059917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Krajíčková, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Arrow_down

Pes

  1. Mája, Jack Russell Teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - 3x zkoušky, 07. 01. 2024

  2. 1. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška A3 XS: 2/2, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  4. 3. zkouška A3 XS: 2/2, 62.67 s, 14.67 tr. b., 3.0 m/s

  5. Ratenice - 3x zkoušky, 03. 12. 2023

  6. 1. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  7. 2. zkouška A3 XS: 2/3, 50.28 s, 6.28 tr. b., 3.38 m/s

  8. 3. zkouška A3 XS: 3/3, 43.11 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  9. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  10. Czech Imp Jump XSmall: 8/16, 25.81 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  11. Jumping 1 - XSmall: 10/16, 46.25 s, 7.25 tr. b., 4.28 m/s

  12. Jumping 2 - XSmall: Diskvalifikován

  13. Horka nad Moravou - Havliczech 62 - Jumping speciál s Calibrou, 04. 11. 2023

  14. Jumping I.: 2/9, 43.46 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  15. Jumping II.: 5/9, 44.86 s, 0.86 tr. b., 3.92 m/s

  16. Jumping III.: 2/9, 25.62 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  17. Horka nad Moravou - Havliczech 69 - odpolední 2 x A3, 04. 11. 2023

  18. Zkouška I.: 1/3, 57.18 s, 22.18 tr. b., 3.43 m/s

  19. Zkouška II.: Diskvalifikován

  20. Roštín - Chřiby rules a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  21. Agility: Diskvalifikován

  22. Agility CHALLENGE: 4/7, 72.78 s, 32.47 tr. b., 2.89 m/s

  23. Agility JRT: Diskvalifikován

  24. Jumping: 5/9, 49.98 s, 10.98 tr. b., 3.56 m/s

  25. Jumping CHALLENGE: 6/7, 45.69 s, 13.49 tr. b., 4.29 m/s

  26. Jumping JRT: 3/5, 49.98 s, 10.98 tr. b., 3.56 m/s

  27. Hrádek u Pardubic - Pohodové JUMPY, 15. 10. 2023

  28. II. Jump 2/3 XS: 2/5, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  29. I. Jump 2/3 XS: Diskvalifikován

  30. Ratenice - Sváteční dvojzkoušky, 28. 09. 2023

  31. ZkA. II. XSA3: 1/4, 57.16 s, 2.16 tr. b., 3.85 m/s

  32. ZkA. II. XSA3: 1/4, 57.16 s, 2.16 tr. b., 3.85 m/s

  33. ZkA. I. XSA3: Diskvalifikován

  34. ZkA. I. XSA3: Diskvalifikován

  35. Tis u Havlíčkova Brodu - AgiRevoluce v Tisu, 16. 09. 2023

  36. Agility Open XS: Diskvalifikován

  37. Jumping Open XS: 1/9, 37.16 s, 2.16 tr. b., 4.25 m/s

  38. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  39. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  40. Zkouška XSA3 I.: 2/2, 61.36 s, 19.36 tr. b., 3.52 m/s

  41. Zkouška XSA3 II.: 2/2, 59.99 s, 12.99 tr. b., 3.58 m/s

  42. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  43. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  44. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  45. Jumping 1 XS: 14/27, 50.43 s, 8.43 tr. b., 3.71 m/s

  46. Jumping 2 XS: 8/25, 38.14 s, 1.14 tr. b., 3.99 m/s

  47. Třešť - K.A.T. Cup 2023, 27. 05. 2023 - 28. 05. 2023

  48. Agility SO XS: 4/10, 57.03 s, 9.03 tr. b., 3.75 m/s

  49. Jumping SO XS: Diskvalifikován

  50. Zkouška SO XSA3: Diskvalifikován

  51. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  52. Agility 1 XS: 6/28, 57.38 s, 0.38 tr. b., 3.83 m/s

  53. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  54. Jumping 1 XS: 5/28, 46.86 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  55. Jumping 2 XS: 9/27, 51.05 s, 4.05 tr. b., 3.82 m/s

  56. Jičín - Májové závody, 07. 05. 2023

  57. Agility: 2/5, 52.56 s, 4.56 tr. b., 3.29 m/s

  58. Jumping: 4/5, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  59. Zkoušky: 2/4, 48.17 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  60. Šlapanice - 3x jumping aneb poukázkobraní, 01. 05. 2023

  61. Jumping 1 XS: 3/8, 40.41 s, 1.41 tr. b., 4.01 m/s

  62. Jumping 2 XS: 7/8, 58.63 s, 17.63 tr. b., 3.17 m/s

  63. Jumping 3 XS: Diskvalifikován

  64. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 15. 04. 2023

  65. Agility open XS: 3/7, 63.73 s, 12.73 tr. b., 2.9 m/s

  66. 1. jumping open XS: 2/7, 47.46 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  67. 2. jumping open XS: 3/7, 51.48 s, 11.48 tr. b., 3.32 m/s

  68. Třebíč - Velikonoční beránek 2023, 10. 04. 2023

  69. AGILITY XS: 2/8, 52.91 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  70. JUMPING 1 XS: Diskvalifikován

  71. JUMPING 2 XS: 2/8, 44.02 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  72. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  73. ZkA. II. XSA3: Diskvalifikován

  74. ZkA. I. XSA3: 2/5, 53.98 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  75. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  76. Agility 1 - XSmall: Diskvalifikován

  77. Agility 2 - XSmall: 11/21, 31.32 s, 5.32 tr. b., 3.77 m/s

  78. Jumping 1 - XSmall: 13/20, 25.88 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  79. Jumping 2 - XSmall: 7/20, 27.71 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  80. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  81. Czech Imp Jump XSmall: 10/19, 26.03 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  82. Jumping 1 - XSmall: Diskvalifikován

  83. Jumping 2 - XSmall: 7/19, 45.75 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  84. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  85. ZkA. II. XSA3: Diskvalifikován

  86. ZkA. I. XSA3: 2/4, 48.92 s, 1.92 tr. b., 3.99 m/s

  87. Brno - Dogfitness.cz lednové jumpingy + A0, 22. 01. 2023

  88. 1. Jumping open XS: 2/5, 31.02 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  89. 2. Jumping open XS: 2/5, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  90. 3. Jumping open XS: 4/5, 34.3 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  91. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  92. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  93. Jumping 1 - XSmall: Diskvalifikován

  94. Jumping 2 - XSmall: 8/13, 45.6 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  95. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  96. ZkA. II. XSA3: Diskvalifikován

  97. ZkA. I. XSA3: 1/6, 46.95 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  98. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  99. Czech Imp Jump XSmall: 7/19, 26.96 s, 0.96 tr. b., 4.41 m/s

  100. Jumping 1 - XSmall: 10/19, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  101. Jumping 2 - XSmall: 10/19, 41.54 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  102. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  103. II. Zk XSA3: 1/4, 65.38 s, 20.38 tr. b., 3.36 m/s

  104. I. Zk XSA3: Diskvalifikován

  105. Kutná Hora - O kutnohorský groš - podzimní edice + MČR KKCHŠ, 15. 10. 2022

  106. Agility open XS: 1/10, 45.88 s, 1.88 tr. b., 3.66 m/s

  107. 1. jumping open XS: 2/10, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  108. 2. jumping open XS: 2/10, 33.89 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  109. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 01. 10. 2022

  110. Agility Open XS: Diskvalifikován

  111. Jumping Open XS: 3/11, 53.83 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  112. Zkouška XSA3: 2/3, 60.79 s, 5.79 tr. b., 3.62 m/s

  113. Třešť - Ztřeštěnec 2022, 20. 08. 2022

  114. Jumping 1 XS: 1/13, 47.56 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  115. Jumping 2 XS: 3/13, 45.18 s, 0.18 tr. b., 4.09 m/s

  116. Jumping 3 XS: 5/13, 60.74 s, 8.74 tr. b., 3.54 m/s

  117. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  118. Agility 1 XS: 7/21, 56.54 s, 1.54 tr. b., 3.84 m/s

  119. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  120. Jumping 1 XS: 7/20, 50.25 s, 3.25 tr. b., 3.98 m/s

  121. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  122. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  123. ZkA. II. XSA3: Diskvalifikován

  124. ZkA. I. XSA3: 1/1, 59.45 s, 14.45 tr. b., 3.23 m/s

  125. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  126. Agility 1 XS: 11/18, 74.1 s, 23.1 tr. b., 2.93 m/s

  127. Agility 2 XS: 5/18, 55.45 s, 5.45 tr. b., 3.9 m/s

  128. Jumping 1 XS: 4/18, 49.16 s, 1.16 tr. b., 4.19 m/s

  129. Jumping 2 XS: 6/17, 50.79 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  130. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  131. Zkouška II XSA3: 1/1, 71.25 s, 22.25 tr. b., 3.07 m/s

  132. Zkouška I XSA3: 1/1, 67.14 s, 32.14 tr. b., 3.13 m/s

  133. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  134. Zkouška XSA3: 1/2, 58.19 s, 9.19 tr. b., 3.76 m/s

  135. 2.Zkouška XSA3: 2/2, 61.01 s, 13.01 tr. b., 3.46 m/s

  136. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  137. AGILITY XS: 4/12, 68.51 s, 12.51 tr. b., 3.01 m/s

  138. JUMPING XS: 4/15, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  139. Zkoušky XSA3: 4/6, 70.75 s, 12.75 tr. b., 3.11 m/s

  140. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  141. Agility Open XS: Diskvalifikován

  142. Jumping Open XS: 1/3, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  143. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  144. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  145. ZkA. II. XSA3: Diskvalifikován

  146. ZkA. I. XSA3: Diskvalifikován

  147. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  148. Czech Imp Jump XSmall: 2/6, 28.08 s, 2.08 tr. b., 3.88 m/s

  149. Jumping 1 - XSmall: 3/6, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  150. Jumping 2 - XSmall: 3/6, 45.13 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  151. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  152. 1. Zkouška XSA3: 1/2, 63.68 s, 11.68 tr. b., 3.14 m/s

  153. 2. Zkouška XSA3: 1/2, 61.71 s, 8.71 tr. b., 3.34 m/s

  154. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  155. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  156. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  157. 1.zkouška XSA3: 1/3, 51.41 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  158. 2.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  159. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  160. 1.zkouška XSA3: 2/5, 56.6 s, 4.6 tr. b., 3.67 m/s

  161. 2.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  162. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  163. Czech Imp Jump XSmall: 5/12, 29.4 s, 3.4 tr. b., 4.39 m/s

  164. Jumping 1 - XSmall: 6/12, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  165. Jumping 2 - XSmall: 5/12, 43.79 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  166. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  167. Agility Open: 3/6, 61.96 s, 25.96 tr. b., 3.15 m/s

  168. Jumping Open: 1/6, 46.47 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  169. Třebíč - Dvojzkoušky, 16. 10. 2021

  170. II. Zkouška XSA3: 1/2, 56.05 s, 4.05 tr. b., 3.82 m/s

  171. I. Zkouška XSA3: 1/2, 54.33 s, 2.33 tr. b., 3.9 m/s

  172. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  173. 1.zkouška XSA3: 3/3, 60.52 s, 8.52 tr. b., 3.6 m/s

  174. 2.zkouška XSA3: 2/3, 52.81 s, 3.81 tr. b., 3.81 m/s

  175. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  176. Agility Open XS: 3/10, 67.17 s, 9.17 tr. b., 3.28 m/s

  177. Jumping Open XS: 3/10, 55.39 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  178. Zkouška XSA3: 3/3, 60.49 s, 13.49 tr. b., 3.37 m/s

  179. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  180. 1.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  181. 2.zkouška XSA3: 2/5, 58.03 s, 11.03 tr. b., 3.62 m/s

  182. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  183. 1. zkouška: 1/2, 63.52 s, 20.52 tr. b., 3.43 m/s

  184. 2. zkouška: 1/2, 63.21 s, 9.21 tr. b., 3.48 m/s

  185. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  186. 1. Zkouška XSA3: 1/3, 45.58 s, 4.58 tr. b., 3.69 m/s

  187. 2. Zkouška XSA3: 2/3, 51.67 s, 6.67 tr. b., 3.68 m/s

  188. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  189. Agility XS: 1/8, 53.39 s, 10.39 tr. b., 3.56 m/s

  190. Jumping XS : 4/8, 55.72 s, 16.72 tr. b., 3.14 m/s

  191. Zkouška XSA3: 1/1, 92.53 s, 38.53 tr. b., 2.36 m/s

  192. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  193. Jumping OPEN III. XS: Diskvalifikován

  194. Jumping OPEN II. XS: 2/7, 50.29 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  195. Zkouška XSA3 Neděle: Diskvalifikován

  196. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  197. Jumping XSA3: 1/1, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  198. Zkouška XSA3 1.běh: Diskvalifikován

  199. Zkouška XSA3 2.běh: Diskvalifikován

  200. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  201. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  202. 2. Zkouška XSA3: 1/2, 54.22 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  203. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  204. Agility 1 XS: 7/13, 58.84 s, 14.84 tr. b., 3.7 m/s

  205. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  206. Jumping 1 XS: 10/13, 46.97 s, 12.97 tr. b., 3.73 m/s

  207. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  208. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  209. 1 Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  210. 2 Zkouška XSA3: 4/6, 54.04 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  211. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  212. 1.zkouška XSA3 SO: 1/1, 85.67 s, 38.67 tr. b., 2.36 m/s

  213. 2. zkouška XSA3 SO: 1/1, 85.67 s, 41.67 tr. b., 2.21 m/s

  214. 3. zkouška XSA3 SO: 1/1, 82.88 s, 34.88 tr. b., 2.35 m/s

  215. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  216. III. Zk XSA3: 5/5, 54.2 s, 10.2 tr. b., 3.51 m/s

  217. II. Zk XSA3: Diskvalifikován

  218. I. Zk XSA3: Diskvalifikován

  219. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  220. ZkA. XSA3 I.: Diskvalifikován

  221. ZkA. XSA3 II.: Diskvalifikován

  222. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  223. Zkouška 1: Diskvalifikován

  224. Zkouška 2: Diskvalifikován

  225. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  226. Jumping 1 XSmall: Diskvalifikován

  227. ZK1 XSmall 3: 1/1, 66.6 s, 23.6 tr. b., 2.99 m/s

  228. ZK2 XSmall 3: 1/1, 82.48 s, 35.48 tr. b., 2.29 m/s

  229. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  230. Agility: 2/5, 52.46 s, 9.46 tr. b., 3.58 m/s

  231. Jumping : 1/5, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  232. Zkoušky: 1/2, 49.48 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  233. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  234. Agility XS: 2/4, 55.94 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  235. Jumping XS: 4/4, 69.55 s, 21.55 tr. b., 2.73 m/s

  236. Zkouška XSA2: 1/4, 49.04 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  237. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  238. ZkA. XSA2 I.: Diskvalifikován

  239. ZkA. XSA2 II.: 2/3, 54.25 s, 7.25 tr. b., 3.58 m/s

  240. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  241. Jumping Open XS: 5/5, 43.47 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  242. ZkA. XSA2 I.: 1/2, 44.0 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  243. ZkA. XSA2 II.: 1/2, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  244. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  245. dr.A2: 2/4, 59.25 s, 12.25 tr. b., 2.87 m/s

  246. pr.A2: 2/6, 47.73 s, 7.73 tr. b., 3.37 m/s

  247. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  248. Druhá XSA2: 1/2, 57.1 s, 11.1 tr. b., 3.4 m/s

  249. První XSA2: 1/2, 46.8 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  250. Třetí XSA2: 1/2, 47.12 s, 0.12 tr. b., 3.54 m/s

  251. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  252. I. agility XS: Diskvalifikován

  253. II. agility XS: Diskvalifikován

  254. II. jumping XS: Diskvalifikován

  255. I. jumping XS: 6/13, 53.68 s, 17.68 tr. b., 3.52 m/s

  256. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  257. 1. zkouška: 1/5, 47.74 s, 0.74 tr. b., 3.9 m/s

  258. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  259. Agility XS sobota: 1/5, 49.87 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  260. Jumping XS sobota: Diskvalifikován

  261. Zkouška XSA2 sobota: 3/5, 57.77 s, 15.77 tr. b., 3.12 m/s

  262. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  263. ZkA. XSA2 I.: 4/4, 54.66 s, 10.66 tr. b., 3.38 m/s

  264. ZkA. XSA2 II.: 1/4, 53.54 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  265. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  266. 1. Zkouška XSA2: 1/5, 55.77 s, 1.77 tr. b., 3.66 m/s

  267. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  268. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  269. ZkA. XSA2 I.: 1/1, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  270. ZkA. XSA2 II.: 1/1, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  271. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  272. Czech Imp Jump: 5/10, 23.48 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  273. Jumping 1: Diskvalifikován

  274. Jumping 2: Diskvalifikován

  275. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  276. ZkA. XSA2 I.: Diskvalifikován

  277. ZkA. XSA2 II.: 1/2, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  278. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  279. Jump Zk XSA2 I.: 1/2, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  280. Jump Zk XSA2 II.: 1/2, 50.41 s, 6.41 tr. b., 3.53 m/s

  281. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  282. ZkA. XSA2 I.: Diskvalifikován

  283. ZkA. XSA2 II.: Diskvalifikován

  284. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  285. Agility S: 4/21, 46.56 s, 1.56 tr. b., 3.67 m/s

  286. Jumping S: 17/22, 45.94 s, 12.94 tr. b., 3.61 m/s

  287. Zkouška SA2: 4/5, 81.52 s, 42.52 tr. b., 2.06 m/s

  288. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  289. Agility neděle: Diskvalifikován

  290. Agility sobota: 9/21, 46.19 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  291. A2S neděle: Diskvalifikován

  292. A2S sobota: Diskvalifikován

  293. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  294. Jumping sobota: Diskvalifikován

  295. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  296. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  297. Zkouška 2 SA2: 4/13, 50.33 s, 0.33 tr. b., 3.58 m/s

  298. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  299. Jumping 1: Diskvalifikován

  300. JUMPING 2: Diskvalifikován

  301. JUMPING 3 : 8/21, 47.3 s, 5.3 tr. b., 3.95 m/s

  302. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  303. AGILITY: 14/32, 56.96 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  304. JUMPING: Diskvalifikován

  305. SA1: Diskvalifikován

  306. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  307. Agility open S: Diskvalifikován

  308. Jumping open S: Diskvalifikován

  309. Zkouška SA1: 4/7, 55.61 s, 36.61 tr. b., 2.45 m/s

  310. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  311. ZkA. II. SA1: Diskvalifikován

  312. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  313. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  314. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  315. Jumping 1: Diskvalifikován

  316. Jumping 2: Diskvalifikován

  317. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  318. Zkouška II SA1: 2/6, 44.52 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  319. Zkouška I SA1: 1/6, 41.13 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  320. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  321. AGILITY: 17/22, 48.44 s, 19.44 tr. b., 3.3 m/s

  322. JUMPING: 11/22, 47.88 s, 10.88 tr. b., 3.09 m/s

  323. SA1: Diskvalifikován

  324. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  325. 1. zkouška SA1: 2/8, 32.74 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  326. 2. zkouška SA1: 1/8, 35.92 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  327. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  328. SA1: 3/11, 44.58 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  329. SA1 II: 5/11, 41.88 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  330. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  331. SA I: 2/8, 59.92 s, 25.92 tr. b., 2.2 m/s

  332. SA II: 3/8, 55.74 s, 18.74 tr. b., 2.57 m/s

  333. SA III: 4/8, 65.45 s, 29.45 tr. b., 2.12 m/s

  334. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  335. Agility SA: Diskvalifikován

  336. Jumping SA: 21/30, 54.41 s, 10.41 tr. b., 3.18 m/s

  337. Zkouška SA1: 1/5, 46.38 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  338. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  339. ZkA. II. SA1: 1/8, 35.16 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  340. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  341. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  342. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  343. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  344. Jumping 2 Small: Diskvalifikován