Cz En

001619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Bittnerová

    Člen KA

Pes

  1. Fantagiro of Maryon’s home, Yorkšírský terier

Výsledky

  1. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  2. Jumpimg XSA2: 1/4, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  3. Zkouška XSA2 1.běh: Diskvalifikován

  4. Zkouška XSA2 2.běh: 1/4, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  5. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  6. Druhá zkouška XSA2: Diskvalifikován

  7. První zkouška XSA2: Diskvalifikován

  8. Třetí zkouška XSA2: Diskvalifikován

  9. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  10. 1. zkouška: 1/3, 36.83 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  11. 2. zkouška: 1/3, 38.34 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  12. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  13. Agility 1 XS: 2/13, 49.51 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  14. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  15. Jumping 1 XS: 6/13, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  16. Jumping 2 XS: 3/13, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  17. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  18. 1. Zkouška SA1: 1/10, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  19. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  20. 3. Zkouška SA1: 4/10, 38.15 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  21. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  22. 1.zkouška XSA1 NE: 1/1, 36.95 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  23. 2. zkouška XSA1 NE: Diskvalifikován

  24. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  25. Agility XSA: Diskvalifikován

  26. Jumping XSA: Diskvalifikován

  27. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  28. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  29. Agility small: Diskvalifikován

  30. Jumping small: Diskvalifikován

  31. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  32. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  33. Agility Small Ne: Diskvalifikován

  34. Agility Small So: Diskvalifikován

  35. Jumping Small Ne: 10/15, 38.12 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  36. Jumping Small So: Diskvalifikován

  37. SA1 Ne: 3/3, 31.99 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  38. SA1 So: 2/3, 37.92 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  39. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  40. SA1 I.: Diskvalifikován

  41. SA1 II.: Diskvalifikován

  42. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  43. Agility S: Diskvalifikován

  44. Jumping S: 16/26, 35.43 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  45. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  46. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  47. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  49. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  50. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky III, 21. 08. 2020

  51. druhá zkouška A1 XS: Diskvalifikován

  52. první zkouška A1 XS: 1/1, 35.24 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  53. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  54. Agility Trial: 1/3, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  55. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  56. 1. Agility XS: Diskvalifikován

  57. 1. Jumping XS: Diskvalifikován

  58. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  59. XSA1 - I.: Diskvalifikován

  60. XSA1 - II.: Diskvalifikován

  61. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  62. 1. běh SA1: Diskvalifikován

  63. 2. běh SA1: Diskvalifikován

  64. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  65. 1. Jumping S: 5/20, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  66. 2. Jumping S: 12/20, 47.8 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  67. Agility S: Diskvalifikován

  68. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  69. 1. zkouška: 1/3, 29.93 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  70. 2. zkouška: Diskvalifikován

  71. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  72. 1. zkouška: 1/4, 34.67 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  73. 2. zkouška: 2/4, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  74. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  75. Agility XS neděle : Diskvalifikován

  76. Jumping XS neděle: Diskvalifikován

  77. Zkouška XSA1 neděle: Diskvalifikován

  78. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  79. ZkA. XSA1 I.: 2/3, 37.9 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  80. ZkA. XSA1 II.: Diskvalifikován

  81. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  82. 1. zkouška A1: 1/2, 42.84 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  83. 2. zkouška A1: 1/2, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  84. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  85. 1. Zkouška XSA1: 1/2, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  86. 2. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  87. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  88. II. zkouška XS1: Diskvalifikován

  89. I. zkouška XS1: Diskvalifikován

  90. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  91. Jelenův Jumping XS: Diskvalifikován

  92. PhysioDOG Agility XS: Diskvalifikován

  93. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  94. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  95. Agility Open XS: Diskvalifikován

  96. Jumping Open XS: Diskvalifikován

  97. ZkA. XSA1: Diskvalifikován

  98. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  99. 1.Zkouška - XSA1: Diskvalifikován

  100. 2.Zkouška - XSA1: Diskvalifikován

  101. Agility XS: Diskvalifikován

  102. Jumping XS: Diskvalifikován

  103. Zkouška - XSA1: Diskvalifikován

  104. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  105. Ne-: Diskvalifikován

  106. Ne-Agility: Diskvalifikován

  107. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  108. So-: Diskvalifikován

  109. So-Agility: Diskvalifikován

  110. So-Jumping: 17/38, 55.18 s, 23.18 tr. b., 3.19 m/s