Cz En

049513

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Vydrová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Enya Goldenleon, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  2. 1.běh bez zón: 4/40, 19.75 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  3. 1.běh se zónami: 9/41, 22.19 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  4. 2.běh bez zón: 5/39, 18.35 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  5. 2.běh se zónami: 2/41, 22.84 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  6. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  7. Czech Imp Jump: 15/24, 27.96 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  8. Jumping 1: 7/24, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  9. Jumping 2: 5/24, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  10. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  11. III. jumping S: 12/31, 31.61 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  12. II. jumping S: 5/31, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  13. I. jumping S: 2/30, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  14. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  15. Agility Spokojeného psa S: Diskvalifikován

  16. Jacob & Joseph Jumping S: 4/22, 21.99 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  17. Jelenův Jumping S: 3/22, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  18. PhysioDOG Agility S: 4/22, 45.68 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  19. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  20. Agility J: 2/36, 39.11 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  21. Agility Squads as Individual: 1/51, 41.35 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  22. Jumping J: 4/36, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  23. Jumping Squads as Individual: 3/52, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  24. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  25. Agility S: 1/10, 40.13 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  26. Jumping S: 1/12, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  27. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  28. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  29. Ne-: Diskvalifikován

  30. Ne-Agility: Diskvalifikován

  31. Ne-Jumping: 3/35, 28.47 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  32. So-: 6/18, 43.97 s, 5.97 tr. b., 3.93 m/s

  33. So-Agility: 3/38, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  34. So-Jumping: 9/38, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  35. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  36. QA1 agility: Diskvalifikován

  37. QA2 agility: 21/48, 49.45 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  38. QA3 agility: 22/48, 46.27 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  39. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  40. QJ2 jumping: 20/48, 40.59 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  41. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  42. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  43. J Agility IV: 1/18, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  44. J Agility V: 6/18, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  45. J Jumping III: Diskvalifikován

  46. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  47. Agility I: 23/81, 40.02 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  48. Agility II: Diskvalifikován

  49. Jumping I: 54/81, 36.62 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  50. Jumping II: 8/79, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  51. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  52. J Agility I: 1/23, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  53. J Agility II: 1/23, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  54. J Agility III: Diskvalifikován

  55. J Jumping I: 1/23, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  56. J Jumping II: 1/23, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  57. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  58. Agility SA sobota: 2/21, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  59. Finále SA neděle: Diskvalifikován

  60. Jumping SA neděle: 3/21, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  61. Jumping SA sobota: 11/21, 35.78 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  62. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  63. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  64. Czech Imp Jump: 4/21, 21.24 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  65. Jumping 1: 3/21, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  66. Jumping 2: Diskvalifikován

  67. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  68. Czech Imp Jump: 3/26, 21.95 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  69. Jumping 1: 3/27, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  70. Jumping 2: 1/27, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  71. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  72. III. jumping S: 1/27, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  73. II.jumping S: 2/26, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  74. I. jumping S: 9/27, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  75. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  76. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  77. 2. zkouška SA3: 1/7, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  78. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  79. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  80. I. zkouška SA3: 1/12, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  81. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  82. Agility: 4/56, 40.93 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  83. Agility DRUZSTVA: 3/56, 40.5 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  84. Jumping: Diskvalifikován

  85. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  86. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  87. AGILITY DRUZSTVA: 24/57, 37.56 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  88. J Agility: 1/35, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  89. J Hra: Diskvalifikován

  90. J Jumping: Diskvalifikován

  91. JUMPING DRUZSTVA: 1/57, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  92. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  93. Agility II. S: 20/54, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  94. Agility I. S: Diskvalifikován

  95. Jumping II. S: 3/57, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  96. Jumping I. S: 3/58, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  97. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  98. QA4 Agility: 13/45, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  99. QA5 Agility: Diskvalifikován

  100. QA6 Agility: Diskvalifikován

  101. QJ4 Jumping: 4/45, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  102. QJ5 Jumping: 16/45, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  103. QJ6 Jumping: 6/42, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  104. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  105. QA1 agility: 33/53, 44.45 s, 6.45 tr. b., 4.09 m/s

  106. QA2 agility: 5/53, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  107. QA3 agility: 4/52, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  108. QJ1 jumping: 38/53, 38.96 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  109. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  110. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  111. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  112. Agility Trial: Diskvalifikován

  113. Jumping Trial: 3/7, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  114. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  115. Ju Agility IV: 1/15, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  116. Ju Agility V: Diskvalifikován

  117. Ju Agility VI: 9/15, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  118. Ju Jumping IV: 5/15, 30.71 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  119. Ju Jumping V: 1/14, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  120. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  121. Sobota SA3 1: Diskvalifikován

  122. Sobota SA3 2: Diskvalifikován

  123. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  124. I Agility Open: Diskvalifikován

  125. II Agility Open: Diskvalifikován

  126. II Jumping Open: Diskvalifikován

  127. I Jumping Open: 3/75, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  128. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  129. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  131. Junioři S: Diskvalifikován

  132. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  133. Agility I: 7/16, 41.43 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  134. Agility II: 2/16, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  135. Agility III: 4/16, 45.59 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  136. Jumping I: Diskvalifikován

  137. Jumping II: 1/16, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  138. Jumping III: 9/16, 41.44 s, 12.81 tr. b., 4.03 m/s

  139. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  140. 1. zkouška SA3: 3/10, 36.83 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  141. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  142. Junioři S: 1/4, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  143. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  144. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  145. Junioři S: 2/7, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  146. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  147. II. zkouška SA3: 1/11, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  148. I. zkouška SA3: 1/12, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  149. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  150. III. zkouška SA3: 1/7, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  151. II. Zkouška SA3: 1/10, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  152. I. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  153. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  154. 1. zkouška SA3: 1/10, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  155. 2. zkouška SA3: 1/10, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  156. Junioři S: 1/7, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  157. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  158. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  159. 2. zkouška SA3: 1/9, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  160. Junioři S: 1/10, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  161. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  162. AGILITY: 1/15, 36.26 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  163. AGILITY: 5/13, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  164. JUMPING: 1/15, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  165. JUMPING: 2/13, 28.44 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  166. SA3: 1/6, 38.02 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  167. SA3: Diskvalifikován

  168. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  169. Agility S: 1/33, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  170. Jumping S: 2/33, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  171. Zkouška - SA3: 4/21, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  172. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  173. Agility Ju: 22/35, 41.68 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  174. Agility Squads: 2/59, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  175. Hra Ju: 15/36, 30.99 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  176. Jumping Ju: 18/35, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  177. Jumping Squads: 6/59, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  178. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  179. Agility družstev: 4/54, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  180. Agility jednotlivců: 26/54, 36.86 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  181. Jumping družstev: 39/55, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  182. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  183. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  184. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  185. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  186. Zkouška II SA3: 1/4, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  187. Zkouška I SA3: Diskvalifikován

  188. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  189. QA4 agility: 18/56, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  190. QA5 agility: Diskvalifikován

  191. QA6 agility: 7/56, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  192. QJ4 jumping: 10/55, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  193. QJ5 jumping: 20/53, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  194. QJ6 jumping: 30/50, 30.08 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  195. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  196. QA1 agility: 18/67, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  197. QA2 agility: Diskvalifikován

  198. QA3 agility: 21/68, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  199. QJ1 jumping: 5/68, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  200. QJ2 jumping: 8/69, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  201. QJ3 jumping: 8/66, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  202. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  203. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  204. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  205. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 1/28, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  206. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: 1/27, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  207. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  208. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  209. Agility 1 Ju: 1/22, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  210. Agility 2 Ju: 11/22, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  211. Agility 3 Ju: 1/22, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  212. Agility 4 Ju: 1/20, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  213. Jumping 1 Ju: 13/22, 30.61 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  214. Jumping 2 Ju: 2/20, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  215. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  216. Agility 1: 23/78, 49.67 s, 7.67 tr. b., 4.03 m/s

  217. Agility 2: 23/78, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  218. Jumping 1: 35/77, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  219. Jumping 2: 11/78, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  220. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  221. AGILITY: 13/26, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  222. AGILITY: Diskvalifikován

  223. JUMPING: 2/24, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  224. JUMPING: 2/19, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  225. SA3: Diskvalifikován

  226. SA3: Diskvalifikován

  227. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  228. Agility: 5/24, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  229. Agility: 8/24, 43.12 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  230. FINÁLE: Diskvalifikován

  231. Jumping: Diskvalifikován

  232. Jumping: Diskvalifikován

  233. Zkouška SA3: 1/14, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  234. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  235. Zkouška 1 SA3: 5/15, 36.1 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  236. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  237. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  238. 1. ZK SA3: 2/14, 46.6 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  239. 2. ZK SA3: 1/14, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  240. Junioři S: 1/9, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  241. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  242. Agility: 1/27, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  243. Jumping: 11/28, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  244. Zkouška SA3: 1/16, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  245. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  246. Agility: Diskvalifikován

  247. Jumping: 2/29, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  248. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  249. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  250. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  251. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  252. 3. zkouška SA3: 5/11, 35.76 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  253. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  254. Agility družstva: 1/48, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  255. Agility - junioři: 12/30, 38.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  256. Jumping družstva: 5/48, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  257. Jumping - junioři: 2/30, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  258. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  259. 1. Zka - SA3: 2/10, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  260. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  261. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  262. Agility - So: Diskvalifikován

  263. ZkA - So: Diskvalifikován

  264. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  265. Agility družstva: 10/60, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  266. Agility jednotlivci: 4/59, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  267. Jumping družstva: 18/60, 30.03 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  268. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  269. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  270. Agility S: Diskvalifikován

  271. Jumping S: 2/21, 31.55 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  272. Zkouška SA3: 2/5, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  273. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  274. Agility S: 9/27, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  275. Jumping S: 5/27, 31.13 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  276. Zkouška SA3: 2/11, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  277. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  278. QA5 Agility: 26/96, 48.69 s, 8.69 tr. b., 3.72 m/s

  279. QA6 Agility: 8/90, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  280. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  281. QJ6 Jumping: 14/90, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  282. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  283. Agility zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  284. Agility zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  285. jumping S: 2/25, 27.91 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  286. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  287. QA3 Agility: Diskvalifikován

  288. QA4 Agility: 11/104, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  289. QJ3 Jumping: 10/101, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  290. QJ4 Jumping: 45/102, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  291. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  292. J Agility 1: 8/23, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  293. J Agility 2: 8/22, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  294. J Agility 3: 19/23, 49.75 s, 19.43 tr. b., 3.66 m/s

  295. J Agility 4: 15/22, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  296. J Jumping 1: 15/23, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  297. J Jumping 2: 1/23, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  298. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  299. QA1 Agility: 39/113, 50.11 s, 5.11 tr. b., 3.99 m/s

  300. QA2 Agility: Diskvalifikován

  301. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  302. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  303. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  304. Tunelový běh S: 2/21, 25.65 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  305. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  306. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  307. 1. ZK SA3: 5/10, 45.51 s, 5.51 tr. b., 3.89 m/s

  308. 2. ZK SA3: 6/9, 47.6 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  309. Junioři S: Diskvalifikován

  310. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  311. Heroutice, 1. běh: 1/6, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  312. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  313. Heroutice, 3. běh: 1/6, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  314. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  315. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  316. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  317. Junioři S: 1/6, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  318. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  319. Agility - Ne: 16/35, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  320. Agility - So: 15/37, 38.17 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  321. Jumping: Diskvalifikován

  322. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  323. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  324. ZkA - So: 6/21, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  325. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  326. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  327. 2. ZK SA3: 7/16, 44.43 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  328. JUNIOŘI S: 3/9, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  329. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  330. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  331. 2. ZK SA3: 3/15, 46.57 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  332. Junioři S: Diskvalifikován

  333. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  334. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  335. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  336. JUNIOŘI S: 1/6, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  337. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  338. Zkouska_so_01 SA3: 4/7, 40.01 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  339. Zkouška_so_02 SA3: Diskvalifikován

  340. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  341. Agility: Diskvalifikován

  342. Agility - D: 9/16, 36.27 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  343. Jumping: 3/58, 28.87 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  344. Jumping - D: 8/16, 30.43 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  345. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  346. Agility: 1/3, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  347. Agility: Diskvalifikován

  348. Agility FINAL: 4/7, 33.4 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  349. Agility Open (so): 2/10, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  350. Jumping Open (ne): 2/9, 30.04 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  351. Jumping Open (so): 6/10, 30.41 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  352. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  353. Agility: Diskvalifikován

  354. Agility MR KKCHS: 1/9, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  355. Agility Open: 3/23, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  356. Jumping MR KKCHS: 1/10, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  357. Jumping Open: 2/29, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  358. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  359. ZkA 1: Diskvalifikován

  360. ZkA 2: Diskvalifikován

  361. ZkA 3: 2/12, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  362. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  363. 1. Zka: 11/19, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  364. 2. Zka: 11/18, 34.9 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  365. Jumping: Diskvalifikován

  366. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  367. Agility Individual Ch: 1/31, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  368. Agility Squads: Diskvalifikován

  369. Jumping Individual Ch: 4/31, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  370. Jumping Squads: Diskvalifikován

  371. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  372. Agility: 11/29, 37.06 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  373. Jumping: 2/29, 29.86 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  374. Zka: Diskvalifikován

  375. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  376. Agility I: Diskvalifikován

  377. Agility II: Diskvalifikován

  378. Agility Open: Diskvalifikován

  379. Jumping Open: 3/16, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  380. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  381. Agility III - Small - Děti: Diskvalifikován

  382. Agility II - Small - Děti: 8/14, 36.98 s, 11.98 tr. b., 3.92 m/s

  383. Agility I - Small - Děti: Diskvalifikován

  384. Agility IV - Small - Děti: 2/14, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  385. Jumping II - Small - Děti: 1/14, 28.79 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  386. Jumping I - Small - Děti: 5/14, 29.94 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  387. Sekvence II - SMALL - DĚTI: Diskvalifikován

  388. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  389. SA2 II SA2: 1/17, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  390. SA2 I SA2: 1/16, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  391. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  392. 1. Zka: Diskvalifikován

  393. 2. Zka: 3/7, 38.56 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  394. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  395. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  396. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  397. Heroutice, 3. běh: 1/10, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  398. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  399. ZkA III. SA2: 1/14, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  400. ZkA II. SA2: 1/14, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  401. ZkA I. SA2: 2/14, 52.93 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  402. Řitka - Zkoušky - leden 2, 30. 01. 2015

  403. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  404. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  405. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  406. SA2 I : Diskvalifikován

  407. SA2 II : 8/21, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  408. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  409. Agility jednotlivci: 5/13, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  410. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  411. Družstva - Jumping: 4/43, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  412. Jumping jednotlivci: 3/14, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  413. Nymburk - Mistrovství republiky plemene KKCHS v agility, 31. 08. 2014

  414. Mistrovské agility S: Diskvalifikován

  415. Mistrovský jumping S: 4/29, 37.86 s, 5.86 tr. b., 3.72 m/s

  416. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  417. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  418. Zkouška 2 SA2: 4/12, 43.15 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  419. Zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  420. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  421. Agility: 16/32, 36.4 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  422. Jumping: Diskvalifikován

  423. ZkA: Diskvalifikován

  424. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  425. AGILITY-S: Diskvalifikován

  426. JUMPING-S: 1/35, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  427. JUMPING-S: 23/32, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  428. SA2: 6/11, 51.77 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  429. SA2: Diskvalifikován

  430. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  431. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  432. AGI S: Diskvalifikován

  433. JUMP S: 6/24, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  434. Zkoušky SA2: 4/8, 51.08 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  435. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  436. Jumping: 4/9, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  437. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  438. ZkA 1: 2/5, 35.04 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  439. ZkA 2: Diskvalifikován

  440. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  441. Agility S: 2/27, 39.68 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  442. Jumping S: Diskvalifikován

  443. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  444. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  445. Agility: 1/12, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  446. ZkA: 1/6, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  447. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  448. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  449. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  450. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  451. Zkouška A2 - II SA2: Diskvalifikován

  452. Zkouška A2 - I SA2: 2/14, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  453. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  454. Heroutice, 1. běh: 1/13, 39.84 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  455. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  456. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  457. Zkouška 1 SA1: 2/9, 43.15 s, 13.15 tr. b., 2.85 m/s

  458. Zkouška 2 SA1: 2/9, 31.89 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  459. Lukov - Sametové 2zkoušky, 16. 11. 2013

  460. 1 SA1: Diskvalifikován

  461. 2 SA1: Diskvalifikován

  462. 3 SA1: Diskvalifikován

  463. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2013

  464. SA1 - 1 SA1: Diskvalifikován

  465. SA1 - 2 SA1: 5/17, 26.41 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  466. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  467. Agility: Diskvalifikován

  468. Jumping: Diskvalifikován

  469. ZkA: Diskvalifikován

  470. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  471. Zka so1: Diskvalifikován

  472. Zka so2: 1/8, 24.36 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  473. Zka so3: Diskvalifikován