Agility 2 XS

  1. Datum: 21. 05. 2023
  2. Závod: Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Järv, Inga (EE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 104.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: XS
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 063119 Martina Chytilová A3Ch Daiquiri Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 40.6 5.42 V
2 077719 Petra Hamšíková A3Ch Atalia Always Smiling Cheek 0 0 0.0 0.0 40.71 5.4 V
3 063817 Ingrid Šefčíková A3Ch Arisa Duhový sen 0 0 0.0 0.0 42.9 5.13 V
4 063717 Ingrid Šefčíková A3Ch Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 44.04 5.0 V
5 000419 Lenka Cíglerová Ivory Kutcher Chan 0 0 0.0 0.0 46.2 4.76 V
6 072020 Pavlína Vopatová Caila pap Novterpod 0 0 0.0 0.0 46.91 4.69 V
7 021518 Ilona Opatrná Pánková A3Ch Loty 0 0 0.0 0.0 47.15 4.67 V
8 005818 Jitka Zachová A3Ch Lucius Verus Nový krystal 0 0 0.0 0.0 49.52 4.44 V
9 068121 Nela Vondrušková Montty 0 0 0.0 0.0 53.46 4.12 V
10 105822 Petra Petrů Elza-Lipa el sueno Dream of joy 0 0 0.39 0.39 55.39 3.97 V
11 049618 Petra Petrů Lady Iris Isména 0 0 3.89 3.89 58.89 3.74 V
12 001619 Martina Bittnerová Fantagiro of Maryon’s home 1 0 0.0 5.0 45.1 4.88 V
13 011119 Petra Molkupová A3Ch O'Nirvana Porubský květ 1 0 0.0 5.0 46.98 4.68 V
14 026517 Barbora Tesáková Nikyta 1 0 0.0 5.0 47.32 4.65 V
15 005721 Klára Honomichlová Hermína Sasi dela 0 1 0.0 5.0 47.39 4.64 V
16 080517 Hana Lukášová A3Ch Cornelia Černý Křišťál 0 1 4.29 9.29 59.29 3.71 VD
17 003818 Ivana Storchová Akima Belami-Feebee 2 0 0.0 10.0 52.02 4.23 VD
18 032122 Iva Senčuchová Agáta Acojako Senbree 0 2 0.04 10.04 55.04 4.0 VD
19 000021 Petr Vajgl Charlene Amery 0 1 5.04 10.04 60.04 3.66 VD
DIS 053320 Vladimíra Hanzlíková Rusalka Limbonsnest DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006517 Lucie Nováková Nela DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002820 Ivana Storchová Phoebe Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064119 Barbora Tesáková Ladybird Big Scotty´s Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061421 Kateřina Růžičková Sangria Sunset Naky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080920 Tereza Vacíková Aiwa Od prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038718 Petra Vydrová A3Ch Crazy Chita Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035417 Luba Strouhová A3Ch Cecílie Eliška z Kamenické tvrze DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059917 Petra Krajíčková Mája DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO