Cz En

Petra Vydrová

  1. Číslo: 004199
  2. OSA: PETRIS
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2014
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 049513 (S), A3Ch Enya Goldenleon

  2. 038718 (S), Crazy Chita Aura Fantasia

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  2. 1.zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  4. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  5. 1. Zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  6. 2. Jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/6, 32.88 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  7. 2. Zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/9, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  8. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  9. 1.zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/14, 37.11 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  10. 2.zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/14, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  11. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  12. Zkouška SA3 I., Crazy Chita Aura Fantasia: 1/8, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  13. Zkouška SA3 II., Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  14. Zkouška SA3 III., Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  15. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  16. 2. zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/6, 37.46 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  17. Jumping II S, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  18. Jumping I S, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  19. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  20. Agility I, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/68, 41.6 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  21. Agility II, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/66, 43.07 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  22. Jumping I, Crazy Chita Aura Fantasia: 31/69, 36.87 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  23. Jumping II, Crazy Chita Aura Fantasia: 25/64, 37.7 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  24. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  25. 1.zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/8, 38.92 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  26. 2.zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: 3/8, 36.88 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  27. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  28. Czech Imp Jump Small, Crazy Chita Aura Fantasia: 10/18, 26.11 s, 5.11 tr. b., 4.21 m/s

  29. Jumping 1 - Small, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/18, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  30. Jumping 2 - Small, Crazy Chita Aura Fantasia: 3/18, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  31. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  32. Agility Individual, A3Ch Enya Goldenleon: 37/67, 43.36 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  33. Agility Individual, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  34. Agility Squads as Individual, Crazy Chita Aura Fantasia: 40/69, 54.72 s, 24.72 tr. b., 3.76 m/s

  35. Agility Squads as Individual, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  36. Jumping Individual, A3Ch Enya Goldenleon: 43/68, 32.08 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  37. Jumping Individual, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  38. Jumping Squads as Individual, A3Ch Enya Goldenleon: 21/68, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  39. Jumping Squads as Individual, Crazy Chita Aura Fantasia: 56/68, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  40. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  41. Jumping Open S, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/23, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  42. Jumping Open S, A3Ch Enya Goldenleon: 6/23, 35.09 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  43. ZkA. SA3 I., Crazy Chita Aura Fantasia: 6/17, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  44. ZkA. SA3 I., A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  45. ZkA. SA3 II., Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  46. ZkA. SA3 II., A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  47. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  48. SA3 - I., Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  49. SA3 - II., Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  50. SA3 - III., Crazy Chita Aura Fantasia: 1/7, 35.53 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  51. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  52. SA3 I, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  53. SA3 II, A3Ch Enya Goldenleon: 1/8, 40.96 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  54. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  55. Zkouška 1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  56. Zkouška 2, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  57. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  58. I. agility S, A3Ch Enya Goldenleon: 14/65, 44.88 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  59. I. agility S, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  60. II. agility S, A3Ch Enya Goldenleon: 17/65, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  61. II. agility S, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  62. II. jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 30/63, 35.5 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  63. II. jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  64. I. jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 8/64, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  65. I. jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  66. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  67. Jumping, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/25, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  68. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  69. 1.běh bez zón, Crazy Chita Aura Fantasia: 3/40, 19.58 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  70. 1.běh bez zón, A3Ch Enya Goldenleon: 4/40, 19.75 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  71. 1.běh se zónami, A3Ch Enya Goldenleon: 9/41, 22.19 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  72. 1.běh se zónami, Crazy Chita Aura Fantasia: 24/41, 20.41 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  73. 2.běh bez zón, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/39, 16.07 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  74. 2.běh bez zón, A3Ch Enya Goldenleon: 5/39, 18.35 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  75. 2.běh se zónami, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/41, 21.48 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  76. 2.běh se zónami, A3Ch Enya Goldenleon: 2/41, 22.84 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  77. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  78. SA3 - I., Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  79. SA3 - II., Crazy Chita Aura Fantasia: 1/6, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  80. SA3 - III., Crazy Chita Aura Fantasia: 2/6, 42.34 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  81. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  82. 1. Zkouška A3 S, Crazy Chita Aura Fantasia: 5/15, 41.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  83. 2. Zkouška A3 S, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  84. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  85. Czech Imp Jump, Crazy Chita Aura Fantasia: 12/24, 25.93 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  86. Czech Imp Jump, A3Ch Enya Goldenleon: 15/24, 27.96 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  87. Jumping 1, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/24, 36.6 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  88. Jumping 1, A3Ch Enya Goldenleon: 7/24, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  89. Jumping 2, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/24, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  90. Jumping 2, A3Ch Enya Goldenleon: 5/24, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  91. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  92. ZkA. SA3 I., Crazy Chita Aura Fantasia: 2/10, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  93. ZkA. SA3 II., Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  94. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  95. Czech Imp Jump, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/18, 18.87 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  96. Jumping 1, Crazy Chita Aura Fantasia: 12/18, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  97. Jumping 2, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/18, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  98. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  99. III. jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/31, 27.68 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  100. III. jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 12/31, 31.61 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  101. II. jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/31, 28.97 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  102. II. jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 5/31, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  103. I. jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/30, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  104. I. jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  105. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  106. II. zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: 5/15, 40.96 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  107. I. zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/15, 40.54 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  108. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  109. Agility Spokojeného psa S, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/22, 27.73 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  110. Agility Spokojeného psa S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  111. Jacob & Joseph Jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/22, 20.07 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  112. Jacob & Joseph Jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 4/22, 21.99 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  113. Jelenův Jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 3/22, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  114. Jelenův Jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  115. PhysioDOG Agility S, A3Ch Enya Goldenleon: 4/22, 45.68 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  116. PhysioDOG Agility S, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  117. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  118. Czech Imp Jump, Crazy Chita Aura Fantasia: 3/20, 19.5 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  119. Jumping 1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  120. Jumping 2 , Crazy Chita Aura Fantasia: 2/20, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  121. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  122. III. zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/9, 31.35 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  123. II. zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/9, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  124. I. zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/9, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  125. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  126. 1. Zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  127. 2. Zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  128. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  129. II. zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  130. I. zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  131. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  132. Czech Imp Jump Small, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  133. Jumping 1 - Small, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/29, 32.0 s, 0.0 tr. b., 6.5 m/s

  134. Jumping 2 - Small, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/29, 25.38 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  135. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  136. 1.Zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  137. 2.Zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: 4/10, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  138. 3.Zkouška SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/9, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  139. Jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: 6/18, 30.91 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  140. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  141. Zkouška II SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  142. Zkouška I SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: 5/8, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  143. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  144. Agility J, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/36, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  145. Agility J, A3Ch Enya Goldenleon: 2/36, 39.11 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  146. Agility Squads as Individual, A3Ch Enya Goldenleon: 1/51, 41.35 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  147. Agility Squads as Individual, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  148. Jumping J, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/36, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  149. Jumping J, A3Ch Enya Goldenleon: 4/36, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  150. Jumping Squads as Individual, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/52, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  151. Jumping Squads as Individual, A3Ch Enya Goldenleon: 3/52, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  152. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  153. Agility Open, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  154. Agility Squads as Individual, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  155. Jumping Open, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  156. Jumping Squads as Individual, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  157. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  158. Agility Open S, Crazy Chita Aura Fantasia: 6/24, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  159. Jumping Open S, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  160. ZkA. SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  161. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  162. Agility S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 40.13 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  163. Jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/12, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  164. Jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: 6/12, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  165. Zkouška - SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  166. Zkouška - SA3, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  167. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  168. 1. Zka - SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  169. 2. Zka - SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/9, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  170. Jumping - Small, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/25, 23.76 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  171. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  172. Ne-, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/7, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  173. Ne-, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  174. Ne-Agility, Crazy Chita Aura Fantasia: 14/36, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  175. Ne-Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  176. Ne-Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 3/35, 28.47 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  177. Ne-Jumping, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  178. So-, A3Ch Enya Goldenleon: 6/18, 43.97 s, 5.97 tr. b., 3.93 m/s

  179. So-, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  180. So-Agility, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/38, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  181. So-Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 3/38, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  182. So-Jumping, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/38, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  183. So-Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 9/38, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  184. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  185. QA1 agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  186. QA1 agility, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  187. QA2 agility, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/48, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  188. QA2 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 21/48, 49.45 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  189. QA3 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 22/48, 46.27 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  190. QA3 agility, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  191. QJ1 jumping, Crazy Chita Aura Fantasia: 13/48, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  192. QJ1 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  193. QJ2 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 20/48, 40.59 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  194. QJ2 jumping, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  195. QJ3 jumping, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  196. QJ3 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  197. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  198. J Agility IV, A3Ch Enya Goldenleon: 1/18, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  199. J Agility IV, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  200. J Agility V, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/18, 43.77 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  201. J Agility V, A3Ch Enya Goldenleon: 6/18, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  202. J Jumping III, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  203. J Jumping III, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  204. J Jumping IV, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/17, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  205. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  206. Agility I, A3Ch Enya Goldenleon: 23/81, 40.02 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  207. Agility I, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  208. Agility II, Crazy Chita Aura Fantasia: 17/75, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  209. Agility II, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  210. Jumping I, A3Ch Enya Goldenleon: 54/81, 36.62 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  211. Jumping I, Crazy Chita Aura Fantasia: 64/81, 37.81 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  212. Jumping II, Crazy Chita Aura Fantasia: 3/79, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  213. Jumping II, A3Ch Enya Goldenleon: 8/79, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  214. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  215. J Agility I, A3Ch Enya Goldenleon: 1/23, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  216. J Agility I, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/23, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  217. J Agility II, A3Ch Enya Goldenleon: 1/23, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  218. J Agility II, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  219. J Agility III, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  220. J Agility III, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  221. J Jumping I, A3Ch Enya Goldenleon: 1/23, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  222. J Jumping I, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/23, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  223. J Jumping II, A3Ch Enya Goldenleon: 1/23, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  224. J Jumping II, Crazy Chita Aura Fantasia: 3/23, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  225. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  226. SA2 1. SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/6, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  227. SA2 2. SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: 3/6, 45.49 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  228. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  229. II. zkouška SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/18, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  230. I. zkouška SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  231. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  232. 1. Zkouška SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: 5/9, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  233. 2. Zkouška SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  234. Junioři S, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/2, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  235. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  236. Agility SA sobota, A3Ch Enya Goldenleon: 2/21, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  237. Agility SA sobota, Crazy Chita Aura Fantasia: 9/21, 48.9 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  238. Finále SA neděle, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  239. Finále SA neděle, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  240. Jumping SA neděle, A3Ch Enya Goldenleon: 3/21, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  241. Jumping SA neděle, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  242. Jumping SA sobota, Crazy Chita Aura Fantasia: 7/21, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  243. Jumping SA sobota, A3Ch Enya Goldenleon: 11/21, 35.78 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  244. Zkoušky SA2 neděle, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/6, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  245. Zkoušky SA2 sobota, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/7, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  246. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  247. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  248. 1. Zka - SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/7, 33.7 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  249. 2. Zka - SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/7, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  250. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  251. Czech Imp Jump, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/21, 20.89 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  252. Czech Imp Jump, A3Ch Enya Goldenleon: 4/21, 21.24 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  253. Jumping 1, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/21, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  254. Jumping 1, A3Ch Enya Goldenleon: 3/21, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  255. Jumping 2, Crazy Chita Aura Fantasia: 6/21, 33.74 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  256. Jumping 2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  257. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  258. II. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  259. I. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: 5/18, 27.71 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  260. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  261. 1. běh SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/8, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  262. 1. běh SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  263. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  264. Czech Imp Jump, A3Ch Enya Goldenleon: 3/26, 21.95 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  265. Czech Imp Jump, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  266. Jumping 1, A3Ch Enya Goldenleon: 3/27, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  267. Jumping 1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  268. Jumping 2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/27, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  269. Jumping 2, Crazy Chita Aura Fantasia: 5/27, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  270. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  271. III. jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/27, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  272. III. jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/27, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  273. II.jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/26, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  274. II.jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: 10/26, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  275. I. jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: 7/27, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  276. I. jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 9/27, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  277. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  278. II.zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  279. I. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  280. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  281. 1. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  282. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  283. 2. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/8, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  284. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/7, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  285. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  286. II. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  287. I. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  288. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  289. Czech Imp Jump, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/30, 18.75 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  290. Jumping 1, Crazy Chita Aura Fantasia: 13/31, 30.8 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  291. Jumping 2, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/31, 26.4 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  292. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  293. II. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  294. I. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/12, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  295. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  296. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 4/56, 40.93 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  297. Agility DRUZSTVA, A3Ch Enya Goldenleon: 3/56, 40.5 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  298. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  299. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  300. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  301. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Enya Goldenleon: 24/57, 37.56 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  302. J Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 1/35, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  303. J Hra, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  304. J Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  305. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Enya Goldenleon: 1/57, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  306. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  307. Agility II. S, A3Ch Enya Goldenleon: 20/54, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  308. Agility I. S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  309. Jumping II. S, A3Ch Enya Goldenleon: 3/57, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  310. Jumping I. S, A3Ch Enya Goldenleon: 3/58, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  311. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  312. QA4 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 13/45, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  313. QA5 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  314. QA6 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  315. QJ4 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 4/45, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  316. QJ5 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 16/45, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  317. QJ6 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 6/42, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  318. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  319. QA1 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 33/53, 44.45 s, 6.45 tr. b., 4.09 m/s

  320. QA2 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 5/53, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  321. QA3 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 4/52, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  322. QJ1 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 38/53, 38.96 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  323. QJ2 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  324. QJ3 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  325. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  326. Agility Trial, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  327. Jumping Trial, A3Ch Enya Goldenleon: 3/7, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  328. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  329. Ju Agility IV, A3Ch Enya Goldenleon: 1/15, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  330. Ju Agility V, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  331. Ju Agility VI, A3Ch Enya Goldenleon: 9/15, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  332. Ju Jumping IV, A3Ch Enya Goldenleon: 5/15, 30.71 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  333. Ju Jumping V, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  334. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  335. Sobota SA3 1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  336. Sobota SA3 2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  337. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  338. I Agility Open, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  339. II Agility Open, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  340. II Jumping Open, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  341. I Jumping Open, A3Ch Enya Goldenleon: 3/75, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  342. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  343. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  344. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  345. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  346. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  347. Agility I, A3Ch Enya Goldenleon: 7/16, 41.43 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  348. Agility II, A3Ch Enya Goldenleon: 2/16, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  349. Agility III, A3Ch Enya Goldenleon: 4/16, 45.59 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  350. Jumping I, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  351. Jumping II, A3Ch Enya Goldenleon: 1/16, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  352. Jumping III, A3Ch Enya Goldenleon: 9/16, 41.44 s, 12.81 tr. b., 4.03 m/s

  353. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  354. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 3/10, 36.83 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  355. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  356. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/4, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  357. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  358. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  359. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/7, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  360. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  361. II. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/11, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  362. I. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/12, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  363. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  364. III. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/7, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  365. II. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  366. I. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  367. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  368. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  369. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  370. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/7, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  371. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  372. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  373. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/9, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  374. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  375. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  376. AGILITY, A3Ch Enya Goldenleon: 1/15, 36.26 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  377. AGILITY, A3Ch Enya Goldenleon: 5/13, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  378. JUMPING, A3Ch Enya Goldenleon: 1/15, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  379. JUMPING, A3Ch Enya Goldenleon: 2/13, 28.44 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  380. SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 38.02 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  381. SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  382. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  383. Agility S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/33, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  384. Jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/33, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  385. Zkouška - SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 4/21, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  386. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  387. Agility Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 22/35, 41.68 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  388. Agility Squads, A3Ch Enya Goldenleon: 2/59, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  389. Hra Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 15/36, 30.99 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  390. Jumping Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 18/35, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  391. Jumping Squads, A3Ch Enya Goldenleon: 6/59, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  392. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  393. Agility družstev, A3Ch Enya Goldenleon: 4/54, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  394. Agility jednotlivců, A3Ch Enya Goldenleon: 26/54, 36.86 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  395. Jumping družstev, A3Ch Enya Goldenleon: 39/55, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  396. Jumping jednotlivců, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  397. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  398. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  399. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  400. Zkouška II SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/4, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  401. Zkouška I SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  402. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  403. QA4 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 18/56, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  404. QA5 agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  405. QA6 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 7/56, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  406. QJ4 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 10/55, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  407. QJ5 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 20/53, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  408. QJ6 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 30/50, 30.08 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  409. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  410. QA1 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 18/67, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  411. QA2 agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  412. QA3 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 21/68, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  413. QJ1 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 5/68, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  414. QJ2 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 8/69, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  415. QJ3 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 8/66, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  416. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  417. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  418. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  419. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 1/28, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  420. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 1/27, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  421. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  422. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  423. Agility 1 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 1/22, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  424. Agility 2 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 11/22, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  425. Agility 3 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 1/22, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  426. Agility 4 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 1/20, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  427. Jumping 1 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 13/22, 30.61 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  428. Jumping 2 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 2/20, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  429. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  430. Agility 1, A3Ch Enya Goldenleon: 23/78, 49.67 s, 7.67 tr. b., 4.03 m/s

  431. Agility 2, A3Ch Enya Goldenleon: 23/78, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  432. Jumping 1, A3Ch Enya Goldenleon: 35/77, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  433. Jumping 2, A3Ch Enya Goldenleon: 11/78, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  434. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  435. AGILITY, A3Ch Enya Goldenleon: 13/26, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  436. AGILITY, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  437. JUMPING, A3Ch Enya Goldenleon: 2/24, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  438. JUMPING, A3Ch Enya Goldenleon: 2/19, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  439. SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  440. SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  441. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  442. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 5/24, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  443. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 8/24, 43.12 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  444. FINÁLE, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  445. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  446. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  447. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  448. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  449. Zkouška 1 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 5/15, 36.1 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  450. Zkouška 2 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  451. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  452. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 2/14, 46.6 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  453. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  454. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/9, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  455. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  456. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 1/27, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  457. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 11/28, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  458. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/16, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  459. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  460. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  461. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 2/29, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  462. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  463. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  464. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  465. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  466. 3. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 5/11, 35.76 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  467. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  468. Agility družstva, A3Ch Enya Goldenleon: 1/48, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  469. Agility - junioři, A3Ch Enya Goldenleon: 12/30, 38.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  470. Jumping družstva, A3Ch Enya Goldenleon: 5/48, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  471. Jumping - junioři, A3Ch Enya Goldenleon: 2/30, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  472. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  473. 1. Zka - SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 2/10, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  474. 2. Zka - SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  475. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  476. Agility - So, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  477. ZkA - So, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  478. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  479. Agility družstva, A3Ch Enya Goldenleon: 10/60, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  480. Agility jednotlivci, A3Ch Enya Goldenleon: 4/59, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  481. Jumping družstva, A3Ch Enya Goldenleon: 18/60, 30.03 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  482. Jumping jednotlivci, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  483. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  484. Agility S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  485. Jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/21, 31.55 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  486. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 2/5, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  487. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  488. Agility S, A3Ch Enya Goldenleon: 9/27, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  489. Jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 5/27, 31.13 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  490. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 2/11, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  491. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  492. QA5 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 26/96, 48.69 s, 8.69 tr. b., 3.72 m/s

  493. QA6 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 8/90, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  494. QJ5 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  495. QJ6 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 14/90, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  496. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  497. Agility zkouška 1 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  498. Agility zkouška 2 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  499. jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/25, 27.91 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  500. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  501. QA3 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  502. QA4 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 11/104, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  503. QJ3 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 10/101, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  504. QJ4 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 45/102, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  505. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  506. J Agility 1, A3Ch Enya Goldenleon: 8/23, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  507. J Agility 2, A3Ch Enya Goldenleon: 8/22, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  508. J Agility 3, A3Ch Enya Goldenleon: 19/23, 49.75 s, 19.43 tr. b., 3.66 m/s

  509. J Agility 4, A3Ch Enya Goldenleon: 15/22, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  510. J Jumping 1, A3Ch Enya Goldenleon: 15/23, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  511. J Jumping 2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/23, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  512. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  513. QA1 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 39/113, 50.11 s, 5.11 tr. b., 3.99 m/s

  514. QA2 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  515. QJ1 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  516. QJ2 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  517. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  518. Tunelový běh S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/21, 25.65 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  519. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  520. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  521. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 5/10, 45.51 s, 5.51 tr. b., 3.89 m/s

  522. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 6/9, 47.6 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  523. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  524. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  525. Heroutice, 1. běh, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  526. Heroutice, 2. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  527. Heroutice, 3. běh, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  528. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  529. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  530. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  531. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  532. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  533. Agility - Ne, A3Ch Enya Goldenleon: 16/35, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  534. Agility - So, A3Ch Enya Goldenleon: 15/37, 38.17 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  535. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  536. Jumping - Ne, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  537. ZkA - Ne, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  538. ZkA - So, A3Ch Enya Goldenleon: 6/21, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  539. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  540. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  541. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 7/16, 44.43 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  542. JUNIOŘI S, A3Ch Enya Goldenleon: 3/9, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  543. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  544. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  545. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 3/15, 46.57 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  546. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  547. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  548. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  549. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  550. JUNIOŘI S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  551. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  552. Zkouska_so_01 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 4/7, 40.01 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  553. Zkouška_so_02 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  554. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  555. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  556. Agility - D, A3Ch Enya Goldenleon: 9/16, 36.27 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  557. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 3/58, 28.87 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  558. Jumping - D, A3Ch Enya Goldenleon: 8/16, 30.43 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  559. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  560. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 1/3, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  561. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  562. Agility FINAL, A3Ch Enya Goldenleon: 4/7, 33.4 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  563. Agility Open (so), A3Ch Enya Goldenleon: 2/10, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  564. Jumping Open (ne), A3Ch Enya Goldenleon: 2/9, 30.04 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  565. Jumping Open (so), A3Ch Enya Goldenleon: 6/10, 30.41 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  566. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  567. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  568. Agility MR KKCHS, A3Ch Enya Goldenleon: 1/9, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  569. Agility Open, A3Ch Enya Goldenleon: 3/23, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  570. Jumping MR KKCHS, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  571. Jumping Open, A3Ch Enya Goldenleon: 2/29, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  572. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  573. ZkA 1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  574. ZkA 2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  575. ZkA 3, A3Ch Enya Goldenleon: 2/12, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  576. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  577. 1. Zka, A3Ch Enya Goldenleon: 11/19, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  578. 2. Zka, A3Ch Enya Goldenleon: 11/18, 34.9 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  579. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  580. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  581. Agility Individual Ch, A3Ch Enya Goldenleon: 1/31, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  582. Agility Squads, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  583. Jumping Individual Ch, A3Ch Enya Goldenleon: 4/31, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  584. Jumping Squads, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  585. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  586. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 11/29, 37.06 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  587. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 2/29, 29.86 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  588. Zka, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  589. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  590. Agility I, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  591. Agility II, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  592. Agility Open, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  593. Jumping Open, A3Ch Enya Goldenleon: 3/16, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  594. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  595. Agility III - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  596. Agility II - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: 8/14, 36.98 s, 11.98 tr. b., 3.92 m/s

  597. Agility I - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  598. Agility IV - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: 2/14, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  599. Jumping II - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 28.79 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  600. Jumping I - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: 5/14, 29.94 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  601. Sekvence II - SMALL - DĚTI, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  602. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  603. SA2 II SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/17, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  604. SA2 I SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/16, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  605. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  606. 1. Zka, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  607. 2. Zka, A3Ch Enya Goldenleon: 3/7, 38.56 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  608. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  609. Heroutice, 1. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  610. Heroutice, 2. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  611. Heroutice, 3. běh, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  612. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  613. ZkA III. SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  614. ZkA II. SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  615. ZkA I. SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 2/14, 52.93 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  616. Řitka - Zkoušky - leden 2, 30. 01. 2015

  617. 1.zkouška SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  618. 2. zkouška SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  619. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  620. SA2 I , A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  621. SA2 II , A3Ch Enya Goldenleon: 8/21, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  622. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  623. Agility jednotlivci, A3Ch Enya Goldenleon: 5/13, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  624. Družstva - Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  625. Družstva - Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 4/43, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  626. Jumping jednotlivci, A3Ch Enya Goldenleon: 3/14, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  627. Nymburk - Mistrovství republiky plemene KKCHS v agility, 31. 08. 2014

  628. Mistrovské agility S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  629. Mistrovský jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 4/29, 37.86 s, 5.86 tr. b., 3.72 m/s

  630. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  631. Zkouška 1 SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  632. Zkouška 2 SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 4/12, 43.15 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  633. Zkouška 3 SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  634. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  635. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 16/32, 36.4 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  636. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  637. ZkA, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  638. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  639. AGILITY-S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  640. JUMPING-S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/35, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  641. JUMPING-S, A3Ch Enya Goldenleon: 23/32, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  642. SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 6/11, 51.77 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  643. SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  644. Velké finále SA neděle, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  645. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  646. AGI S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  647. JUMP S, A3Ch Enya Goldenleon: 6/24, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  648. Zkoušky SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 4/8, 51.08 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  649. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  650. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 4/9, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  651. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  652. ZkA 1, A3Ch Enya Goldenleon: 2/5, 35.04 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  653. ZkA 2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  654. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  655. Agility S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/27, 39.68 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  656. Jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  657. Zkouška SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  658. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  659. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 1/12, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  660. ZkA, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  661. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  662. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  663. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  664. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  665. Zkouška A2 - II SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  666. Zkouška A2 - I SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 2/14, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  667. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  668. Heroutice, 1. běh, A3Ch Enya Goldenleon: 1/13, 39.84 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  669. Heroutice, 2. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  670. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  671. Zkouška 1 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: 2/9, 43.15 s, 13.15 tr. b., 2.85 m/s

  672. Zkouška 2 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: 2/9, 31.89 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  673. Lukov - Sametové 2zkoušky, 16. 11. 2013

  674. 1 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  675. 2 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  676. 3 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  677. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2013

  678. SA1 - 1 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  679. SA1 - 2 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: 5/17, 26.41 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  680. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  681. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  682. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  683. ZkA, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  684. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  685. Zka so1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  686. Zka so2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/8, 24.36 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  687. Zka so3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován