Cz En

006517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Nováková, Agility Louny

    Člen KA

Pes

  1. Nela, Čivava

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  2. Agility Light - Časopis Psí Sporty XS: Diskvalifikován

  3. Agility Spokojenypes.cz XS: 1/3, 67.06 s, 15.06 tr. b., 3.28 m/s

  4. Jelení Jumping Short XS: 3/4, 39.55 s, 9.55 tr. b., 2.98 m/s

  5. PetExpert Jumping XS: 2/4, 66.92 s, 26.92 tr. b., 2.57 m/s

  6. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  7. 1. Zkouška XSA2: 1/1, 53.1 s, 1.1 tr. b., 3.88 m/s

  8. 2. Zkouška XSA2: 1/1, 66.21 s, 9.21 tr. b., 3.32 m/s

  9. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  10. 1. Jumping XS: Diskvalifikován

  11. 1. Zkouška XSA2: 1/2, 62.39 s, 18.39 tr. b., 3.25 m/s

  12. 2. Jumping XS: 4/6, 67.07 s, 24.07 tr. b., 2.74 m/s

  13. 2. Zkouška XSA2: 1/2, 64.64 s, 22.64 tr. b., 2.72 m/s

  14. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  15. 1. Agility - S - Junioři: 9/12, 90.06 s, 52.06 tr. b., 2.13 m/s

  16. 2. Agility - S - J u n i o ř i: Diskvalifikován

  17. 3. Jumping - S - J u n i o ř i: Diskvalifikován

  18. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  19. 1. Agility - S - Zletilí: 13/30, 77.06 s, 33.06 tr. b., 2.66 m/s

  20. 2. Agility - S - Zletilí: 17/30, 87.53 s, 43.53 tr. b., 2.38 m/s

  21. 3. Jumping - S - Zletilí: Diskvalifikován

  22. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  23. Agility I: Diskvalifikován

  24. Agility II: 13/18, 85.0 s, 40.0 tr. b., 2.59 m/s

  25. Jumping I: 15/19, 51.75 s, 12.75 tr. b., 3.57 m/s

  26. Jumping II: Diskvalifikován

  27. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  28. 1. Jumping XS: Diskvalifikován

  29. 1. Zkouška XSA2: 1/2, 62.58 s, 27.58 tr. b., 2.78 m/s

  30. 2. Jumping XS: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  32. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  33. 1. Agility XS: 2/3, 43.25 s, 8.25 tr. b., 3.4 m/s

  34. 1. Jumping XS: Diskvalifikován

  35. 2. Agility XS: 2/3, 51.91 s, 10.91 tr. b., 3.08 m/s

  36. 2. Jumping XS: Diskvalifikován

  37. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  38. Druhá zkouška: 1/2, 56.07 s, 8.07 tr. b., 3.32 m/s

  39. První zkouška: Diskvalifikován

  40. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  41. Jumping II XS A2: Diskvalifikován

  42. Jumping I XS A2: 1/1, 44.95 s, 14.95 tr. b., 3.47 m/s

  43. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  44. agility open XS: 3/3, 75.15 s, 25.15 tr. b., 2.79 m/s

  45. Jumping open XS: 2/3, 57.4 s, 13.4 tr. b., 3.26 m/s

  46. Zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  47. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  48. Agility J Individual: 9/14, 80.56 s, 43.56 tr. b., 2.73 m/s

  49. Agility Squads: Diskvalifikován

  50. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  51. Jumping Squads: 9/17, 57.41 s, 12.41 tr. b., 3.48 m/s

  52. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  53. II. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  54. I. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  55. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  56. Agility LVT XS: Diskvalifikován

  57. Agility MR XS: 2/5, 72.15 s, 24.15 tr. b., 2.91 m/s

  58. JUMPING MR XS: 2/5, 66.38 s, 19.38 tr. b., 3.03 m/s

  59. jumping XS: 2/5, 66.38 s, 19.38 tr. b., 3.03 m/s

  60. Zkouška XSA2: 1/1, 63.38 s, 11.38 tr. b., 3.08 m/s

  61. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  62. agility open XS: Diskvalifikován

  63. Jumping open XS: Diskvalifikován

  64. Zkouška A2 XS: 1/1, 61.16 s, 11.16 tr. b., 3.07 m/s

  65. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  66. Open AGI XS: Diskvalifikován

  67. Open JUMP XS: 3/5, 71.22 s, 36.22 tr. b., 2.71 m/s

  68. Zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  69. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  70. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  71. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  72. Finále XS: Diskvalifikován

  73. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  74. Jumping 2 XS: 3/6, 47.1 s, 4.1 tr. b., 3.72 m/s

  75. Zkouška XSA2: 1/1, 52.24 s, 29.24 tr. b., 3.31 m/s

  76. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  77. A2 II XS: 1/1, 58.89 s, 26.89 tr. b., 2.99 m/s

  78. A2 I XS: Diskvalifikován

  79. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  80. Agility XS: Diskvalifikován

  81. Jumping XS: 6/7, 56.39 s, 13.39 tr. b., 3.37 m/s

  82. Zkouška XSA2: 1/2, 59.36 s, 21.36 tr. b., 3.2 m/s

  83. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  84. II. zkouška SA2: 4/9, 48.14 s, 8.14 tr. b., 3.51 m/s

  85. I. zkouška SA2: 1/9, 50.13 s, 15.13 tr. b., 3.37 m/s

  86. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  87. XSA2 - I.: Diskvalifikován

  88. XSA2 - II.: 1/1, 54.36 s, 12.36 tr. b., 3.26 m/s

  89. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  90. Agility XS: Diskvalifikován

  91. Jumping XS: 6/7, 59.84 s, 22.84 tr. b., 2.71 m/s

  92. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  93. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  94. II. zkouška SA2: 1/10, 48.05 s, 5.05 tr. b., 3.33 m/s

  95. I. zkouška SA2: 8/10, 49.82 s, 15.82 tr. b., 3.31 m/s

  96. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  97. Zkouška1 XSA2: Diskvalifikován

  98. Zkouška2 XSA2: 3/5, 54.72 s, 18.72 tr. b., 3.2 m/s

  99. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  100. Agility XS: 4/8, 52.55 s, 17.55 tr. b., 3.48 m/s

  101. Jumping XS: Diskvalifikován

  102. Zkouška XS2: 1/1, 49.0 s, 11.0 tr. b., 3.59 m/s

  103. Vrbice u Stříbra - Quattro zkoušky agility pro A2, 13. 10. 2019

  104. 1.zkouška XSA2: 2/6, 49.79 s, 9.79 tr. b., 3.25 m/s

  105. 2.zkouška XSA2: 5/6, 65.91 s, 40.91 tr. b., 2.47 m/s

  106. 3.zkouška XSA2: Diskvalifikován

  107. 4.zkouška XSA2: 6/6, 74.74 s, 54.74 tr. b., 2.14 m/s

  108. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  109. Agility S: 12/18, 59.04 s, 18.04 tr. b., 2.95 m/s

  110. Jumping S: 12/18, 45.56 s, 12.56 tr. b., 3.03 m/s

  111. Zkouška SA2: 5/7, 55.23 s, 19.23 tr. b., 3.1 m/s

  112. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  113. 1. Zkouška SA2: 3/3, 55.4 s, 18.4 tr. b., 3.3 m/s

  114. 2. Zkouška SA2: 3/3, 73.34 s, 28.34 tr. b., 2.63 m/s

  115. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  116. II. zkouška SA1: 3/18, 46.52 s, 1.52 tr. b., 3.37 m/s

  117. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  118. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  119. 1. běh SA1: 1/8, 41.52 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  120. 1. běh SA1: 2/8, 44.25 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  121. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  122. II.zkouška SA1: 1/8, 43.91 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  123. I. zkouška SA1: 2/8, 46.71 s, 5.0 tr. b., 3.13 m/s

  124. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  125. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  126. I. zkouška SA1: 7/11, 49.33 s, 15.0 tr. b., 3.04 m/s

  127. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  128. Agility S: Diskvalifikován

  129. Jumping S: 22/29, 69.45 s, 35.45 tr. b., 2.71 m/s

  130. Zkoušky SA1: 3/5, 50.47 s, 10.0 tr. b., 3.17 m/s

  131. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  132. SA1 - 1. SA1: 2/3, 53.17 s, 20.17 tr. b., 2.75 m/s

  133. SA1 - 2. SA1: 2/3, 56.04 s, 18.04 tr. b., 2.59 m/s

  134. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  135. AGILITY S: Diskvalifikován

  136. JUMPING S: Diskvalifikován

  137. ZKOUŠKA SA1: Diskvalifikován

  138. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  139. 1. Agility S: Diskvalifikován

  140. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  141. 2. Agility S: Diskvalifikován

  142. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  143. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  144. I. Batmanova zkouška SA1: Diskvalifikován

  145. II. Supermanova zkouška SA1: 2/10, 58.36 s, 25.36 tr. b., 2.35 m/s

  146. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  147. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  148. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  149. Junioři S: 4/4, 87.23 s, 53.23 tr. b., 1.77 m/s

  150. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  151. 1 SA1: 4/6, 53.04 s, 11.04 tr. b., 2.92 m/s

  152. 2 SA1: 3/6, 58.7 s, 10.7 tr. b., 2.88 m/s

  153. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  154. Agility: Diskvalifikován

  155. Jumping: Diskvalifikován

  156. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  157. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  158. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  159. II. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  160. I. Zkouška SA1: 4/5, 71.31 s, 28.31 tr. b., 2.06 m/s

  161. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  162. Agility_: 19/36, 84.41 s, 47.41 tr. b., 2.01 m/s

  163. Jumping_: Diskvalifikován

  164. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  165. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  166. 2. zkouška SA1: 6/8, 61.81 s, 26.81 tr. b., 2.27 m/s

  167. Junioři S: Diskvalifikován

  168. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  169. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  170. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  171. Junioři S: Diskvalifikován

  172. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  173. Agility SA: 18/24, 75.14 s, 35.14 tr. b., 2.32 m/s

  174. Jumping SA: Diskvalifikován

  175. ZkA - SA1: 2/2, 54.5 s, 11.5 tr. b., 2.55 m/s

  176. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  177. Agility S: Diskvalifikován

  178. Jumping S: 17/23, 69.09 s, 31.09 tr. b., 2.43 m/s

  179. Zkouska SA1: Diskvalifikován

  180. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  181. Agility - Small: 15/24, 56.84 s, 17.84 tr. b., 2.69 m/s

  182. Jumping - Small: 19/24, 67.62 s, 32.62 tr. b., 2.19 m/s

  183. ZkA - SA1: Diskvalifikován

  184. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  185. 1. běh SA1: 11/17, 49.66 s, 19.66 tr. b., 2.64 m/s

  186. 2. běh SA1: Diskvalifikován

  187. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  188. III. zkouška SA1: 4/6, 68.65 s, 32.65 tr. b., 2.07 m/s

  189. III. zkouška SA1: 6/8, 58.61 s, 33.61 tr. b., 2.18 m/s

  190. II. zkouška SA1: 7/8, 76.14 s, 35.14 tr. b., 1.86 m/s

  191. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  192. IV. zkouška SA1: 3/6, 79.18 s, 37.18 tr. b., 2.15 m/s

  193. IV. zkouška SA1: Diskvalifikován

  194. I. zkouška SA1: 5/8, 56.44 s, 16.44 tr. b., 2.48 m/s

  195. I.zkouška SA1: Diskvalifikován

  196. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  197. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  198. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován