Cz En

Agility J

  1. Datum: 15. 09. 2019
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 101.0 s
  7. Délka: 201.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.94 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 37.98 5.29 V V
2 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 39.11 5.14 V V
3 161616 Radka Podmolová Amazonka Czech Imp 0 0 0.0 0.0 40.26 4.99 V V
4 001816 Markéta Klevarová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 40.92 4.91 V V
5 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoký sen 0 0 0.0 0.0 41.12 4.89 V V
6 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 0 0.0 0.0 43.76 4.59 V V
7 066318 Marcela Heinzová Jessie 0 0 0.0 0.0 45.31 4.44 V V
8 019919 Klára Zachová Blik Šip-Šip Hurá 0 1 0.0 5.0 39.49 5.09 V V
9 085514 Tereza Vaverková A3Ch Bony 1 0 0.0 5.0 45.39 4.43 V V
10 074816 Adéla Čejková A3Ch Wi-Fi 1 0 0.0 5.0 46.32 4.34 V V
11 063015 Pavla Brzobohatá Fifinka 1 0 0.0 5.0 49.15 4.09 V V
12 060418 Soňa Zoulová Easy Moravia Valley 1 0 0.0 5.0 49.78 4.04 V V
13 020217 Klára Válková Queen Lillien Hraběnčin ráj 1 0 0.0 5.0 50.68 3.97 V V
13 065416 Kateřina Hloucalová Constance Bohemia Black Star 1 0 0.0 5.0 50.68 3.97 V V
15 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess 2 0 0.0 10.0 43.59 4.61 VD VD
16 073818 Lucie Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle 2 0 0.0 10.0 46.57 4.32 VD VD
17 047615 Bára Poskerová Olivie ze Zelené 2 0 0.0 10.0 47.11 4.27 VD VD
18 069817 Terezie Lenková Uti Lity Perla z Polabí 1 1 0.0 10.0 48.13 4.18 VD VD
19 034515 Libuše Kantorová Pastelka Dominik 2 0 0.0 10.0 48.53 4.14 VD VD
20 076218 Veronika Benešová Holly Vašata 0 0 10.78 10.78 61.78 3.25 VD VD
21 056214 Magdalena Rosolová Betty 0 0 11.63 11.63 62.63 3.21 VD VD
22 074016 Vendula Mašíčková Alma 0 2 4.36 14.36 55.36 3.63 VD VD
23 006115 Eliška Tučková Maya 2 1 0.0 15.0 50.37 3.99 VD VD
DIS 010817 Veronika Česká Feabee Cavalier of Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039518 Adéla Klepalová Glamour Giselle Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096015 Lucie Džuvarovská Fidorka Běsíkův domeček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056316 Eliška Pochtiolová Brubaker Bohemia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022917 Barbora Papíková Ameli Číše bavorská DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066216 Tereza Vacíková Baracuda Pes do kapsy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056016 Linda Víšková Figaro Alfi Od Vyšebrodského kláštera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083115 Nela Vyvlečková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 818818 Radka Podmolová A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030318 Lucie Džuvarovská Yo Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050516 Iveta Trnková Kesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091518 Jana Kubecová Arabella z Údolí výrovky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO