077719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Hamšíková, Dingo

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Atalia Always Smiling Cheek, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Mrtník, Plzeň-Sever - Letní zkoušky na Brabcovně, 05. 07. 2024

  2. 1. Zkouška XSA3: 1/4, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  3. 2. Zkouška XSA3: 2/4, 40.66 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  4. Ratenice - Letní párty 2024, 29. 06. 2024 - 30. 06. 2024

  5. Agility OPEN XS: Diskvalifikován

  6. JUMPING OPEN XS: 1/11, 33.93 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  7. ZkA. XSA3: 2/5, 43.73 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  8. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  9. QA4 Agility: 6/31, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  10. QA5 Agility: 1/31, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  11. QA6 Agility: 14/30, 41.03 s, 12.03 tr. b., 4.34 m/s

  12. QJ4 Jumping: 1/31, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  13. QJ5 Jumping: 1/31, 34.47 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  14. QJ6 Jumping: 1/30, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  15. Lysá nad Labem - Košťata na parkuru, 27. 04. 2024

  16. A Open XS: 1/5, 39.38 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  17. J Open II. XS: 1/5, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  18. J Open I. XS: 1/5, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  19. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  20. 1.zkouška XSA3: 1/4, 35.21 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  21. 2.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  22. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  23. QA1 Agility: Diskvalifikován

  24. QA2 Agility: 10/39, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  25. QA3 Agility: Diskvalifikován

  26. QJ1 Jumping: 17/40, 38.32 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  27. QJ2 Jumping: 1/40, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  28. QJ3 Jumping: 1/37, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  29. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  30. Agility XS: 1/17, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  31. Jumping XS: Diskvalifikován

  32. Krátký jumping XS: 1/20, 17.1 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  33. Kladno - Velikonoční dvojzkoušky (sobota), 30. 03. 2024

  34. 1. Zkouška XSA3: 1/3, 34.26 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  35. 2. Zkouška XSA3: 1/3, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  36. Kladno - Zimní zkoušky trochu jinak + A0, 25. 02. 2024

  37. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  39. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  40. Agility XS: 3/8, 36.38 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  41. Jumping XS: 1/8, 27.85 s, 0.0 tr. b., 6.25 m/s

  42. Krátký jumping XS: 1/8, 19.61 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  43. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  44. Czech Imp Jump XSmall: 1/19, 19.65 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  45. Jumping 1 - XSmall: 1/19, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  46. Jumping 2 - XSmall: 1/17, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  47. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  48. Agility FINÁLE XS: 1/5, 41.05 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  49. Agility OPEN XS: 1/9, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  50. Jumping OPEN XS neděle: 1/9, 33.44 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  51. Jumping OPEN XS sobota: 2/9, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  52. Zkouška XSA3 neděle: Diskvalifikován

  53. Zkouška XSA3 sobota: 2/6, 49.37 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  54. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  55. Agility III 250: 2/23, 39.31 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  56. Agility II 250: 8/26, 38.7 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  57. Agility I 250: Diskvalifikován

  58. Jumping III 250: 2/26, 31.88 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  59. Jumping II 250: Diskvalifikován

  60. Jumping I 250: 2/26, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  61. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  62. Czech Imp Jump XSmall: 3/17, 23.18 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  63. Jumping 1 - XSmall: 5/17, 35.84 s, 5.0 tr. b., 6.08 m/s

  64. Jumping 2 - XSmall: Diskvalifikován

  65. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  66. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  67. Jumping 1 - XSmall: 2/15, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  68. Jumping 2 - XSmall: 2/15, 35.29 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  69. Kladno - Vánoční zkoušky trochu jinak + A0, 09. 12. 2023

  70. 1. Zkouška XSA3: 1/4, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  71. 2. Zkouška XSA3: 1/4, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  72. Kladno - Jahodová BOWLE 2023, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  73. FINÁLE JAHODOVÉ BOWLE XS: 3/5, 45.77 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  74. OPEN AGILITY sobota XS: 2/7, 43.65 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  75. OPEN JUMPING neděle XS: Diskvalifikován

  76. OPEN JUMPING sobota XS: Diskvalifikován

  77. Zkouška XSA3 neděle: 1/3, 40.32 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  78. Zkouška XSA3 sobota: Diskvalifikován

  79. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  80. Czech Imp Jump XSmall: 1/16, 20.69 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  81. Jumping 1 - XSmall: 1/16, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  82. Jumping 2 - XSmall: 2/16, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  83. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  84. Agility "AKINU" XS: 1/13, 42.23 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  85. Jumping "Fish4Dog" XS: 1/13, 33.35 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  86. Zkouška "Muffik" XS A3: 3/10, 51.02 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  87. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  88. Agility družstev XS: Diskvalifikován

  89. Agility jednotlivci XS: 2/23, 41.88 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  90. Jumping družstev XS: 1/24, 40.8 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  91. Jumping jednotlivci XS: 1/22, 36.56 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  92. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  93. 1.Zkouška XSA3: 1/10, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  94. 2.Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  95. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  96. Dišův Fast and Furious XS: 1/9, 16.84 s, 0.0 tr. b., 6.83 m/s

  97. 1. zkouška XSA3: 2/6, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  98. 2. Zkouška XSA3: 1/5, 41.75 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  99. 3. zkouška XSA3: 1/2, 38.4 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  100. 4. zkouška XSA3: 1/2, 40.94 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  101. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  102. FINAL INDIVIDUALS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  103. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS EXTRA SMALL: 8/26, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  104. FRIDAY - AGILITY TEAMS EXTRA SMALL: 1/27, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  105. FRIDAY - JUMPING TEAMS EXTRA SMALL: 1/26, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  106. SATURDAY - AGILITY TEAMS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  107. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS EXTRA SMAL: 1/24, 36.79 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  108. SATURDAY - JUMPING TEAMS EXTRA SMALL: 1/27, 35.24 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  109. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS EXTRA SMALL: 3/23, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  110. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  111. Agility 4 S: Diskvalifikován

  112. Agility 5 S: 21/41, 39.97 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  113. Agility 6 S: Diskvalifikován

  114. Jumping 4 S: 6/42, 36.41 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  115. Jumping 5 S: 8/41, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  116. Jumping 6 S: 20/40, 41.29 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  117. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  118. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  119. Agility 2 XS: 2/28, 40.71 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  120. Jumping 1 XS: 1/28, 34.69 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  121. Jumping 2 XS: 1/27, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  122. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  123. Agility XS neděle: 1/12, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  124. Agility XS sobota: 2/7, 35.64 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  125. Jumping XS neděle: Diskvalifikován

  126. Jumping XS sobota: 1/7, 31.73 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  127. Zkouška XSA3 neděle: 1/6, 40.95 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  128. Zkouška XSA3 sobota: Diskvalifikován

  129. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  130. Agility Open XS: 1/8, 40.73 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  131. Jumping Open XS: 1/8, 24.87 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  132. Zkouška A3 XS: 1/3, 42.19 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  133. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  134. QA1 Agility: 5/67, 41.37 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  135. QA2 Agility: 27/65, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  136. QA3 Agility: 18/64, 39.42 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  137. QJ1 Jumping: 2/67, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  138. QJ2 Jumping: 7/66, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  139. QJ3 Jumping: 6/64, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  140. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  141. Agility XS: 1/14, 38.16 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  142. Jumping XS: 1/14, 29.38 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  143. Krátký jumping XS: 1/13, 20.16 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  144. Rokycany - Rokycanská skočná, 07. 04. 2023

  145. Agility XS: 5/12, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  146. Jumping XS: 1/11, 27.48 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  147. Zkouška XSA3: 1/6, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  148. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  149. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  150. Agility 2 XS: 8/11, 33.59 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  151. Finále XS: 3/8, 40.88 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  152. Jumping 1 XS: 1/11, 29.07 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  153. Jumping 2 XS: 2/11, 26.9 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  154. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  155. 1. Zkouška XSA3: 1/7, 41.73 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  156. 2. Zkouška XSA3: 1/7, 43.19 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  157. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  158. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  159. Jumping 2+3 XS: Diskvalifikován

  160. XSA3 I: 1/4, 44.91 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  161. XSA3 II: 1/4, 43.79 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  162. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  163. Czech Imp Jump XSmall: 1/19, 21.64 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  164. Jumping 1 - XSmall: Diskvalifikován

  165. Jumping 2 - XSmall: Diskvalifikován

  166. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  167. Agility FINÁLE XS: 1/7, 42.73 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  168. Agility OPEN XS: 1/9, 39.5 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  169. Jumping OPEN XS neděle: Diskvalifikován

  170. Jumping OPEN XS sobota: 1/8, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  171. Zkouška XSA3 neděle: Diskvalifikován

  172. Zkouška XSA3 sobota: Diskvalifikován

  173. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  174. Jumping2+3 XS: 1/7, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  175. XSA3 I: Diskvalifikován

  176. XSA3 II: 1/4, 40.58 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  177. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  178. Czech Imp Jump XSmall: 1/13, 23.31 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  179. Jumping 1 - XSmall: 1/13, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  180. Jumping 2 - XSmall: 1/13, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  181. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  182. Czech Imp Jump XSmall: 1/15, 20.83 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  183. Jumping 1 - XSmall: 1/15, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  184. Jumping 2 - XSmall: 1/15, 30.86 s, 0.0 tr. b., 6.29 m/s

  185. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  186. Agility II / S: Diskvalifikován

  187. Agility I / S: 1/25, 41.39 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  188. Finále / S: Diskvalifikován

  189. Jumping III / S: 2/21, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  190. Jumping II / S: Diskvalifikován

  191. Jumping I / S: 14/25, 36.58 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  192. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  193. 1. Zkouška XSA3: 1/4, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  194. 2. Zkouška XSA3: 1/4, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  195. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  196. Agility I Sheltie: 1/3, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  197. Grand Final Sheltie: 1/2, 39.43 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  198. Jumping II Sheltie: 1/3, 26.74 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  199. Jumping I Sheltie: 2/3, 36.14 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  200. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  201. 1. Jumping XS: 5/13, 26.62 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  202. 2. Jumping XS: 2/13, 25.22 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  203. 3. Jumping XS: Diskvalifikován

  204. 4. Jumping XS: 1/13, 25.92 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  205. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  206. Czech Imp Jump XSmall: 1/19, 20.67 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  207. Jumping 1 - XSmall: 1/19, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  208. Jumping 2 - XSmall: 1/19, 32.36 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  209. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  210. Agility Open XS: 1/5, 41.49 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  211. Jumping Open XS: 1/5, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  212. Zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  213. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  214. Agility OPEN XS: Diskvalifikován

  215. Jumping OPEN XS: 1/6, 30.97 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  216. ZkA. I. XSA3: 1/5, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  217. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  218. Jumping II NE XS: 1/10, 29.44 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  219. Jumping II SO XS: 3/8, 34.27 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  220. Jumping I NE XS: 1/10, 30.9 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  221. Jumping I SO XS: 1/9, 30.95 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  222. Zkouška NE XSA3: Diskvalifikován

  223. Zkouška XSA3: 1/4, 41.21 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  224. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  225. Agility: Diskvalifikován

  226. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 1/55, 39.61 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  227. Jumping: 26/54, 36.77 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  228. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 7/55, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  229. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  230. ZKOUŠKA I.: 1/6, 38.13 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  231. ZKOUŠKA II.: 1/6, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  232. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  233. Agility OPEN S: 1/15, 47.59 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  234. Jumping OPEN S: 1/15, 43.05 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  235. ZkA. I. SA3: 1/8, 42.24 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  236. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  237. QA4 Agility: 13/42, 42.09 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  238. QA5 Agility: Diskvalifikován

  239. QA6 Agility: 6/41, 41.94 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  240. QJ4 Jumping: 3/42, 38.83 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  241. QJ5 Jumping: 3/42, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  242. QJ6 Jumping: 5/40, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  243. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/22, 27. 05. 2022

  244. Zkouška S A3 - I.: 1/3, 40.53 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  245. Zkouška S A3 - II. : 1/3, 38.34 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  246. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  247. Agility 1 S: 2/40, 41.89 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  248. Agility 2 S: Diskvalifikován

  249. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  250. Jumping 2 S: 3/40, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  251. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2022, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  252. Agility neděle S: 1/13, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  253. Agility sobota S: 1/16, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  254. Jumping neděle S: 7/13, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  255. Jumping sobota S: 1/15, 26.63 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  256. Zkouška neděle SA3: 1/6, 37.06 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  257. Zkouška sobota SA3: Diskvalifikován

  258. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  259. QA1 Agility: 8/51, 43.76 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  260. QA2 Agility: 1/50, 40.52 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  261. QA3 Agility: Diskvalifikován

  262. QJ1 Jumping: 3/50, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  263. QJ2 Jumping: 5/50, 35.96 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  264. QJ3 Jumping: 6/39, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  265. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  266. Zkouška SA3: 2/5, 47.45 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  267. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  268. Agility S: Diskvalifikován

  269. Jumping S: 1/22, 37.41 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  270. Zkouška SA3: 2/12, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  271. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  272. Agility Open S: 2/17, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  273. Jumping Open S: 1/17, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  274. Zkouška SA3: 1/8, 42.72 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  275. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  276. Jumping 1 - S: 3/13, 33.44 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  277. Jumping 2 - S: 1/13, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  278. Jumping 3 - S: 6/12, 35.43 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  279. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  280. 1. Zkouška SA3: 1/9, 40.17 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  281. 2. Zkouška SA3: 1/9, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  282. 3. Zkouška SA3: 1/9, 43.34 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  283. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  284. 1. Zkouška SA3: 2/3, 40.1 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  285. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  286. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  287. 1. Jumping S: 6/15, 27.61 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  288. 2. Jumping S: 3/15, 27.89 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  289. 3. Jumping S: 3/15, 25.92 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  290. 4. Jumping S: 2/13, 27.08 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  291. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  292. Agility 1 - Small: 6/35, 24.78 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  293. Agility 2 - Small: 10/35, 31.46 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  294. Jumping 1 - Small: 1/34, 22.06 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  295. Jumping 2 - Small: 1/35, 20.42 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  296. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  297. Czech Imp Jump Small: 3/25, 20.89 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  298. Jumping 1 - Small: 2/25, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  299. Jumping 2 - Small: 7/25, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  300. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  301. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  302. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  303. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  304. Czech Imp Jump Small: 7/30, 23.21 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  305. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  306. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  307. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  308. 1.zkouška SA3: 2/8, 46.63 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  309. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  310. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  311. Czech Imp Jump Small: 12/20, 30.32 s, 10.32 tr. b., 4.25 m/s

  312. Jumping 1 - Small: 1/20, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  313. Jumping 2 - Small: 2/20, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  314. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  315. Agility S: 1/7, 42.74 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  316. Jumping S: 3/7, 38.87 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  317. SA3: 2/6, 45.57 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  318. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  319. 1. Agility S: Diskvalifikován

  320. 1. Jumping S: 5/9, 37.93 s, 12.93 tr. b., 3.64 m/s

  321. 2. Agility S: 5/8, 32.37 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  322. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  323. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  324. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  325. 2. Zkouška SA3: 3/3, 43.75 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  326. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  327. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  328. Agility OPEN S: 1/10, 39.58 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  329. Jumping OPEN S: 3/10, 37.84 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  330. Zkouška SA2: 1/3, 36.71 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  331. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  332. Agility S: 1/25, 41.33 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  333. Jumping S: 1/25, 29.88 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  334. Zkouška SA2: 1/9, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  335. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most I., 04. 09. 2021

  336. Jumping S: 1/2, 28.97 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  337. Zkouška I. A2 S: 1/1, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  338. Zkouška II. A2 S: Diskvalifikován

  339. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  340. 1. Jumping S: 2/18, 27.41 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  341. 2. Jumping S: 1/18, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  342. 3. Jumping S: 3/18, 27.89 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  343. 4. Jumping S: Diskvalifikován

  344. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  345. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  346. Jumping OPEN III. S: Diskvalifikován

  347. Jumping OPEN II. S: 1/15, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  348. Jumping OPEN I. S: Diskvalifikován

  349. Zkouška SA2: 1/2, 37.85 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  350. Zkouška SA2 Neděle: 1/3, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  351. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  352. II. Zk SA2: 1/3, 33.45 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  353. I. Zk SA2: 1/3, 38.36 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  354. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  355. Zkouška SA2 I.: 1/1, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  356. Zkouška SA2 II.: Diskvalifikován

  357. Zkouška SA2 III.: Diskvalifikován

  358. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  359. Jumping III S: 1/9, 25.33 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  360. Jumping II S: 3/8, 40.73 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  361. Jumping I S: 1/10, 37.49 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  362. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  363. 1. Jumping S: 2/14, 37.16 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  364. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  365. 3. Jumping S: 1/14, 25.2 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  366. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  367. Agility I: Diskvalifikován

  368. Agility II: Diskvalifikován

  369. Jumping I: 32/69, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  370. Jumping II: 27/64, 47.08 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  371. Rokycany - Rokycanská skočná, 12. 06. 2021

  372. Zkouška SA2: 1/7, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  373. Zkouška SA2 II: 1/7, 31.7 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  374. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  375. II. Zk SA2: 1/3, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  376. I. Zk SA2: 1/3, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  377. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  378. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  379. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  380. 3. Zkouška SA2: 2/6, 36.39 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  381. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  382. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  383. Jumping 1 - Small: 13/18, 34.63 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  384. Jumping 2 - Small: 11/18, 40.58 s, 5.58 tr. b., 4.24 m/s

  385. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  386. 1. Jumping S: 1/11, 25.48 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  387. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  388. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  389. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  390. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  391. SA2 - I.: Diskvalifikován

  392. SA2 - II.: 4/6, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  393. SA2 - III.: 4/6, 31.88 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  394. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  395. Jumping S: 1/29, 32.39 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  396. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  397. Zkouška 2 SA1: 1/5, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  398. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  399. I. agility S: Diskvalifikován

  400. II. agility S: 3/65, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  401. II. jumping S: 11/63, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  402. I. jumping S: 6/64, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  403. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  404. II. zkouška S: Diskvalifikován

  405. I. zkouška S: Diskvalifikován

  406. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  407. III. jumping S: 1/7, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  408. II. jumping S: Diskvalifikován

  409. I. jumping S: 1/7, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  410. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  411. SA1 - 1 běh: Diskvalifikován

  412. SA1 - 2 běh: Diskvalifikován

  413. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  414. 1.běh bez zón: 12/40, 21.44 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  415. 1.běh se zónami: 10/41, 22.23 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  416. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  417. 2.běh se zónami: 13/41, 27.53 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  418. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  419. S A1 I.: 1/4, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  420. S A1 II.: 1/4, 37.8 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  421. S A1 III.: Diskvalifikován

  422. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  423. SA1 - I.: 2/4, 34.78 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  424. SA1 II.: 2/4, 33.04 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  425. SA1 - III.: Diskvalifikován

  426. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  427. III. jumping S: 5/31, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  428. II. jumping S: Diskvalifikován

  429. I. jumping S: Diskvalifikován

  430. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  431. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  432. První zkouška: 1/4, 37.97 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  433. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  434. Agility Spokojeného psa S: 2/22, 28.06 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  435. Jacob & Joseph Jumping S: 14/22, 25.26 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  436. Jelenův Jumping S: Diskvalifikován

  437. PhysioDOG Agility S: 7/22, 53.55 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  438. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  439. 1. Zkouška SA1: 2/5, 32.32 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  440. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  441. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  442. II. zkouška SA1: 1/9, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  443. I. zkouška SA1: 2/9, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s