001619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Bittnerová, SPOLEK AGILITY KLUB TŘEBÍČ

    Arrow_down

Pes

  1. Fantagiro of Maryon’s home, Yorkšírský terier

    Arrow_down

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 18. 11. 2022

  2. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  3. První zkouška: Diskvalifikován

  4. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  5. Jumping / S / 2: 3/3, 33.97 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  6. TACHYON AGILITY / S: 12/17, 45.07 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  7. TACHYON JUMPING / S: 6/18, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  8. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  9. Agility: 1/6, 46.04 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  10. Jumping: 1/6, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  11. Zkoušky: 1/2, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  12. Třebíč - Dvojzkoušky v Třebíči, 17. 09. 2022

  13. 1.zkouška XS A2: 1/2, 46.36 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  14. 2.zkouška XS A2: Diskvalifikován

  15. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  16. Neděle Agility XS: Diskvalifikován

  17. Neděle Jumping XS: Diskvalifikován

  18. Neděle zkouška XS A2: Diskvalifikován

  19. Sobota Agility XS: 1/5, 48.76 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  20. Sobota Jumping XS: Diskvalifikován

  21. Sobota zkouška XS A2: Diskvalifikován

  22. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 26. 08. 2022

  23. XSA2 - zkouška I: Diskvalifikován

  24. XSA2 - zkouška II: Diskvalifikován

  25. Třešť - Ztřeštěnec 2022, 20. 08. 2022

  26. Jumping 1 XS: 4/13, 43.8 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  27. Jumping 2 XS: 6/13, 41.1 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  28. Jumping 3 XS: Diskvalifikován

  29. Třešť - Červencové odpolední zkoušky, 30. 07. 2022

  30. 1.zkouška XSA2: 1/3, 37.92 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  31. 2.zkouška XSA2: Diskvalifikován

  32. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 29. 07. 2022

  33. Zkouška XS2-1.zkouška: Diskvalifikován

  34. Zkouška XS2-2.zkouška: Diskvalifikován

  35. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 01. 07. 2022

  36. Zkouška II. - XSA2: Diskvalifikován

  37. Zkouška I. -XSA2: Diskvalifikován

  38. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  39. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  40. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  41. Jumping 1 XS: 3/20, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  42. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  43. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 03. 06. 2022

  44. Zkouška II. - XSA2: 1/4, 45.27 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  45. Zkouška I. -XSA2: Diskvalifikován

  46. Třešť - K.A.T. Cup 2022, 28. 05. 2022 - 29. 05. 2022

  47. Agility XS neděle: Diskvalifikován

  48. Agility XS sobota: 4/9, 52.65 s, 20.0 tr. b., 4.03 m/s

  49. Jumping XS neděle: 4/9, 36.03 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  50. Jumping XS sobota: 2/9, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  51. Zkouška XSA2 neděle: Diskvalifikován

  52. Zkouška XSA2 sobota: 1/3, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  53. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  54. Agility 1 XS: 4/18, 46.06 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  55. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  56. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  57. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  58. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  59. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  60. 2. Zkouška SA2: 2/6, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  61. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  62. Agility II XS: Diskvalifikován

  63. Agility I XS: Diskvalifikován

  64. Jumping III XS: Diskvalifikován

  65. Jumping II XS: Diskvalifikován

  66. Jumping IV XS - yorkshirských teriérů: 1/5, 38.37 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  67. Jumping I XS: Diskvalifikován

  68. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  69. Tuneliáda A2+A3: 1/1, 25.88 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  70. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  71. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  72. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  73. ZkA. II. XSA2: Diskvalifikován

  74. ZkA. I. XSA2: Diskvalifikován

  75. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  76. Agility II XS: 2/12, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  77. Agility I XS: Diskvalifikován

  78. Jumping III XS: 3/14, 34.05 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  79. Jumping II XS: 2/14, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  80. Jumping IV XS - yorkshirských teriérů: 1/5, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  81. Jumping I XS: Diskvalifikován

  82. Třebíč - Vláďův memoriál, 18. 09. 2021

  83. III. Zkouška XSA2: 2/3, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  84. II. Zkouška XSA2: 3/3, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  85. I. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  86. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  87. Agility Individual: Diskvalifikován

  88. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  89. Jumping Individual: 9/19, 46.14 s, 5.64 tr. b., 4.33 m/s

  90. Jumping Squads as Individual: 10/19, 43.07 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  91. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  92. Agility XS: Diskvalifikován

  93. Jumping XS: 1/5, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  94. Zkouška XS A2: Diskvalifikován

  95. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  96. Neděle Agility XS: Diskvalifikován

  97. Neděle Jumping XS: 1/2, 42.82 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  98. Neděle zkouška XS A2: 1/1, 43.74 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  99. Sobota Agility XS: 1/2, 46.67 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  100. Sobota Jumping XS: Diskvalifikován

  101. Sobota zkouška XS A2: 1/1, 45.6 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  102. Třebíč - Calibra speciál - SPECIÁL 2021, 22. 08. 2021

  103. II. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  104. I. zkouška XSA2: 1/1, 46.75 s, 22.75 tr. b., 3.7 m/s

  105. Jumping XSA2: Diskvalifikován

  106. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  107. Agility XS: Diskvalifikován

  108. Jumping XS : Diskvalifikován

  109. Zkouška XSA2: 2/5, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  110. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  111. 1. Jumping XS: Diskvalifikován

  112. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  113. 2. Jumping XS: Diskvalifikován

  114. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  115. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  116. Agility: 1/3, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  117. Jumping XS2: 2/2, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  118. Zkouška XS2: Diskvalifikován

  119. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  120. Jumping II XS: 1/5, 39.73 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  121. Jumping I XS: 1/5, 35.36 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  122. Jumping spec. XS: 1/5, 29.82 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  123. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  124. Agility XS: Diskvalifikován

  125. Jumping XS: 3/3, 44.53 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  126. Zkouška XS A2 - Ne: Diskvalifikován

  127. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  128. Jumpimg XSA2: 1/4, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  129. Zkouška XSA2 1.běh: Diskvalifikován

  130. Zkouška XSA2 2.běh: 1/4, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  131. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  132. Druhá zkouška XSA2: Diskvalifikován

  133. První zkouška XSA2: Diskvalifikován

  134. Třetí zkouška XSA2: Diskvalifikován

  135. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  136. 1. zkouška: 1/3, 36.83 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  137. 2. zkouška: 1/3, 38.34 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  138. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  139. Agility 1 XS: 2/13, 49.51 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  140. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  141. Jumping 1 XS: 6/13, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  142. Jumping 2 XS: 3/13, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  143. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  144. 1. Zkouška SA1: 1/10, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  145. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  146. 3. Zkouška SA1: 4/10, 38.15 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  147. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  148. 1.zkouška XSA1 NE: 1/1, 36.95 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  149. 2. zkouška XSA1 NE: Diskvalifikován

  150. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  151. Agility XSA: Diskvalifikován

  152. Jumping XSA: Diskvalifikován

  153. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  154. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  155. Agility small: Diskvalifikován

  156. Jumping small: Diskvalifikován

  157. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  158. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  159. Agility Small Ne: Diskvalifikován

  160. Agility Small So: Diskvalifikován

  161. Jumping Small Ne: 10/15, 38.12 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  162. Jumping Small So: Diskvalifikován

  163. SA1 Ne: 3/3, 31.99 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  164. SA1 So: 2/3, 37.92 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  165. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  166. SA1 I.: Diskvalifikován

  167. SA1 II.: Diskvalifikován

  168. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  169. Agility S: Diskvalifikován

  170. Jumping S: 16/26, 35.43 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  171. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  172. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  173. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  174. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  175. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  176. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky III, 21. 08. 2020

  177. druhá zkouška A1 XS: Diskvalifikován

  178. první zkouška A1 XS: 1/1, 35.24 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  179. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  180. Agility Trial: 1/3, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  181. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  182. 1. Agility XS: Diskvalifikován

  183. 1. Jumping XS: Diskvalifikován

  184. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  185. XSA1 - I.: Diskvalifikován

  186. XSA1 - II.: Diskvalifikován

  187. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  188. 1. běh SA1: Diskvalifikován

  189. 2. běh SA1: Diskvalifikován

  190. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  191. Agility S: Diskvalifikován

  192. 1. Jumping S: 5/20, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  193. 2. Jumping S: 12/20, 47.8 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  194. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  195. 1. zkouška: 1/3, 29.93 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  196. 2. zkouška: Diskvalifikován

  197. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  198. 1. zkouška: 1/4, 34.67 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  199. 2. zkouška: 2/4, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  200. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  201. Agility XS neděle : Diskvalifikován

  202. Jumping XS neděle: Diskvalifikován

  203. Zkouška XSA1 neděle: Diskvalifikován

  204. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  205. ZkA. XSA1 I.: 2/3, 37.9 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  206. ZkA. XSA1 II.: Diskvalifikován

  207. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  208. 1. zkouška A1: 1/2, 42.84 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  209. 2. zkouška A1: 1/2, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  210. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  211. 1. Zkouška XSA1: 1/2, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  212. 2. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  213. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  214. II. zkouška XS1: Diskvalifikován

  215. I. zkouška XS1: Diskvalifikován

  216. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  217. Jelenův Jumping XS: Diskvalifikován

  218. PhysioDOG Agility XS: Diskvalifikován

  219. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  220. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  221. Agility Open XS: Diskvalifikován

  222. Jumping Open XS: Diskvalifikován

  223. ZkA. XSA1: Diskvalifikován

  224. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  225. Agility XS: Diskvalifikován

  226. Jumping XS: Diskvalifikován

  227. Zkouška - XSA1: Diskvalifikován

  228. 1.Zkouška - XSA1: Diskvalifikován

  229. 2.Zkouška - XSA1: Diskvalifikován

  230. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  231. Ne-: Diskvalifikován

  232. Ne-Agility: Diskvalifikován

  233. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  234. So-: Diskvalifikován

  235. So-Agility: Diskvalifikován

  236. So-Jumping: 17/38, 55.18 s, 23.18 tr. b., 3.19 m/s