Cz En

063119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Chytilová, DogSport CZ

    Člen KA

Pes

  1. Daiquiri Aura Fantasia, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  2. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška SA2: 1/6, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  4. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  5. Agility II S: 22/43, 41.49 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  6. Agility I S: Diskvalifikován

  7. Jumping III S: Diskvalifikován

  8. Jumping II S: 3/43, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  9. Jumping I S: 4/42, 29.44 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  10. Jumping IV pudlové S: Diskvalifikován

  11. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  12. Agility Individual: 12/67, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  13. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  14. Jumping Individual: 11/68, 30.45 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  15. Jumping Squads as Individual: 16/68, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  16. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  17. Zkouška SA2 I: 1/12, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  18. Zkouška SA2 II: Diskvalifikován

  19. Zkouška SA2 III: 7/12, 34.64 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  20. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  21. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  22. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  24. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  25. SA2 - I.: 4/6, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  26. SA2 - II.: 1/6, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  27. SA2 - III.: Diskvalifikován

  28. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  29. Jumping S: Diskvalifikován

  30. Zkouška 1 SA2: 2/10, 35.7 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  31. Zkouška 2 SA2: 1/10, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  32. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  33. I. agility S: 17/65, 47.33 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  34. II. agility S: 4/65, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  35. II. jumping S: 13/63, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  36. I. jumping S: Diskvalifikován

  37. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  38. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  39. 1.běh se zónami: 5/41, 21.73 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  40. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  41. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  42. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  43. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  44. První zkouška: Diskvalifikován

  45. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  46. 1. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  48. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  49. II. zkouška SA1: 2/8, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  50. I. zkouška SA1: 1/8, 30.72 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  51. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  52. Druhá zkouška: 2/4, 34.16 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  53. První zkouška: 1/4, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  54. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  55. III. jumping S: Diskvalifikován

  56. II. jumping S: Diskvalifikován

  57. I. jumping S: 3/30, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s