Cz En

074816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Čejková, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Wi-Fi, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Šlapanice - Šlapanický vlk 2022, 28. 09. 2022

  2. Agility XS: Diskvalifikován

  3. Jumping XS: 2/7, 39.99 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  4. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  5. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  6. Agility: 1/24, 50.13 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  7. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 7/23, 46.21 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  8. Jumping: 5/24, 39.61 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  9. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 2/23, 41.8 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  10. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 26. 08. 2022

  11. XSA3 - zkouška I: 1/2, 50.0 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  12. XSA3 - zkouška II: 1/2, 46.16 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  13. Semetín u Vsetína - Dvojzkoušky, 13. 08. 2022

  14. ll. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  15. l. Zkouška XSA3: 1/4, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  16. Brno - Dvojzkoušky agility, 06. 08. 2022

  17. ll. Zkouška XSA3: 1/5, 45.51 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  18. l. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  19. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 24. 07. 2022

  20. lll. Zkouška XSA3: 1/1, 50.41 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  21. ll. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  22. l. Zkouška XSA3: 1/1, 53.49 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  23. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  24. Agility I: 8/23, 48.66 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  25. Agility II: 9/23, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  26. Jumping I: 4/23, 35.17 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  27. Jumping II: 4/22, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  28. Domanín - Siriusův special pro XS,S,M, 14. 05. 2022

  29. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška XSA3: 4/7, 47.02 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  31. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  32. Agility II XS: 6/21, 48.38 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  33. Agility I XS: 4/23, 45.5 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  34. Jumping III XS: 6/20, 50.42 s, 6.42 tr. b., 3.89 m/s

  35. Jumping II XS: 6/21, 46.43 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  36. Jumping I XS: 3/21, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  37. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  38. QA1 Agility: 15/51, 51.57 s, 5.73 tr. b., 4.27 m/s

  39. QA2 Agility: 24/50, 51.98 s, 10.38 tr. b., 4.08 m/s

  40. QA3 Agility: Diskvalifikován

  41. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  42. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  43. QJ3 Jumping: 18/39, 39.13 s, 2.32 tr. b., 4.55 m/s

  44. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  45. AGILITY XS: Diskvalifikován

  46. JUMPING XS: 1/15, 39.41 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  47. Zkoušky XSA3: 2/6, 54.84 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  48. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  49. U19 Agility I: 6/10, 47.9 s, 7.09 tr. b., 4.18 m/s

  50. U19 Agility II: Diskvalifikován

  51. U19 Agility III: Diskvalifikován

  52. U19 Jumping I: 7/10, 45.23 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  53. U19 Jumping II: 8/10, 49.32 s, 12.56 tr. b., 4.16 m/s

  54. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  55. U19 Agility I: 4/10, 47.06 s, 7.8 tr. b., 4.63 m/s

  56. U19 Agility II: 5/10, 49.8 s, 6.15 tr. b., 4.4 m/s

  57. U19 Agility III: 4/10, 47.91 s, 5.86 tr. b., 4.36 m/s

  58. U19 Jumping I: 6/10, 44.15 s, 4.66 tr. b., 4.85 m/s

  59. U19 Jumping II: 5/10, 44.03 s, 2.06 tr. b., 4.91 m/s

  60. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  61. TRIAL I.: 2/9, 46.21 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  62. TRIAL II.: Diskvalifikován

  63. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  64. Agility I 300: Diskvalifikován

  65. Agility II 300: Diskvalifikován

  66. Agility III 300: 9/29, 47.06 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  67. Jumping I 300: 10/30, 45.05 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  68. Jumping II 300: 14/30, 50.74 s, 6.74 tr. b., 4.12 m/s

  69. Jumping III 300: 5/30, 44.44 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  70. Rožnov pod Radhoštěm - Nejlepší na konec, 31. 12. 2021

  71. 1. A1: Diskvalifikován

  72. 2. A1: 1/2, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  73. 3. A1: 1/2, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  74. Brno - Vánoční Brno, 18. 12. 2021

  75. Agility SA: 5/24, 48.19 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  76. Jumping SA: 8/24, 36.58 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  77. Zkouška SA3: 4/11, 48.11 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  78. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  79. TRIAL I.: Diskvalifikován

  80. TRIAL II.: 1/6, 55.77 s, 3.77 tr. b., 3.68 m/s

  81. TRIAL III.: Diskvalifikován

  82. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 18. 09. 2021

  83. 1. Zkouška SA3: 3/3, 44.08 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  84. 2. Zkouška SA3: 2/3, 44.15 s, 6.15 tr. b., 3.9 m/s

  85. 3. Zkouška SA3: 1/3, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  86. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  87. Agility Individual: 31/65, 53.46 s, 6.46 tr. b., 4.12 m/s

  88. Agility Squads as Individual: 22/68, 48.37 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  89. Jumping Individual: 25/67, 45.19 s, 1.69 tr. b., 4.43 m/s

  90. Jumping Squads as Individual: 42/67, 48.52 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  91. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  92. Agility Individual - J: 1/30, 49.92 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  93. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  94. Jumping Individual - J: 19/30, 50.41 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  95. Jumping Squads as Individual: 10/44, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  96. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  97. TRIAL I.: Diskvalifikován

  98. TRIAL II.: Diskvalifikován

  99. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  100. Sobota Agility S: 2/14, 56.28 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  101. Sobota Jumping S: 4/15, 50.1 s, 0.1 tr. b., 4.39 m/s

  102. Sobota zkouška S A3: 1/8, 53.89 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  103. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  104. Zkouška 1: 2/6, 51.72 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  105. Zkouška 2: Diskvalifikován

  106. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  107. Agility Trial I: 2/8, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  108. Agility Trial II: 2/8, 47.56 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  109. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  110. Agility I: 30/68, 52.54 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  111. Agility II: 26/66, 52.96 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  112. Jumping I: 21/69, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  113. Jumping II: 13/64, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  114. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  115. 1. Zkouška SA3: 1/10, 45.8 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  116. 2. Zkouška SA3: 5/10, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  117. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  118. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  119. 2. Zkouška SA3: 3/7, 47.72 s, 0.72 tr. b., 3.98 m/s

  120. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  121. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  122. První zkouška: Diskvalifikován

  123. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  124. Agility Individual: 46/67, 49.68 s, 5.68 tr. b., 4.11 m/s

  125. Agility Squads as Individual: 35/69, 52.48 s, 7.48 tr. b., 3.93 m/s

  126. Jumping Individual: 44/68, 36.59 s, 8.59 tr. b., 4.15 m/s

  127. Jumping Squads as Individual: 50/68, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  128. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  129. 1. Zkouška SA3: 1/6, 48.78 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  130. 2. Zkouška SA3: 4/6, 40.57 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  131. 3. Zkouška SA3: 1/6, 41.88 s, 0.88 tr. b., 4.04 m/s

  132. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  133. Agility Small Ne: Diskvalifikován

  134. Agility Small So: 4/14, 48.43 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  135. Jumping Small Ne: 9/15, 41.55 s, 7.55 tr. b., 4.33 m/s

  136. Jumping Small So: 5/15, 47.51 s, 3.51 tr. b., 4.34 m/s

  137. SA3 Ne: 3/8, 52.55 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  138. SA3 So: Diskvalifikován

  139. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  140. Agility J Individual: 7/29, 53.81 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  141. Agility Squads: 28/43, 38.97 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  142. Jumping J Individual: 12/29, 45.16 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  143. Jumping Squads: 20/43, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  144. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  145. 1. zkouška: 2/3, 47.84 s, 0.84 tr. b., 3.97 m/s

  146. 2. zkouška: Diskvalifikován

  147. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  148. 1. Zkouška SA3: 3/10, 52.32 s, 7.32 tr. b., 3.8 m/s

  149. 2. Zkouška SA3: 2/10, 48.95 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  150. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  151. 1. Zkouška SA3: 1/7, 56.23 s, 12.23 tr. b., 3.4 m/s

  152. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  153. 3. Zkouška SA3: 2/7, 47.5 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  154. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  155. 1. Zkouška SA3: 4/9, 50.21 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  156. 2. Zkouška SA3: 4/9, 51.86 s, 1.86 tr. b., 3.7 m/s

  157. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  158. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  159. Agility I: 11/40, 53.75 s, 7.75 tr. b., 4.09 m/s

  160. Agility II: 17/40, 55.11 s, 2.11 tr. b., 3.9 m/s

  161. Jumping I: 20/41, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  162. Jumping II: 20/39, 51.27 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  163. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  164. 1. 'Zkouška SA3: Diskvalifikován

  165. 2. Zkouška SA3: 2/7, 56.31 s, 2.31 tr. b., 3.82 m/s

  166. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  167. Agility Trial I: Diskvalifikován

  168. Agility Trial II: Diskvalifikován

  169. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  170. TRIAL I.: Diskvalifikován

  171. TRIAL II.: 7/13, 51.29 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  172. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  173. ZkA I: Diskvalifikován

  174. ZkA II: Diskvalifikován

  175. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  176. 1. Zkouška A3 S: 4/5, 49.87 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  177. 2. Zkouška A3 S: 1/5, 45.69 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  178. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  179. Zk Agility I: Diskvalifikován

  180. Zk Agility II: Diskvalifikován

  181. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  182. 1. zkouška SA3: 1/8, 45.53 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  183. 2. zkouška SA3: 2/8, 47.39 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  184. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  185. ZkA I: 7/12, 48.86 s, 16.86 tr. b., 3.46 m/s

  186. ZkA II: Diskvalifikován

  187. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  188. Agility Open 2+3: 5/19, 48.44 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  189. ZkA I: 7/11, 54.1 s, 8.1 tr. b., 3.75 m/s

  190. ZkA II: Diskvalifikován

  191. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  192. AgilityS: Diskvalifikován

  193. JumpingS: 11/35, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  194. ZkouškaSA3: 4/16, 47.33 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  195. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  196. Agility J: 10/36, 46.32 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  197. Agility Squads as Individual: 10/51, 47.35 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  198. Jumping J: 14/36, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  199. Jumping Squads as Individual: 17/52, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  200. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  201. A3 Small: 3/5, 57.04 s, 9.04 tr. b., 3.51 m/s

  202. Agility Open Small: 2/11, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  203. Jumping Open Small : 3/11, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  204. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  205. Agility Open: 13/70, 47.34 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  206. Agility Squads as Individual: 22/71, 44.79 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  207. Jumping Open: Diskvalifikován

  208. Jumping Squads as Individual: 16/71, 48.27 s, 2.27 tr. b., 4.31 m/s

  209. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  210. 1. Zkouška SA3: 1/7, 47.78 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  211. 2. Zkouška SA3: 2/7, 47.93 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  212. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  213. Agility Open: 11/28, 50.64 s, 6.64 tr. b., 3.91 m/s

  214. Agility Zk: 3/11, 50.19 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  215. Jumping Open: 10/28, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  216. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  217. Agility Trial I: Diskvalifikován

  218. Agility Trial II: 1/6, 54.7 s, 4.7 tr. b., 3.75 m/s

  219. Jumping Trial I: 2/6, 44.59 s, 0.59 tr. b., 4.04 m/s

  220. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  221. 1.Zkouška SA3: 3/6, 45.76 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  222. 2. Zkouška SA3: 3/6, 40.44 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  223. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  224. Agility S: Diskvalifikován

  225. Jumping special S: 5/16, 27.64 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  226. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  227. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  228. a - 1. Zkouška SA3 SA3: 1/5, 43.83 s, 0.83 tr. b., 3.9 m/s

  229. g - 2. Zkouška SA3 SA3: 2/5, 42.81 s, 2.81 tr. b., 3.74 m/s

  230. JUMPING S S: Diskvalifikován

  231. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  232. 1. Zkouška SA3 SA3: 3/8, 43.45 s, 0.45 tr. b., 3.96 m/s

  233. 2. Zkouška SA3 SA3: 3/8, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  234. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  235. J Agility IV: 4/18, 47.53 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  236. J Agility V: 12/18, 64.2 s, 16.68 tr. b., 3.33 m/s

  237. J Agility VI: 3/16, 48.22 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  238. J Jumping III: 11/18, 44.73 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  239. J Jumping IV: 4/17, 43.33 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  240. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  241. AGILITY: Diskvalifikován

  242. JUMPING: 10/29, 41.43 s, 8.43 tr. b., 3.72 m/s

  243. SA3: 1/17, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  244. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  245. Agility I: 36/81, 48.83 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  246. Agility II: 22/75, 44.32 s, 5.32 tr. b., 4.33 m/s

  247. Jumping I: 36/81, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  248. Jumping II: Diskvalifikován

  249. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  250. J Agility I: 16/23, 47.77 s, 10.05 tr. b., 4.0 m/s

  251. J Agility II: 7/23, 48.97 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  252. J Agility III: Diskvalifikován

  253. J Jumping I: 7/23, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  254. J Jumping II: 7/23, 44.27 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  255. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  256. Agility SA: 14/40, 50.4 s, 8.4 tr. b., 3.97 m/s

  257. Agility SA: 14/40, 50.4 s, 8.4 tr. b., 3.97 m/s

  258. Jumping SA: Diskvalifikován

  259. Jumping SA: Diskvalifikován

  260. Zkouška SA3: 12/20, 55.37 s, 11.37 tr. b., 3.9 m/s

  261. Zkouška SA3: 12/20, 55.37 s, 11.37 tr. b., 3.9 m/s

  262. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  263. 1. zkouška SA3: 5/10, 45.8 s, 2.8 tr. b., 3.52 m/s

  264. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  265. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  266. Agility SA: Diskvalifikován

  267. Jumping SA: 11/30, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  268. Zkouška SA3: 9/18, 43.97 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  269. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  270. 1. zkouška SA3: 2/9, 48.06 s, 11.06 tr. b., 3.31 m/s

  271. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  272. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  273. Agility Trial I: Diskvalifikován

  274. Agility Trial II: Diskvalifikován

  275. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  276. TRIAL II. SA2: 2/4, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  277. TRIAL I. SA2: 1/4, 47.58 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  278. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  279. Agility Trial I: 2/10, 43.24 s, 3.24 tr. b., 3.31 m/s

  280. Agility Trial II: Diskvalifikován

  281. Agility Trial III: Diskvalifikován

  282. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  283. Agility Trial I: 2/11, 42.64 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  284. Agility Trial II: Diskvalifikován

  285. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  286. Agility Open 2+3: 10/20, 50.57 s, 15.57 tr. b., 3.05 m/s

  287. Agility Trial I: 2/7, 42.42 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  288. Agility Trial II: Diskvalifikován

  289. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  290. Agility SA: 21/37, 47.72 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  291. Jumping SA: Diskvalifikován

  292. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  293. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  294. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  295. D Agility: 3/22, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  296. D Hra: 11/21, 41.73 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  297. D Jumping: 6/22, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  298. JUMPING DRUZSTVA: 14/57, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  299. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  300. Agility Open: Diskvalifikován

  301. Agility Trial: Diskvalifikován

  302. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 11/22, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  303. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  304. 1. Agility S: 9/23, 45.63 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  305. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  306. 2. Agility S: Diskvalifikován

  307. 2. Jumping S: 17/23, 44.98 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  308. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  309. 1. Zkouška SA2: 7/14, 41.5 s, 15.5 tr. b., 3.69 m/s

  310. 2. Zkouška SA2: 10/14, 44.66 s, 17.66 tr. b., 3.61 m/s

  311. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  312. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  313. 1. Zkouška SA2: 3/12, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  314. 2. Zkouška SA2: 1/12, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  315. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  316. D Agility I: 5/15, 37.36 s, 5.94 tr. b., 4.07 m/s

  317. D Agility II: 9/15, 43.27 s, 6.57 tr. b., 3.81 m/s

  318. D Agility III: 3/15, 48.23 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  319. D Agility IV: Diskvalifikován

  320. D Jumping I: 10/15, 40.71 s, 13.29 tr. b., 3.66 m/s

  321. D Jumping II: 8/15, 41.69 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  322. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  323. I Agility Trial: Diskvalifikován

  324. II Agility Trial: 2/8, 46.34 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  325. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  326. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  327. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  328. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  329. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  330. Agility I: 1/5, 47.96 s, 2.96 tr. b., 3.5 m/s

  331. Agility II: 1/5, 41.68 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  332. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  333. 1. zkouška SA1: 2/8, 38.45 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  334. 2. zkouška SA1: 4/8, 40.12 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  335. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  336. Agility Trial I: 3/7, 51.2 s, 5.0 tr. b., 3.13 m/s

  337. Agility Trial II: 3/7, 50.32 s, 5.0 tr. b., 3.08 m/s

  338. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  339. Agility D: Diskvalifikován

  340. Agility Squads: Diskvalifikován

  341. Hra D: Diskvalifikován

  342. Jumping D: 8/23, 45.27 s, 0.27 tr. b., 4.02 m/s

  343. Jumping Squads: Diskvalifikován

  344. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  345. 1. Agility S: Diskvalifikován

  346. 1. Jumping S: 13/20, 51.39 s, 15.39 tr. b., 3.21 m/s

  347. 2. Agility S: Diskvalifikován

  348. 2. Jumping S: 6/20, 43.8 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  349. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  350. Agility Open: Diskvalifikován

  351. Agility Trial: Diskvalifikován

  352. Jumping Special: Diskvalifikován

  353. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2017

  354. druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  355. první zkouška SA1: 4/4, 49.5 s, 15.0 tr. b., 2.93 m/s

  356. třetí zkouška SA1: Diskvalifikován

  357. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I., 01. 05. 2017

  358. druhá zkouška SA1: 3/4, 50.78 s, 12.78 tr. b., 3.01 m/s

  359. první zkouška SA1: Diskvalifikován

  360. třetí zkouška SA1: 1/4, 36.12 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  361. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 08. 04. 2017

  362. Zk Small A1: 3/7, 51.5 s, 5.0 tr. b., 3.24 m/s

  363. Zk Small J1: Diskvalifikován

  364. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  365. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  366. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován