Cz En

006517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Nováková, Agility Louny

    Člen KA

Pes

  1. Nela, Čivava

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  2. Agility I: 11/23, 65.82 s, 13.82 tr. b., 3.34 m/s

  3. Agility II: 17/23, 65.55 s, 22.55 tr. b., 3.04 m/s

  4. Jumping I: 17/23, 52.42 s, 20.8 tr. b., 3.41 m/s

  5. Jumping II: 17/22, 54.58 s, 9.58 tr. b., 3.3 m/s

  6. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2022, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  7. Agility neděle XS: 3/9, 58.78 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  8. Agility sobota XS: 4/10, 50.1 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  9. Jumping neděle XS: 7/9, 68.95 s, 26.95 tr. b., 2.76 m/s

  10. Jumping sobota XS: Diskvalifikován

  11. Zkouška neděle XSA2: 1/1, 75.15 s, 18.15 tr. b., 2.91 m/s

  12. Zkouška sobota XSA2: 1/1, 59.25 s, 20.25 tr. b., 3.14 m/s

  13. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  14. AGILITY XS: 5/12, 68.94 s, 17.94 tr. b., 2.99 m/s

  15. JUMPING XS: 7/15, 56.27 s, 7.27 tr. b., 3.41 m/s

  16. Zkoušky XSA2: 2/4, 56.82 s, 15.82 tr. b., 2.96 m/s

  17. Rokycany - Rokycanská skočná, 15. 04. 2022

  18. Agility XS: 4/7, 60.08 s, 9.08 tr. b., 3.5 m/s

  19. Jumping XS: 5/7, 60.98 s, 16.98 tr. b., 3.28 m/s

  20. Zkouška XSA2: 1/2, 54.28 s, 13.28 tr. b., 3.32 m/s

  21. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  22. ZkA. II. XSA2: 1/2, 51.11 s, 13.11 tr. b., 3.29 m/s

  23. ZkA. I. XSA2: 1/2, 49.73 s, 5.73 tr. b., 3.44 m/s

  24. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  25. neděle Jumping2+3 XS: Diskvalifikován

  26. neděle XSA2: 1/1, 61.58 s, 12.58 tr. b., 3.02 m/s

  27. Sobota Jumping2+3 XS: 1/1, 58.75 s, 26.75 tr. b., 3.3 m/s

  28. sobota XSA2 I: Diskvalifikován

  29. sobota XSA2 II: Diskvalifikován

  30. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  31. Jumping 2+3 XS: Diskvalifikován

  32. XSA2 So I: Diskvalifikován

  33. XSA2 So II: 1/1, 59.58 s, 19.58 tr. b., 3.36 m/s

  34. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  35. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška XSA2: 1/1, 52.83 s, 7.83 tr. b., 3.07 m/s

  37. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  38. Agility Spokojenypes.cz XS: Diskvalifikován

  39. Jelení Agility XS: 2/3, 52.41 s, 6.41 tr. b., 3.49 m/s

  40. Jumping Short XS: Diskvalifikován

  41. Jumping XS: 3/3, 69.74 s, 41.74 tr. b., 2.7 m/s

  42. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  43. Agility Open XS: 1/3, 63.11 s, 3.11 tr. b., 3.45 m/s

  44. Finále Agility XS: 2/3, 70.66 s, 23.66 tr. b., 2.77 m/s

  45. Jumping XS: Diskvalifikován

  46. Jumping XS neděle : 3/3, 60.74 s, 10.74 tr. b., 3.24 m/s

  47. Zkouška XSA2: 1/1, 63.54 s, 11.54 tr. b., 3.24 m/s

  48. Zkouška XSA2 neděle : 1/1, 67.52 s, 30.52 tr. b., 2.74 m/s

  49. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  50. Agility S: Diskvalifikován

  51. Jumping S: 15/25, 56.09 s, 23.09 tr. b., 3.14 m/s

  52. Zkouška SA2: 5/9, 69.34 s, 34.34 tr. b., 2.88 m/s

  53. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  54. Agility Light - Časopis Psí Sporty XS: Diskvalifikován

  55. Agility Spokojenypes.cz XS: 1/3, 67.06 s, 15.06 tr. b., 3.28 m/s

  56. Jelení Jumping Short XS: 3/4, 39.55 s, 9.55 tr. b., 2.98 m/s

  57. PetExpert Jumping XS: 2/4, 66.92 s, 26.92 tr. b., 2.57 m/s

  58. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  59. 1. Zkouška XSA2: 1/1, 53.1 s, 1.1 tr. b., 3.88 m/s

  60. 2. Zkouška XSA2: 1/1, 66.21 s, 9.21 tr. b., 3.32 m/s

  61. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  62. 1. Jumping XS: Diskvalifikován

  63. 1. Zkouška XSA2: 1/2, 62.39 s, 18.39 tr. b., 3.25 m/s

  64. 2. Jumping XS: 4/6, 67.07 s, 24.07 tr. b., 2.74 m/s

  65. 2. Zkouška XSA2: 1/2, 64.64 s, 22.64 tr. b., 2.72 m/s

  66. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  67. 1. Agility - S - Junioři: 9/12, 90.06 s, 52.06 tr. b., 2.13 m/s

  68. 2. Agility - S - J u n i o ř i: Diskvalifikován

  69. 3. Jumping - S - J u n i o ř i: Diskvalifikován

  70. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  71. 1. Agility - S - Zletilí: 13/30, 77.06 s, 33.06 tr. b., 2.66 m/s

  72. 2. Agility - S - Zletilí: 17/30, 87.53 s, 43.53 tr. b., 2.38 m/s

  73. 3. Jumping - S - Zletilí: Diskvalifikován

  74. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  75. Agility I: Diskvalifikován

  76. Agility II: 13/18, 85.0 s, 40.0 tr. b., 2.59 m/s

  77. Jumping I: 15/19, 51.75 s, 12.75 tr. b., 3.57 m/s

  78. Jumping II: Diskvalifikován

  79. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  80. 1. Jumping XS: Diskvalifikován

  81. 1. Zkouška XSA2: 1/2, 62.58 s, 27.58 tr. b., 2.78 m/s

  82. 2. Jumping XS: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  84. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  85. 1. Agility XS: 2/3, 43.25 s, 8.25 tr. b., 3.4 m/s

  86. 1. Jumping XS: Diskvalifikován

  87. 2. Agility XS: 2/3, 51.91 s, 10.91 tr. b., 3.08 m/s

  88. 2. Jumping XS: Diskvalifikován

  89. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  90. Druhá zkouška: 1/2, 56.07 s, 8.07 tr. b., 3.32 m/s

  91. První zkouška: Diskvalifikován

  92. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  93. Jumping II XS A2: Diskvalifikován

  94. Jumping I XS A2: 1/1, 44.95 s, 14.95 tr. b., 3.47 m/s

  95. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  96. agility open XS: 3/3, 75.15 s, 25.15 tr. b., 2.79 m/s

  97. Jumping open XS: 2/3, 57.4 s, 13.4 tr. b., 3.26 m/s

  98. Zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  99. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  100. Agility J Individual: 9/14, 80.56 s, 43.56 tr. b., 2.73 m/s

  101. Agility Squads: Diskvalifikován

  102. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  103. Jumping Squads: 9/17, 57.41 s, 12.41 tr. b., 3.48 m/s

  104. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  105. II. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  106. I. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  107. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  108. Agility LVT XS: Diskvalifikován

  109. Agility MR XS: 2/5, 72.15 s, 24.15 tr. b., 2.91 m/s

  110. JUMPING MR XS: 2/5, 66.38 s, 19.38 tr. b., 3.03 m/s

  111. jumping XS: 2/5, 66.38 s, 19.38 tr. b., 3.03 m/s

  112. Zkouška XSA2: 1/1, 63.38 s, 11.38 tr. b., 3.08 m/s

  113. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  114. agility open XS: Diskvalifikován

  115. Jumping open XS: Diskvalifikován

  116. Zkouška A2 XS: 1/1, 61.16 s, 11.16 tr. b., 3.07 m/s

  117. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  118. Open AGI XS: Diskvalifikován

  119. Open JUMP XS: 3/5, 71.22 s, 36.22 tr. b., 2.71 m/s

  120. Zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  121. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  122. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  123. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  124. Finále XS: Diskvalifikován

  125. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  126. Jumping 2 XS: 3/6, 47.1 s, 4.1 tr. b., 3.72 m/s

  127. Zkouška XSA2: 1/1, 52.24 s, 29.24 tr. b., 3.31 m/s

  128. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  129. A2 II XS: 1/1, 58.89 s, 26.89 tr. b., 2.99 m/s

  130. A2 I XS: Diskvalifikován

  131. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  132. Agility XS: Diskvalifikován

  133. Jumping XS: 6/7, 56.39 s, 13.39 tr. b., 3.37 m/s

  134. Zkouška XSA2: 1/2, 59.36 s, 21.36 tr. b., 3.2 m/s

  135. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  136. II. zkouška SA2: 4/9, 48.14 s, 8.14 tr. b., 3.51 m/s

  137. I. zkouška SA2: 1/9, 50.13 s, 15.13 tr. b., 3.37 m/s

  138. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  139. XSA2 - I.: Diskvalifikován

  140. XSA2 - II.: 1/1, 54.36 s, 12.36 tr. b., 3.26 m/s

  141. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  142. Agility XS: Diskvalifikován

  143. Jumping XS: 6/7, 59.84 s, 22.84 tr. b., 2.71 m/s

  144. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  145. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  146. II. zkouška SA2: 1/10, 48.05 s, 5.05 tr. b., 3.33 m/s

  147. I. zkouška SA2: 8/10, 49.82 s, 15.82 tr. b., 3.31 m/s

  148. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  149. Zkouška1 XSA2: Diskvalifikován

  150. Zkouška2 XSA2: 3/5, 54.72 s, 18.72 tr. b., 3.2 m/s

  151. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  152. Agility XS: 4/8, 52.55 s, 17.55 tr. b., 3.48 m/s

  153. Jumping XS: Diskvalifikován

  154. Zkouška XS2: 1/1, 49.0 s, 11.0 tr. b., 3.59 m/s

  155. Vrbice u Stříbra - Quattro zkoušky agility pro A2, 13. 10. 2019

  156. 1.zkouška XSA2: 2/6, 49.79 s, 9.79 tr. b., 3.25 m/s

  157. 2.zkouška XSA2: 5/6, 65.91 s, 40.91 tr. b., 2.47 m/s

  158. 3.zkouška XSA2: Diskvalifikován

  159. 4.zkouška XSA2: 6/6, 74.74 s, 54.74 tr. b., 2.14 m/s

  160. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  161. Agility S: 12/18, 59.04 s, 18.04 tr. b., 2.95 m/s

  162. Jumping S: 12/18, 45.56 s, 12.56 tr. b., 3.03 m/s

  163. Zkouška SA2: 5/7, 55.23 s, 19.23 tr. b., 3.1 m/s

  164. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  165. 1. Zkouška SA2: 3/3, 55.4 s, 18.4 tr. b., 3.3 m/s

  166. 2. Zkouška SA2: 3/3, 73.34 s, 28.34 tr. b., 2.63 m/s

  167. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  168. II. zkouška SA1: 3/18, 46.52 s, 1.52 tr. b., 3.37 m/s

  169. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  170. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  171. 1. běh SA1: 1/8, 41.52 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  172. 1. běh SA1: 2/8, 44.25 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  173. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  174. II.zkouška SA1: 1/8, 43.91 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  175. I. zkouška SA1: 2/8, 46.71 s, 5.0 tr. b., 3.13 m/s

  176. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  177. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  178. I. zkouška SA1: 7/11, 49.33 s, 15.0 tr. b., 3.04 m/s

  179. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  180. Agility S: Diskvalifikován

  181. Jumping S: 22/29, 69.45 s, 35.45 tr. b., 2.71 m/s

  182. Zkoušky SA1: 3/5, 50.47 s, 10.0 tr. b., 3.17 m/s

  183. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  184. SA1 - 1. SA1: 2/3, 53.17 s, 20.17 tr. b., 2.75 m/s

  185. SA1 - 2. SA1: 2/3, 56.04 s, 18.04 tr. b., 2.59 m/s

  186. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  187. AGILITY S: Diskvalifikován

  188. JUMPING S: Diskvalifikován

  189. ZKOUŠKA SA1: Diskvalifikován

  190. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  191. 1. Agility S: Diskvalifikován

  192. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  193. 2. Agility S: Diskvalifikován

  194. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  195. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  196. I. Batmanova zkouška SA1: Diskvalifikován

  197. II. Supermanova zkouška SA1: 2/10, 58.36 s, 25.36 tr. b., 2.35 m/s

  198. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  199. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  200. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  201. Junioři S: 4/4, 87.23 s, 53.23 tr. b., 1.77 m/s

  202. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  203. 1 SA1: 4/6, 53.04 s, 11.04 tr. b., 2.92 m/s

  204. 2 SA1: 3/6, 58.7 s, 10.7 tr. b., 2.88 m/s

  205. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  206. Agility: Diskvalifikován

  207. Jumping: Diskvalifikován

  208. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  209. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  210. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  211. II. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  212. I. Zkouška SA1: 4/5, 71.31 s, 28.31 tr. b., 2.06 m/s

  213. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  214. Agility_: 19/36, 84.41 s, 47.41 tr. b., 2.01 m/s

  215. Jumping_: Diskvalifikován

  216. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  217. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  218. 2. zkouška SA1: 6/8, 61.81 s, 26.81 tr. b., 2.27 m/s

  219. Junioři S: Diskvalifikován

  220. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  221. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  222. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  223. Junioři S: Diskvalifikován

  224. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  225. Agility SA: 18/24, 75.14 s, 35.14 tr. b., 2.32 m/s

  226. Jumping SA: Diskvalifikován

  227. ZkA - SA1: 2/2, 54.5 s, 11.5 tr. b., 2.55 m/s

  228. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  229. Agility S: Diskvalifikován

  230. Jumping S: 17/23, 69.09 s, 31.09 tr. b., 2.43 m/s

  231. Zkouska SA1: Diskvalifikován

  232. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  233. Agility - Small: 15/24, 56.84 s, 17.84 tr. b., 2.69 m/s

  234. Jumping - Small: 19/24, 67.62 s, 32.62 tr. b., 2.19 m/s

  235. ZkA - SA1: Diskvalifikován

  236. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  237. 1. běh SA1: 11/17, 49.66 s, 19.66 tr. b., 2.64 m/s

  238. 2. běh SA1: Diskvalifikován

  239. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  240. III. zkouška SA1: 4/6, 68.65 s, 32.65 tr. b., 2.07 m/s

  241. III. zkouška SA1: 6/8, 58.61 s, 33.61 tr. b., 2.18 m/s

  242. II. zkouška SA1: 7/8, 76.14 s, 35.14 tr. b., 1.86 m/s

  243. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  244. IV. zkouška SA1: 3/6, 79.18 s, 37.18 tr. b., 2.15 m/s

  245. IV. zkouška SA1: Diskvalifikován

  246. I. zkouška SA1: 5/8, 56.44 s, 16.44 tr. b., 2.48 m/s

  247. I.zkouška SA1: Diskvalifikován

  248. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  249. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  250. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován