080517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Lukášová

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Cornelia Černý Křišťál, Pudl trpasličí

    Arrow_down

Výsledky

  1. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 18. 05. 2024

  2. Agility XS: 1/9, 52.16 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  3. Jumping XS: Diskvalifikován

  4. Zkouška agility XSA3: Diskvalifikován

  5. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2024 A MČR PYRENEJSKÝCH OVČÁKŮ, A0, 11. 05. 2024 - 12. 05. 2024

  6. Agility XS sobota: 3/5, 63.34 s, 15.34 tr. b., 3.13 m/s

  7. Jumping XS sobota: 4/5, 47.19 s, 10.19 tr. b., 3.77 m/s

  8. Zkouška XSA3 sobota: 1/3, 58.5 s, 5.5 tr. b., 3.76 m/s

  9. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most IV., 01. 05. 2024

  10. 1. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  11. 2. zkouška XSA3: 1/2, 58.24 s, 12.24 tr. b., 4.02 m/s

  12. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 11. 2023

  13. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  14. První zkouška: Diskvalifikován

  15. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  16. 1. Zkouška XSA3: 2/9, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  17. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  18. 3. Zkouška XSA3: 4/9, 48.5 s, 7.5 tr. b., 3.86 m/s

  19. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky II/23, 29. 09. 2023

  20. Zkouška XS A3 - I.: 1/3, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  21. Zkouška XS A3 - II.: 1/3, 57.38 s, 10.38 tr. b., 3.62 m/s

  22. Lysá nad Labem - O-O Open OVCE, 03. 09. 2023

  23. Agility XS: 2/6, 54.86 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  24. Jumping XS: 2/7, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  25. XSA3: Diskvalifikován

  26. Sedlec u Mikulova - Specific CZECH cup s Cibulkou, 25. 06. 2023

  27. Agility II. XS: 3/5, 57.18 s, 11.18 tr. b., 3.32 m/s

  28. Agility I. XS: Diskvalifikován

  29. Jumping XS: 2/5, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  30. Sedlec u Mikulova - Zkouškový CZECH cup aneb czech cup(ový) rozjezd, 24. 06. 2023

  31. A3 II. XS: Diskvalifikován

  32. A3 I. XS: 4/6, 52.04 s, 1.04 tr. b., 3.92 m/s

  33. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  34. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  35. Agility 2 XS: 16/28, 59.29 s, 9.29 tr. b., 3.71 m/s

  36. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  37. Jumping 2 XS: 11/27, 57.28 s, 15.28 tr. b., 3.4 m/s

  38. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 14. 05. 2023

  39. Agility XS: 4/18, 49.91 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  40. Jumping XS: 6/18, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  41. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  42. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most III. (+ A0), 01. 05. 2023

  43. 1. zkouška XSA3: 1/1, 45.98 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  44. 2. zkouška XSA3: 1/1, 47.44 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  45. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  46. Agility XS: 5/14, 46.81 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  47. Jumping XS: 7/14, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  48. Krátký jumping XS: 4/13, 25.16 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  49. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 18. 11. 2022

  50. Druhá zkouška: 1/2, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  51. První zkouška: 2/2, 48.0 s, 17.0 tr. b., 3.38 m/s

  52. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  53. II. Zk XSA3: Diskvalifikován

  54. I. Zk XSA3: 1/4, 55.89 s, 0.89 tr. b., 3.94 m/s

  55. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  56. Zkouška XSA3 I.: 3/5, 71.23 s, 35.23 tr. b., 2.95 m/s

  57. Zkouška XSA3 II.: 2/5, 54.82 s, 2.82 tr. b., 3.92 m/s

  58. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 01. 10. 2022

  59. Agility Open XS: 5/12, 67.7 s, 17.7 tr. b., 3.22 m/s

  60. Jumping Open XS: 1/11, 52.27 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  61. Zkouška XSA3: 1/3, 56.39 s, 1.39 tr. b., 3.9 m/s

  62. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22, 09. 09. 2022

  63. Zkouška XS A3 - I.: 1/2, 53.26 s, 3.26 tr. b., 3.79 m/s

  64. Zkouška XS A3 - II. : Diskvalifikován

  65. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  66. 1. Zkouška XSA3: 3/4, 59.02 s, 16.02 tr. b., 3.73 m/s

  67. 2. Zkouška XSA3: 4/4, 57.22 s, 16.22 tr. b., 3.72 m/s

  68. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/22, 10. 06. 2022

  69. Zkouška XS A3 - I.: Diskvalifikován

  70. Zkouška XS A3 - II. : Diskvalifikován

  71. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most II., 08. 05. 2022

  72. Jumping A2 + A3 XS: Diskvalifikován

  73. Zkouška A3 XS: 1/1, 46.48 s, 1.48 tr. b., 4.04 m/s

  74. Zkouška II. A3 XS: Diskvalifikován

  75. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 04. 2022

  76. Druhá zkouška: 2/2, 48.22 s, 0.22 tr. b., 4.0 m/s

  77. První zkouška: 2/2, 52.32 s, 3.32 tr. b., 3.73 m/s

  78. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  79. 1. Zkouška XSA3: 1/2, 57.32 s, 2.32 tr. b., 3.84 m/s

  80. 2. Zkouška XSA3: 2/2, 49.55 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  81. Beroun - Moravský přídavek, 13. 03. 2022

  82. 1. Zkouška XSA3: 1/2, 50.95 s, 8.95 tr. b., 3.96 m/s

  83. 2. Zkouška XSA3: 1/2, 47.48 s, 1.48 tr. b., 4.19 m/s

  84. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  85. 1. Zkouška XSA3: 1/2, 52.59 s, 1.59 tr. b., 4.16 m/s

  86. 2. Zkouška XSA3: 2/2, 53.94 s, 7.94 tr. b., 4.08 m/s

  87. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  88. Druhá zkouška: 1/2, 53.25 s, 2.25 tr. b., 3.79 m/s

  89. První zkouška: 1/2, 59.22 s, 5.22 tr. b., 3.66 m/s

  90. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 10. 2021

  91. Druhá zkouška: 2/2, 58.28 s, 5.28 tr. b., 3.6 m/s

  92. První zkouška: 1/2, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  93. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  94. 1. Zkouška XSA3: 1/1, 44.2 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  95. 2. Zkouška XSA3: 1/1, 64.97 s, 19.97 tr. b., 3.39 m/s

  96. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  97. Druhá zkouška: 2/2, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  98. První zkouška: 2/2, 48.07 s, 5.07 tr. b., 3.79 m/s

  99. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  100. 1. Zkouška XSA3: 1/4, 47.82 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  101. 2. Jumping XS: 1/6, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  102. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  103. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  104. Zkouška XSA3 I.: 3/3, 54.34 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  105. Zkouška XSA3 II.: Diskvalifikován

  106. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  107. 1. Zkouška XSA3: 1/1, 64.9 s, 23.9 tr. b., 3.16 m/s

  108. 2. Zkouška XSA3: 1/1, 57.23 s, 5.23 tr. b., 3.67 m/s

  109. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  110. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  111. II. Zk XSA3: Diskvalifikován

  112. I. Zk XSA3: Diskvalifikován

  113. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  114. Zkouška XSA3 I.: Diskvalifikován

  115. Zkouška XSA3 II.: Diskvalifikován

  116. Zkouška XSA3 III.: 1/3, 50.36 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  117. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  118. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  119. 2. Jumping XS: 3/6, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  120. 2. Zkouška XSA3: 4/6, 45.59 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  121. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  122. Druhá zkouška: 1/3, 56.74 s, 4.74 tr. b., 3.74 m/s

  123. První zkouška: 2/3, 53.38 s, 13.38 tr. b., 3.45 m/s

  124. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  125. Agility XS: 1/6, 49.81 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  126. Jumping XS: 5/6, 50.22 s, 5.22 tr. b., 3.98 m/s

  127. Zkouška XSA3: 1/5, 56.23 s, 0.23 tr. b., 3.91 m/s

  128. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  129. 1. Zkouška XSA3: 3/4, 49.51 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  130. 2. Zkouška XSA3: 2/4, 48.92 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  131. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  132. Agility S: 7/17, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  133. Jumping S: 4/17, 31.2 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  134. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  135. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  136. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  137. První zkouška: Diskvalifikován

  138. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  139. 1. Zkouška XSA3: 1/4, 55.08 s, 0.08 tr. b., 3.96 m/s

  140. 2. Zkouška XSA3: 2/4, 52.56 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  141. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  142. XSA3 I: 2/2, 49.83 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  143. XSA3 II: 1/2, 48.8 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  144. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  145. Zkouška 1: Diskvalifikován

  146. Zkouška 2: 2/6, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  147. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  148. XSA3 - 1 běh: 1/5, 54.8 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  149. XSA3 - 2 běh: Diskvalifikován

  150. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  151. Druhá zkouška: 2/4, 50.34 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  152. První zkouška: 3/4, 57.52 s, 16.52 tr. b., 3.37 m/s

  153. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  154. 1. Zkouška A3 XS: 3/5, 57.17 s, 10.17 tr. b., 3.67 m/s

  155. 2. Zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  156. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  157. Zkouška XSA3 I: 3/3, 57.33 s, 10.33 tr. b., 3.82 m/s

  158. Zkouška XSA3 II: 1/3, 44.23 s, 1.23 tr. b., 4.16 m/s

  159. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  160. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  161. První zkouška: 2/3, 52.19 s, 6.19 tr. b., 3.37 m/s

  162. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  163. Druhá zkouška: 2/2, 41.19 s, 0.19 tr. b., 3.86 m/s

  164. První zkouška: 1/2, 50.04 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  165. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  166. 1. Zkouška XSA3: 1/4, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  167. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  168. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  169. II. zkouška SA3: 4/7, 46.98 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  170. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  171. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  172. Zkouška1 XSA3: 2/5, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  173. Zkouška2 XSA3: 1/5, 46.21 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  174. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  175. Zkouška1 XSA3: 4/5, 51.2 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  176. Zkouška2 XSA3: 1/5, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  177. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  178. SA3-1 SA3: 2/4, 49.53 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  179. SA3-2 SA3: 2/4, 44.88 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  180. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  181. Zkouška II SA3: 5/8, 47.25 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  182. Zkouška I SA3: Diskvalifikován

  183. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  184. Zk SA3 I.: 2/3, 57.51 s, 14.51 tr. b., 3.46 m/s

  185. Zk SA3 II.: 1/3, 56.83 s, 19.83 tr. b., 3.41 m/s

  186. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  187. Zk SA3 I.: Diskvalifikován

  188. Zk SA3 II.: 1/4, 46.16 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  189. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  190. SA3 - I.: Diskvalifikován

  191. SA3 - II.: 1/1, 51.52 s, 6.52 tr. b., 3.55 m/s

  192. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  193. Zkouška SA3 I: 4/6, 53.74 s, 17.74 tr. b., 3.48 m/s

  194. Zkouška SA3 II: Diskvalifikován

  195. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  196. Zk SA3 I.: 2/5, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  197. ZK SA3 II.: Diskvalifikován

  198. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  199. 1. běh SA2: 3/8, 45.33 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  200. 2. běh SA2: 2/8, 44.54 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  201. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  202. 1. Zka - SA2: 4/6, 49.91 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  203. 2. Zka - SA2: 4/6, 60.56 s, 17.56 tr. b., 3.27 m/s

  204. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  205. Agility II S: Diskvalifikován

  206. Agility I S: Diskvalifikován

  207. Jumping III S: Diskvalifikován

  208. Jumping II S: 30/48, 48.68 s, 8.68 tr. b., 3.74 m/s

  209. Jumping I S: 15/50, 49.9 s, 0.9 tr. b., 3.89 m/s

  210. Jumping IV pudlové S: Diskvalifikován

  211. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  212. Jumping S: Diskvalifikován

  213. Zkouška SA2 I: 10/14, 58.81 s, 16.81 tr. b., 3.13 m/s

  214. Zkouška SA2 II: 3/14, 54.78 s, 10.78 tr. b., 3.38 m/s

  215. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  216. SA2 I.: 1/7, 42.73 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  217. SA2 II.: 1/7, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  218. SA2 III.: 1/7, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  219. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  220. Zkouška SA2 I: 1/5, 44.94 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  221. Zkouška SA2 II: 1/5, 44.94 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  222. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  223. Jumping S: 3/13, 48.78 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  224. SA2: 2/4, 54.52 s, 9.52 tr. b., 3.63 m/s

  225. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  226. Horní Počernice, 1. běh: 4/10, 48.39 s, 14.39 tr. b., 3.27 m/s

  227. Horní Počernice, 2. běh: 2/10, 47.7 s, 0.7 tr. b., 3.56 m/s

  228. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  229. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  230. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  231. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  232. 1. Zka - SA2: 1/4, 57.84 s, 12.84 tr. b., 3.49 m/s

  233. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  234. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  235. II. Zkouška: 2/10, 50.52 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  236. I. Zkouška: 6/10, 46.22 s, 6.22 tr. b., 3.31 m/s

  237. Jumping: 7/21, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  238. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  239. 1. Zk SA2: Diskvalifikován

  240. 2. Zk SA2: 2/5, 74.6 s, 29.6 tr. b., 2.47 m/s

  241. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  242. SA1 - 1. SA1: 1/3, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  243. SA1 - 2. SA1: 1/3, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  244. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  245. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  246. 2. zkouška SA1: 3/3, 47.93 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  247. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  248. 1. Zka - SA1: 2/10, 33.45 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  249. 2. Zka - SA1: 5/10, 34.61 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  250. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  251. Agility S S: Diskvalifikován

  252. A1 zkouška SA1: Diskvalifikován

  253. Jumping S S: Diskvalifikován

  254. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  255. 1.zkouška SA1: 1/7, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  256. 2.zkouška SA1: 1/7, 34.64 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  257. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  258. 1. Zka - SA1: 2/7, 31.49 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  259. 2. Zka - SA1: 2/7, 39.65 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  260. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  261. Agility II Small: Diskvalifikován

  262. Agility I Small: 23/64, 52.26 s, 2.26 tr. b., 3.54 m/s

  263. Jumping III Small: Diskvalifikován

  264. Jumping II Small: 37/56, 56.6 s, 16.6 tr. b., 3.0 m/s

  265. Jumping I Small: Diskvalifikován

  266. MR pudl Small - II. kolo: Diskvalifikován