Cz En

053320

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vladimíra Hanzlíková, Nejaknyt Zone

    Člen KA

Pes

  1. Rusalka Limbonsnest, Welsh Corgi Pembroke

Výsledky

  1. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most II., 08. 05. 2022

  2. Jumping A1 + A0 XS: Diskvalifikován

  3. Zkouška A1 XS: Diskvalifikován

  4. Zkouška II. A1 XS: 2/4, 38.85 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  5. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  6. 1. Zkouška XSA1: 2/3, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  7. 2. Zkouška XSA1: 1/3, 30.67 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  8. 3. Zkouška XSA1: 1/3, 31.14 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  9. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  10. 1. Zkouška XSA1 sobota: 3/4, 33.81 s, 25.0 tr. b., 4.76 m/s

  11. 2. Zkouška XSA1 sobota: Diskvalifikován

  12. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  13. 1. zkouška A1 XS: 2/2, 36.09 s, 25.0 tr. b., 4.88 m/s

  14. 2. zkouška A1 XS: Diskvalifikován

  15. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 09. 2021

  16. Druhá zkouška: 1/3, 37.79 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  17. První zkouška: Diskvalifikován

  18. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  19. 1. zkouška XSA1: 1/4, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  20. 2. zkouška XSA1: Diskvalifikován

  21. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  22. Zkouška 1: Diskvalifikován

  23. Zkouška 2: 1/1, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  24. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most I., 04. 09. 2021

  25. Jumping XS: Diskvalifikován

  26. Zkouška I. A1 XS: Diskvalifikován

  27. Zkouška II. A1 XS: Diskvalifikován

  28. Ejpovice - Nejaknyt odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  29. Zkouška A1 XS: 1/1, 42.4 s, 25.0 tr. b., 3.51 m/s

  30. Zkouška A1 XS II.: 1/1, 33.87 s, 20.0 tr. b., 4.31 m/s

  31. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  32. Agility 1 XS: 8/13, 50.3 s, 35.0 tr. b., 4.33 m/s

  33. Agility 2 XS: 8/13, 57.18 s, 26.18 tr. b., 3.81 m/s

  34. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  35. Jumping 2 XS: 5/13, 37.31 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  36. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  37. II. zkouška A1 XS: 1/1, 43.39 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  38. II. zkouška A1 XS: 1/1, 43.39 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  39. I. zkouška A1 XS: 1/1, 38.06 s, 25.0 tr. b., 4.52 m/s

  40. I. zkouška A1 XS: 1/1, 38.06 s, 25.0 tr. b., 4.52 m/s

  41. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  42. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  43. První zkouška: 2/2, 42.0 s, 25.0 tr. b., 3.83 m/s

  44. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  45. 1. Zkouška XSA1: 1/3, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  46. 2. Zkouška XSA1: 3/3, 39.98 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  47. 3. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  48. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  49. 1. Zkouška XSA1: 1/2, 34.66 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  50. 2. Zkouška XSA1: 1/2, 35.33 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  51. 3. Zkouška XSA1: 1/2, 38.1 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  52. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  53. Jumping I: 1/3, 41.56 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  54. Jumping II: 1/2, 38.78 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  55. Jumping light: 1/3, 26.89 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  56. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  57. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  58. Jumping 1 - XSmall: 3/7, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  59. Jumping 2 - XSmall: 2/7, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s