Cz En

020217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Válková

    Člen KA

Pes

  1. Queen Lillien Hraběnčin ráj, Coton de Tuléar

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  2. zkouška XSA3 1: 1/3, 50.31 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  3. zkouška XSA3 2: 1/3, 49.65 s, 5.65 tr. b., 3.91 m/s

  4. Kaňovice - Apríl v Kaňkách - Dvojzkoušky + jumping A0, 02. 04. 2022

  5. 1. Zkouška XSA3: 1/2, 48.2 s, 1.2 tr. b., 3.78 m/s

  6. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  7. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  8. U19 Agility I: 8/10, 51.31 s, 10.5 tr. b., 3.9 m/s

  9. U19 Agility II: Diskvalifikován

  10. U19 Agility III: 6/10, 49.54 s, 4.93 tr. b., 4.14 m/s

  11. U19 Jumping I: 8/10, 48.03 s, 2.0 tr. b., 4.23 m/s

  12. U19 Jumping II: 6/10, 47.94 s, 6.18 tr. b., 4.28 m/s

  13. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  14. 1. Zkouška A3 S: 4/12, 49.04 s, 0.54 tr. b., 3.98 m/s

  15. 2. Zkouška A3 S: 6/12, 54.91 s, 12.41 tr. b., 3.46 m/s

  16. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  17. U19 Agility I: 5/10, 48.77 s, 9.51 tr. b., 4.47 m/s

  18. U19 Agility II: 6/10, 54.88 s, 11.23 tr. b., 3.99 m/s

  19. U19 Agility III: Diskvalifikován

  20. U19 Jumping I: 9/10, 55.19 s, 25.7 tr. b., 3.88 m/s

  21. U19 Jumping II: 6/10, 47.24 s, 5.27 tr. b., 4.57 m/s

  22. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  23. 1. Zkouška A3 S: 1/11, 49.89 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  24. 2. Zkouška A3 S: 6/11, 51.15 s, 5.15 tr. b., 4.01 m/s

  25. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  26. Vitar Agility Trial I: 6/10, 52.68 s, 8.68 tr. b., 3.72 m/s

  27. Vitar Agility Trial II: 3/10, 55.33 s, 1.33 tr. b., 3.85 m/s

  28. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  29. Agility XSA: Diskvalifikován

  30. Jumping XSA: 2/9, 46.02 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  31. Zkouška XSA3: 1/6, 54.69 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  32. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  33. Vitar Agility Trial I: 2/3, 59.16 s, 8.16 tr. b., 3.5 m/s

  34. Vitar Agility Trial II: 1/3, 57.58 s, 1.58 tr. b., 3.59 m/s

  35. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  36. Agility Individual: 6/19, 55.97 s, 3.97 tr. b., 3.93 m/s

  37. Agility Squads as Individual: 2/19, 50.35 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  38. Jumping Individual: 7/19, 44.12 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  39. Jumping Squads as Individual: 11/19, 45.56 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  40. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  41. Agility Individual - J: 2/11, 53.64 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  42. Agility Squads as Individual: 7/16, 51.7 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  43. Jumping Individual - J: 3/11, 48.24 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  44. Jumping Squads as Individual: 2/16, 42.65 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  45. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  46. Agility Trial I: 3/3, 53.33 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  47. Agility Trial II: 3/3, 54.29 s, 7.29 tr. b., 3.9 m/s

  48. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  49. Agility XS: 2/9, 53.65 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  50. Jumping XS: 4/11, 56.11 s, 17.11 tr. b., 3.37 m/s

  51. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  52. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  53. zkouška XSA3 1: 1/1, 50.38 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  54. zkouška XSA3 2: 1/1, 52.42 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  55. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  56. Agility I: Diskvalifikován

  57. Agility II: 7/18, 57.57 s, 2.57 tr. b., 3.82 m/s

  58. Jumping I: 7/19, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  59. Jumping II: 2/18, 46.06 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  60. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  61. Agility Trial I: 1/2, 57.49 s, 8.49 tr. b., 3.83 m/s

  62. Agility Trial II: 1/2, 52.29 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  63. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  64. Agility Trial: Diskvalifikován

  65. Earth dog's labyrinth: 3/11, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  66. Frog's course: 7/11, 29.2 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  67. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  68. 1. Zkouška A3 XS: 1/1, 52.86 s, 1.86 tr. b., 3.93 m/s

  69. 2. Zkouška A3 XS: 1/1, 51.46 s, 1.46 tr. b., 3.91 m/s

  70. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  71. TRIAL I.: 1/3, 50.4 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  72. TRIAL II.: 2/3, 53.18 s, 1.18 tr. b., 3.91 m/s

  73. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  74. Trial I.: 1/1, 48.81 s, 0.81 tr. b., 3.87 m/s

  75. Trial II.: Diskvalifikován

  76. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  77. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  78. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  79. Agility Trial I: Diskvalifikován

  80. Agility Trial II: Diskvalifikován

  81. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  82. Agility Individual: 12/15, 52.34 s, 13.34 tr. b., 3.9 m/s

  83. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  84. Jumping Individual: 6/15, 35.09 s, 2.09 tr. b., 4.33 m/s

  85. Jumping Squads as Individual: 12/16, 41.4 s, 7.4 tr. b., 3.96 m/s

  86. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  87. Agility J Individual: 3/14, 52.82 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  88. Agility Squads: Diskvalifikován

  89. Jumping J Individual: 2/14, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  90. Jumping Squads: 8/17, 44.33 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  91. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  92. zkouška XSA3 1: 3/3, 55.5 s, 7.5 tr. b., 3.69 m/s

  93. zkouška XSA3 2: 1/2, 48.86 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  94. zkouška XSA3 3: 2/2, 52.66 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  95. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  96. zkouška XSA3 1: Diskvalifikován

  97. zkouška XSA3 2: Diskvalifikován

  98. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  99. Agility I: 8/14, 59.37 s, 18.37 tr. b., 3.71 m/s

  100. Agility II: 8/14, 52.9 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  101. Jumping I: 5/14, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  102. Jumping II: 5/13, 49.6 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  103. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  104. Agility XS: 2/10, 50.63 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  105. Jumping XS: 3/10, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  106. ZkouškaXSA3: Diskvalifikován

  107. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  108. 1. Zkouška A3 XS: 1/2, 49.76 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  109. 2. Zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  110. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  111. ZkA I: 1/1, 51.74 s, 5.74 tr. b., 3.61 m/s

  112. ZkA II: 1/1, 51.78 s, 6.78 tr. b., 3.48 m/s

  113. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  114. Agility J: 13/36, 50.68 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  115. Agility Squads as Individual: 31/51, 53.58 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  116. Jumping J: 19/36, 43.82 s, 0.82 tr. b., 3.86 m/s

  117. Jumping Squads as Individual: 29/52, 43.19 s, 0.19 tr. b., 3.91 m/s

  118. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  119. Jumping open XSA: Diskvalifikován

  120. Jumping tunel XSA: 1/7, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  121. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  122. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  123. Jumping So A2+3 S S: Diskvalifikován

  124. Zkouška Ne-1 SA3: 5/7, 54.36 s, 9.36 tr. b., 3.61 m/s

  125. Zkouška Ne-2 SA3: Diskvalifikován

  126. Zkouška So-1 SA3: 2/9, 48.02 s, 0.02 tr. b., 3.94 m/s

  127. Zkouška So-2 SA3: 2/9, 48.46 s, 7.46 tr. b., 3.76 m/s

  128. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  129. Zkouška SA3 1 SA3: 3/8, 50.92 s, 2.92 tr. b., 3.55 m/s

  130. Zkouška SA3 2 SA3: Diskvalifikován

  131. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  132. J Agility IV: 8/18, 51.94 s, 6.98 tr. b., 3.97 m/s

  133. J Agility V: 9/18, 57.55 s, 5.03 tr. b., 3.72 m/s

  134. J Agility VI: 12/16, 59.98 s, 12.35 tr. b., 3.33 m/s

  135. J Jumping III: 9/18, 49.74 s, 2.28 tr. b., 3.82 m/s

  136. J Jumping IV: 11/17, 45.5 s, 0.96 tr. b., 4.35 m/s

  137. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  138. Zkouška SA3 1 SA3: 5/11, 57.82 s, 12.82 tr. b., 3.53 m/s

  139. Zkouška SA3 2 SA3: 3/11, 52.81 s, 3.81 tr. b., 3.77 m/s

  140. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  141. J Agility I: 4/23, 47.91 s, 0.19 tr. b., 3.99 m/s

  142. J Agility II: 4/23, 52.35 s, 1.87 tr. b., 3.82 m/s

  143. J Agility III: 4/23, 48.58 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  144. J Jumping I: 9/23, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  145. J Jumping II: 15/23, 43.8 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  146. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  147. Agility Trial I: 5/11, 49.19 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  148. Agility Trial II: 4/11, 78.64 s, 45.64 tr. b., 2.48 m/s

  149. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  150. Agility SA: 13/40, 54.92 s, 7.92 tr. b., 3.64 m/s

  151. Agility SA: 13/40, 54.92 s, 7.92 tr. b., 3.64 m/s

  152. Jumping SA: 19/43, 52.29 s, 13.29 tr. b., 3.61 m/s

  153. Jumping SA: 19/43, 52.29 s, 13.29 tr. b., 3.61 m/s

  154. Zkouška SA2: 6/14, 52.21 s, 8.21 tr. b., 3.54 m/s

  155. Zkouška SA2: 6/14, 52.21 s, 8.21 tr. b., 3.54 m/s

  156. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  157. 1. zkouška SA2: 4/7, 49.25 s, 5.25 tr. b., 3.19 m/s

  158. 2. zkouška SA2: 3/7, 53.43 s, 7.43 tr. b., 3.14 m/s

  159. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  160. TRIAL II. SA2: 1/2, 55.42 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  161. TRIAL I. SA2: 1/2, 51.47 s, 5.47 tr. b., 3.36 m/s

  162. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  163. TRIAL II. SA2: 3/4, 47.21 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  164. TRIAL I. SA2: 2/4, 62.96 s, 17.96 tr. b., 2.92 m/s

  165. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  166. TRIAL III. SA2: 3/6, 55.34 s, 13.34 tr. b., 3.38 m/s

  167. TRIAL II. SA2: 4/6, 50.33 s, 10.33 tr. b., 3.48 m/s

  168. TRIAL I. SA2: 2/6, 48.22 s, 12.22 tr. b., 3.26 m/s

  169. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  170. Agility Trial I: 2/12, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  171. Agility Trial II: 4/12, 51.61 s, 10.61 tr. b., 3.47 m/s

  172. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  173. Agility Trial I: 2/10, 48.19 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  174. Agility Trial II: Diskvalifikován

  175. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  176. Jumping SA S: 8/23, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  177. Jumping special SA S: 6/23, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  178. Zkouška SA2 SA2: 3/10, 51.11 s, 12.11 tr. b., 3.23 m/s

  179. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  180. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  181. D Agility: 5/22, 45.46 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  182. D Hra: 6/21, 40.2 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  183. D Jumping: 8/22, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  184. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  185. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  186. Agility S S: 13/29, 53.52 s, 17.52 tr. b., 3.14 m/s

  187. Jumping S S: 8/28, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  188. Zkouška SA2 SA2: 4/10, 42.72 s, 1.72 tr. b., 3.63 m/s

  189. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  190. Agility Open: Diskvalifikován

  191. Agility Trial: 1/11, 40.24 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  192. Jumping Open: Diskvalifikován

  193. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  194. Jumping A2+3 : 5/23, 50.78 s, 4.78 tr. b., 3.9 m/s

  195. Zkouška 1 SA2: 7/12, 51.79 s, 9.79 tr. b., 3.61 m/s

  196. Zkouška 2 SA2: 3/12, 55.83 s, 10.83 tr. b., 3.53 m/s

  197. Zkouška II SA2: 7/12, 52.11 s, 12.11 tr. b., 3.53 m/s

  198. Zkouška I SA2: 1/12, 49.34 s, 4.34 tr. b., 3.65 m/s

  199. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  200. Zkouška SA2 1 SA2: 9/15, 52.13 s, 7.13 tr. b., 3.45 m/s

  201. Zkouška SA2 2 SA2: Diskvalifikován

  202. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  203. D Agility I: 11/15, 46.99 s, 15.57 tr. b., 3.23 m/s

  204. D Agility II: Diskvalifikován

  205. D Agility III: 6/15, 55.69 s, 3.78 tr. b., 3.38 m/s

  206. D Agility IV: 6/13, 58.74 s, 13.13 tr. b., 2.98 m/s

  207. D Jumping I: 4/15, 42.26 s, 4.84 tr. b., 3.53 m/s

  208. D Jumping II: 5/15, 47.72 s, 4.86 tr. b., 3.52 m/s

  209. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  210. 1. zkouška SA2: 5/11, 58.99 s, 11.99 tr. b., 2.92 m/s

  211. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  212. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  213. 1. Zkouška SA2: 4/10, 52.5 s, 7.5 tr. b., 3.16 m/s

  214. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  215. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  216. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  217. 1. zkouška SA2: 8/11, 67.77 s, 28.77 tr. b., 2.89 m/s

  218. 2. zkouška SA2: 4/11, 60.77 s, 24.77 tr. b., 3.03 m/s

  219. 3. zkouška SA2: 2/11, 56.64 s, 6.64 tr. b., 3.5 m/s

  220. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  221. TRIAL II. SA2: 7/10, 65.31 s, 15.31 tr. b., 2.45 m/s

  222. TRIAL I. SA2: 8/10, 63.69 s, 10.69 tr. b., 2.73 m/s

  223. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  224. Agility Trial I: Diskvalifikován

  225. Agility Trial II: 6/7, 62.28 s, 20.28 tr. b., 2.7 m/s

  226. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  227. 1. zkouška SA1: 3/6, 42.13 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  228. 2. zkouška SA1: 3/6, 48.27 s, 10.0 tr. b., 3.11 m/s

  229. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  230. Agility Trial I: 1/6, 38.65 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  231. Agility Trial II: 6/6, 69.32 s, 28.32 tr. b., 2.22 m/s

  232. Jumping: 2/6, 29.43 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  233. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  234. Jumping I: Diskvalifikován

  235. Jumping II: 7/20, 46.08 s, 3.08 tr. b., 3.39 m/s

  236. Jumping III: 13/19, 38.39 s, 3.39 tr. b., 3.44 m/s

  237. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  238. Agility D: Diskvalifikován

  239. Agility Squads: 15/59, 48.66 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  240. Hra D: 9/23, 42.94 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  241. Jumping D: 19/23, 47.28 s, 12.28 tr. b., 3.85 m/s

  242. Jumping Squads: Diskvalifikován

  243. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  244. Jumping S: 9/20, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  245. Speciál Jumping S: 10/22, 42.18 s, 0.18 tr. b., 4.01 m/s

  246. Zkouška SA1: 1/6, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  247. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  248. Agility Open: Diskvalifikován

  249. Agility Trial: 2/6, 40.15 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  250. Jumping Open: Diskvalifikován

  251. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  252. Agility Trial I: Diskvalifikován

  253. Agility Trial II: 3/11, 59.8 s, 6.8 tr. b., 2.68 m/s

  254. Agility Trial III: 4/11, 61.09 s, 6.09 tr. b., 2.73 m/s

  255. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  256. 1. SA1: 1/6, 57.52 s, 2.52 tr. b., 3.08 m/s

  257. 2. SA1: Diskvalifikován

  258. 3. SA1: 5/6, 70.34 s, 17.34 tr. b., 2.4 m/s

  259. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  260. zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  261. zkouška 2 SA1: 3/7, 82.88 s, 40.88 tr. b., 1.79 m/s

  262. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  263. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  264. 2. zkouška SA1: 3/7, 75.78 s, 30.78 tr. b., 2.38 m/s

  265. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován