Cz En

077719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Hamšíková, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Atalia Always Smiling Cheek, Sheltie

Výsledky

  1. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2022, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  2. Agility neděle S: 1/13, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  3. Agility sobota S: 1/16, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  4. Jumping neděle S: 7/13, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  5. Jumping sobota S: 1/15, 26.63 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  6. Zkouška neděle SA3: 1/6, 37.06 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  7. Zkouška sobota SA3: Diskvalifikován

  8. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  9. QA1 Agility: 8/51, 43.76 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  10. QA2 Agility: 1/50, 40.52 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  11. QA3 Agility: Diskvalifikován

  12. QJ1 Jumping: 3/50, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  13. QJ2 Jumping: 5/50, 35.96 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  14. QJ3 Jumping: 6/39, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  15. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  16. Zkouška SA3: 2/5, 47.45 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  17. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  18. Agility S: Diskvalifikován

  19. Jumping S: 1/22, 37.41 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  20. Zkouška SA3: 2/12, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  21. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  22. Agility Open S: 2/17, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  23. Jumping Open S: 1/17, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  24. Zkouška SA3: 1/8, 42.72 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  25. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  26. Jumping 1 - S: 3/13, 33.44 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  27. Jumping 2 - S: 1/13, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  28. Jumping 3 - S: 6/12, 35.43 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  29. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  30. 1. Zkouška SA3: 1/9, 40.17 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  31. 2. Zkouška SA3: 1/9, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  32. 3. Zkouška SA3: 1/9, 43.34 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  33. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  34. 1. Zkouška SA3: 2/3, 40.1 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  35. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  36. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  37. 1. Jumping S: 6/15, 27.61 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  38. 2. Jumping S: 3/15, 27.89 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  39. 3. Jumping S: 3/15, 25.92 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  40. 4. Jumping S: 2/13, 27.08 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  41. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  42. Agility 1 - Small: 6/35, 24.78 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  43. Agility 2 - Small: 10/35, 31.46 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  44. Jumping 1 - Small: 1/34, 22.06 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  45. Jumping 2 - Small: 1/35, 20.42 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  46. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  47. Czech Imp Jump Small: 3/25, 20.89 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  48. Jumping 1 - Small: 2/25, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  49. Jumping 2 - Small: 7/25, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  50. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  51. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  53. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  54. Czech Imp Jump Small: 7/30, 23.21 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  55. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  56. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  57. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  58. 1.zkouška SA3: 2/8, 46.63 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  59. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  60. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  61. Czech Imp Jump Small: 12/20, 30.32 s, 10.32 tr. b., 4.25 m/s

  62. Jumping 1 - Small: 1/20, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  63. Jumping 2 - Small: 2/20, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  64. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  65. Agility S: 1/7, 42.74 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  66. Jumping S: 3/7, 38.87 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  67. SA3: 2/6, 45.57 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  68. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  69. 1. Agility S: Diskvalifikován

  70. 1. Jumping S: 5/9, 37.93 s, 12.93 tr. b., 3.64 m/s

  71. 2. Agility S: 5/8, 32.37 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  72. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  73. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  74. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  75. 2. Zkouška SA3: 3/3, 43.75 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  76. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  77. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  78. Agility OPEN S: 1/10, 39.58 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  79. Jumping OPEN S: 3/10, 37.84 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  80. Zkouška SA2: 1/3, 36.71 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  81. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  82. Agility S: 1/25, 41.33 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  83. Jumping S: 1/25, 29.88 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  84. Zkouška SA2: 1/9, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  85. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most I., 04. 09. 2021

  86. Jumping S: 1/2, 28.97 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  87. Zkouška I. A2 S: 1/1, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  88. Zkouška II. A2 S: Diskvalifikován

  89. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  90. 1. Jumping S: 2/18, 27.41 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  91. 2. Jumping S: 1/18, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  92. 3. Jumping S: 3/18, 27.89 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  93. 4. Jumping S: Diskvalifikován

  94. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  95. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  96. Jumping OPEN III. S: Diskvalifikován

  97. Jumping OPEN II. S: 1/15, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  98. Jumping OPEN I. S: Diskvalifikován

  99. Zkouška SA2: 1/2, 37.85 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  100. Zkouška SA2 Neděle: 1/3, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  101. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  102. II. Zk SA2: 1/3, 33.45 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  103. I. Zk SA2: 1/3, 38.36 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  104. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  105. Zkouška SA2 I.: 1/1, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  106. Zkouška SA2 II.: Diskvalifikován

  107. Zkouška SA2 III.: Diskvalifikován

  108. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  109. Jumping III S: 1/9, 25.33 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  110. Jumping II S: 3/8, 40.73 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  111. Jumping I S: 1/10, 37.49 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  112. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  113. 1. Jumping S: 2/14, 37.16 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  114. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  115. 3. Jumping S: 1/14, 25.2 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  116. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  117. Agility I: Diskvalifikován

  118. Agility II: Diskvalifikován

  119. Jumping I: 32/69, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  120. Jumping II: 27/64, 47.08 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  121. Rokycany - Rokycanská skočná, 12. 06. 2021

  122. Zkouška SA2: 1/7, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  123. Zkouška SA2 II: 1/7, 31.7 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  124. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  125. II. Zk SA2: 1/3, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  126. I. Zk SA2: 1/3, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  127. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  128. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  129. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  130. 3. Zkouška SA2: 2/6, 36.39 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  131. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  132. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  133. Jumping 1 - Small: 13/18, 34.63 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  134. Jumping 2 - Small: 11/18, 40.58 s, 5.58 tr. b., 4.24 m/s

  135. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  136. 1. Jumping S: 1/11, 25.48 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  137. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  138. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  139. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  140. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  141. SA2 - I.: Diskvalifikován

  142. SA2 - II.: 4/6, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  143. SA2 - III.: 4/6, 31.88 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  144. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  145. Jumping S: 1/29, 32.39 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  146. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  147. Zkouška 2 SA1: 1/5, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  148. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  149. I. agility S: Diskvalifikován

  150. II. agility S: 3/65, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  151. II. jumping S: 11/63, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  152. I. jumping S: 6/64, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  153. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  154. II. zkouška S: Diskvalifikován

  155. I. zkouška S: Diskvalifikován

  156. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  157. III. jumping S: 1/7, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  158. II. jumping S: Diskvalifikován

  159. I. jumping S: 1/7, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  160. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  161. SA1 - 1 běh: Diskvalifikován

  162. SA1 - 2 běh: Diskvalifikován

  163. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  164. 1.běh bez zón: 12/40, 21.44 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  165. 1.běh se zónami: 10/41, 22.23 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  166. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  167. 2.běh se zónami: 13/41, 27.53 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  168. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  169. S A1 I.: 1/4, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  170. S A1 II.: 1/4, 37.8 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  171. S A1 III.: Diskvalifikován

  172. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  173. SA1 - I.: 2/4, 34.78 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  174. SA1 II.: 2/4, 33.04 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  175. SA1 - III.: Diskvalifikován

  176. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  177. III. jumping S: 5/31, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  178. II. jumping S: Diskvalifikován

  179. I. jumping S: Diskvalifikován

  180. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  181. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  182. První zkouška: 1/4, 37.97 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  183. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  184. Agility Spokojeného psa S: 2/22, 28.06 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  185. Jacob & Joseph Jumping S: 14/22, 25.26 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  186. Jelenův Jumping S: Diskvalifikován

  187. PhysioDOG Agility S: 7/22, 53.55 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  188. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  189. 1. Zkouška SA1: 2/5, 32.32 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  190. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  191. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  192. II. zkouška SA1: 1/9, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  193. I. zkouška SA1: 2/9, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s