035417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Luba Strouhová, ZKO Kutná Hora

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Cecílie Eliška z Kamenické tvrze, Brabantík

    Arrow_down

Výsledky

  1. Osenice (Dětenice) - Osenické dvojzkoušky, 25. 02. 2024

  2. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  4. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  5. 1. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  7. Praha Uhříněves - Aktij speciál XS a S, 17. 02. 2024

  8. III. Zk XSA3: Diskvalifikován

  9. II. Zk XSA3: Diskvalifikován

  10. I. Zk XSA3: 2/3, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  11. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  12. Jumping 2+3 XS: Diskvalifikován

  13. XSA3 I: Diskvalifikován

  14. XSA3 II: 2/2, 57.9 s, 20.9 tr. b., 3.56 m/s

  15. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 09. 02. 2024

  16. XSA3 I: 1/1, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  17. XSA3 II: 1/1, 47.47 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  18. Ratenice - 2x zkoušky, 26. 01. 2024

  19. 1. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  20. 2. zkouška A3 XS: 1/1, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  21. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  22. ZkA. II. XSA3: Diskvalifikován

  23. ZkA. I. XSA3: Diskvalifikován

  24. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  25. Czech Imp Jump XSmall: 8/15, 22.43 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  26. Jumping 1 - XSmall: 9/15, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  27. Jumping 2 - XSmall: 9/15, 44.86 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  28. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  29. Czech Imp Jump XSmall: 5/16, 24.26 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  30. Jumping 1 - XSmall: Diskvalifikován

  31. Jumping 2 - XSmall: 8/16, 45.6 s, 3.6 tr. b., 4.14 m/s

  32. Královice - Svatomartinský závod družstev, 11. 11. 2023

  33. Jumpimg XS: 1/9, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  34. Zkouška I. XSA3: 2/4, 55.0 s, 11.0 tr. b., 3.85 m/s

  35. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  36. Agility družstev XS: 7/15, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  37. Agility jednotlivců XS: 3/28, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  38. Hra neděle XS: 4/25, 15.93 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  39. Hra sobota XS: Diskvalifikován

  40. Jumping družstev XS: 3/15, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  41. Jumping jednotlivců XS: Diskvalifikován

  42. Hrádek u Pardubic - Pohodové JUMPY, 15. 10. 2023

  43. II. Jump 2/3 XS: 4/5, 38.91 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  44. I. Jump 2/3 XS: 3/5, 36.56 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  45. Čerčany - Fofr zkoušky 18, 14. 10. 2023

  46. 1.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  47. 2.zkouška XSA3: 3/10, 50.61 s, 6.61 tr. b., 3.89 m/s

  48. Ratenice - Sváteční dvojzkoušky, 28. 09. 2023

  49. ZkA. II. XSA3: Diskvalifikován

  50. ZkA. II. XSA3: Diskvalifikován

  51. ZkA. I. XSA3: 1/4, 54.35 s, 8.35 tr. b., 3.97 m/s

  52. ZkA. I. XSA3: 1/4, 54.35 s, 8.35 tr. b., 3.97 m/s

  53. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  54. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  56. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  57. Zkouška II / XS / A3: 3/8, 48.01 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  58. Zkouška I / XS / A3: 3/8, 48.62 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  59. Srch - Hradek - Brit Jump Cup, 22. 07. 2023

  60. Jump III. XSA2 + A3: 3/3, 42.8 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  61. Jump II. XSA2 + A3: Diskvalifikován

  62. Jump I. XSA2 + A3: 2/3, 48.39 s, 5.39 tr. b., 4.55 m/s

  63. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  64. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  65. FRIDAY - AGILITY TEAMS EXTRA SMALL: 3/27, 55.82 s, 2.82 tr. b., 3.73 m/s

  66. FRIDAY - JUMPING TEAMS EXTRA SMALL: 10/26, 48.2 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  67. SATURDAY - AGILITY TEAMS EXTRA SMALL: 5/26, 60.57 s, 1.57 tr. b., 3.63 m/s

  68. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS EXTRA SMAL: 13/24, 52.62 s, 20.62 tr. b., 4.03 m/s

  69. SATURDAY - JUMPING TEAMS EXTRA SMALL: 10/27, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  70. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  71. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS EXTRA SMALL: 7/23, 42.4 s, 2.4 tr. b., 4.22 m/s

  72. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  73. Agility 1 S: 12/63, 51.04 s, 1.04 tr. b., 4.13 m/s

  74. Agility 2 S: Diskvalifikován

  75. Agility 3 S: 30/60, 53.3 s, 13.3 tr. b., 4.13 m/s

  76. Agility 4 S: 23/60, 76.86 s, 39.86 tr. b., 2.86 m/s

  77. Exam SA3: Diskvalifikován

  78. Jumping 1 S: 23/63, 51.41 s, 11.41 tr. b., 4.16 m/s

  79. Jumping 2 S: 13/42, 45.48 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  80. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  81. ZkA. II. XSA3: 2/5, 51.22 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  82. ZkA. I. XSA3: Diskvalifikován

  83. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  84. Agility 1 XS: 8/27, 47.19 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  85. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  86. Jumping 1 XS: 11/27, 43.73 s, 6.73 tr. b., 4.28 m/s

  87. Jumping 2 XS: 13/25, 35.41 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  88. Čerčany - Fofr zkoušky 16, 10. 06. 2023

  89. 1.zkouška XSA3: 3/7, 42.02 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  90. 2.zkouška XSA3: 4/7, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  91. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  92. Agility 1 XS: 4/28, 52.0 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  93. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  94. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  95. Jumping 2 XS: 10/27, 46.95 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  96. Hrádek u Pardubic - 4. Zkoušky, 13. 05. 2023

  97. II. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  98. I. Zkouška XSA3: 1/3, 47.33 s, 6.33 tr. b., 3.89 m/s

  99. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  100. Agility Open XS: 4/8, 56.11 s, 9.11 tr. b., 3.92 m/s

  101. Jumping Open XS: Diskvalifikován

  102. Zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  103. Kutná Hora - Grošované dvojzkoušky, 16. 04. 2023

  104. 1. zkouška XSA3: 1/1, 46.86 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  105. 2. zkouška XSA3: 1/1, 51.79 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  106. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 15. 04. 2023

  107. Agility open XS: 4/7, 62.03 s, 16.03 tr. b., 2.98 m/s

  108. 1. jumping open XS: 6/7, 45.28 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  109. 2. jumping open XS: 1/7, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  110. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  111. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  112. Agility 2 XS: 5/11, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  113. Finále XS: 7/8, 50.26 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  114. Jumping 1 XS: 6/11, 44.73 s, 16.73 tr. b., 3.85 m/s

  115. Jumping 2 XS: 4/11, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  116. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  117. Agility 1 - XSmall: Diskvalifikován

  118. Agility 2 - XSmall: 5/21, 25.92 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  119. Jumping 1 - XSmall: 10/20, 24.31 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  120. Jumping 2 - XSmall: 8/20, 28.69 s, 0.69 tr. b., 3.97 m/s

  121. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  122. zkouška II / XS / A3: Diskvalifikován

  123. zkouška I / XS / A3: 4/4, 49.79 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  124. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  125. Czech Imp Jump XSmall: 9/19, 25.36 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  126. Jumping 1 - XSmall: 8/19, 43.82 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  127. Jumping 2 - XSmall: 9/19, 46.31 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  128. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  129. ZkA. II. XSA3: 2/4, 52.98 s, 11.98 tr. b., 3.62 m/s

  130. ZkA. I. XSA3: Diskvalifikován

  131. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  132. Agility II 250: Diskvalifikován

  133. Agility I 250: Diskvalifikován

  134. Jumping II 250: Diskvalifikován

  135. Jumping I 250: 17/31, 48.6 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  136. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  137. ZkA. II. XSA3: 1/6, 49.97 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  138. ZkA. I. XSA3: 2/6, 47.61 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  139. Královice - Svatomartinský závod družstev, 12. 11. 2022

  140. Jumping S: Diskvalifikován

  141. Zkouška II. SA3: 2/6, 50.72 s, 8.72 tr. b., 3.75 m/s

  142. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  143. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  144. Czech Imp Jump XSmall: 8/19, 27.75 s, 1.75 tr. b., 4.29 m/s

  145. Jumping 1 - XSmall: 12/19, 50.72 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  146. Jumping 2 - XSmall: 11/19, 42.91 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  147. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  148. Zkouška XSA3 I.: 1/5, 53.57 s, 12.57 tr. b., 3.92 m/s

  149. Zkouška XSA3 II.: Diskvalifikován

  150. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  151. Agility OPEN XS: 3/5, 47.43 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  152. Jumping OPEN XS: Diskvalifikován

  153. ZkA. I. XSA3: 4/5, 45.23 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  154. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky, 28. 09. 2022

  155. XSA 1: 1/1, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  156. XSA3 - 2. běh: Diskvalifikován

  157. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  158. Agility III / S: 10/18, 52.59 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  159. Agility II / S: 5/20, 57.35 s, 2.35 tr. b., 3.84 m/s

  160. Agility I / S: 8/20, 54.13 s, 20.0 tr. b., 4.06 m/s

  161. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  162. 1.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  163. 2.zkouška XSA3: 3/6, 47.87 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  164. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 10. 09. 2022

  165. 1. Zkouska A3 XS: 1/2, 42.0 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  166. 2. Zkouska A3 XS : 1/2, 45.84 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  167. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  168. ZkA. II. XSA3: 2/5, 47.47 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  169. ZkA. I. XSA3: Diskvalifikován

  170. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  171. ZkA. II. XSA3: Diskvalifikován

  172. ZkA. I. XSA3: 3/5, 49.0 s, 19.0 tr. b., 3.8 m/s

  173. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  174. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  175. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  176. 1. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  177. 2. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  178. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  179. QA4 Agility: Diskvalifikován

  180. QA5 Agility: 22/42, 54.18 s, 18.95 tr. b., 3.88 m/s

  181. QA6 Agility: Diskvalifikován

  182. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  183. QJ5 Jumping: 32/42, 49.05 s, 22.13 tr. b., 4.38 m/s

  184. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  185. Trutnov - Páteční rozjezd - A2 a A3, 03. 06. 2022

  186. II. zkouška: 2/3, 53.03 s, 29.03 tr. b., 4.13 m/s

  187. I. zkouška: Diskvalifikován

  188. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  189. Agility 1 S: Diskvalifikován

  190. Agility 2 S: Diskvalifikován

  191. Jumping 1 S: 15/40, 44.34 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  192. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  193. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  194. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  195. 2. Zkouška SA3: 1/6, 47.81 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  196. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  197. Zkouška SA3: 1/1, 54.5 s, 0.5 tr. b., 4.02 m/s

  198. 2.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  199. Lysá nad Labem - Doxneo - 2x zkoušky, 29. 04. 2022

  200. 1. běh A3 S: 1/2, 53.5 s, 5.5 tr. b., 4.09 m/s

  201. 2. běh A3 S: 1/2, 52.25 s, 11.25 tr. b., 3.96 m/s

  202. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  203. Agility Open S: Diskvalifikován

  204. Jumping Open S: 9/17, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  205. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  206. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  207. Jumping III. S: 5/19, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  208. Jumping II. S: 2/19, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  209. Jumping I. S: 2/20, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  210. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  211. Agility 1 - Small: 17/35, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  212. Agility 2 - Small: 18/35, 41.91 s, 23.91 tr. b., 3.2 m/s

  213. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  214. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  215. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  216. Agility open S sobota: Diskvalifikován

  217. Jumping S neděle: Diskvalifikován

  218. Jumping S sobota: 6/12, 43.77 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  219. Zkouška SA3 neděle: 2/7, 54.9 s, 8.9 tr. b., 3.72 m/s

  220. Zkouška SA3 sobota: 4/9, 54.14 s, 9.14 tr. b., 3.95 m/s

  221. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  222. Agility III 250: Diskvalifikován

  223. Agility II 250: Diskvalifikován

  224. Agility I 250: 6/17, 51.87 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  225. Jumping III 250: Diskvalifikován

  226. Jumping II 250: 8/16, 47.61 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  227. Jumping I 250: 7/18, 45.39 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  228. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  229. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  230. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  231. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  232. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  233. 1. Zkouška SA3: 1/6, 51.26 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  234. 2. Zkouška SA3: 1/6, 47.08 s, 1.08 tr. b., 4.08 m/s

  235. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  236. 1. Zkouška SA3: 2/9, 46.5 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  237. 2. Zkouška SA3: 9/9, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  238. 3. Zkouška SA3: 3/9, 50.42 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  239. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  240. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  241. 2. Zkouška SA3: 3/6, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  242. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  243. Czech Imp Jump Small: 10/24, 28.74 s, 0.74 tr. b., 4.42 m/s

  244. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  245. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  246. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  247. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  248. 2.zkouška SA3: 4/8, 56.4 s, 15.4 tr. b., 3.9 m/s

  249. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  250. Jumping S: 4/15, 46.38 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  251. Zkouška II. SA3: 4/6, 55.54 s, 15.54 tr. b., 3.62 m/s

  252. Zkouška I. SA3: 4/6, 50.4 s, 1.4 tr. b., 3.99 m/s

  253. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  254. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  255. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  256. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  257. Agility Open S: 6/30, 45.3 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  258. Jumping Open S: 2/30, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  259. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  260. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  261. 1. Zkouška SA3: 4/6, 52.1 s, 25.0 tr. b., 4.22 m/s

  262. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  263. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  264. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  265. 2. Zkouška SA3: 5/7, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  266. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  267. 1. Zkouška SA3: 2/3, 44.86 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  268. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  269. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  270. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  271. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  272. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  273. 1.zkouška SA3: 4/8, 49.86 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  274. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  275. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  276. 1. zkouška: Diskvalifikován

  277. 2. zkouška: Diskvalifikován

  278. Labské Chrčice - Herba Jump XL Cup, 28. 08. 2021

  279. Jumping Open 1 S: 4/10, 35.05 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  280. Jumping Open 2 S: Diskvalifikován

  281. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  282. Agility S: Diskvalifikován

  283. Jumping S: 4/8, 44.15 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  284. Zkouška S A3 - Ne: 3/6, 47.66 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  285. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  286. Zkouška SA3 I.: 3/4, 46.93 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  287. Zkouška SA3 II.: 2/4, 55.17 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  288. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  289. 1. zkouška A3 S: 3/3, 49.69 s, 18.69 tr. b., 3.36 m/s

  290. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  291. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  292. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  293. Jumping OPEN III. S: Diskvalifikován

  294. Jumping OPEN II. S: Diskvalifikován

  295. Jumping OPEN I. S: Diskvalifikován

  296. Zkouška SA3: 6/10, 55.22 s, 25.22 tr. b., 3.98 m/s

  297. Zkouška SA3 Neděle: 2/9, 49.26 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  298. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  299. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  300. 2. Zkouška SA3: 2/2, 51.47 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  301. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  302. Agility 1 S: Diskvalifikován

  303. Agility 2 S: 16/33, 52.8 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  304. Agility 3 S: 8/35, 49.87 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  305. Agility 4 S: 16/34, 48.08 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  306. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  307. Jumping 2 S: 11/36, 59.0 s, 31.0 tr. b., 3.64 m/s

  308. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  309. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  310. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  311. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  312. 3. Jumping S: 2/14, 30.2 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  313. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  314. Agility 1 S: 20/48, 52.23 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  315. Agility 2 S: Diskvalifikován

  316. Jumping 1 S: 35/48, 44.12 s, 15.12 tr. b., 3.97 m/s

  317. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  318. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  319. 1. zkouška A3 S: 5/9, 55.72 s, 15.72 tr. b., 3.88 m/s

  320. 1. zkouška A3 S: 5/9, 55.72 s, 15.72 tr. b., 3.88 m/s

  321. 2. zkouška A3 S: 6/9, 53.78 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  322. 2. zkouška A3 S: 6/9, 53.78 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  323. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  324. 1 Zkouška SA3: Diskvalifikován

  325. 2 Zkouška SA3: 1/10, 49.92 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  326. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  327. II. Zk SA3: 4/6, 66.48 s, 31.48 tr. b., 3.25 m/s

  328. I. Zk SA3: 5/6, 51.85 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  329. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  330. 1. Agility S: Diskvalifikován

  331. 1. Jumping S: 5/13, 36.59 s, 5.59 tr. b., 3.96 m/s

  332. 2. Agility S: 5/13, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  333. 2. Jumping S: 5/13, 28.28 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  334. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  335. 1. Zkouška SA3: 4/7, 54.44 s, 13.44 tr. b., 3.95 m/s

  336. 2. Zkouška SA3: 4/7, 61.34 s, 30.34 tr. b., 3.15 m/s

  337. 3. Zkouška SA3: 4/7, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  338. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  339. Zkouška 1: Diskvalifikován

  340. Zkouška 2: 1/3, 52.99 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  341. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  342. 1. zkouška: Diskvalifikován

  343. 2. zkouška: 1/15, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  344. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  345. Jumping 1 Small: 1/6, 45.82 s, 9.82 tr. b., 3.78 m/s

  346. Jumping 2 Small: 3/6, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  347. ZK1 Small 3: Diskvalifikován

  348. ZK2 Small 3: Diskvalifikován

  349. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  350. Jumping: 11/22, 36.08 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  351. Zkouška 1: Diskvalifikován

  352. Zkouška 2: Diskvalifikován

  353. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  354. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: 7/20, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  355. Agility Spokojenypes.cz S: 7/18, 54.32 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  356. Jelení Jumping S: Diskvalifikován

  357. Jumping Short S Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  358. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  359. 1. zkouška: 3/6, 47.76 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  360. 2. zkouška: Diskvalifikován

  361. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  362. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  363. ZkA. SA3 II.: 6/8, 48.82 s, 11.82 tr. b., 4.1 m/s

  364. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  365. Jumping Open S: 13/23, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  366. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  367. ZkA. SA3 II.: 6/14, 48.78 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  368. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  369. Agility LVT S: 6/11, 50.09 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  370. Jumping S: 3/12, 52.09 s, 2.09 tr. b., 3.86 m/s

  371. ZKOUŠKA SA3: 1/4, 49.34 s, 0.34 tr. b., 3.87 m/s

  372. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  373. dr.A3: 4/6, 47.66 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  374. pr.A3: Diskvalifikován

  375. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  376. SA3 - I.: 5/7, 49.13 s, 12.13 tr. b., 3.79 m/s

  377. SA3 - II.: Diskvalifikován

  378. SA3 - III.: 6/7, 44.32 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  379. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  380. II. zkouška A3 S: 5/9, 42.24 s, 16.24 tr. b., 4.02 m/s

  381. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  382. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  383. I. agility S: 26/65, 53.96 s, 16.96 tr. b., 3.82 m/s

  384. II. agility S: Diskvalifikován

  385. II. jumping S: Diskvalifikován

  386. I. jumping S: Diskvalifikován

  387. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  388. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  389. I. zkouška A3 S: 2/7, 54.51 s, 7.51 tr. b., 3.83 m/s

  390. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  391. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  392. ZkA. SA3 II.: 7/10, 48.81 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  393. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  394. 1. Zkouška SA3: 6/6, 50.83 s, 15.83 tr. b., 3.66 m/s

  395. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  396. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  397. Agility 1 S: Diskvalifikován

  398. Agility 2 S: 15/18, 44.78 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  399. Jumping 1 S: 14/18, 46.91 s, 18.91 tr. b., 3.84 m/s

  400. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  401. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  402. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  403. 1.běh bez zón: 26/40, 26.6 s, 5.6 tr. b., 3.98 m/s

  404. 1.běh se zónami: 15/41, 24.13 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  405. 2.běh bez zón: 17/39, 23.66 s, 2.66 tr. b., 3.72 m/s

  406. 2.běh se zónami: 6/41, 27.32 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  407. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  408. ZkA. SA3 I.: 6/10, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  409. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  410. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  411. Czech Imp Jump: 17/24, 29.72 s, 5.72 tr. b., 4.04 m/s

  412. Jumping 1: 19/24, 42.68 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  413. Jumping 2: 16/24, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  414. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  415. II. zkouška SA3: 2/7, 45.25 s, 7.25 tr. b., 3.73 m/s

  416. I. zkouška SA3: 6/7, 43.74 s, 10.74 tr. b., 3.86 m/s

  417. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  418. ZkA. SA3 I.: 3/10, 42.3 s, 5.3 tr. b., 3.97 m/s

  419. ZkA. SA3 II.: 1/10, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  420. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  421. Agility S: Diskvalifikován

  422. Jumping S: Diskvalifikován

  423. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  424. III. jumping S: Diskvalifikován

  425. II. jumping S: 16/31, 34.29 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  426. I. jumping S: Diskvalifikován

  427. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  428. II. zkouška SA3: 2/15, 48.61 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  429. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  430. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  431. III. jumping S: 7/12, 41.24 s, 12.24 tr. b., 3.88 m/s

  432. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  433. II. jumping S: 9/12, 33.24 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  434. II. zkouška SA3: 6/9, 40.44 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  435. I. jumping S: 9/12, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  436. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  437. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  438. Jumping : 12/26, 43.5 s, 7.5 tr. b., 3.91 m/s

  439. Zkouška I.: 3/7, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  440. Zkouška II.: 1/7, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  441. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  442. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  443. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  444. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  445. Zk SA2 I.: 3/6, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  446. Zk SA2 II.: 5/6, 44.26 s, 11.26 tr. b., 3.5 m/s

  447. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  448. Agility S: 6/21, 39.94 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  449. Jumping S: 15/22, 38.95 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  450. Zkouška SA2: 1/5, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  451. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  452. Agility S: 8/10, 51.42 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  453. Jumping S: 4/10, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  454. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  455. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  456. Agility S: 10/13, 36.18 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  457. Jumping S: Diskvalifikován

  458. Zkouska SA2: Diskvalifikován

  459. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  460. 1. běh SA2 : 1/12, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  461. 2. běh SA2 : 4/12, 46.07 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  462. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  463. Zkouška 1: 3/3, 41.18 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  464. Zkouška 2: 2/3, 37.59 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  465. Zkouška 3: 2/3, 35.28 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  466. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  467. Agility Open: Diskvalifikován

  468. Agility Squads as Individual: 44/71, 48.13 s, 11.13 tr. b., 3.91 m/s

  469. Jumping Open: 37/71, 42.89 s, 6.89 tr. b., 3.78 m/s

  470. Jumping Squads as Individual: 17/71, 49.85 s, 3.85 tr. b., 4.17 m/s

  471. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  472. 1. Zkouška SA2: 1/7, 39.89 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  473. 2. Zkouška SA2: 4/7, 39.56 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  474. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  475. Agility: Diskvalifikován

  476. Jumping: 13/21, 30.35 s, 11.35 tr. b., 4.05 m/s

  477. Zkouška A2: Diskvalifikován

  478. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  479. Agility Open S: 14/24, 47.81 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  480. Jumping Open S: Diskvalifikován

  481. ZkA. SA2: 6/9, 46.91 s, 20.0 tr. b., 3.69 m/s

  482. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  483. 1. běh SA2: 3/8, 45.63 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  484. 2. běh SA2 : 3/8, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  485. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  486. Agility open S: 6/9, 43.21 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  487. Jumping open S: 8/9, 37.04 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  488. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  489. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  490. 1. běh SA2: 6/10, 34.02 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  491. 2. běh SA2: 6/10, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  492. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  493. Agility open: 2/6, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  494. Jumping open: 2/6, 30.24 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  495. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  496. Jumping Open S I.: 8/11, 33.99 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  497. Jumping Open S II.: Diskvalifikován

  498. ZkA. SA2 I.: 2/3, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  499. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  500. 1. Jumping SJ2: 1/6, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  501. 1. Zkouška SA2: 7/9, 41.45 s, 20.0 tr. b., 4.17 m/s

  502. 2. Jumping SJ2: 3/6, 41.62 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  503. 2. Zkouška SA2: 5/9, 45.2 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  504. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  505. Ne. - Agility II. S: 15/54, 44.84 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  506. Ne. - Jumping II. S: 30/56, 45.59 s, 13.59 tr. b., 4.04 m/s

  507. So. - Agility I. S: 20/59, 52.93 s, 5.93 tr. b., 3.84 m/s

  508. So. - Jumping I. S: 13/59, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  509. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  510. II.zkouška SA2: 1/4, 42.46 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  511. I. zkouška SA2: 2/4, 47.61 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  512. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  513. Zk SA2 I.: Diskvalifikován

  514. Zk SA2 II.: 2/4, 41.1 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  515. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  516. SA2: 6/12, 34.83 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  517. SA2-2: 2/12, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  518. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  519. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  520. Zkouška 2 SA2: 1/13, 43.57 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  521. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  522. Jumping SA2 - I: 2/12, 44.31 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  523. Jumping SA2 - II: 1/12, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  524. Jumping speciál SA2: 3/12, 46.15 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  525. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  526. Agility I.: Diskvalifikován

  527. Agility II.: Diskvalifikován

  528. Agility III.: Diskvalifikován

  529. Jumping I.: Diskvalifikován

  530. Jumping II.: 8/32, 44.21 s, 0.21 tr. b., 4.34 m/s

  531. Jumping III.: 17/32, 44.58 s, 17.58 tr. b., 3.81 m/s

  532. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  533. AGILITY S: 15/32, 50.08 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  534. JUMPING S: 11/33, 38.81 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  535. ZKOUŠKA SA2: 6/11, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  536. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  537. AGILITY: 16/32, 48.37 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  538. JUMPING: 5/29, 38.25 s, 0.25 tr. b., 4.03 m/s

  539. SA2: Diskvalifikován

  540. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  541. Agility open S: Diskvalifikován

  542. Jumping open S: Diskvalifikován

  543. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  544. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  545. 1. Zka - SA2: 3/8, 43.54 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  546. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  547. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  548. 1. běh SA2: 4/8, 43.04 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  549. 2. běh SA2: 4/8, 49.95 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  550. 3. běh SA2: 1/8, 42.62 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  551. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  552. Czech Imp Jump: 8/21, 25.82 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  553. Jumping 1: 13/21, 39.69 s, 13.69 tr. b., 3.8 m/s

  554. Jumping 2: Diskvalifikován

  555. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  556. Jumping S 1: 6/23, 40.03 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  557. Jumping S 2: Diskvalifikován

  558. Jumping S 3: 6/23, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  559. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  560. 1. běh SA1: 1/3, 34.07 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  561. 2. běh SA1: Diskvalifikován

  562. 3. běh SA1: 2/3, 39.63 s, 12.63 tr. b., 3.28 m/s

  563. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  564. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  565. Jumping 1: Diskvalifikován

  566. Jumping 2: Diskvalifikován

  567. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  568. SA1 1: Diskvalifikován

  569. SA1 2: 1/7, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  570. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  571. Druhá zkouška sobota SA1: 1/2, 42.5 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  572. První zkouška sobota SA1: 1/2, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  573. SuperG Basic jumping S: Diskvalifikován

  574. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  575. Zkouška II SA1: 3/6, 41.32 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  576. Zkouška I SA1: 2/6, 38.62 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  577. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  578. Agility SA: 23/37, 47.19 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  579. Jumping SA: 24/40, 45.25 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  580. Zkouška SA1: 1/4, 43.43 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  581. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  582. Agility S: 5/16, 54.28 s, 15.28 tr. b., 3.83 m/s

  583. Jumping S: 8/14, 45.44 s, 12.44 tr. b., 3.9 m/s

  584. Zkouška SA1: 1/4, 37.08 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  585. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  586. Agility OPEN S: 5/17, 50.41 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  587. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  588. Zk.A SA1: 2/4, 33.9 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  589. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  590. 1. běh SA1: 3/8, 47.72 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  591. 2. běh SA1: 4/8, 33.74 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  592. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  593. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  594. Zkouška I. SA1: 3/7, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  595. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  596. Agility S: Diskvalifikován

  597. Jumping S: 15/19, 42.81 s, 24.81 tr. b., 3.29 m/s

  598. Zkouska SA1: Diskvalifikován

  599. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  600. Jumping III S: Diskvalifikován

  601. Jumping II S: 9/24, 43.94 s, 10.94 tr. b., 3.6 m/s

  602. Jumping I S: 10/24, 47.77 s, 14.77 tr. b., 3.73 m/s

  603. Tuneliáda S: 9/16, 34.41 s, 2.41 tr. b., 4.45 m/s

  604. ZkA III. SA1: Diskvalifikován

  605. ZkA. II. SA1: Diskvalifikován

  606. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  607. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  608. A1 - 1. SA1: 3/5, 37.25 s, 10.0 tr. b., 1.29 m/s

  609. A1 - 2. SA1: 3/5, 42.32 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  610. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  611. 1.běh SA1: 2/5, 48.64 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  612. 2. běh SA1: 1/5, 39.2 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  613. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  614. 1. Zka - SA1: 5/10, 46.86 s, 13.86 tr. b., 2.69 m/s

  615. 2. Zka - SA1: Diskvalifikován

  616. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  617. agility SA: 14/28, 49.48 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  618. jumping SA: Diskvalifikován

  619. zkouška SA1: Diskvalifikován

  620. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  621. Agility Open S: Diskvalifikován

  622. Jumping Open S: 18/22, 39.57 s, 18.57 tr. b., 3.18 m/s

  623. Zkoušky SA1: Diskvalifikován