Cz En

026517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Tesáková, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Nikyta, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  2. AGILITY: Diskvalifikován

  3. JUMPING: Diskvalifikován

  4. SA2: 2/11, 42.72 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  5. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  6. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  7. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  8. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  9. Agility SA: 19/40, 62.5 s, 20.5 tr. b., 3.2 m/s

  10. Agility SA: 19/40, 62.5 s, 20.5 tr. b., 3.2 m/s

  11. Jumping SA: 22/43, 54.63 s, 25.63 tr. b., 3.46 m/s

  12. Jumping SA: 22/43, 54.63 s, 25.63 tr. b., 3.46 m/s

  13. Zkouška SA2: 7/14, 47.23 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  14. Zkouška SA2: 7/14, 47.23 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  15. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  16. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  17. 2. běh SA2: 6/8, 72.61 s, 32.61 tr. b., 2.62 m/s

  18. 3. běh SA2: Diskvalifikován

  19. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  20. SA2 - druhá: 8/12, 48.72 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  21. SA2 - první: Diskvalifikován

  22. SA2 - třetí: 2/12, 47.46 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  23. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  24. AGILITY S: Diskvalifikován

  25. JUMPING S: Diskvalifikován

  26. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  27. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  28. AGILITY: 14/22, 44.07 s, 10.07 tr. b., 3.63 m/s

  29. JUMPING: Diskvalifikován

  30. SA2: 5/12, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  31. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  32. AGILITY: 15/20, 53.65 s, 21.65 tr. b., 2.83 m/s

  33. JUMPING: 15/20, 51.1 s, 22.1 tr. b., 2.6 m/s

  34. SA2: Diskvalifikován

  35. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  36. Jumping III S: Diskvalifikován

  37. Jumping II S: Diskvalifikován

  38. Jumping I S: 9/24, 47.43 s, 9.43 tr. b., 3.75 m/s

  39. Tuneliáda S: Diskvalifikován

  40. ZkA III. SA2: Diskvalifikován

  41. ZkA. II. SA2: 5/8, 41.82 s, 13.82 tr. b., 3.2 m/s

  42. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  43. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  44. Agility Small: 4/27, 45.66 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  45. Jumping Small: 9/27, 39.81 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  46. Zkouška SA2: 9/16, 46.35 s, 7.35 tr. b., 3.34 m/s

  47. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  48. JUMPING: 9/19, 39.64 s, 7.64 tr. b., 3.43 m/s

  49. Jumping II: 9/19, 41.61 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  50. Ztřeštěněc: 6/19, 43.9 s, 0.0 tr. b., 2.12 m/s

  51. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  52. AGILITY: 2/24, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  53. AGILITY: Diskvalifikován

  54. JUMPING: 5/24, 34.85 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  55. JUMPING: Diskvalifikován

  56. SA2: 1/8, 39.94 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  57. SA2: Diskvalifikován

  58. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  59. SA2: Diskvalifikován

  60. SA2 II: Diskvalifikován

  61. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  62. agility SA: Diskvalifikován

  63. jumping SA: 18/28, 46.5 s, 14.5 tr. b., 3.4 m/s

  64. zkouška SA2: 8/13, 50.44 s, 15.0 tr. b., 3.21 m/s

  65. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  66. SA I: Diskvalifikován

  67. SA II: Diskvalifikován

  68. SA III: Diskvalifikován

  69. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  70. Agility SA: Diskvalifikován

  71. Jumping SA: Diskvalifikován

  72. Zkouška SA2: 8/15, 52.38 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  73. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  74. ZkA II. SA1: 1/4, 35.75 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  75. ZkA I. SA1: Diskvalifikován

  76. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  77. Agility_: Diskvalifikován

  78. Jumping_: Diskvalifikován

  79. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  80. 1.zkouška SA1: 1/4, 41.79 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  81. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  82. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  83. Agility open S: Diskvalifikován

  84. Jumping open S: 9/25, 29.63 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  85. zkouška_sobota_01 SA1: 1/9, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  86. Zkouška_sobota_02 SA1: Diskvalifikován

  87. Zkoušky_neděle SA1: 1/6, 37.13 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  88. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  89. AGILITY: Diskvalifikován

  90. JUMPING: Diskvalifikován

  91. SA1: 7/11, 50.55 s, 5.0 tr. b., 3.05 m/s

  92. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  93. Horní Počernice, 1. běh: 2/6, 33.09 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  94. Horní Počernice, 2. běh: 1/6, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  95. Horní Počernice, 3. běh: 1/6, 40.79 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  96. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  97. AGILITY: Diskvalifikován

  98. JUMPING SA1: Diskvalifikován

  99. SA1: 2/10, 38.75 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  100. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  101. SA1/1 SA1: Diskvalifikován

  102. SA1/2 SA1: Diskvalifikován

  103. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  104. 1.zkouška: Diskvalifikován

  105. 2.zkouška: 2/9, 54.1 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  106. Jumping A1: Diskvalifikován

  107. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  108. ZkA. I. SA1: 4/4, 53.18 s, 18.18 tr. b., 2.54 m/s

  109. ZkA. ll. SA1: Diskvalifikován

  110. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  111. AGILITY: Diskvalifikován

  112. JUMPING: Diskvalifikován

  113. Speciální: Diskvalifikován

  114. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  115. SA1: Diskvalifikován

  116. SA1 II: Diskvalifikován