Cz En

002419

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Libuše Pucová, Klub Aktij z.s.

Pes

  1. Aktij Pap Novterpod, Papillon

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  2. 1.zkouška XSA2: 4/5, 65.0 s, 25.0 tr. b., 3.05 m/s

  3. 2.zkouška XSA2: 2/5, 48.77 s, 0.77 tr. b., 3.79 m/s

  4. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  5. 1.zkouška XSA2: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška XSA2: Diskvalifikován

  7. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  8. II. Zk XSA2: 1/1, 48.29 s, 4.29 tr. b., 3.44 m/s

  9. I. Zk XSA2: 1/1, 62.15 s, 20.15 tr. b., 2.8 m/s

  10. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  11. 1. zkouška XSA2: 1/1, 64.31 s, 24.31 tr. b., 2.92 m/s

  12. 2. zkouška XSA2: 1/1, 68.92 s, 12.92 tr. b., 3.02 m/s

  13. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  14. II. Zk XSA2: 1/1, 60.57 s, 4.57 tr. b., 3.43 m/s

  15. I. Zk XSA2: 1/1, 57.0 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  16. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  17. III. Zk XSA2: Diskvalifikován

  18. II. Zk XSA2: Diskvalifikován

  19. I. Zk XSA2: 2/3, 58.22 s, 12.22 tr. b., 3.26 m/s

  20. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  21. ZkA. XSA2 I.: 2/3, 46.28 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  22. ZkA. XSA2 II.: Diskvalifikován

  23. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  24. Zkouška1 XSA2: Diskvalifikován

  25. Zkouška2 XSA2: 2/5, 55.03 s, 14.03 tr. b., 3.18 m/s

  26. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  27. Zk XSA2 I.: Diskvalifikován

  28. Zk XSA2 II.: 2/3, 48.5 s, 10.5 tr. b., 3.2 m/s

  29. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  30. Agility S: 5/21, 48.24 s, 8.24 tr. b., 3.54 m/s

  31. Jumping S: Diskvalifikován

  32. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  33. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  34. 1.Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  35. 2.Zkouška XSA1: 1/3, 45.18 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  36. 3.Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  37. Jumping XS: 1/5, 44.13 s, 2.13 tr. b., 3.81 m/s

  38. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  39. 1. běh SA1: 4/7, 43.64 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  40. 2. běh SA1 : 5/7, 39.84 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  41. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  42. Agility Open XS: Diskvalifikován

  43. Jumping Open XS: 3/6, 47.14 s, 2.14 tr. b., 3.63 m/s

  44. ZkA. XSA1: Diskvalifikován

  45. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  46. 1.Zkouška - XSA1: 1/3, 40.13 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  47. 2.Zkouška - XSA1: 2/3, 40.57 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  48. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  49. Jumping 1 - XS: 1/1, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  50. Jumping 2 - XS: 1/1, 39.54 s, 3.54 tr. b., 3.69 m/s

  51. Jumping 3 - XS: 1/1, 38.23 s, 8.23 tr. b., 3.69 m/s

  52. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  53. Jumping II. small: 11/19, 49.12 s, 26.12 tr. b., 3.32 m/s

  54. Jumping I. small: Diskvalifikován

  55. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  56. zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  57. zkouška 2 SA1: 3/10, 46.2 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  58. zkouška 3 SA1: Diskvalifikován

  59. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  60. III.jumping S: 1/15, 54.86 s, 4.86 tr. b., 3.39 m/s

  61. II. jumping S: 8/15, 53.68 s, 5.68 tr. b., 3.39 m/s

  62. I. jumping S: Diskvalifikován

  63. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  64. Horní Počernice, 1. běh: 5/13, 41.86 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  65. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován