Cz En

005818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Zachová, Agility Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Lucius Verus Nový krystal, Malý kontinentální španěl

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  2. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  4. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  5. Agility S: 6/36, 47.61 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  6. Hra S neděle: Diskvalifikován

  7. Jumping S: Diskvalifikován

  8. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  9. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  11. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  12. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  13. První zkouška: Diskvalifikován

  14. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  15. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  16. První zkouška: Diskvalifikován

  17. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  18. Agility II S: 25/43, 43.56 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  19. Agility I S: Diskvalifikován

  20. Jumping III S: 7/43, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  21. Jumping II S: Diskvalifikován

  22. Jumping I S: Diskvalifikován

  23. Jumping IV papiloni S: 12/19, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  24. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  25. Jumping Open S: 11/23, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  26. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  27. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  28. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  29. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  30. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  32. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  33. SA3 I: Diskvalifikován

  34. SA3 II: Diskvalifikován

  35. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  36. Zkouška 1: 4/10, 44.61 s, 10.61 tr. b., 3.99 m/s

  37. Zkouška 2: Diskvalifikován

  38. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  39. II. Zk SA3: 3/4, 56.06 s, 24.06 tr. b., 3.39 m/s

  40. I. Zk SA3: Diskvalifikován

  41. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  42. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  43. První zkouška: Diskvalifikován

  44. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  45. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  46. První zkouška: Diskvalifikován

  47. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  48. SA3 - 1 běh: Diskvalifikován

  49. SA3 - 2 běh: Diskvalifikován

  50. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  51. 1.běh bez zón: 16/40, 22.89 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  52. 1.běh se zónami: Diskvalifikován

  53. 2.běh bez zón: 23/39, 22.92 s, 6.92 tr. b., 3.84 m/s

  54. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  55. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  56. Druhá zkouška: 3/6, 57.65 s, 21.65 tr. b., 3.35 m/s

  57. První zkouška: 1/6, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  58. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  59. 1.zkouška SA3: 2/8, 41.16 s, 0.16 tr. b., 3.86 m/s

  60. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  61. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  62. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  63. První zkouška: 1/2, 40.71 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  64. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  65. III. jumping S: 14/31, 36.27 s, 5.27 tr. b., 4.0 m/s

  66. II. jumping S: Diskvalifikován

  67. I. jumping S: 5/30, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  68. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  69. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  70. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  71. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  72. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  73. První zkouška: Diskvalifikován

  74. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  75. Jumping : 8/26, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  76. Zkouška I.: 12/15, 48.2 s, 16.2 tr. b., 3.86 m/s

  77. Zkouška II.: Diskvalifikován

  78. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  79. Druhá zkouška SA3: 3/7, 40.68 s, 17.68 tr. b., 3.69 m/s

  80. První zkouška SA3: 3/7, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  81. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  82. Zkouška1 SA3: Diskvalifikován

  83. Zkouška2 SA3: 8/15, 56.49 s, 15.49 tr. b., 3.49 m/s

  84. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  85. Zkouška1 SA2: Diskvalifikován

  86. Zkouška2 SA2: 2/5, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  87. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  88. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  89. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  90. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  91. Druhá zkouška SA2: 3/7, 45.73 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  92. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  93. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  94. Zk SA2 I.: 1/5, 44.04 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  95. Zk SA2 II.: Diskvalifikován

  96. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  97. SA2- 1 běh: Diskvalifikován

  98. SA2- 2 běh: 1/5, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  99. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  100. Agility Open S: Diskvalifikován

  101. Jumping Open S: Diskvalifikován

  102. ZkA. SA2: 4/9, 52.34 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  103. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  104. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  105. 2. běh SA2: 3/10, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  106. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  107. SA2_1: Diskvalifikován

  108. SA2_2: 1/2, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  109. SA2_3: Diskvalifikován

  110. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  111. 1. Jumping S: 7/17, 42.76 s, 5.76 tr. b., 3.91 m/s

  112. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  113. Zkouška SA2 I: 1/4, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  114. Zkouška SA2 II: Diskvalifikován

  115. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  116. Ne. - Agility II. S: Diskvalifikován

  117. Ne. - Jumping II. S: 26/56, 45.96 s, 8.96 tr. b., 4.0 m/s

  118. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  119. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  120. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  121. II.zkouška SA2: Diskvalifikován

  122. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  123. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  124. Nedele Jumping small: Diskvalifikován

  125. Nedele zkouska SA2: 2/4, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  126. Sobota Agility small: Diskvalifikován

  127. Sobota Jumping small: 12/17, 65.51 s, 30.51 tr. b., 2.73 m/s

  128. Sobota zkouška SA2: Diskvalifikován

  129. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  130. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  131. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  132. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  133. Agility I.: 8/32, 49.85 s, 2.85 tr. b., 4.31 m/s

  134. Agility II.: 19/31, 60.63 s, 18.63 tr. b., 3.17 m/s

  135. Agility III.: Diskvalifikován

  136. Jumping I.: Diskvalifikován

  137. Jumping II.: Diskvalifikován

  138. Jumping III.: 12/32, 43.9 s, 1.9 tr. b., 3.87 m/s

  139. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  140. Agility II S: Diskvalifikován

  141. Agility I S: Diskvalifikován

  142. Jumping III S: 20/48, 47.88 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  143. Jumping II S: Diskvalifikován

  144. Jumping I S: 27/50, 47.98 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  145. Jumping IV papiloni S: Diskvalifikován

  146. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  147. SA2 I.: 4/7, 57.44 s, 28.44 tr. b., 3.08 m/s

  148. SA2 II.: 4/7, 52.04 s, 18.04 tr. b., 3.4 m/s

  149. SA2 III.: 5/7, 49.51 s, 7.51 tr. b., 3.41 m/s

  150. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  151. Zkouška 3: 4/5, 55.22 s, 16.22 tr. b., 3.5 m/s

  152. Zkouška 4: 3/5, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  153. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  154. Jumping S: Diskvalifikován

  155. SA2: 3/4, 50.9 s, 10.9 tr. b., 3.89 m/s

  156. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  157. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  158. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  159. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  160. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  161. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  162. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  163. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  164. První zkouška SA2: 2/7, 42.19 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  165. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  166. 1. běh SA2: 4/11, 50.5 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  167. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  168. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  169. Druhá zkouška SA2: 1/5, 44.94 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  170. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  171. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  172. II. zkouška SA2: 13/17, 47.65 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  173. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  174. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  175. 1. zkouška SA2: 3/4, 49.28 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  176. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  177. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  178. Jumping: 10/16, 46.37 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  179. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  180. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  181. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  182. První zkouška SA2: 4/8, 42.06 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  183. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  184. Zkouška III. SA1: 2/15, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  185. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  186. Zkouška I. SA1: 4/16, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  187. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  188. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  189. 2. Zka - SA1: 2/8, 42.72 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  190. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  191. Agility S: 9/29, 43.6 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  192. Jumping S: 16/29, 45.15 s, 6.15 tr. b., 4.16 m/s

  193. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  194. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  195. A1 - druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  196. A1 - první zkouška SA1: 1/2, 44.63 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  197. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  198. 1. Zk SA1: 1/9, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  199. 2. Zk SA1: 2/9, 42.99 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  200. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  201. Sobota SA1 1: 3/5, 37.42 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  202. Sobota SA1 2: 3/5, 51.53 s, 17.53 tr. b., 2.66 m/s

  203. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  204. 1. zkouška SA1: 1/3, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  205. 2. zkouška SA1: 1/3, 43.04 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  206. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  207. Agility - SA: 1/15, 36.86 s, 1.86 tr. b., 3.8 m/s

  208. Jumping SA: Diskvalifikován

  209. ZkA - SA1: 3/4, 41.93 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  210. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  211. Agility Trial: Diskvalifikován

  212. Jumping Trial: Diskvalifikován

  213. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  214. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  215. 2. Zka - SA1: 4/7, 39.49 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  216. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  217. Agility II Small: Diskvalifikován

  218. Agility I Small: Diskvalifikován

  219. Jumping III Small: 13/55, 35.68 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  220. Jumping II Small: Diskvalifikován

  221. Jumping I Small: 36/56, 52.0 s, 16.0 tr. b., 3.35 m/s

  222. MR papillon Small - II. kolo: Diskvalifikován

  223. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  224. AGILITY: Diskvalifikován

  225. JUMPING: Diskvalifikován

  226. SA1: 1/5, 43.0 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  227. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A1 + A0 a XS, 25. 02. 2018

  228. Zkouška druhá SA1: Diskvalifikován

  229. Zkouška první SA1: Diskvalifikován