Jumping jednotlivců XS

  1. Datum: 29. 10. 2023
  2. Závod: Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 57.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: XS
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 063817 Ingrid Šefčíková A3Ch Arisa Duhový sen 0 0 0.0 0.0 32.23 5.27 V
2 021518 Ilona Pánková A3Ch Loty 0 0 0.0 0.0 32.89 5.17 V
3 024621 Jindřich Vydra Black Narcissa Pražský Cyrano 0 0 0.0 0.0 33.7 5.04 V
4 035720 Lenka Pivodova Fabián de Pompadour 0 0 0.0 0.0 36.72 4.63 V
5 053820 Zita Králíková Keksy Havana Angel Navajo 0 0 0.0 0.0 37.26 4.56 V
6 031921 Karla Štětková Ginger Florrie Kopidlenský kavalír 0 0 0.0 0.0 41.42 4.1 V
7 033220 Dagmar Bartoňová Doreen Jet Bat 0 0 0.0 0.0 41.78 4.07 V
8 085019 Lenka Šilhanová Athéna Czech Paradise Dogs 0 0 0.0 0.0 41.96 4.05 V
9 092319 Milan Strnad Hobo HogWild 0 0 0.0 0.0 43.67 3.89 V
10 050116 Dagmar Bartoňová Asha Jet Bat 0 0 0.0 0.0 43.76 3.88 V
11 008219 Hana Jendrulková Cassiopea Mária Sirrah 0 0 0.0 0.0 45.17 3.76 V
12 047417 Dagmar Bartoňová Ainu Jet Bat 0 0 0.31 0.31 46.31 3.67 V
13 082418 Marie Cimrová D´Artagnan Jet Bat 0 0 2.22 2.22 48.22 3.53 V
14 065122 Dana Sloupenská Queen Victoria Mystic Love 0 0 3.56 3.56 49.56 3.43 V
15 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa 0 0 4.64 4.64 50.64 3.36 V
16 002419 Libuše Pucová Aktij Pap Novterpod 0 1 0.54 5.54 46.54 3.65 V
17 065822 Lenka Váchová Úžasná Zaječická Horka 0 0 9.78 9.78 55.78 3.05 VD
18 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 1 1 0.59 10.59 46.59 3.65 VD
DIS 079016 Kateřina Jelínková Bonny Krkonošský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034121 Peter Rod Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084721 Blanka Lauterbachová Tobiáš DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053523 Vladimíra Hanzlíková Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053019 Dana Sloupenská Isoke z Loštického údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064916 Eva Novotná Ellie Jack Pektorův statek DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032122 Iva Senčuchová Agáta Acojako Senbree DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035417 Luba Strouhová A3Ch Cecílie Eliška z Kamenické tvrze DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073120 Kateřina Jelínková Quinette Grey Sakké DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023215 Eva Vrkočová Fanny z Delurin Benito DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO