 11.98 tr. b., 3.0 m/s

  573. Zkouška II. LA2, Aneta Orlický Poklad: 1/9, 52.24 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  574. Zkouška II. LA3, Armina Bílý Bohém: 4/5, 52.11 s, 10.11 tr. b., 3.15 m/s

  575. Zkouška I. LA2, Aneta Orlický Poklad: 5/9, 39.85 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  576. Zkouška I. LA3, Armina Bílý Bohém: 2/5, 60.08 s, 18.08 tr. b., 3.06 m/s

  577. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  578. Agility Hill´s, Aneta Orlický Poklad: 3/35, 44.73 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  579. Agility Hill´s, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  580. Agility Hill´s, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  581. Agility Hill´s, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  582. Jumping Hill´s, Armina Bílý Bohém: 3/34, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  583. Jumping Hill´s, Aneta Orlický Poklad: 3/34, 38.09 s, 4.09 tr. b., 3.96 m/s

  584. Jumping Hill´s, Aneta Orlický Poklad: 9/34, 46.0 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  585. Jumping Hill´s, Armina Bílý Bohém: 15/34, 40.93 s, 16.93 tr. b., 3.69 m/s

  586. Zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: 1/17, 51.71 s, 1.21 tr. b., 3.54 m/s

  587. Zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: 2/16, 53.94 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  588. Zkouška LA3, Armina Bílý Bohém: 3/6, 59.67 s, 17.67 tr. b., 3.0 m/s

  589. Zkouška LA3, Armina Bílý Bohém: 3/6, 54.78 s, 6.78 tr. b., 3.29 m/s

  590. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  591. Agility, Armina Bílý Bohém: 9/43, 49.49 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  592. Agility, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  593. Jumping, Aneta Orlický Poklad: 9/44, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  594. Jumping, Armina Bílý Bohém: 11/44, 38.34 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  595. Zka, Aneta Orlický Poklad: 4/12, 59.21 s, 5.21 tr. b., 3.21 m/s

  596. Zka, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  597. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  598. Agility I, Armina Bílý Bohém: 7/40, 51.41 s, 0.41 tr. b., 3.5 m/s

  599. Agility I, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  600. Agility II, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  601. Agility II, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  602. Jumping I, Armina Bílý Bohém: 4/40, 38.23 s, 1.23 tr. b., 3.58 m/s

  603. Jumping I, Aneta Orlický Poklad: 5/40, 38.44 s, 1.44 tr. b., 3.56 m/s

  604. Jumping II, Aneta Orlický Poklad: 5/40, 43.84 s, 2.84 tr. b., 3.56 m/s

  605. Jumping II, Armina Bílý Bohém: 25/40, 47.22 s, 16.22 tr. b., 3.3 m/s

  606. Jumping III, Armina Bílý Bohém: 8/27, 39.62 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  607. Jumping III, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  608. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  609. CACIAg , Armina Bílý Bohém: 48/60, 63.08 s, 26.08 tr. b., 2.82 m/s

  610. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  611. Agility individuals, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  612. Jumping individuals, Armina Bílý Bohém: 56/98, 44.05 s, 13.05 tr. b., 3.5 m/s

  613. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 25. 08. 2012

  614. agility L, Armina Bílý Bohém: 10/34, 45.44 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  615. agility L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  616. jumping L, Aneta Orlický Poklad: 7/33, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  617. jumping L, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  618. zkoušky LA2, Aneta Orlický Poklad: 2/11, 60.93 s, 7.93 tr. b., 2.82 m/s

  619. zkoušky LA3, Armina Bílý Bohém: 3/8, 58.43 s, 11.43 tr. b., 3.18 m/s

  620. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  621. O pohár Purina ProPlan 2012, Armina Bílý Bohém: 5/41, 38.32 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  622. O pohár Purina ProPlan 2012, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  623. O pohár Purina ProPlan 2012, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  624. O pohár Purina ProPlan 2012, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  625. O pohár Purina ProPlan 2012, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  626. O pohár Purina ProPlan 2012, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  627. Žamberk - O pohár Fitmin, 28. 07. 2012

  628. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: 5/38, 45.78 s, 2.78 tr. b., 3.28 m/s

  629. AGILITY, Armina Bílý Bohém: 10/38, 42.82 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  630. JUMPING LA2, Aneta Orlický Poklad: 3/13, 41.5 s, 5.5 tr. b., 3.23 m/s

  631. JUMPING LA3, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  632. LA2, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  633. LA3, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  634. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  635. Agility, Armina Bílý Bohém: 1/20, 49.3 s, 5.3 tr. b., 3.65 m/s

  636. Agility, Aneta Orlický Poklad: 2/20, 56.38 s, 7.38 tr. b., 3.19 m/s

  637. Jumping, Armina Bílý Bohém: 3/20, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  638. Jumping, Aneta Orlický Poklad: 4/20, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  639. Zkouška, Aneta Orlický Poklad: 2/11, 46.86 s, 2.86 tr. b., 3.44 m/s

  640. Zkouška, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  641. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  642. Ne-Agility L, Armina Bílý Bohém: 4/40, 47.25 s, 2.25 tr. b., 3.77 m/s

  643. Ne-Agility L, Aneta Orlický Poklad: 11/40, 50.32 s, 5.32 tr. b., 3.54 m/s

  644. Ne-Jumping L, Armina Bílý Bohém: 8/39, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  645. Ne-Jumping L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  646. Ne- LA2, Aneta Orlický Poklad: 5/16, 45.72 s, 6.72 tr. b., 3.3 m/s

  647. Ne- LA3, Armina Bílý Bohém: 2/11, 49.87 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  648. So-Agility L, Armina Bílý Bohém: 6/36, 41.7 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  649. So-Agility L, Aneta Orlický Poklad: 12/36, 50.03 s, 6.03 tr. b., 3.28 m/s

  650. So-Jumping L, Armina Bílý Bohém: 5/39, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  651. So-Jumping L, Aneta Orlický Poklad: 13/39, 44.47 s, 11.47 tr. b., 3.55 m/s

  652. So- LA2, Aneta Orlický Poklad: 8/19, 52.08 s, 13.08 tr. b., 3.21 m/s

  653. So- LA3, Armina Bílý Bohém: 5/10, 53.72 s, 0.72 tr. b., 3.65 m/s

  654. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský Rarášek, 02. 06. 2012

  655. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: 4/31, 56.64 s, 1.64 tr. b., 3.21 m/s

  656. AGILITY, Armina Bílý Bohém: 8/31, 48.08 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  657. JUMPING, Aneta Orlický Poklad: 7/32, 43.75 s, 1.75 tr. b., 3.66 m/s

  658. JUMPING, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  659. LA2, Aneta Orlický Poklad: 3/11, 56.79 s, 6.79 tr. b., 3.22 m/s

  660. LA3, Armina Bílý Bohém: 3/5, 53.77 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  661. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  662. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Armina Bílý Bohém: 2/12, 49.09 s, 3.09 tr. b., 3.3 m/s

  663. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Aneta Orlický Poklad: 4/39, 36.67 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  664. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Armina Bílý Bohém: 13/39, 46.1 s, 23.1 tr. b., 3.08 m/s

  665. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Aneta Orlický Poklad: 16/39, 48.69 s, 10.69 tr. b., 3.22 m/s

  666. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  667. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  668. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  669. AGILITY I, Aneta Orlický Poklad: 34/121, 60.75 s, 28.75 tr. b., 2.72 m/s

  670. AGILITY I, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  671. AGILITY II, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  672. AGILITY II, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  673. JUMPING I, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  674. JUMPING I, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  675. JUMPING II, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  676. JUMPING II, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  677. JUMPING III, Aneta Orlický Poklad: 44/119, 43.55 s, 15.55 tr. b., 3.42 m/s

  678. JUMPING III, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  679. Žamberk - C.A.C.I.Ag., 09. 09. 2011

  680. Agility L, Armina Bílý Bohém: 4/27, 54.06 s, 17.06 tr. b., 3.27 m/s

  681. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 27. 08. 2011

  682. AGILITY L, Armina Bílý Bohém: 6/23, 50.93 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  683. AGILITY L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  684. JUMPING L, Aneta Orlický Poklad: 5/23, 45.11 s, 7.11 tr. b., 3.55 m/s

  685. JUMPING L, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  686. ZKOUŠKY LA2, Aneta Orlický Poklad: 2/6, 52.86 s, 13.86 tr. b., 2.65 m/s

  687. ZKOUŠKY LA3, Armina Bílý Bohém: 4/6, 68.21 s, 14.21 tr. b., 2.74 m/s

  688. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 21. 08. 2011

  689. Agility, Armina Bílý Bohém: 7/23, 54.54 s, 6.87 tr. b., 3.1 m/s

  690. Agility, Aneta Orlický Poklad: 14/23, 69.25 s, 26.58 tr. b., 2.44 m/s

  691. Jumping, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  692. Jumping, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  693. Zkouška, Armina Bílý Bohém: 1/6, 66.36 s, 38.36 tr. b., 2.29 m/s

  694. Zkouška, Aneta Orlický Poklad: 5/9, 58.98 s, 13.98 tr. b., 2.63 m/s

  695. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  696. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: 5/27, 49.02 s, 6.02 tr. b., 3.08 m/s

  697. AGILITY, Armina Bílý Bohém: 7/27, 46.0 s, 13.0 tr. b., 3.28 m/s

  698. JUMPING LA2, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  699. JUMPING LA3, Armina Bílý Bohém: 2/5, 35.78 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  700. LA2, Aneta Orlický Poklad: 5/11, 51.09 s, 21.09 tr. b., 2.86 m/s

  701. LA3, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  702. Šumperk Temenice - Miacis cup, 09. 07. 2011 - 10. 07. 2011

  703. Agility L, Armina Bílý Bohém: 3/13, 42.48 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  704. Agility L, Aneta Orlický Poklad: 5/13, 49.79 s, 9.79 tr. b., 3.29 m/s

  705. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: 4/12, 40.94 s, 7.94 tr. b., 3.64 m/s

  706. Jumping L, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  707. Zkoušky LA2, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  708. Zkoušky LA3, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  709. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský rarášek, 18. 06. 2011

  710. AGILITY, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  711. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  712. JUMPING, Armina Bílý Bohém: 3/33, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  713. JUMPING, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  714. LA2, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  715. LA3, Armina Bílý Bohém: 5/9, 53.93 s, 17.93 tr. b., 3.21 m/s

  716. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  717. Ne-Agility L, Armina Bílý Bohém: 7/32, 60.5 s, 17.5 tr. b., 3.02 m/s

  718. Ne-Agility L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  719. Ne-Jumping L, Armina Bílý Bohém: 17/28, 42.89 s, 19.89 tr. b., 3.38 m/s

  720. Ne-Jumping L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  721. Ne-Zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: 8/14, 72.76 s, 26.76 tr. b., 2.57 m/s

  722. Ne-Zkouška LA3, Armina Bílý Bohém: 5/10, 56.06 s, 8.06 tr. b., 3.42 m/s

  723. So-Agility L, Armina Bílý Bohém: 8/35, 51.59 s, 9.59 tr. b., 3.57 m/s

  724. So-Agility L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  725. So-Jumping L, Armina Bílý Bohém: 15/35, 45.91 s, 8.91 tr. b., 4.01 m/s

  726. So-Jumping L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  727. So-Zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: 7/16, 57.78 s, 5.78 tr. b., 3.36 m/s

  728. So-Zkouška LA3, Armina Bílý Bohém: 5/12, 56.41 s, 19.41 tr. b., 3.32 m/s

  729. Praha - PVA Letňany - Mistrovství republiky belgických ovčáků,šeltií, pudlů, kokršpanělů a malých kontinentálních španělů. CACAg, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  730. AGILITY 1, Armina Bílý Bohém: 7/20, 41.91 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  731. AGILITY 1, Aneta Orlický Poklad: 17/20, 53.04 s, 15.04 tr. b., 2.64 m/s

  732. AGILITY 2, Armina Bílý Bohém: 5/19, 55.28 s, 9.28 tr. b., 2.75 m/s

  733. AGILITY 2, Aneta Orlický Poklad: 6/19, 58.07 s, 12.07 tr. b., 2.62 m/s

  734. JUMPING 1, Armina Bílý Bohém: 3/20, 43.51 s, 1.51 tr. b., 3.63 m/s

  735. JUMPING 1, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  736. JUMPING 2, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  737. JUMPING 2, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  738. JUMPING 3, Aneta Orlický Poklad: 8/19, 39.21 s, 4.21 tr. b., 2.86 m/s

  739. JUMPING 3, Armina Bílý Bohém: 14/19, 49.8 s, 19.8 tr. b., 2.25 m/s

  740. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2011

  741. Prvomájové závody agility 2011, Armina Bílý Bohém: 2/13, 49.92 s, 1.92 tr. b., 3.31 m/s

  742. Prvomájové závody agility 2011, Armina Bílý Bohém: 3/36, 39.75 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  743. Prvomájové závody agility 2011, Armina Bílý Bohém: 5/36, 41.97 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  744. Prvomájové závody agility 2011, Aneta Orlický Poklad: 6/36, 41.93 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  745. Prvomájové závody agility 2011, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  746. Prvomájové závody agility 2011, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  747. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  748. Ne-Agility L, Armina Bílý Bohém: 6/52, 44.03 s, 4.3 tr. b., 3.63 m/s

  749. Ne-Agility L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  750. Ne-Jumping L, Aneta Orlický Poklad: 22/51, 43.05 s, 16.5 tr. b., 3.48 m/s

  751. Ne-Jumping L, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  752. Ne-Zkouška LA2, Armina Bílý Bohém: 7/28, 51.23 s, 18.23 tr. b., 2.87 m/s

  753. Ne-Zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  754. Havlovice - OPSION 013, 02. 10. 2010 - 03. 10. 2010

  755. AGILITY-L, Armina Bílý Bohém: 8/43, 50.83 s, 11.83 tr. b., 3.4 m/s

  756. AGILITY-L, Aneta Orlický Poklad: 10/43, 53.68 s, 14.68 tr. b., 3.22 m/s

  757. AGILITY-L, Armina Bílý Bohém: 15/46, 47.4 s, 13.4 tr. b., 3.42 m/s

  758. AGILITY-L, Aneta Orlický Poklad: 17/46, 53.87 s, 14.87 tr. b., 3.01 m/s

  759. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: 7/46, 33.62 s, 3.62 tr. b., 4.02 m/s

  760. JUMPING-L, Aneta Orlický Poklad: 19/46, 46.41 s, 26.41 tr. b., 2.91 m/s

  761. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  762. JUMPING-L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  763. LA2, Aneta Orlický Poklad: 6/21, 56.06 s, 7.06 tr. b., 3.01 m/s

  764. LA2, Armina Bílý Bohém: 6/22, 51.51 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  765. LA2, Aneta Orlický Poklad: 9/22, 56.12 s, 9.12 tr. b., 3.12 m/s

  766. LA2, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  767. Jičín - O Pohár Purina Pro Plan, 21. 08. 2010

  768. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Armina Bílý Bohém: 6/17, 44.05 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  769. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Aneta Orlický Poklad: 7/17, 48.29 s, 13.29 tr. b., 3.13 m/s

  770. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Aneta Orlický Poklad: 10/42, 31.06 s, 5.06 tr. b., 4.73 m/s

  771. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Armina Bílý Bohém: 18/40, 51.5 s, 20.5 tr. b., 3.18 m/s

  772. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  773. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  774. Havlovice - OPSION 012, 07. 08. 2010

  775. AGILITY-L, Armina Bílý Bohém: 5/30, 55.73 s, 12.73 tr. b., 3.18 m/s

  776. AGILITY-L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  777. JUMPING-L, Aneta Orlický Poklad: 5/31, 44.31 s, 7.31 tr. b., 3.72 m/s

  778. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  779. LA2, Aneta Orlický Poklad: 5/12, 56.61 s, 14.61 tr. b., 2.83 m/s

  780. LA2, Armina Bílý Bohém: 6/12, 52.83 s, 15.83 tr. b., 3.03 m/s

  781. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 011, 10. 07. 2010

  782. AGILITY-L, Armina Bílý Bohém: 12/46, 40.35 s, 0.0 tr. b., 3.27 m/s

  783. AGILITY-L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  784. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: 12/50, 36.33 s, 0.33 tr. b., 3.63 m/s

  785. JUMPING-L, Aneta Orlický Poklad: 14/50, 37.71 s, 1.71 tr. b., 3.5 m/s

  786. LA2, Aneta Orlický Poklad: 5/24, 50.11 s, 4.11 tr. b., 2.93 m/s

  787. LA2, Armina Bílý Bohém: 9/24, 44.97 s, 5.0 tr. b., 3.27 m/s

  788. Lomnice nad Popelkou - Letní dvojzkoušky, 05. 07. 2010

  789. 1.zkouška LA2, Armina Bílý Bohém: 2/10, 38.42 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  790. 2.zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: 6/11, 63.52 s, 27.52 tr. b., 2.52 m/s

  791. 2.zkouška LA2, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  792. Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010, 05. 06. 2010 - 06. 06. 2010

  793. AGILITY-L, Aneta Orlický Poklad: 13/40, 56.92 s, 18.92 tr. b., 2.92 m/s

  794. JUMPING-L, Aneta Orlický Poklad: 9/40, 45.47 s, 4.47 tr. b., 3.76 m/s

  795. JUMPING-L, Aneta Orlický Poklad: 19/40, 44.99 s, 13.99 tr. b., 3.09 m/s

  796. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: 22/40, 54.95 s, 28.95 tr. b., 3.11 m/s

  797. LA2, Armina Bílý Bohém: 3/24, 54.94 s, 1.94 tr. b., 3.19 m/s

  798. LA2, Aneta Orlický Poklad: 6/24, 57.45 s, 8.45 tr. b., 3.06 m/s

  799. LA2, Aneta Orlický Poklad: 9/24, 57.04 s, 9.04 tr. b., 3.07 m/s

  800. LA2, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  801. Sezemice - HOP SEM - HOP TAM, 23. 05. 2010

  802. AGILITY, Armina Bílý Bohém: 7/36, 41.91 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  803. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: 8/36, 41.98 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  804. JUMPING, Aneta Orlický Poklad: 16/36, 38.35 s, 5.35 tr. b., 3.6 m/s

  805. JUMPING, Armina Bílý Bohém: 30/36, 51.84 s, 28.84 tr. b., 2.66 m/s

  806. LA2, Armina Bílý Bohém: 3/22, 48.87 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  807. LA2, Aneta Orlický Poklad: 10/22, 51.8 s, 7.8 tr. b., 3.24 m/s

  808. Jičín - Jarní závody agility, 24. 04. 2010

  809. Jarní závody agility 2010, Armina Bílý Bohém: 3/36, 46.58 s, 0.58 tr. b., 3.63 m/s

  810. Jarní závody agility 2010, Aneta Orlický Poklad: 4/15, 52.88 s, 8.88 tr. b., 3.08 m/s

  811. Jarní závody agility 2010, Aneta Orlický Poklad: 16/36, 46.54 s, 19.54 tr. b., 3.33 m/s

  812. Jarní závody agility 2010, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  813. Jarní závody agility 2010, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  814. Jarní závody agility 2010, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  815. Rozkoš u České Skalice - OPSION 004 / ROZKOŠ 2009, 23. 05. 2009 - 24. 05. 2009

  816. AGILITY-L, Armina Bílý Bohém: 8/63, 40.6 s, 1.6 tr. b., 3.4 m/s

  817. AGILITY-L, Armina Bílý Bohém: 15/58, 46.54 s, 9.54 tr. b., 2.97 m/s

  818. AGILITY-L, Aneta Orlický Poklad: 34/63, 58.53 s, 29.53 tr. b., 2.36 m/s

  819. AGILITY-L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  820. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: 16/64, 28.08 s, 0.08 tr. b., 4.2 m/s

  821. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: 20/54, 32.83 s, 3.83 tr. b., 4.02 m/s

  822. JUMPING-L, Aneta Orlický Poklad: 23/64, 31.66 s, 3.66 tr. b., 3.73 m/s

  823. JUMPING-L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  824. LA1, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  825. LA1, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  826. LA3, Armina Bílý Bohém: 9/14, 47.24 s, 16.24 tr. b., 3.32 m/s

  827. LA3, Armina Bílý Bohém: 10/16, 52.79 s, 10.79 tr. b., 3.41 m/s

  828. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 005, 26. 01. 2008 - 27. 01. 2008

  829. AGILITY-L, Armina Bílý Bohém: 10/24, 50.64 s, 9.64 tr. b., 3.04 m/s

  830. AGILITY-L, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  831. AGILITY-S, Helenka Zámek: 5/26, 40.17 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  832. AGILITY-S, Helenka Zámek: 16/27, 53.87 s, 10.87 tr. b., 2.99 m/s

  833. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: 4/24, 34.75 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  834. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: 7/29, 42.47 s, 8.47 tr. b., 3.3 m/s

  835. JUMPING-S, Helenka Zámek: 10/26, 37.84 s, 1.84 tr. b., 3.49 m/s

  836. JUMPING-S, Helenka Zámek: 22/27, 65.28 s, 36.28 tr. b., 2.14 m/s

  837. LA2, Armina Bílý Bohém: 1/11, 49.31 s, 1.31 tr. b., 3.14 m/s

  838. LA2, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  839. SA2, Helenka Zámek: 2/10, 47.68 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  840. SA2, Helenka Zámek: 5/10, 50.11 s, 7.11 tr. b., 3.09 m/s