Cz En

005818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Zachová, Agility Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Lucius Verus Nový krystal, Malý kontinentální španěl

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  2. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  3. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  4. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  5. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  6. První zkouška SA2: 2/7, 42.19 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  7. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  8. Druhá zkouška SA2: 1/5, 44.94 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  9. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  10. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  11. II. zkouška SA2: 13/17, 47.65 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  12. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  13. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  14. 1. zkouška SA2: 3/4, 49.28 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  15. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  16. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  17. Jumping: 10/16, 46.37 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  18. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  19. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  20. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  21. První zkouška SA2: 4/8, 42.06 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  22. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  23. Zkouška III. SA1: 2/15, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  24. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  25. Zkouška I. SA1: 4/16, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  26. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  27. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  28. 2. Zka - SA1: 2/8, 42.72 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  29. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  30. Agility S: 9/29, 43.6 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  31. Jumping S: 16/29, 45.15 s, 6.15 tr. b., 4.16 m/s

  32. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  33. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  34. A1 - druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  35. A1 - první zkouška SA1: 1/2, 44.63 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  36. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  37. 1. Zk SA1: 1/9, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  38. 2. Zk SA1: 2/9, 42.99 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  39. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  40. Sobota SA1 1: 3/5, 37.42 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  41. Sobota SA1 2: 3/5, 51.53 s, 17.53 tr. b., 2.66 m/s

  42. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  43. 1. zkouška SA1: 1/3, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  44. 2. zkouška SA1: 1/3, 43.04 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  45. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  46. Agility - SA: 1/15, 36.86 s, 1.86 tr. b., 3.8 m/s

  47. Jumping SA: Diskvalifikován

  48. ZkA - SA1: 3/4, 41.93 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  49. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  50. Agility Trial: Diskvalifikován

  51. Jumping Trial: Diskvalifikován

  52. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  53. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  54. 2. Zka - SA1: 4/7, 39.49 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  55. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  56. Agility II Small: Diskvalifikován

  57. Agility I Small: Diskvalifikován

  58. Jumping III Small: 13/55, 35.68 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  59. Jumping II Small: Diskvalifikován

  60. Jumping I Small: 36/56, 52.0 s, 16.0 tr. b., 3.35 m/s

  61. MR papillon Small - II. kolo: Diskvalifikován

  62. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  63. AGILITY: Diskvalifikován

  64. JUMPING: Diskvalifikován

  65. SA1: 1/5, 43.0 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  66. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A1 + A0 a XS, 25. 02. 2018

  67. Zkouška druhá SA1: Diskvalifikován

  68. Zkouška první SA1: Diskvalifikován