Cz En

011119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Molkupová, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. O'Nirvana Porubský květ, Phaléne

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  2. II. Zk XSA2: 1/1, 50.68 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  3. I. Zk XSA2: 1/1, 49.16 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  4. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  5. II. Zk XSA2: 1/1, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  6. I. Zk XSA2: 1/1, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  7. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  8. Druhá zkouška: 1/1, 40.7 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  9. První zkouška: Diskvalifikován

  10. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  11. Zkouška 1: 1/2, 40.35 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  12. Zkouška 2: 1/2, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  13. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  14. II. Zk XSA1: 1/2, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  15. I. Zk XSA1: 1/2, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  16. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  17. Jumping: 2/7, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  18. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  19. II. Zk XSA1: 1/1, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  20. I. Zk XSA1: 1/1, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  21. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  22. Czech Imp Jump: 6/10, 25.64 s, 1.64 tr. b., 3.94 m/s

  23. Jumping 1: 3/10, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  24. Jumping 2: Diskvalifikován

  25. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  26. III. jumping XS: Diskvalifikován

  27. II. jumping XS: 5/8, 37.96 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  28. I. jumping XS: 2/8, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  29. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  30. Jump Zk XSA1 I.: 1/3, 29.82 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  31. Jump Zk XSA1 II.: 1/3, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  32. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  33. Czech Imp Jump XSmall: 3/9, 26.87 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  34. Jumping 1 - XSmall: Diskvalifikován

  35. Jumping 2 - XSmall: 6/9, 34.53 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  36. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  37. III. jumping XS: Diskvalifikován

  38. II. jumping XS: Diskvalifikován

  39. I. jumping XS: Diskvalifikován

  40. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  41. Jumping II. small: 7/19, 38.58 s, 10.58 tr. b., 4.22 m/s

  42. Jumping I. small: 11/19, 46.94 s, 10.94 tr. b., 2.81 m/s

  43. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  44. III.jumping S: 4/15, 54.15 s, 14.15 tr. b., 3.43 m/s

  45. II. jumping S: 7/15, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  46. I. jumping S: 4/15, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  47. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  48. Horní Počernice, 1. běh: 1/13, 37.39 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  49. Horní Počernice, 2. běh: 1/13, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s