Cz En

026517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Tesáková, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Nikyta, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Třebíč - Dvojzkoušky, 16. 10. 2021

  2. II. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  3. I. Zkouška XSA3: 2/2, 52.52 s, 5.52 tr. b., 4.04 m/s

  4. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  5. Agility Open XS: 4/10, 52.08 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  6. Jumping Open XS: Diskvalifikován

  7. Zkouška XSA3: 2/3, 49.04 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  8. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  9. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  10. Agility 2 XS: 7/13, 61.25 s, 20.25 tr. b., 3.56 m/s

  11. Jumping 1 XS: 4/13, 43.19 s, 4.19 tr. b., 4.05 m/s

  12. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  13. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  14. 1.zkouška SA3 NE: Diskvalifikován

  15. 1.zkouška SA3 SO: Diskvalifikován

  16. 2.zkouška SA3 ne: 2/7, 41.73 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  17. 2. zkouška SA3 SO: 4/10, 47.75 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  18. 3. zkouška SA3 SO: 3/10, 49.66 s, 11.66 tr. b., 3.93 m/s

  19. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  20. ZkA. SA3 I.: 3/10, 51.36 s, 2.36 tr. b., 3.8 m/s

  21. ZkA. SA3 II.: 7/10, 55.6 s, 11.6 tr. b., 3.51 m/s

  22. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  23. Agility Individual: Diskvalifikován

  24. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  25. Jumping Individual: Diskvalifikován

  26. Jumping Squads as Individual: 49/68, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  27. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  28. Agility small: Diskvalifikován

  29. Jumping small: Diskvalifikován

  30. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  31. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  32. Agility S: 3/26, 47.35 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  33. Jumping S: Diskvalifikován

  34. Zkouška SA3: 5/11, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  35. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  36. I. agility S: 18/65, 50.61 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  37. II. agility S: Diskvalifikován

  38. II. jumping S: Diskvalifikován

  39. I. jumping S: 21/64, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  40. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  41. Agility S neděle : Diskvalifikován

  42. Agility S sobota: 2/21, 44.97 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  43. Jumping S neděle: 1/19, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  44. Jumping S sobota: 3/20, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  45. Zkouška SA3 neděle: Diskvalifikován

  46. Zkouška SA3 sobota : Diskvalifikován

  47. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  48. 1. zkouška A3: 2/4, 55.15 s, 12.15 tr. b., 3.86 m/s

  49. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  50. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  51. 1. Zkouška SA3: 2/6, 45.73 s, 0.73 tr. b., 4.07 m/s

  52. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  53. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  54. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  55. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  56. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  57. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  59. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  60. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  61. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  62. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  63. Zkouška SA2 - druhá: Diskvalifikován

  64. Zkouška SA2 - první: Diskvalifikován

  65. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  66. Agility S: Diskvalifikován

  67. Jumping S: 5/22, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  68. Zkouška SA2: 2/5, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  69. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  70. Agility S: 5/17, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  71. Jumping S: 8/17, 44.83 s, 7.83 tr. b., 3.5 m/s

  72. Zkoušky SA2: 1/5, 44.14 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  73. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  74. SA2 - druhá: 2/9, 47.45 s, 1.45 tr. b., 3.48 m/s

  75. SA2 - první: 6/9, 47.79 s, 6.79 tr. b., 3.43 m/s

  76. SA2 - třetí: 2/9, 43.04 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  77. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  78. SA2 1zk: Diskvalifikován

  79. SA2 2zk: 1/7, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  80. SA2 3zk: 3/7, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  81. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  82. Agility: 9/21, 40.01 s, 5.01 tr. b., 3.82 m/s

  83. Jumping: 11/21, 34.15 s, 10.15 tr. b., 3.6 m/s

  84. Zkouška A2: Diskvalifikován

  85. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  86. A2S neděle: 2/6, 51.77 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  87. A2S sobota: 1/6, 46.09 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  88. Agility neděle: 6/20, 51.18 s, 6.18 tr. b., 4.01 m/s

  89. Agility sobota: 10/21, 51.07 s, 6.07 tr. b., 3.21 m/s

  90. Jumping nedělě: 3/20, 45.84 s, 0.84 tr. b., 3.62 m/s

  91. Jumping sobota: 3/21, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  92. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  93. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  94. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  95. zkouška 3 SA2: 2/12, 49.81 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  96. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  97. Jumping SA2 - I: 3/12, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  98. Jumping SA2 - II: 8/12, 53.65 s, 17.65 tr. b., 3.58 m/s

  99. Jumping speciál SA2: 6/12, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  100. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  101. Jumping 1: 2/21, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  102. JUMPING 2: 12/21, 53.5 s, 13.5 tr. b., 3.76 m/s

  103. JUMPING 3 : 14/21, 49.27 s, 12.27 tr. b., 3.8 m/s

  104. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  105. AGILITY: Diskvalifikován

  106. JUMPING: Diskvalifikován

  107. SA2: 2/11, 42.72 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  108. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  109. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  110. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  111. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  112. Agility SA: 19/40, 62.5 s, 20.5 tr. b., 3.2 m/s

  113. Agility SA: 19/40, 62.5 s, 20.5 tr. b., 3.2 m/s

  114. Jumping SA: 22/43, 54.63 s, 25.63 tr. b., 3.46 m/s

  115. Jumping SA: 22/43, 54.63 s, 25.63 tr. b., 3.46 m/s

  116. Zkouška SA2: 7/14, 47.23 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  117. Zkouška SA2: 7/14, 47.23 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  118. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  119. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  120. 2. běh SA2: 6/8, 72.61 s, 32.61 tr. b., 2.62 m/s

  121. 3. běh SA2: Diskvalifikován

  122. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  123. SA2 - druhá: 8/12, 48.72 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  124. SA2 - první: Diskvalifikován

  125. SA2 - třetí: 2/12, 47.46 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  126. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  127. AGILITY S: Diskvalifikován

  128. JUMPING S: Diskvalifikován

  129. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  130. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  131. AGILITY: 14/22, 44.07 s, 10.07 tr. b., 3.63 m/s

  132. JUMPING: Diskvalifikován

  133. SA2: 5/12, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  134. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  135. AGILITY: 15/20, 53.65 s, 21.65 tr. b., 2.83 m/s

  136. JUMPING: 15/20, 51.1 s, 22.1 tr. b., 2.6 m/s

  137. SA2: Diskvalifikován

  138. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  139. Jumping III S: Diskvalifikován

  140. Jumping II S: Diskvalifikován

  141. Jumping I S: 9/24, 47.43 s, 9.43 tr. b., 3.75 m/s

  142. Tuneliáda S: Diskvalifikován

  143. ZkA III. SA2: Diskvalifikován

  144. ZkA. II. SA2: 5/8, 41.82 s, 13.82 tr. b., 3.2 m/s

  145. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  146. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  147. Agility Small: 4/27, 45.66 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  148. Jumping Small: 9/27, 39.81 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  149. Zkouška SA2: 9/16, 46.35 s, 7.35 tr. b., 3.34 m/s

  150. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  151. JUMPING: 9/19, 39.64 s, 7.64 tr. b., 3.43 m/s

  152. Jumping II: 9/19, 41.61 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  153. Ztřeštěněc: 6/19, 43.9 s, 0.0 tr. b., 2.12 m/s

  154. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  155. AGILITY: 2/24, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  156. AGILITY: Diskvalifikován

  157. JUMPING: 5/24, 34.85 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  158. JUMPING: Diskvalifikován

  159. SA2: 1/8, 39.94 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  160. SA2: Diskvalifikován

  161. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  162. SA2: Diskvalifikován

  163. SA2 II: Diskvalifikován

  164. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  165. agility SA: Diskvalifikován

  166. jumping SA: 18/28, 46.5 s, 14.5 tr. b., 3.4 m/s

  167. zkouška SA2: 8/13, 50.44 s, 15.0 tr. b., 3.21 m/s

  168. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  169. SA I: Diskvalifikován

  170. SA II: Diskvalifikován

  171. SA III: Diskvalifikován

  172. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  173. Agility SA: Diskvalifikován

  174. Jumping SA: Diskvalifikován

  175. Zkouška SA2: 8/15, 52.38 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  176. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  177. ZkA II. SA1: 1/4, 35.75 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  178. ZkA I. SA1: Diskvalifikován

  179. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  180. Agility_: Diskvalifikován

  181. Jumping_: Diskvalifikován

  182. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  183. 1.zkouška SA1: 1/4, 41.79 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  184. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  185. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  186. Agility open S: Diskvalifikován

  187. Jumping open S: 9/25, 29.63 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  188. zkouška_sobota_01 SA1: 1/9, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  189. Zkouška_sobota_02 SA1: Diskvalifikován

  190. Zkoušky_neděle SA1: 1/6, 37.13 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  191. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  192. AGILITY: Diskvalifikován

  193. JUMPING: Diskvalifikován

  194. SA1: 7/11, 50.55 s, 5.0 tr. b., 3.05 m/s

  195. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  196. Horní Počernice, 1. běh: 2/6, 33.09 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  197. Horní Počernice, 2. běh: 1/6, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  198. Horní Počernice, 3. běh: 1/6, 40.79 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  199. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  200. AGILITY: Diskvalifikován

  201. JUMPING SA1: Diskvalifikován

  202. SA1: 2/10, 38.75 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  203. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  204. SA1/1 SA1: Diskvalifikován

  205. SA1/2 SA1: Diskvalifikován

  206. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  207. 1.zkouška: Diskvalifikován

  208. 2.zkouška: 2/9, 54.1 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  209. Jumping A1: Diskvalifikován

  210. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  211. ZkA. I. SA1: 4/4, 53.18 s, 18.18 tr. b., 2.54 m/s

  212. ZkA. ll. SA1: Diskvalifikován

  213. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  214. AGILITY: Diskvalifikován

  215. JUMPING: Diskvalifikován

  216. Speciální: Diskvalifikován

  217. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  218. SA1: Diskvalifikován

  219. SA1 II: Diskvalifikován