Cz En

011119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Molkupová, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. O'Nirvana Porubský květ, Phaléne

Výsledky

  1. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  2. Agility II XS: 2/21, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  3. Agility I XS: 9/23, 45.06 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  4. Jumping III XS: 5/20, 45.36 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  5. Jumping II XS: 4/21, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  6. Jumping IV XS - papillonů: 3/12, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  7. Jumping I XS: 4/21, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  8. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  9. Agility Spokojenypes.cz XS: Diskvalifikován

  10. Jelení Agility XS: Diskvalifikován

  11. Jumping Short XS: 2/3, 24.01 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  12. Jumping XS: 1/3, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  13. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  14. 1.zkouška XSA3: 1/5, 46.22 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  15. 2.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  16. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  17. II. Zk XSA3: 1/1, 47.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  18. I. Zk XSA3: 1/1, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  19. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  20. Agility Individual: 5/19, 55.65 s, 3.65 tr. b., 3.95 m/s

  21. Agility Squads as Individual: 5/19, 49.68 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  22. Jumping Individual: 4/19, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  23. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  24. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  25. Agility 1 XS: 5/13, 47.55 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  26. Agility 2 XS: 4/13, 52.4 s, 6.4 tr. b., 4.16 m/s

  27. Jumping 1 XS: 2/13, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  28. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  29. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  30. 1. Zkouška XSA3: 1/6, 45.23 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  31. 2. Jumping XS: 1/6, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  32. 2. Zkouška XSA3: 2/6, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  33. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  34. III. Zk XSA3: 3/5, 43.36 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  35. II. Zk XSA3: Diskvalifikován

  36. I. Zk XSA3: Diskvalifikován

  37. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  38. 1. Zkouška XSA3: 1/2, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  39. 2. Zkouška XSA3: 1/2, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  40. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  41. 1. Zkouška XSA3: 1/4, 45.7 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  42. 2. Zkouška XSA3: 1/4, 46.85 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  43. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  44. II. Zk XSA3: 1/2, 54.61 s, 5.61 tr. b., 3.46 m/s

  45. I. Zk XSA3: 1/2, 49.45 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  46. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  47. II. Zk XSA2: 1/1, 50.68 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  48. I. Zk XSA2: 1/1, 49.16 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  49. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  50. II. Zk XSA2: 1/1, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  51. I. Zk XSA2: 1/1, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  52. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  53. Druhá zkouška: 1/1, 40.7 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  54. První zkouška: Diskvalifikován

  55. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  56. Zkouška 1: 1/2, 40.35 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  57. Zkouška 2: 1/2, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  58. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  59. II. Zk XSA1: 1/2, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  60. I. Zk XSA1: 1/2, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  61. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  62. Jumping: 2/7, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  63. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  64. II. Zk XSA1: 1/1, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  65. I. Zk XSA1: 1/1, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  66. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  67. Czech Imp Jump: 6/10, 25.64 s, 1.64 tr. b., 3.94 m/s

  68. Jumping 1: 3/10, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  69. Jumping 2: Diskvalifikován

  70. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  71. III. jumping XS: Diskvalifikován

  72. II. jumping XS: 5/8, 37.96 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  73. I. jumping XS: 2/8, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  74. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  75. Jump Zk XSA1 I.: 1/3, 29.82 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  76. Jump Zk XSA1 II.: 1/3, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  77. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  78. Czech Imp Jump XSmall: 3/9, 26.87 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  79. Jumping 1 - XSmall: Diskvalifikován

  80. Jumping 2 - XSmall: 6/9, 34.53 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  81. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  82. III. jumping XS: Diskvalifikován

  83. II. jumping XS: Diskvalifikován

  84. I. jumping XS: Diskvalifikován

  85. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  86. Jumping II. small: 7/19, 38.58 s, 10.58 tr. b., 4.22 m/s

  87. Jumping I. small: 11/19, 46.94 s, 10.94 tr. b., 2.81 m/s

  88. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  89. III.jumping S: 4/15, 54.15 s, 14.15 tr. b., 3.43 m/s

  90. II. jumping S: 7/15, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  91. I. jumping S: 4/15, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  92. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  93. Horní Počernice, 1. běh: 1/13, 37.39 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  94. Horní Počernice, 2. běh: 1/13, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s