Cz En

038718

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Vydrová, PETRIS

    Člen KA

Pes

  1. Crazy Chita Aura Fantasia, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  2. Czech Imp Jump Small: 10/18, 26.11 s, 5.11 tr. b., 4.21 m/s

  3. Jumping 1 - Small: 2/18, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  4. Jumping 2 - Small: 3/18, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  5. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  6. Agility Individual: Diskvalifikován

  7. Agility Squads as Individual: 40/69, 54.72 s, 24.72 tr. b., 3.76 m/s

  8. Jumping Individual: Diskvalifikován

  9. Jumping Squads as Individual: 56/68, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  10. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  11. Jumping Open S: 2/23, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  12. ZkA. SA3 I.: 6/17, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  13. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  14. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  15. SA3 - I.: Diskvalifikován

  16. SA3 - II.: Diskvalifikován

  17. SA3 - III.: 1/7, 35.53 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  18. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  19. Zkouška 1: Diskvalifikován

  20. Zkouška 2: Diskvalifikován

  21. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  22. I. agility S: Diskvalifikován

  23. II. agility S: Diskvalifikován

  24. II. jumping S: Diskvalifikován

  25. I. jumping S: Diskvalifikován

  26. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  27. Jumping: 1/25, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  28. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  29. 1.běh bez zón: 3/40, 19.58 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  30. 1.běh se zónami: 24/41, 20.41 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  31. 2.běh bez zón: 1/39, 16.07 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  32. 2.běh se zónami: 1/41, 21.48 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  33. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  34. SA3 - I.: Diskvalifikován

  35. SA3 - II.: 1/6, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  36. SA3 - III.: 2/6, 42.34 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  37. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  38. 1. Zkouška A3 S: 5/15, 41.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  39. 2. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  40. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  41. Czech Imp Jump: 12/24, 25.93 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  42. Jumping 1: 2/24, 36.6 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  43. Jumping 2: 2/24, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  44. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  45. ZkA. SA3 I.: 2/10, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  46. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  47. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  48. Czech Imp Jump: 1/18, 18.87 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  49. Jumping 1: 12/18, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  50. Jumping 2: 1/18, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  51. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  52. III. jumping S: 2/31, 27.68 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  53. II. jumping S: 2/31, 28.97 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  54. I. jumping S: Diskvalifikován

  55. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  56. II. zkouška SA3: 5/15, 40.96 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  57. I. zkouška SA3: 1/15, 40.54 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  58. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  59. Agility Spokojeného psa S: 1/22, 27.73 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  60. Jacob & Joseph Jumping S: 2/22, 20.07 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  61. Jelenův Jumping S: Diskvalifikován

  62. PhysioDOG Agility S: Diskvalifikován

  63. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  64. Czech Imp Jump: 3/20, 19.5 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  65. Jumping 1: Diskvalifikován

  66. Jumping 2 : 2/20, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  67. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  68. III. zkouška SA3: 1/9, 31.35 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  69. II. zkouška SA3: 1/9, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  70. I. zkouška SA3: 1/9, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  71. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  72. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  74. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  75. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  76. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  77. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  78. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  79. Jumping 1 - Small: 2/29, 32.0 s, 0.0 tr. b., 6.5 m/s

  80. Jumping 2 - Small: 1/29, 25.38 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  81. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  82. 1.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  83. 2.Zkouška SA3: 4/10, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  84. 3.Zkouška SA3: 1/9, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  85. Jumping S: 6/18, 30.91 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  86. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  87. Zkouška II SA3: Diskvalifikován

  88. Zkouška I SA3: 5/8, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  89. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  90. Agility J: 1/36, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  91. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  92. Jumping J: 1/36, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  93. Jumping Squads as Individual: 1/52, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  94. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  95. Agility Open: Diskvalifikován

  96. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  97. Jumping Open: Diskvalifikován

  98. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  99. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  100. Agility Open S: 6/24, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  101. Jumping Open S: Diskvalifikován

  102. ZkA. SA3: Diskvalifikován

  103. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  104. Jumping S: 6/12, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  105. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  106. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  107. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  108. 2. Zka - SA2: 1/9, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  109. Jumping - Small: 1/25, 23.76 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  110. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  111. Ne-: 1/7, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  112. Ne-Agility: 14/36, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  113. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  114. So-: Diskvalifikován

  115. So-Agility: 1/38, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  116. So-Jumping: 2/38, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  117. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  118. QA1 agility: Diskvalifikován

  119. QA2 agility: 2/48, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  120. QA3 agility: Diskvalifikován

  121. QJ1 jumping: 13/48, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  122. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  123. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  124. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  125. J Agility IV: Diskvalifikován

  126. J Agility V: 1/18, 43.77 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  127. J Jumping III: Diskvalifikován

  128. J Jumping IV: 1/17, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  129. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  130. Agility I: Diskvalifikován

  131. Agility II: 17/75, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  132. Jumping I: 64/81, 37.81 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  133. Jumping II: 3/79, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  134. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  135. J Agility I: 2/23, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  136. J Agility II: Diskvalifikován

  137. J Agility III: Diskvalifikován

  138. J Jumping I: 2/23, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  139. J Jumping II: 3/23, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  140. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  141. SA2 1. SA2: 1/6, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  142. SA2 2. SA2: 3/6, 45.49 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  143. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  144. II. zkouška SA2: 1/18, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  145. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  146. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  147. 1. Zkouška SA2: 5/9, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  148. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  149. Junioři S: 2/2, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  150. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  151. Agility SA sobota: 9/21, 48.9 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  152. Finále SA neděle: Diskvalifikován

  153. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  154. Jumping SA sobota: 7/21, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  155. Zkoušky SA2 neděle: 1/6, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  156. Zkoušky SA2 sobota: 2/7, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  157. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  158. 1. Zka - SA1: 1/7, 33.7 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  159. 2. Zka - SA1: 1/7, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  160. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  161. Czech Imp Jump: 2/21, 20.89 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  162. Jumping 1: 2/21, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  163. Jumping 2: 6/21, 33.74 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  164. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  165. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  166. I. zkouška SA1: 5/18, 27.71 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  167. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  168. 1. běh SA1: 1/8, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  169. 1. běh SA1: Diskvalifikován

  170. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  171. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  172. Jumping 1: Diskvalifikován

  173. Jumping 2: 5/27, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  174. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  175. III. jumping S: 2/27, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  176. II.jumping S: 10/26, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  177. I. jumping S: 7/27, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  178. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  179. II.zkouška SA1: Diskvalifikován

  180. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  181. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  182. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  183. 2. zkouška SA1: 1/8, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  184. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  185. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  186. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  187. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  188. Czech Imp Jump: 2/30, 18.75 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  189. Jumping 1: 13/31, 30.8 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  190. Jumping 2: 2/31, 26.4 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s