Vladimíra Hanzlíková

  1. Číslo: 004580
  2. OSA: Nejaknyt Zone
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 23. 07. 2014
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 033514 (M), A3Ch Immortal Beauty z Černobílých

    Arrow_down
  2. 044218 (I), A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire

    Arrow_down
  3. 053320 (XS), Rusalka Limbonsnest

    Arrow_down
  4. 022121 (L), Night Rider Black Chevers

    Arrow_down
  5. 060822 (L), Forever&Ever&Ever Zip Zap

    Arrow_down
  6. 053523 (XS), Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most IV., 01. 05. 2024

  2. 1. zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 2/6, 38.38 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  3. 1. zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 4/7, 48.13 s, 20.0 tr. b., 4.22 m/s

  4. 1. zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  5. 2. zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 5/7, 37.75 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  7. 2. zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  8. Kladno - Nedělní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 28. 04. 2024

  9. 1. Zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  10. 1. Zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: 2/3, 54.95 s, 5.95 tr. b., 3.89 m/s

  13. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  14. QA1 Agility, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  15. QA2 Agility, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  16. QJ1 Jumping, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  17. QJ2 Jumping, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  18. QJ3 Jumping, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 85/161, 43.32 s, 11.32 tr. b., 4.46 m/s

  19. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  20. 1.zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  21. 2.zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  22. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  23. QA1 Agility, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  24. QA2 Agility, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  25. QA3 Agility, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  26. QJ1 Jumping, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  27. QJ2 Jumping, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: 10/40, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  28. QJ3 Jumping, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  29. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  30. Agility L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  31. Agility XS, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  32. Jumping L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  33. Jumping XS, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  34. Krátký jumping L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 22/33, 19.7 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  35. Krátký jumping XS, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  36. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  37. 1. zkouška A2 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  38. 1. zkouška A2 XS, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  39. 2. zkouška A2 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  40. 2. zkouška A2 XS, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  41. Čebín - Dvojzkoušky nejen o zkoušky II., 24. 03. 2024

  42. 1. zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 5/14, 35.49 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  43. 1. zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  44. 2. zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 5/14, 49.17 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  45. 2. zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: 1/1, 50.27 s, 5.27 tr. b., 3.82 m/s

  46. Čebín - Dvojzkoušky nejen o zkoušky I., 23. 03. 2024

  47. 1. zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  48. 1. zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: 1/1, 40.33 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  49. 2. zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  50. 2. zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: 1/1, 43.11 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  51. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 17. 03. 2024

  52. 1. Zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 6/13, 35.04 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  53. 1. Zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: 1/3, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  54. 2. Zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  56. Terezín - DogFriends Cup 2024 (3/3), 09. 03. 2024 - 10. 03. 2024

  57. LA2 I, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  58. LA2 II, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  59. LA2 III, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  60. LA2 IV, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  61. XSA2 I, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  62. XSA2 II, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  63. XSA2 III, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  64. XSA2 IV, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  65. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  66. 1. zkouška A2 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška A2 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  68. 3. zkouška A2 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  69. Kladno - Zimní zkoušky trochu jinak + A0, 25. 02. 2024

  70. 1. Zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 5/7, 33.09 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  71. 1. Zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: 2/6, 42.04 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  74. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  75. 1. zkouška A2 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  76. 1. zkouška A2 XS, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  77. 2. zkouška A2 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 2/8, 37.09 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  78. 2. zkouška A2 XS, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: 1/2, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  79. Kladno - Dvojzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 11. 02. 2024

  80. 1. Zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  81. 2. Zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 3/10, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  82. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  83. 1. zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  84. 1. zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  85. 2. zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 3/8, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  86. 2. zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  87. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  88. OPEN AGILITY L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  89. OPEN JUMPING L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 16/24, 44.17 s, 30.0 tr. b., 4.41 m/s

  90. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 01. 2024

  91. Druhá zkouška, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 4/8, 33.02 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  92. Druhá zkouška, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  93. První zkouška, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  94. První zkouška, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  95. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  96. ZkA. II. LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 2/11, 34.67 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  97. ZkA. II. XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  98. ZkA. I. LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  99. ZkA. I. XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  100. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  101. 1. Zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  102. 1. Zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  103. 2. Zkouška LA2, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  104. 2. Zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  105. Kladno - Adventní dvojzkoušky (sobota), 16. 12. 2023

  106. 1. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 1/8, 29.82 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  107. 1. Zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  110. Kladno - Vánoční zkoušky trochu jinak + A0, 09. 12. 2023

  111. 1. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  112. 1. Zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 1/7, 26.53 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  114. 2. Zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  115. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  116. 1. Zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  118. 3. Zkouška XSA2, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: 1/6, 46.8 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  119. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  120. Agility družstev L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  121. Agility jednotlivců L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  122. Agility jednotlivců XS, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  123. Hra neděle L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  124. Hra neděle XS, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: 15/25, 17.6 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  125. Hra sobota L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 24/28, 27.97 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  126. Jumping družstev L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 14/28, 34.86 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  127. Jumping jednotlivců L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 12/31, 34.97 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  128. Jumping jednotlivců XS, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  129. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  130. 1. zkouška A1 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  131. 1. zkouška A1 XS, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: 1/1, 40.69 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  132. 1. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  133. 1. Zkouška XSA1, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  134. 2. zkouška A1 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  135. 2. Zkouška A1 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  136. 2. zkouška A1 XS, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: 1/1, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  137. 2. Zkouška A1 XS, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: 1/2, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  138. Ratenice - Rozjezdová zkouška, 30. 09. 2023

  139. ZkA. LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  140. ZkA. XSA1, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  141. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 28. 09. 2023

  142. 1. zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  143. 1. zkouška XSA1, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: 1/1, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  144. 2. zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 3/12, 27.46 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  145. 2. zkouška XSA1, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: 1/1, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  146. 3. zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  147. 3. zkouška XSA1, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: 1/1, 37.86 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  148. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  149. 1. zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 2/8, 27.25 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  150. 1. zkouška XSA1, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  151. 2. zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  152. 2. zkouška XSA1, Argentum 47 Ag Nejaknyt Empire: Diskvalifikován

  153. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  154. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  155. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  156. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  157. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  158. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  159. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  160. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  161. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 25/135, 43.03 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  162. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  163. Agility 1 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  164. Agility 2 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 21/109, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  165. Jumping 1 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  166. Jumping 2 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  167. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  168. Jumping L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  169. Zkouška LA1 I, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  170. Zkouška LA1 II, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  171. Zkouška XSA1 I, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  172. Zkouška XSA1 II, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  173. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  174. Agility 1 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 22/109, 60.46 s, 23.46 tr. b., 3.64 m/s

  175. Agility 1 XS, Rusalka Limbonsnest: 7/28, 56.5 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  176. Agility 2 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 68/99, 48.14 s, 25.0 tr. b., 4.55 m/s

  177. Agility 2 XS, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  178. Jumping 1 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  179. Jumping 1 XS, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  180. Jumping 2 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  181. Jumping 2 XS, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  182. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most III. (+ A0), 01. 05. 2023

  183. 1. zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  184. 1. zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  185. 2. zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  186. 2. zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  187. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 25. 03. 2023

  188. 1. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 1/6, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  189. 2. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  190. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  191. 1. zkouška, Rusalka Limbonsnest: 1/2, 36.9 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  192. 2. zkouška, Rusalka Limbonsnest: 1/2, 36.37 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  193. 3. zkouška, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  194. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 03. 2023

  195. Druhá zkouška, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  196. První zkouška, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  197. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  198. XSA1 I, Rusalka Limbonsnest: 2/2, 38.46 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  199. XSA1 II, Rusalka Limbonsnest: 1/2, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  200. XSA1 III, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  201. XSA1 IV, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  202. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 03. 03. 2023

  203. Zkouška I / A1 / XS, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  204. Zkouška II / A1 / XS, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  205. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  206. Jumping 1 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  207. Jumping 1 XS, Rusalka Limbonsnest: 1/3, 42.9 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  208. LA1 I, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  209. LA1 II, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  210. XSA1 I, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  211. XSA1 II, Rusalka Limbonsnest: 1/3, 38.21 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  212. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  213. 1. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  214. 1. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  215. 2. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  216. 2. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 1/5, 35.33 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  217. 3. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  218. 3. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 2/5, 32.39 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  219. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 11. 12. 2022

  220. 1. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  221. 1. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 2/5, 35.52 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  222. 2. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  223. 2. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  224. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  225. Jumping 1 + 0 L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  226. Jumping 1 + 0 XS, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  227. LA1 IV, Forever&Ever&Ever Zip Zap: 1/7, 32.74 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  228. XSA1 III, Rusalka Limbonsnest: 1/2, 34.11 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  229. XSA1 IV, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  230. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  231. Agility OPEN sobota L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  232. Agility OPEN sobota XS, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  233. Jumping L neděle, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  234. Jumping sobota L, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  235. Jumping sobota XS, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  236. Jumping XS neděle, Rusalka Limbonsnest: 3/9, 47.44 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  237. Zkouška LA1 neděle, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  238. Zkouška LA1 sobota , Forever&Ever&Ever Zip Zap: 1/6, 39.82 s, 20.0 tr. b., 4.45 m/s

  239. Zkouška XSA1 neděle, Rusalka Limbonsnest: 2/2, 32.22 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  240. Zkouška XSA1 sobota , Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  241. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  242. Zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  243. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  244. 2. zkouška LA1, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  245. 2. zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  246. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 18. 11. 2022

  247. Druhá zkouška, Rusalka Limbonsnest: 2/4, 44.46 s, 3.46 tr. b., 3.19 m/s

  248. Druhá zkouška, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  249. První zkouška, Forever&Ever&Ever Zip Zap: Diskvalifikován

  250. První zkouška, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  251. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 11. 11. 2022

  252. 1. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 2/2, 35.5 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  253. 2. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  254. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  255. 1. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 2/3, 35.7 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  256. 2. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 2/3, 37.91 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  257. 3. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  258. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 14. 10. 2022

  259. 1. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  260. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  261. Agility XS Veterinární kosmetika, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  262. Jumping XS Grešík, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  263. Zkouška XSA1 Krmiva Pučálka, Rusalka Limbonsnest: 1/2, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  264. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most II., 08. 05. 2022

  265. Jumping A1 + A0 L, Night Rider Black Chevers: 5/7, 27.75 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  266. Jumping A1 + A0 XS, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  267. Zkouška A1 L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  268. Zkouška A1 XS, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  269. Zkouška II. A1 L, Night Rider Black Chevers: 2/4, 36.08 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  270. Zkouška II. A1 XS, Rusalka Limbonsnest: 2/4, 38.85 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  271. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  272. III. zkouška A1 L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  273. II. zkouška L, Night Rider Black Chevers: 3/15, 42.26 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  274. IV. zkouška L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  275. I. zkouška A1 L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  276. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 30. 10. 2021

  277. 1. zkouška A1 L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  278. 2. zkouška A1 L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  279. 3. zkouška A1 L, Night Rider Black Chevers: Diskvalifikován

  280. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  281. 1. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 2/3, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  282. 2. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 1/3, 30.67 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  283. 3. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 1/3, 31.14 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  284. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  285. 1. Zkouška XSA1 sobota, Rusalka Limbonsnest: 3/4, 33.81 s, 25.0 tr. b., 4.76 m/s

  286. 2. Zkouška XSA1 sobota, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  287. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  288. 1. zkouška A1 XS, Rusalka Limbonsnest: 2/2, 36.09 s, 25.0 tr. b., 4.88 m/s

  289. 2. zkouška A1 XS, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  290. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 09. 2021

  291. Druhá zkouška, Rusalka Limbonsnest: 1/3, 37.79 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  292. První zkouška, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  293. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  294. 1. zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 1/4, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  295. 2. zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  296. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  297. Zkouška 1, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  298. Zkouška 2, Rusalka Limbonsnest: 1/1, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  299. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most I., 04. 09. 2021

  300. Jumping L, Night Rider Black Chevers: 5/13, 54.72 s, 40.72 tr. b., 2.83 m/s

  301. Jumping XS, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  302. Zkouška I. A1 L, Night Rider Black Chevers: 1/11, 42.68 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  303. Zkouška I. A1 XS, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  304. Zkouška II. A1 L, Night Rider Black Chevers: 2/11, 37.5 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  305. Zkouška II. A1 XS, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  306. Ejpovice - Nejaknyt odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  307. Zkouška A1 L, Night Rider Black Chevers: 4/11, 39.81 s, 20.0 tr. b., 3.74 m/s

  308. Zkouška A1 L II., Night Rider Black Chevers: 4/11, 39.09 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  309. Zkouška A1 XS, Rusalka Limbonsnest: 1/1, 42.4 s, 25.0 tr. b., 3.51 m/s

  310. Zkouška A1 XS II., Rusalka Limbonsnest: 1/1, 33.87 s, 20.0 tr. b., 4.31 m/s

  311. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  312. Agility 1 XS, Rusalka Limbonsnest: 8/13, 50.3 s, 35.0 tr. b., 4.33 m/s

  313. Agility 2 XS, Rusalka Limbonsnest: 8/13, 57.18 s, 26.18 tr. b., 3.81 m/s

  314. Jumping 1 XS, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  315. Jumping 2 XS, Rusalka Limbonsnest: 5/13, 37.31 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  316. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  317. II. zkouška A1 XS, Rusalka Limbonsnest: 1/1, 43.39 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  318. II. zkouška A1 XS, Rusalka Limbonsnest: 1/1, 43.39 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  319. I. zkouška A1 XS, Rusalka Limbonsnest: 1/1, 38.06 s, 25.0 tr. b., 4.52 m/s

  320. I. zkouška A1 XS, Rusalka Limbonsnest: 1/1, 38.06 s, 25.0 tr. b., 4.52 m/s

  321. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  322. Druhá zkouška, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  323. První zkouška, Rusalka Limbonsnest: 2/2, 42.0 s, 25.0 tr. b., 3.83 m/s

  324. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  325. 1. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 1/3, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  326. 2. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 3/3, 39.98 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  327. 3. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  328. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  329. 1. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 1/2, 34.66 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  330. 2. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 1/2, 35.33 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  331. 3. Zkouška XSA1, Rusalka Limbonsnest: 1/2, 38.1 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  332. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  333. Jumping I, Rusalka Limbonsnest: 1/3, 41.56 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  334. Jumping II, Rusalka Limbonsnest: 1/2, 38.78 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  335. Jumping light, Rusalka Limbonsnest: 1/3, 26.89 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  336. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  337. Czech Imp Jump XSmall, Rusalka Limbonsnest: Diskvalifikován

  338. Jumping 1 - XSmall, Rusalka Limbonsnest: 3/7, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  339. Jumping 2 - XSmall, Rusalka Limbonsnest: 2/7, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  340. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  341. 1. zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  342. 2. zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/1, 48.93 s, 6.93 tr. b., 3.68 m/s

  343. 3. zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/1, 50.66 s, 12.66 tr. b., 3.32 m/s

  344. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  345. SO Agility M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/11, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  346. So Jumping M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/12, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  347. SO Zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 50.77 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  348. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  349. Agility Medium So, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  350. Jumping Medium So, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  351. MA3 So, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  352. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  353. MA3 I., A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  354. MA3 II., A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  355. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  356. 1. Zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  357. 2. Jumping M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  358. 2. Zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/6, 47.86 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  359. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  360. Batmanův jumping M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 6/18, 29.63 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  361. Jumping superhrdinů M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 5/18, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  362. Kapitánský jumping M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 7/18, 33.7 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  363. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  364. Jumping Medium, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/8, 31.49 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  365. 1. Zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/7, 37.28 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  366. 2. Zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  367. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  368. Agility sobota M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  369. Jumping sobota M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 5/7, 46.09 s, 13.09 tr. b., 3.62 m/s

  370. Zkouška sobota MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  371. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  372. Zkouška III MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/9, 58.79 s, 6.79 tr. b., 3.45 m/s

  373. Zkouška II MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  374. Zkouška I MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  375. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  376. MA3 I., A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  377. MA3 II., A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 4/4, 38.93 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  378. MA3 III., A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  379. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  380. Druhá zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  381. První zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 4/4, 43.25 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  382. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  383. Druhá zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  384. První zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  385. Řitka - Zkoušky - únor 2019, 22. 02. 2019

  386. 1. zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  387. 2. zkouška MA3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  388. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  389. 1. zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  390. 2. Zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  391. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  392. II. zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/10, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  393. I. zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/10, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  394. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  395. 1. zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  396. 2. zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/2, 45.42 s, 11.42 tr. b., 3.3 m/s

  397. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  398. Druhá zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/2, 45.15 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  399. První zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/2, 37.31 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  400. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  401. Zkouška III. MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  402. Zkouška II. MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  403. Zkouška I. MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/6, 38.32 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  404. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  405. Druhá zkouška neděle MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/4, 44.25 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  406. První zkouška neděle MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/4, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  407. SuperG Challenge agility M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  408. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  409. Druhá zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/3, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  410. První zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/3, 29.53 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  411. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  412. MA2-1 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  413. MA2-2 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  414. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  415. Zkouška 1 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/6, 40.19 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  416. Zkouška 2 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/6, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  417. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  418. _1.MA2 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  419. _2.MA2 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  420. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  421. A2 - druhá zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  422. A2 - první zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  423. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  424. 1. Zk MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/5, 44.93 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  425. 2. Zk MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 4/5, 41.52 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  426. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  427. Jumping 1 M M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  428. Jumping 2 M M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 6/7, 44.53 s, 13.53 tr. b., 3.68 m/s

  429. Slalomář M M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/6, 13.06 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  430. Tuneliáda M M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 6/7, 17.5 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  431. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  432. Zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 33.22 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  433. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  434. 1. BĚH MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  435. 2. BĚH MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 40.36 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  436. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  437. III. jumping M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  438. II. Jumping M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/12, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  439. I. JUMPING M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/12, 42.53 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  440. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  441. II. zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  442. I. zkouška MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  443. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  444. MA2-1 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  445. MA2-2 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  446. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  447. II. Packa MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 8/16, 41.53 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  448. I. Packa MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  449. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  450. Zkouška 1 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  451. Zkouška 2 MA2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 3/10, 42.6 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  452. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  453. III. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 4/5, 29.08 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  454. II. Zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/5, 30.11 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  455. I. Zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  456. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  457. II. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/7, 25.27 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  458. I. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/7, 24.71 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  459. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  460. zkouška_sobota_01 MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  461. Zkouška_sobota_02 MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/4, 27.19 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  462. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  463. Zkouška 1 - MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/6, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  464. Zkouška 2 - MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/6, 29.4 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  465. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  466. 1. Zka - MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 4/5, 23.09 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  467. 2. Zka - MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/5, 40.97 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  468. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  469. 1. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  470. 2. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/4, 31.22 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  471. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  472. Heroutice, 1. běh, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  473. Heroutice, 2. běh, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/8, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  474. Heroutice, 3. běh, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  475. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  476. Heroutice, 1. běh, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  477. Heroutice, 2. běh, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/4, 32.7 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  478. Heroutice, 3. běh, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  479. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  480. 1. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/3, 31.52 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  481. 2. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/3, 34.22 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  482. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  483. Zakouška pro error MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  484. Zkouška pro Beauty MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/1, 28.49 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  485. Zkouška pro Beauty MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/1, 30.55 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  486. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  487. 1. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  488. 2. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  489. 3. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  490. Řitka - Zkoušky - prosinec 2016, 09. 12. 2016

  491. 1. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 21.78 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  492. 2. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  493. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  494. 1. ZK MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  495. 2. ZK MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/9, 28.72 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  496. Běšiny - Zkoušky - říjen 2016, 02. 10. 2016

  497. 1. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/2, 23.44 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  498. 2. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/2, 29.28 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  499. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  500. MA1_1 MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  501. MA1_2 MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  502. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  503. MA1_1 MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/3, 34.67 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  504. MA1_2 MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  505. Dobříš - DO psího BŘÍŠka - charitativní závody agility + CACAg + 4. ročník MČR šiperek v agility, 27. 08. 2016

  506. Agility OPEN M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  507. Jumping OPEN M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  508. Zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  509. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  510. Zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  511. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  512. Zka 1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/5, 29.31 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  513. Zka 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  514. Zka 3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 4/5, 31.34 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  515. Děčín - Letní odpolední dvojzkoušky, 28. 06. 2016

  516. 1. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/2, 28.16 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  517. 2. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  518. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  519. Agility So Medium, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  520. Jumping So Medium, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  521. MA1 So, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  522. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  523. Zka 1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  524. Zka 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  525. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  526. 1. ZK MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  527. 2. ZK MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/5, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  528. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  529. 1. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/3, 23.85 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  530. 2. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/3, 38.09 s, 10.0 tr. b., 3.12 m/s

  531. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  532. 1. ZK MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 5/8, 37.82 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  533. 2. ZK MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/8, 26.36 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  534. Řitka - Zkoušky - leden 2016, 08. 01. 2016

  535. 1. Zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/3, 27.93 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  536. 2. Zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/3, 26.31 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  537. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  538. 1. ZK MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/8, 45.38 s, 8.38 tr. b., 3.48 m/s

  539. 2. ZK MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/8, 37.31 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  540. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  541. Tunelový běh M, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  542. ZK MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/9, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  543. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  544. ZkA II. MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  545. ZkA I. MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/4, 44.66 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  546. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  547. Jumping MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  548. Zkouška A1 - 1 MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 2/6, 26.99 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  549. Zkouška A1 - 2 MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  550. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  551. Zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/3, 27.18 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  552. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  553. zkouška 1 MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  554. zkouška 2 MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  555. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  556. 1. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  557. 2. zkouška MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: 1/7, 27.84 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  558. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  559. MEDIUM - JUMPING 1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  560. MEDIUM - JUMPING 2, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  561. MEDIUM - JUMPING 3, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  562. Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky, 18. 10. 2014

  563. 1 MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován

  564. 2 MA1, A3Ch Immortal Beauty z Černobílých: Diskvalifikován