038718

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Vydrová, PETRIS

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Crazy Chita Aura Fantasia, Pudl trpasličí

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  2. 1.zkouška SA3: 2/8, 38.59 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  3. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  4. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  5. Agility: 8/53, 44.84 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  6. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 26/55, 40.47 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  7. Jumping: 25/54, 36.43 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  8. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 3/55, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  9. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  10. ZkA. III. SA3: 1/5, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  11. ZkA. II. SA3: 1/5, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  12. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  13. Agility 1 S: 4/36, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  14. Agility 2 S: Diskvalifikován

  15. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  16. Jumping 2 S: 1/32, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  17. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  18. QA4 Agility: 2/42, 41.47 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  19. QA5 Agility: Diskvalifikován

  20. QA6 Agility: Diskvalifikován

  21. QJ4 Jumping: 11/42, 38.54 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  22. QJ5 Jumping: 29/42, 37.98 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  23. QJ6 Jumping: 15/40, 40.9 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  24. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  25. QA1 Agility: Diskvalifikován

  26. QA2 Agility: 21/50, 44.99 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  27. QA3 Agility: Diskvalifikován

  28. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  29. QJ2 Jumping: 2/50, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  30. QJ3 Jumping: 25/39, 40.36 s, 8.55 tr. b., 4.41 m/s

  31. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  32. Sobota Jumping2+3 S: 1/15, 30.1 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  33. Sobota SA3 I: 6/12, 36.89 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  34. Sobota SA3 II: 4/12, 37.86 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  35. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  36. Agility 1 - Small: 2/35, 23.87 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  37. Agility 2 - Small: 9/35, 28.79 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  38. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  39. Jumping 2 - Small: 1/35, 20.42 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  40. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  41. Czech Imp Jump Small: 2/25, 20.62 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  42. Jumping 1 - Small: 1/25, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  43. Jumping 2 - Small: 1/25, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  44. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  45. 1.zkouška SA3: 2/6, 45.7 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  46. 2.zkouška SA3: 2/6, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  47. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  48. Agility II S: 1/32, 37.66 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  49. Agility I S: 1/36, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  50. Jumping III S: 1/31, 27.73 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  51. Jumping II S: 1/33, 28.07 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  52. Jumping I S: 8/33, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  53. Jumping IV S - pudlů: 1/15, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  54. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  55. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  56. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  57. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  58. Agility Individual: 18/65, 43.48 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  59. Agility Squads as Individual: 28/68, 43.96 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  60. Jumping Individual: 3/67, 36.11 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  61. Jumping Squads as Individual: 2/67, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  62. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  63. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  64. 2. Jumping S: 1/6, 32.88 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  65. 2. Zkouška SA3: 1/9, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  66. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  67. 1.zkouška SA3: 2/14, 37.11 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  68. 2.zkouška SA3: 1/14, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  69. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  70. Zkouška SA3 I.: 1/8, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  71. Zkouška SA3 II.: Diskvalifikován

  72. Zkouška SA3 III.: Diskvalifikován

  73. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  74. Jumping II S: Diskvalifikován

  75. Jumping I S: Diskvalifikován

  76. 2. zkouška SA3: 1/6, 37.46 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  77. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  78. Agility I: 1/68, 41.6 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  79. Agility II: 1/66, 43.07 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  80. Jumping I: 31/69, 36.87 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  81. Jumping II: 25/64, 37.7 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  82. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  83. 1.zkouška SA3: 2/8, 38.92 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  84. 2.zkouška SA3: 3/8, 36.88 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  85. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  86. Czech Imp Jump Small: 10/18, 26.11 s, 5.11 tr. b., 4.21 m/s

  87. Jumping 1 - Small: 2/18, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  88. Jumping 2 - Small: 3/18, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  89. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  90. Agility Individual: Diskvalifikován

  91. Agility Squads as Individual: 40/69, 54.72 s, 24.72 tr. b., 3.76 m/s

  92. Jumping Individual: Diskvalifikován

  93. Jumping Squads as Individual: 56/68, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  94. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  95. Jumping Open S: 2/23, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  96. ZkA. SA3 I.: 6/17, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  97. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  98. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  99. SA3 - I.: Diskvalifikován

  100. SA3 - II.: Diskvalifikován

  101. SA3 - III.: 1/7, 35.53 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  102. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  103. Zkouška 1: Diskvalifikován

  104. Zkouška 2: Diskvalifikován

  105. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  106. I. agility S: Diskvalifikován

  107. II. agility S: Diskvalifikován

  108. II. jumping S: Diskvalifikován

  109. I. jumping S: Diskvalifikován

  110. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  111. Jumping: 1/25, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  112. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  113. 1.běh bez zón: 3/40, 19.58 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  114. 1.běh se zónami: 24/41, 20.41 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  115. 2.běh bez zón: 1/39, 16.07 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  116. 2.běh se zónami: 1/41, 21.48 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  117. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  118. SA3 - I.: Diskvalifikován

  119. SA3 - II.: 1/6, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  120. SA3 - III.: 2/6, 42.34 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  121. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  122. 1. Zkouška A3 S: 5/15, 41.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  123. 2. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  124. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  125. Czech Imp Jump: 12/24, 25.93 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  126. Jumping 1: 2/24, 36.6 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  127. Jumping 2: 2/24, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  128. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  129. ZkA. SA3 I.: 2/10, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  130. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  131. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  132. Czech Imp Jump: 1/18, 18.87 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  133. Jumping 1: 12/18, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  134. Jumping 2: 1/18, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  135. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  136. III. jumping S: 2/31, 27.68 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  137. II. jumping S: 2/31, 28.97 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  138. I. jumping S: Diskvalifikován

  139. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  140. II. zkouška SA3: 5/15, 40.96 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  141. I. zkouška SA3: 1/15, 40.54 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  142. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  143. Agility Spokojeného psa S: 1/22, 27.73 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  144. Jacob & Joseph Jumping S: 2/22, 20.07 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  145. Jelenův Jumping S: Diskvalifikován

  146. PhysioDOG Agility S: Diskvalifikován

  147. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  148. Czech Imp Jump: 3/20, 19.5 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  149. Jumping 1: Diskvalifikován

  150. Jumping 2 : 2/20, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  151. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  152. III. zkouška SA3: 1/9, 31.35 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  153. II. zkouška SA3: 1/9, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  154. I. zkouška SA3: 1/9, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  155. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  156. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  157. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  158. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  159. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  160. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  161. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  162. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  163. Jumping 1 - Small: 2/29, 32.0 s, 0.0 tr. b., 6.5 m/s

  164. Jumping 2 - Small: 1/29, 25.38 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  165. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  166. Jumping S: 6/18, 30.91 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  167. 1.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  168. 2.Zkouška SA3: 4/10, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  169. 3.Zkouška SA3: 1/9, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  170. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  171. Zkouška II SA3: Diskvalifikován

  172. Zkouška I SA3: 5/8, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  173. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  174. Agility J: 1/36, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  175. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  176. Jumping J: 1/36, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  177. Jumping Squads as Individual: 1/52, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  178. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  179. Agility Open: Diskvalifikován

  180. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  181. Jumping Open: Diskvalifikován

  182. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  183. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  184. Agility Open S: 6/24, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  185. Jumping Open S: Diskvalifikován

  186. ZkA. SA3: Diskvalifikován

  187. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  188. Jumping S: 6/12, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  189. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  190. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  191. Jumping - Small: 1/25, 23.76 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  192. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  193. 2. Zka - SA2: 1/9, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  194. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  195. Ne-: 1/7, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  196. Ne-Agility: 14/36, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  197. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  198. So-: Diskvalifikován

  199. So-Agility: 1/38, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  200. So-Jumping: 2/38, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  201. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  202. QA1 agility: Diskvalifikován

  203. QA2 agility: 2/48, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  204. QA3 agility: Diskvalifikován

  205. QJ1 jumping: 13/48, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  206. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  207. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  208. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  209. J Agility IV: Diskvalifikován

  210. J Agility V: 1/18, 43.77 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  211. J Jumping III: Diskvalifikován

  212. J Jumping IV: 1/17, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  213. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  214. Agility I: Diskvalifikován

  215. Agility II: 17/75, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  216. Jumping I: 64/81, 37.81 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  217. Jumping II: 3/79, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  218. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  219. J Agility I: 2/23, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  220. J Agility II: Diskvalifikován

  221. J Agility III: Diskvalifikován

  222. J Jumping I: 2/23, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  223. J Jumping II: 3/23, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  224. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  225. SA2 1. SA2: 1/6, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  226. SA2 2. SA2: 3/6, 45.49 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  227. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  228. II. zkouška SA2: 1/18, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  229. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  230. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  231. Junioři S: 2/2, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  232. 1. Zkouška SA2: 5/9, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  233. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  234. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  235. Agility SA sobota: 9/21, 48.9 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  236. Finále SA neděle: Diskvalifikován

  237. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  238. Jumping SA sobota: 7/21, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  239. Zkoušky SA2 neděle: 1/6, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  240. Zkoušky SA2 sobota: 2/7, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  241. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  242. 1. Zka - SA1: 1/7, 33.7 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  243. 2. Zka - SA1: 1/7, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  244. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  245. Czech Imp Jump: 2/21, 20.89 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  246. Jumping 1: 2/21, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  247. Jumping 2: 6/21, 33.74 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  248. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  249. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  250. I. zkouška SA1: 5/18, 27.71 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  251. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  252. 1. běh SA1: 1/8, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  253. 1. běh SA1: Diskvalifikován

  254. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  255. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  256. Jumping 1: Diskvalifikován

  257. Jumping 2: 5/27, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  258. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  259. III. jumping S: 2/27, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  260. II.jumping S: 10/26, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  261. I. jumping S: 7/27, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  262. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  263. II.zkouška SA1: Diskvalifikován

  264. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  265. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  266. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  267. 2. zkouška SA1: 1/8, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  268. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  269. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  270. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  271. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  272. Czech Imp Jump: 2/30, 18.75 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  273. Jumping 1: 13/31, 30.8 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  274. Jumping 2: 2/31, 26.4 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s