Cz En

Petra Vydrová

  1. Číslo: 004199
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 01. 01. 2014
  5. Členem KA do: 31. 12. 2019
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 049513 (S), A3Ch Enya Goldenleon

  2. 038718 (S), Crazy Chita Aura Fantasia

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  2. Agility I, A3Ch Enya Goldenleon: 23/81, 40.02 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  3. Agility I, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  4. Agility II, Crazy Chita Aura Fantasia: 17/75, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  5. Agility II, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  6. Jumping I, A3Ch Enya Goldenleon: 54/81, 36.62 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  7. Jumping I, Crazy Chita Aura Fantasia: 64/81, 37.81 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  8. Jumping II, Crazy Chita Aura Fantasia: 3/79, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  9. Jumping II, A3Ch Enya Goldenleon: 8/79, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  10. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  11. J Agility I, A3Ch Enya Goldenleon: 1/23, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  12. J Agility I, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/23, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  13. J Agility II, A3Ch Enya Goldenleon: 1/23, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  14. J Agility II, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  15. J Agility III, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  16. J Agility III, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  17. J Jumping I, A3Ch Enya Goldenleon: 1/23, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  18. J Jumping I, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/23, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  19. J Jumping II, A3Ch Enya Goldenleon: 1/23, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  20. J Jumping II, Crazy Chita Aura Fantasia: 3/23, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  21. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  22. SA2 1. SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/6, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  23. SA2 2. SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: 3/6, 45.49 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  24. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  25. II. zkouška SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/18, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  26. I. zkouška SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  27. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  28. 1. Zkouška SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: 5/9, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  29. 2. Zkouška SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  30. Junioři S, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/2, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  31. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  32. Agility SA sobota, A3Ch Enya Goldenleon: 2/21, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  33. Agility SA sobota, Crazy Chita Aura Fantasia: 9/21, 48.9 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  34. Finále SA neděle, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  35. Finále SA neděle, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  36. Jumping SA neděle, A3Ch Enya Goldenleon: 3/21, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  37. Jumping SA neděle, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  38. Jumping SA sobota, Crazy Chita Aura Fantasia: 7/21, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  39. Jumping SA sobota, A3Ch Enya Goldenleon: 11/21, 35.78 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  40. Zkoušky SA2 neděle, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/6, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  41. Zkoušky SA2 sobota, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/7, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  42. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  43. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  44. 1. Zka - SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/7, 33.7 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  45. 2. Zka - SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/7, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  46. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  47. Czech Imp Jump, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/21, 20.89 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  48. Czech Imp Jump, A3Ch Enya Goldenleon: 4/21, 21.24 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  49. Jumping 1, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/21, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  50. Jumping 1, A3Ch Enya Goldenleon: 3/21, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  51. Jumping 2, Crazy Chita Aura Fantasia: 6/21, 33.74 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  52. Jumping 2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  53. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  54. II. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  55. I. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: 5/18, 27.71 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  56. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  57. 1. běh SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/8, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  58. 1. běh SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  59. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  60. Czech Imp Jump, A3Ch Enya Goldenleon: 3/26, 21.95 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  61. Czech Imp Jump, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  62. Jumping 1, A3Ch Enya Goldenleon: 3/27, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  63. Jumping 1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  64. Jumping 2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/27, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  65. Jumping 2, Crazy Chita Aura Fantasia: 5/27, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  66. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  67. III. jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/27, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  68. III. jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/27, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  69. II.jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/26, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  70. II.jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: 10/26, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  71. I. jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: 7/27, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  72. I. jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 9/27, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  73. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  74. II.zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  75. I. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  76. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  77. 1. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  78. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/8, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  80. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/7, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  81. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  82. II. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  83. I. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  84. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  85. Czech Imp Jump, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/30, 18.75 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  86. Jumping 1, Crazy Chita Aura Fantasia: 13/31, 30.8 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  87. Jumping 2, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/31, 26.4 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  88. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  89. II. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  90. I. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/12, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  91. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  92. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 4/56, 40.93 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  93. Agility DRUZSTVA, A3Ch Enya Goldenleon: 3/56, 40.5 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  94. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  95. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  96. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  97. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Enya Goldenleon: 24/57, 37.56 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  98. J Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 1/35, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  99. J Hra, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  100. J Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  101. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Enya Goldenleon: 1/57, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  102. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  103. Agility II. S, A3Ch Enya Goldenleon: 20/54, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  104. Agility I. S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  105. Jumping II. S, A3Ch Enya Goldenleon: 3/57, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  106. Jumping I. S, A3Ch Enya Goldenleon: 3/58, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  107. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  108. QA4 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 13/45, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  109. QA5 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  110. QA6 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  111. QJ4 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 4/45, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  112. QJ5 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 16/45, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  113. QJ6 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 6/42, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  114. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  115. QA1 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 33/53, 44.45 s, 6.45 tr. b., 4.09 m/s

  116. QA2 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 5/53, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  117. QA3 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 4/52, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  118. QJ1 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 38/53, 38.96 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  119. QJ2 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  120. QJ3 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  121. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  122. Agility Trial, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  123. Jumping Trial, A3Ch Enya Goldenleon: 3/7, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  124. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  125. Ju Agility IV, A3Ch Enya Goldenleon: 1/15, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  126. Ju Agility V, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  127. Ju Agility VI, A3Ch Enya Goldenleon: 9/15, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  128. Ju Jumping IV, A3Ch Enya Goldenleon: 5/15, 30.71 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  129. Ju Jumping V, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  130. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  131. Sobota SA3 1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  132. Sobota SA3 2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  133. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  134. I Agility Open, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  135. II Agility Open, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  136. II Jumping Open, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  137. I Jumping Open, A3Ch Enya Goldenleon: 3/75, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  138. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  139. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  140. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  141. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  142. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  143. Agility I, A3Ch Enya Goldenleon: 7/16, 41.43 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  144. Agility II, A3Ch Enya Goldenleon: 2/16, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  145. Agility III, A3Ch Enya Goldenleon: 4/16, 45.59 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  146. Jumping I, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  147. Jumping II, A3Ch Enya Goldenleon: 1/16, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  148. Jumping III, A3Ch Enya Goldenleon: 9/16, 41.44 s, 12.81 tr. b., 4.03 m/s

  149. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  150. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 3/10, 36.83 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  151. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  152. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/4, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  153. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  154. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  155. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/7, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  156. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  157. II. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/11, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  158. I. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/12, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  159. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  160. III. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/7, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  161. II. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  162. I. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  163. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  164. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  165. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  166. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/7, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  167. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  168. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  169. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/9, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  170. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  171. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  172. AGILITY, A3Ch Enya Goldenleon: 1/15, 36.26 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  173. AGILITY, A3Ch Enya Goldenleon: 5/13, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  174. JUMPING, A3Ch Enya Goldenleon: 1/15, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  175. JUMPING, A3Ch Enya Goldenleon: 2/13, 28.44 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  176. SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 38.02 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  177. SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  178. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  179. Agility S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/33, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  180. Jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/33, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  181. Zkouška - SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 4/21, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  182. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  183. Agility Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 22/35, 41.68 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  184. Agility Squads, A3Ch Enya Goldenleon: 2/59, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  185. Hra Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 15/36, 30.99 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  186. Jumping Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 18/35, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  187. Jumping Squads, A3Ch Enya Goldenleon: 6/59, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  188. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  189. Agility družstev, A3Ch Enya Goldenleon: 4/54, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  190. Agility jednotlivců, A3Ch Enya Goldenleon: 26/54, 36.86 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  191. Jumping družstev, A3Ch Enya Goldenleon: 39/55, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  192. Jumping jednotlivců, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  193. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  194. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  195. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  196. Zkouška II SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/4, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  197. Zkouška I SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  198. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  199. QA4 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 18/56, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  200. QA5 agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  201. QA6 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 7/56, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  202. QJ4 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 10/55, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  203. QJ5 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 20/53, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  204. QJ6 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 30/50, 30.08 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  205. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  206. QA1 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 18/67, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  207. QA2 agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  208. QA3 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 21/68, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  209. QJ1 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 5/68, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  210. QJ2 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 8/69, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  211. QJ3 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 8/66, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  212. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  213. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  214. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  215. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 1/28, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  216. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 1/27, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  217. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  218. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  219. Agility 1 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 1/22, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  220. Agility 2 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 11/22, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  221. Agility 3 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 1/22, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  222. Agility 4 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 1/20, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  223. Jumping 1 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 13/22, 30.61 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  224. Jumping 2 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 2/20, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  225. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  226. Agility 1, A3Ch Enya Goldenleon: 23/78, 49.67 s, 7.67 tr. b., 4.03 m/s

  227. Agility 2, A3Ch Enya Goldenleon: 23/78, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  228. Jumping 1, A3Ch Enya Goldenleon: 35/77, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  229. Jumping 2, A3Ch Enya Goldenleon: 11/78, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  230. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  231. AGILITY, A3Ch Enya Goldenleon: 13/26, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  232. AGILITY, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  233. JUMPING, A3Ch Enya Goldenleon: 2/19, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  234. JUMPING, A3Ch Enya Goldenleon: 2/24, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  235. SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  236. SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  237. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  238. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 5/24, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  239. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 8/24, 43.12 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  240. FINÁLE, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  241. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  242. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  243. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  244. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  245. Zkouška 1 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 5/15, 36.1 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  246. Zkouška 2 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  247. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  248. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 2/14, 46.6 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  249. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  250. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/9, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  251. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  252. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 1/27, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  253. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 11/28, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  254. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/16, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  255. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  256. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  257. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 2/29, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  258. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  259. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  260. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  261. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  262. 3. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 5/11, 35.76 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  263. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  264. Agility družstva, A3Ch Enya Goldenleon: 1/48, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  265. Agility - junioři, A3Ch Enya Goldenleon: 12/30, 38.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  266. Jumping družstva, A3Ch Enya Goldenleon: 5/48, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  267. Jumping - junioři, A3Ch Enya Goldenleon: 2/30, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  268. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  269. 1. Zka - SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 2/10, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  270. 2. Zka - SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  271. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  272. Agility - So, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  273. ZkA - So, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  274. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  275. Agility družstva, A3Ch Enya Goldenleon: 10/60, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  276. Agility jednotlivci, A3Ch Enya Goldenleon: 4/59, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  277. Jumping družstva, A3Ch Enya Goldenleon: 18/60, 30.03 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  278. Jumping jednotlivci, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  279. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  280. Agility S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  281. Jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/21, 31.55 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  282. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 2/5, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  283. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  284. Agility S, A3Ch Enya Goldenleon: 9/27, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  285. Jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 5/27, 31.13 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  286. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 2/11, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  287. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  288. QA5 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 26/96, 48.69 s, 8.69 tr. b., 3.72 m/s

  289. QA6 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 8/90, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  290. QJ5 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  291. QJ6 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 14/90, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  292. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  293. Agility zkouška 1 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  294. Agility zkouška 2 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  295. jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/25, 27.91 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  296. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  297. QA3 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  298. QA4 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 11/104, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  299. QJ3 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 10/101, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  300. QJ4 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 45/102, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  301. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  302. J Agility 1, A3Ch Enya Goldenleon: 8/23, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  303. J Agility 2, A3Ch Enya Goldenleon: 8/22, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  304. J Agility 3, A3Ch Enya Goldenleon: 19/23, 49.75 s, 19.43 tr. b., 3.66 m/s

  305. J Agility 4, A3Ch Enya Goldenleon: 15/22, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  306. J Jumping 1, A3Ch Enya Goldenleon: 15/23, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  307. J Jumping 2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/23, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  308. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  309. QA1 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 39/113, 50.11 s, 5.11 tr. b., 3.99 m/s

  310. QA2 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  311. QJ1 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  312. QJ2 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  313. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  314. Tunelový běh S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/21, 25.65 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  315. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  316. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  317. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 5/10, 45.51 s, 5.51 tr. b., 3.89 m/s

  318. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 6/9, 47.6 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  319. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  320. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  321. Heroutice, 1. běh, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  322. Heroutice, 2. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  323. Heroutice, 3. běh, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  324. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  325. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  326. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  327. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  328. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  329. Agility - Ne, A3Ch Enya Goldenleon: 16/35, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  330. Agility - So, A3Ch Enya Goldenleon: 15/37, 38.17 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  331. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  332. Jumping - Ne, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  333. ZkA - Ne, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  334. ZkA - So, A3Ch Enya Goldenleon: 6/21, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  335. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  336. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  337. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 7/16, 44.43 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  338. JUNIOŘI S, A3Ch Enya Goldenleon: 3/9, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  339. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  340. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  341. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 3/15, 46.57 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  342. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  343. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  344. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  345. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  346. JUNIOŘI S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  347. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  348. Zkouska_so_01 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 4/7, 40.01 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  349. Zkouška_so_02 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  350. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  351. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  352. Agility - D, A3Ch Enya Goldenleon: 9/16, 36.27 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  353. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 3/58, 28.87 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  354. Jumping - D, A3Ch Enya Goldenleon: 8/16, 30.43 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  355. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  356. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 1/3, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  357. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  358. Agility FINAL, A3Ch Enya Goldenleon: 4/7, 33.4 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  359. Agility Open (so), A3Ch Enya Goldenleon: 2/10, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  360. Jumping Open (ne), A3Ch Enya Goldenleon: 2/9, 30.04 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  361. Jumping Open (so), A3Ch Enya Goldenleon: 6/10, 30.41 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  362. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  363. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  364. Agility MR KKCHS, A3Ch Enya Goldenleon: 1/9, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  365. Agility Open, A3Ch Enya Goldenleon: 3/23, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  366. Jumping MR KKCHS, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  367. Jumping Open, A3Ch Enya Goldenleon: 2/29, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  368. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  369. ZkA 1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  370. ZkA 2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  371. ZkA 3, A3Ch Enya Goldenleon: 2/12, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  372. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  373. 1. Zka, A3Ch Enya Goldenleon: 11/19, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  374. 2. Zka, A3Ch Enya Goldenleon: 11/18, 34.9 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  375. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  376. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  377. Agility Individual Ch, A3Ch Enya Goldenleon: 1/31, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  378. Agility Squads, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  379. Jumping Individual Ch, A3Ch Enya Goldenleon: 4/31, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  380. Jumping Squads, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  381. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  382. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 11/29, 37.06 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  383. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 2/29, 29.86 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  384. Zka, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  385. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  386. Agility I, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  387. Agility II, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  388. Agility Open, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  389. Jumping Open, A3Ch Enya Goldenleon: 3/16, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  390. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  391. Agility III - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  392. Agility II - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: 8/14, 36.98 s, 11.98 tr. b., 3.92 m/s

  393. Agility I - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  394. Agility IV - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: 2/14, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  395. Jumping II - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 28.79 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  396. Jumping I - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: 5/14, 29.94 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  397. Sekvence II - SMALL - DĚTI, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  398. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  399. SA2 II SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/17, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  400. SA2 I SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/16, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  401. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  402. 1. Zka, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  403. 2. Zka, A3Ch Enya Goldenleon: 3/7, 38.56 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  404. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  405. Heroutice, 1. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  406. Heroutice, 2. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  407. Heroutice, 3. běh, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  408. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  409. ZkA III. SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  410. ZkA II. SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  411. ZkA I. SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 2/14, 52.93 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  412. Řitka - Zkoušky - leden 2, 30. 01. 2015

  413. 1.zkouška SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  414. 2. zkouška SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  415. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  416. SA2 I , A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  417. SA2 II , A3Ch Enya Goldenleon: 8/21, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  418. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  419. Agility jednotlivci, A3Ch Enya Goldenleon: 5/13, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  420. Družstva - Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  421. Družstva - Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 4/43, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  422. Jumping jednotlivci, A3Ch Enya Goldenleon: 3/14, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  423. Nymburk - Mistrovství republiky plemene KKCHS v agility, 31. 08. 2014

  424. Mistrovské agility S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  425. Mistrovský jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 4/29, 37.86 s, 5.86 tr. b., 3.72 m/s

  426. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  427. Zkouška 1 SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  428. Zkouška 2 SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 4/12, 43.15 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  429. Zkouška 3 SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  430. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  431. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 16/32, 36.4 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  432. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  433. ZkA, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  434. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  435. AGILITY-S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  436. JUMPING-S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/35, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  437. JUMPING-S, A3Ch Enya Goldenleon: 23/32, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  438. SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 6/11, 51.77 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  439. SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  440. Velké finále SA neděle, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  441. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  442. AGI S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  443. JUMP S, A3Ch Enya Goldenleon: 6/24, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  444. Zkoušky SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 4/8, 51.08 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  445. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  446. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 4/9, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  447. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  448. ZkA 1, A3Ch Enya Goldenleon: 2/5, 35.04 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  449. ZkA 2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  450. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  451. Agility S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/27, 39.68 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  452. Jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  453. Zkouška SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  454. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  455. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 1/12, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  456. ZkA, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  457. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  458. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  459. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  460. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  461. Zkouška A2 - II SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  462. Zkouška A2 - I SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 2/14, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  463. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  464. Heroutice, 1. běh, A3Ch Enya Goldenleon: 1/13, 39.84 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  465. Heroutice, 2. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  466. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  467. Zkouška 1 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: 2/9, 43.15 s, 13.15 tr. b., 2.85 m/s

  468. Zkouška 2 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: 2/9, 31.89 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  469. Lukov - Sametové 2zkoušky, 16. 11. 2013

  470. 1 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  471. 2 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  472. 3 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  473. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2013

  474. SA1 - 1 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  475. SA1 - 2 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: 5/17, 26.41 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  476. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  477. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  478. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  479. ZkA, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  480. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  481. Zka so1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  482. Zka so2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/8, 24.36 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  483. Zka so3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován