Cz En

023215

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Vrkočová, ZKO Žamberk

    Člen KA

Pes

  1. Fanny z Delurin Benito, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  2. Agility: 1/4, 48.63 s, 2.63 tr. b., 3.66 m/s

  3. Jumping XS3: Diskvalifikován

  4. Zkouška XS3: 1/1, 67.84 s, 29.84 tr. b., 2.73 m/s

  5. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK ANIMALS, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 16. 07. 2022

  6. Agility: 1/2, 41.29 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  7. Jumping: 1/2, 37.24 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  8. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky V., 11. 06. 2022

  9. 1. zkouška: 1/1, 52.39 s, 5.39 tr. b., 4.01 m/s

  10. 2. zkouška: 1/1, 57.39 s, 10.39 tr. b., 3.92 m/s

  11. Jumping: Diskvalifikován

  12. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  13. II. Zkouška SA2: 1/5, 52.77 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  14. I. Zkouška SA2: 2/5, 56.82 s, 3.82 tr. b., 3.5 m/s

  15. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  16. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  17. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  18. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  19. Agility: Diskvalifikován

  20. Jumping: 6/9, 41.26 s, 0.26 tr. b., 4.24 m/s

  21. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  22. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  23. Agility I S: 16/29, 63.63 s, 14.63 tr. b., 3.05 m/s

  24. Jumping IV S - pudlů: 3/11, 51.97 s, 5.97 tr. b., 3.54 m/s

  25. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 18. 04. 2022

  26. Jumping I: 3/6, 37.94 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  27. Jumping II: 2/5, 37.24 s, 0.24 tr. b., 3.63 m/s

  28. Jumping Light: 3/7, 27.3 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  29. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  30. 1.zkouška: Diskvalifikován

  31. 2.zkouška: Diskvalifikován

  32. 3.zkouška: Diskvalifikován

  33. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  34. Agility S: 10/36, 55.42 s, 1.42 tr. b., 3.86 m/s

  35. Hra S neděle: Diskvalifikován

  36. Jumping S: Diskvalifikován

  37. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  38. Agility II S: 13/32, 60.72 s, 4.72 tr. b., 3.33 m/s

  39. Agility I S: 13/36, 53.63 s, 3.63 tr. b., 3.34 m/s

  40. Jumping III S: 16/31, 41.86 s, 1.86 tr. b., 3.77 m/s

  41. Jumping II S: Diskvalifikován

  42. Jumping I S: Diskvalifikován

  43. Jumping IV S - pudlů: 10/15, 53.06 s, 18.06 tr. b., 3.0 m/s

  44. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  45. Agility S: 8/19, 47.63 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  46. Jumping S: 7/19, 36.92 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  47. Zkouška SA2: 2/7, 53.41 s, 3.41 tr. b., 3.52 m/s

  48. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  49. Agility 1: Diskvalifikován

  50. Finále: 5/11, 50.62 s, 8.62 tr. b., 3.87 m/s

  51. Jumping 1: 8/11, 60.05 s, 10.05 tr. b., 3.66 m/s

  52. Jumping 2: Diskvalifikován

  53. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  54. 1. zkouška: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška: 1/7, 51.62 s, 2.62 tr. b., 3.74 m/s

  56. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  57. Agility: Diskvalifikován

  58. Jumping S2: 3/5, 54.26 s, 16.26 tr. b., 3.17 m/s

  59. Zkouška S2: 1/5, 48.06 s, 6.06 tr. b., 3.43 m/s

  60. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  61. Mistrovství Seniorů - běh 1: 4/7, 43.15 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  62. Mistrovství Seniorů - běh 2: 6/7, 44.7 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  63. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  64. 1.zkouška: Diskvalifikován

  65. 2.zkouška: Diskvalifikován

  66. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  67. 1. zkouška: 5/6, 52.87 s, 18.87 tr. b., 3.16 m/s

  68. 2. zkouška: Diskvalifikován

  69. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  70. Agility II S: Diskvalifikován

  71. Agility I S: 22/51, 58.96 s, 8.96 tr. b., 3.17 m/s

  72. Jumping III S: 21/43, 51.25 s, 5.25 tr. b., 3.41 m/s

  73. Jumping II S: 20/43, 48.4 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  74. Jumping I S: Diskvalifikován

  75. Jumping IV pudlové S: Diskvalifikován

  76. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  77. Agility: Diskvalifikován

  78. Jumping : 6/10, 44.62 s, 15.62 tr. b., 3.5 m/s

  79. Zkoušky: Diskvalifikován

  80. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  81. Agility S: 8/13, 61.7 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  82. Jumping S: Diskvalifikován

  83. Zkouška SA2 : 3/4, 51.85 s, 1.85 tr. b., 3.72 m/s

  84. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  85. 1. zkouška: 4/8, 49.92 s, 7.92 tr. b., 3.27 m/s

  86. 2. zkouška: Diskvalifikován

  87. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  88. Agility: 10/17, 62.24 s, 12.24 tr. b., 3.21 m/s

  89. Jumping S2: Diskvalifikován

  90. Zkouška S2: 2/4, 55.53 s, 1.53 tr. b., 3.33 m/s

  91. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  92. dr.A2: 4/8, 51.84 s, 14.84 tr. b., 3.28 m/s

  93. pr.A2: 5/8, 42.07 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  94. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  95. Agility senioři: 1/9, 65.12 s, 3.12 tr. b., 2.89 m/s

  96. Jumping senioři: 2/9, 52.0 s, 1.0 tr. b., 3.27 m/s

  97. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  98. 1.zkouška: Diskvalifikován

  99. 2.zkouška: 2/3, 41.79 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  100. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  101. II. zkouška: 2/7, 54.78 s, 2.78 tr. b., 3.67 m/s

  102. I. zkouška: 3/7, 46.65 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  103. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  104. Jumping I: Diskvalifikován

  105. Jumping II: Diskvalifikován

  106. Jumping III: 7/16, 37.48 s, 1.48 tr. b., 3.66 m/s

  107. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  108. Agility družstva S: Diskvalifikován

  109. Agility jednotlivci S: 24/45, 45.99 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  110. Jumping družstva S: 14/36, 35.43 s, 0.43 tr. b., 3.92 m/s

  111. Jumping jednotlivci S: 14/45, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  112. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  113. II. zkouška: Diskvalifikován

  114. I. zkouška: 3/5, 50.47 s, 6.47 tr. b., 3.37 m/s

  115. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  116. Agility S: 8/17, 47.76 s, 2.76 tr. b., 3.33 m/s

  117. Jumping S: 7/17, 43.29 s, 6.29 tr. b., 3.63 m/s

  118. Zkoušky SA2: 3/5, 53.55 s, 10.55 tr. b., 3.19 m/s

  119. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  120. Agility: 5/11, 52.97 s, 2.97 tr. b., 3.61 m/s

  121. Jumping: 6/11, 44.61 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  122. Zkouška: 4/5, 50.23 s, 9.23 tr. b., 3.32 m/s

  123. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  124. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  125. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  126. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  127. AGILITY: 7/28, 59.85 s, 3.85 tr. b., 3.17 m/s

  128. JUMPING: 2/28, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  129. SA2: 2/8, 46.94 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  130. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  131. 1. běh SA2: 3/10, 40.2 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  132. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  133. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  134. Agility Trial I: 3/7, 56.05 s, 5.05 tr. b., 3.51 m/s

  135. Agility Trial II: 3/7, 60.54 s, 9.54 tr. b., 3.3 m/s

  136. Jumping Trial I: 4/7, 46.6 s, 3.6 tr. b., 3.65 m/s

  137. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  138. II. zkouška SA2: 2/5, 49.54 s, 4.54 tr. b., 3.45 m/s

  139. I. zkouška SA2: 1/5, 51.39 s, 2.39 tr. b., 3.64 m/s

  140. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  141. Jumping So A2+3 S S: 4/15, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  142. Zkouška Ne-1 SA2: 1/7, 57.35 s, 11.35 tr. b., 3.42 m/s

  143. Zkouška Ne-2 SA2: 3/7, 56.35 s, 9.35 tr. b., 3.43 m/s

  144. Zkouška So-1 SA2: Diskvalifikován

  145. Zkouška So-2 SA2: 1/6, 61.12 s, 30.12 tr. b., 2.81 m/s

  146. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  147. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  148. 2.zkouška SA2: 1/5, 55.66 s, 2.66 tr. b., 3.41 m/s

  149. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  150. Zkouška 1 SA2: 2/13, 52.85 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  151. Zkouška 2 SA2: 3/13, 48.8 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  152. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  153. AGILITY S: 20/32, 60.93 s, 8.93 tr. b., 3.48 m/s

  154. JUMPING S: Diskvalifikován

  155. ZKOUŠKA SA2: 4/11, 49.81 s, 3.81 tr. b., 3.35 m/s

  156. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  157. Agility II S: Diskvalifikován

  158. Agility I S: 28/60, 63.29 s, 12.29 tr. b., 3.13 m/s

  159. Jumping III S: Diskvalifikován

  160. Jumping II S: 21/48, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  161. Jumping I S: 12/50, 46.39 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  162. Jumping IV pudlové S: Diskvalifikován

  163. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  164. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  165. 2. Zkouška SA2: 3/5, 54.86 s, 11.86 tr. b., 3.14 m/s

  166. Jumping open S: Diskvalifikován

  167. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  168. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  169. 2. Zkouška SA2: 1/4, 60.05 s, 16.05 tr. b., 3.08 m/s

  170. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  171. Agility Trial I: 6/11, 58.51 s, 8.51 tr. b., 3.25 m/s

  172. Agility Trial II: 3/11, 69.32 s, 26.32 tr. b., 2.81 m/s

  173. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  174. 1.zkouška SA2: 1/10, 44.17 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  175. 2.zkouška SA2: 3/10, 53.2 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  176. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  177. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  178. zkouška 2 SA2: 1/6, 54.6 s, 9.6 tr. b., 3.22 m/s

  179. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  180. Jumping A2+3 : Diskvalifikován

  181. Zkouška 1 SA2: 5/12, 55.12 s, 8.12 tr. b., 3.39 m/s

  182. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  183. Zkouška II SA2: 5/12, 54.82 s, 9.82 tr. b., 3.36 m/s

  184. Zkouška I SA2: 3/12, 59.91 s, 14.91 tr. b., 3.0 m/s

  185. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  186. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  187. 2. zkouška SA2: 5/11, 46.96 s, 0.96 tr. b., 3.43 m/s

  188. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  189. Agility S: 5/23, 48.92 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  190. JUMPING S: 6/23, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  191. Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  192. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  193. Agility II Small: Diskvalifikován

  194. Agility I Small: Diskvalifikován

  195. Jumping III Small: Diskvalifikován

  196. Jumping II Small: 17/56, 44.15 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  197. Jumping I Small: Diskvalifikován

  198. MR pudl Small - II. kolo: Diskvalifikován

  199. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  200. Jumpy I.běh S: Diskvalifikován

  201. Jumpy II.běh S: Diskvalifikován

  202. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  203. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  204. Agility S: Diskvalifikován

  205. Jumping S: 7/25, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  206. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  207. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  208. Agility S: 7/23, 45.45 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  209. Jumping S: 8/23, 41.19 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  210. Zkouška SA2: 3/11, 44.62 s, 1.62 tr. b., 3.72 m/s

  211. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  212. AGILITY: Diskvalifikován

  213. JUMPING SA2: 6/8, 49.62 s, 15.62 tr. b., 3.0 m/s

  214. SA2: 3/8, 46.2 s, 6.2 tr. b., 3.38 m/s

  215. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  216. Zkouška: Diskvalifikován

  217. Zkouška II: 1/7, 57.64 s, 9.64 tr. b., 2.83 m/s

  218. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  219. Ne-: Diskvalifikován

  220. Ne-Agility: Diskvalifikován

  221. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  222. So-: Diskvalifikován

  223. So-Agility: Diskvalifikován

  224. So-Jumping: Diskvalifikován

  225. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  226. Agility S: 4/19, 51.0 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  227. Jumping S: 8/19, 39.01 s, 0.01 tr. b., 3.87 m/s

  228. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  229. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  230. zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  231. zkouška 4 SA2: 2/9, 43.1 s, 7.1 tr. b., 3.62 m/s

  232. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  233. 1.vítězná: Diskvalifikován

  234. 2.vítězná: 2/8, 48.57 s, 4.57 tr. b., 3.48 m/s

  235. Jumping: 9/25, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  236. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  237. Agility II Small: 19/48, 56.96 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  238. Agility I Small: 17/63, 53.27 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  239. Jumping III Small: Diskvalifikován

  240. Jumping II Small: Diskvalifikován

  241. Jumping I Small: Diskvalifikován

  242. Jumping IV - pudl (S): Diskvalifikován

  243. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  244. A2+A3 Jump II. S: 4/8, 39.29 s, 6.29 tr. b., 3.89 m/s

  245. A2+A3 Jump I. S: Diskvalifikován

  246. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  247. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  248. AGILITY: Diskvalifikován

  249. JUMPING: Diskvalifikován

  250. SA1: 2/6, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  251. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  252. Agility S: 12/27, 57.75 s, 6.75 tr. b., 3.2 m/s

  253. Jumping S: Diskvalifikován

  254. Zkoušky SA1: 8/11, 52.14 s, 21.14 tr. b., 2.67 m/s

  255. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  256. Agility S: Diskvalifikován

  257. Jumping S: Diskvalifikován

  258. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  259. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  260. Agility S: Diskvalifikován

  261. Jumping S: Diskvalifikován

  262. Zkouška SA1: 1/2, 47.53 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  263. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  264. AGILITY: 18/27, 70.52 s, 17.52 tr. b., 2.82 m/s

  265. JUMPING: 18/33, 40.22 s, 6.22 tr. b., 3.53 m/s

  266. SA1: 3/13, 55.52 s, 0.0 tr. b., 3.03 m/s

  267. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  268. Jumping: 5/23, 39.1 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  269. Zkouška: Diskvalifikován

  270. Zkouška II: 1/10, 40.84 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  271. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  272. Ne-: Diskvalifikován

  273. Ne-Agility: Diskvalifikován

  274. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  275. So-: 2/8, 43.42 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  276. So-Agility: Diskvalifikován

  277. So-Jumping: Diskvalifikován

  278. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  279. Agility II Small: Diskvalifikován

  280. Agility I Small: Diskvalifikován

  281. Jumping III Small: Diskvalifikován

  282. Jumping II Small: Diskvalifikován

  283. Jumping I Small: 30/52, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  284. MR pudlů (small) - 2.kolo: Diskvalifikován

  285. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  286. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  287. Jumping 2 S: 1/8, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  288. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  289. III. Jumping S: Diskvalifikován

  290. II. Jumping S: Diskvalifikován

  291. I. Jumping S: Diskvalifikován

  292. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  293. Agility S: Diskvalifikován

  294. Jumping S: Diskvalifikován

  295. Zkouška SA1: 1/5, 42.53 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  296. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  297. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  298. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  299. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  300. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  301. AGILITY: Diskvalifikován

  302. JUMPING: 11/32, 39.22 s, 0.22 tr. b., 3.8 m/s

  303. SA1: 5/15, 38.85 s, 5.85 tr. b., 3.42 m/s

  304. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  305. Jumping: 3/16, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  306. Zkouška: Diskvalifikován

  307. Zkouška II: 3/7, 49.42 s, 8.42 tr. b., 3.24 m/s

  308. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  309. AGILITY: Diskvalifikován

  310. JUMPING: Diskvalifikován

  311. SA1: Diskvalifikován

  312. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  313. Agi S: Diskvalifikován

  314. Jump S: 10/14, 46.39 s, 13.39 tr. b., 3.23 m/s

  315. Zk 1 SA1: Diskvalifikován

  316. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  317. Agility Open II Small: Diskvalifikován

  318. Agility Open I Small: Diskvalifikován

  319. Jumping IV, MR-pudl S: 13/16, 57.15 s, 26.15 tr. b., 2.5 m/s

  320. Jumping Open III Small: Diskvalifikován

  321. Jumping Open II Small: Diskvalifikován

  322. Jumping Open I Small: Diskvalifikován