Cz En

074816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Čejková, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Wi-Fi, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  2. 1. Zkouška SA3: 1/10, 45.8 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  3. 2. Zkouška SA3: 5/10, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  4. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  5. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška SA3: 3/7, 47.72 s, 0.72 tr. b., 3.98 m/s

  7. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  8. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  9. První zkouška: Diskvalifikován

  10. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  11. Agility Individual: 46/67, 49.68 s, 5.68 tr. b., 4.11 m/s

  12. Agility Squads as Individual: 35/69, 52.48 s, 7.48 tr. b., 3.93 m/s

  13. Jumping Individual: 44/68, 36.59 s, 8.59 tr. b., 4.15 m/s

  14. Jumping Squads as Individual: 50/68, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  15. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  16. 1. Zkouška SA3: 1/6, 48.78 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  17. 2. Zkouška SA3: 4/6, 40.57 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  18. 3. Zkouška SA3: 1/6, 41.88 s, 0.88 tr. b., 4.04 m/s

  19. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  20. Agility Small Ne: Diskvalifikován

  21. Agility Small So: 4/14, 48.43 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  22. Jumping Small Ne: 9/15, 41.55 s, 7.55 tr. b., 4.33 m/s

  23. Jumping Small So: 5/15, 47.51 s, 3.51 tr. b., 4.34 m/s

  24. SA3 Ne: 3/8, 52.55 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  25. SA3 So: Diskvalifikován

  26. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  27. Agility J Individual: 7/29, 53.81 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  28. Agility Squads: 28/43, 38.97 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  29. Jumping J Individual: 12/29, 45.16 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  30. Jumping Squads: 20/43, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  31. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  32. 1. zkouška: 2/3, 47.84 s, 0.84 tr. b., 3.97 m/s

  33. 2. zkouška: Diskvalifikován

  34. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  35. 1. Zkouška SA3: 3/10, 52.32 s, 7.32 tr. b., 3.8 m/s

  36. 2. Zkouška SA3: 2/10, 48.95 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  37. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  38. 1. Zkouška SA3: 1/7, 56.23 s, 12.23 tr. b., 3.4 m/s

  39. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  40. 3. Zkouška SA3: 2/7, 47.5 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  41. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  42. 1. Zkouška SA3: 4/9, 50.21 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  43. 2. Zkouška SA3: 4/9, 51.86 s, 1.86 tr. b., 3.7 m/s

  44. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  45. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  46. Agility I: 11/40, 53.75 s, 7.75 tr. b., 4.09 m/s

  47. Agility II: 17/40, 55.11 s, 2.11 tr. b., 3.9 m/s

  48. Jumping I: 20/41, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  49. Jumping II: 20/39, 51.27 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  50. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  51. 1. 'Zkouška SA3: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška SA3: 2/7, 56.31 s, 2.31 tr. b., 3.82 m/s

  53. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  54. Agility Trial I: Diskvalifikován

  55. Agility Trial II: Diskvalifikován

  56. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  57. TRIAL I.: Diskvalifikován

  58. TRIAL II.: 7/13, 51.29 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  59. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  60. ZkA I: Diskvalifikován

  61. ZkA II: Diskvalifikován

  62. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  63. 1. Zkouška A3 S: 4/5, 49.87 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  64. 2. Zkouška A3 S: 1/5, 45.69 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  65. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  66. Zk Agility I: Diskvalifikován

  67. Zk Agility II: Diskvalifikován

  68. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  69. 1. zkouška SA3: 1/8, 45.53 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  70. 2. zkouška SA3: 2/8, 47.39 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  71. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  72. ZkA I: 7/12, 48.86 s, 16.86 tr. b., 3.46 m/s

  73. ZkA II: Diskvalifikován

  74. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  75. Agility Open 2+3: 5/19, 48.44 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  76. ZkA I: 7/11, 54.1 s, 8.1 tr. b., 3.75 m/s

  77. ZkA II: Diskvalifikován

  78. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  79. AgilityS: Diskvalifikován

  80. JumpingS: 11/35, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  81. ZkouškaSA3: 4/16, 47.33 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  82. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  83. Agility J: 10/36, 46.32 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  84. Agility Squads as Individual: 10/51, 47.35 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  85. Jumping J: 14/36, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  86. Jumping Squads as Individual: 17/52, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  87. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  88. A3 Small: 3/5, 57.04 s, 9.04 tr. b., 3.51 m/s

  89. Agility Open Small: 2/11, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  90. Jumping Open Small : 3/11, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  91. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  92. Agility Open: 13/70, 47.34 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  93. Agility Squads as Individual: 22/71, 44.79 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  94. Jumping Open: Diskvalifikován

  95. Jumping Squads as Individual: 16/71, 48.27 s, 2.27 tr. b., 4.31 m/s

  96. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  97. 1. Zkouška SA3: 1/7, 47.78 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  98. 2. Zkouška SA3: 2/7, 47.93 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  99. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  100. Agility Open: 11/28, 50.64 s, 6.64 tr. b., 3.91 m/s

  101. Agility Zk: 3/11, 50.19 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  102. Jumping Open: 10/28, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  103. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  104. Agility Trial I: Diskvalifikován

  105. Agility Trial II: 1/6, 54.7 s, 4.7 tr. b., 3.75 m/s

  106. Jumping Trial I: 2/6, 44.59 s, 0.59 tr. b., 4.04 m/s

  107. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  108. 1.Zkouška SA3: 3/6, 45.76 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  109. 2. Zkouška SA3: 3/6, 40.44 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  110. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  111. Agility S: Diskvalifikován

  112. Jumping special S: 5/16, 27.64 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  113. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  114. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  115. a - 1. Zkouška SA3 SA3: 1/5, 43.83 s, 0.83 tr. b., 3.9 m/s

  116. g - 2. Zkouška SA3 SA3: 2/5, 42.81 s, 2.81 tr. b., 3.74 m/s

  117. JUMPING S S: Diskvalifikován

  118. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  119. 1. Zkouška SA3 SA3: 3/8, 43.45 s, 0.45 tr. b., 3.96 m/s

  120. 2. Zkouška SA3 SA3: 3/8, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  121. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  122. J Agility IV: 4/18, 47.53 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  123. J Agility V: 12/18, 64.2 s, 16.68 tr. b., 3.33 m/s

  124. J Agility VI: 3/16, 48.22 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  125. J Jumping III: 11/18, 44.73 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  126. J Jumping IV: 4/17, 43.33 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  127. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  128. AGILITY: Diskvalifikován

  129. JUMPING: 10/29, 41.43 s, 8.43 tr. b., 3.72 m/s

  130. SA3: 1/17, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  131. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  132. Agility I: 36/81, 48.83 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  133. Agility II: 22/75, 44.32 s, 5.32 tr. b., 4.33 m/s

  134. Jumping I: 36/81, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  135. Jumping II: Diskvalifikován

  136. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  137. J Agility I: 16/23, 47.77 s, 10.05 tr. b., 4.0 m/s

  138. J Agility II: 7/23, 48.97 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  139. J Agility III: Diskvalifikován

  140. J Jumping I: 7/23, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  141. J Jumping II: 7/23, 44.27 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  142. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  143. Agility SA: 14/40, 50.4 s, 8.4 tr. b., 3.97 m/s

  144. Agility SA: 14/40, 50.4 s, 8.4 tr. b., 3.97 m/s

  145. Jumping SA: Diskvalifikován

  146. Jumping SA: Diskvalifikován

  147. Zkouška SA3: 12/20, 55.37 s, 11.37 tr. b., 3.9 m/s

  148. Zkouška SA3: 12/20, 55.37 s, 11.37 tr. b., 3.9 m/s

  149. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  150. 1. zkouška SA3: 5/10, 45.8 s, 2.8 tr. b., 3.52 m/s

  151. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  152. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  153. Agility SA: Diskvalifikován

  154. Jumping SA: 11/30, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  155. Zkouška SA3: 9/18, 43.97 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  156. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  157. 1. zkouška SA3: 2/9, 48.06 s, 11.06 tr. b., 3.31 m/s

  158. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  159. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  160. Agility Trial I: Diskvalifikován

  161. Agility Trial II: Diskvalifikován

  162. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  163. TRIAL II. SA2: 2/4, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  164. TRIAL I. SA2: 1/4, 47.58 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  165. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  166. Agility Trial I: 2/10, 43.24 s, 3.24 tr. b., 3.31 m/s

  167. Agility Trial II: Diskvalifikován

  168. Agility Trial III: Diskvalifikován

  169. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  170. Agility Trial I: 2/11, 42.64 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  171. Agility Trial II: Diskvalifikován

  172. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  173. Agility Open 2+3: 10/20, 50.57 s, 15.57 tr. b., 3.05 m/s

  174. Agility Trial I: 2/7, 42.42 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  175. Agility Trial II: Diskvalifikován

  176. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  177. Agility SA: 21/37, 47.72 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  178. Jumping SA: Diskvalifikován

  179. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  180. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  181. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  182. D Agility: 3/22, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  183. D Hra: 11/21, 41.73 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  184. D Jumping: 6/22, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  185. JUMPING DRUZSTVA: 14/57, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  186. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  187. Agility Open: Diskvalifikován

  188. Agility Trial: Diskvalifikován

  189. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 11/22, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  190. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  191. 1. Agility S: 9/23, 45.63 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  192. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  193. 2. Agility S: Diskvalifikován

  194. 2. Jumping S: 17/23, 44.98 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  195. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  196. 1. Zkouška SA2: 7/14, 41.5 s, 15.5 tr. b., 3.69 m/s

  197. 2. Zkouška SA2: 10/14, 44.66 s, 17.66 tr. b., 3.61 m/s

  198. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  199. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  200. 1. Zkouška SA2: 3/12, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  201. 2. Zkouška SA2: 1/12, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  202. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  203. D Agility I: 5/15, 37.36 s, 5.94 tr. b., 4.07 m/s

  204. D Agility II: 9/15, 43.27 s, 6.57 tr. b., 3.81 m/s

  205. D Agility III: 3/15, 48.23 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  206. D Agility IV: Diskvalifikován

  207. D Jumping I: 10/15, 40.71 s, 13.29 tr. b., 3.66 m/s

  208. D Jumping II: 8/15, 41.69 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  209. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  210. I Agility Trial: Diskvalifikován

  211. II Agility Trial: 2/8, 46.34 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  212. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  213. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  214. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  215. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  216. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  217. Agility I: 1/5, 47.96 s, 2.96 tr. b., 3.5 m/s

  218. Agility II: 1/5, 41.68 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  219. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  220. 1. zkouška SA1: 2/8, 38.45 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  221. 2. zkouška SA1: 4/8, 40.12 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  222. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  223. Agility Trial I: 3/7, 51.2 s, 5.0 tr. b., 3.13 m/s

  224. Agility Trial II: 3/7, 50.32 s, 5.0 tr. b., 3.08 m/s

  225. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  226. Agility D: Diskvalifikován

  227. Agility Squads: Diskvalifikován

  228. Hra D: Diskvalifikován

  229. Jumping D: 8/23, 45.27 s, 0.27 tr. b., 4.02 m/s

  230. Jumping Squads: Diskvalifikován

  231. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  232. 1. Agility S: Diskvalifikován

  233. 1. Jumping S: 13/20, 51.39 s, 15.39 tr. b., 3.21 m/s

  234. 2. Agility S: Diskvalifikován

  235. 2. Jumping S: 6/20, 43.8 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  236. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  237. Agility Open: Diskvalifikován

  238. Agility Trial: Diskvalifikován

  239. Jumping Special: Diskvalifikován

  240. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2017

  241. druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  242. první zkouška SA1: 4/4, 49.5 s, 15.0 tr. b., 2.93 m/s

  243. třetí zkouška SA1: Diskvalifikován

  244. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I., 01. 05. 2017

  245. druhá zkouška SA1: 3/4, 50.78 s, 12.78 tr. b., 3.01 m/s

  246. první zkouška SA1: Diskvalifikován

  247. třetí zkouška SA1: 1/4, 36.12 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  248. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 08. 04. 2017

  249. Zk Small A1: 3/7, 51.5 s, 5.0 tr. b., 3.24 m/s

  250. Zk Small J1: Diskvalifikován

  251. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  252. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  253. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován