Cz En

056316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Pochtiolová, ZKO Horní Suchá

    Člen KA

Pes

  1. Brubaker Bohemia Amber, Německý špic malý

Výsledky

  1. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  2. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  4. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  5. Agility Trial I: 4/12, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  6. Agility Trial II: Diskvalifikován

  7. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  8. Agility Trial I: 3/10, 49.83 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  9. Agility Trial II: 2/10, 51.47 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  10. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  11. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  12. J Agility: 7/35, 47.97 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  13. J Hra: Diskvalifikován

  14. J Jumping: 7/36, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  15. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  16. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  17. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  18. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  19. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  20. Ju Agility IV: Diskvalifikován

  21. Ju Agility V: 9/15, 41.76 s, 24.81 tr. b., 3.95 m/s

  22. Ju Agility VI: 10/15, 44.47 s, 12.09 tr. b., 4.23 m/s

  23. Ju Jumping IV: 7/15, 34.61 s, 5.83 tr. b., 4.71 m/s

  24. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  25. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  26. Agility I: 12/16, 49.95 s, 14.38 tr. b., 3.9 m/s

  27. Agility II: Diskvalifikován

  28. Agility III: Diskvalifikován

  29. Jumping I: Diskvalifikován

  30. Jumping II: Diskvalifikován

  31. Jumping III: 4/16, 38.71 s, 0.08 tr. b., 4.31 m/s

  32. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  33. Zkouška č.1 SA2: 2/9, 49.04 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  34. Zkouška č.2 SA2: Diskvalifikován

  35. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  36. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  37. zkouška 2 SA2: 5/10, 50.89 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  38. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  39. Agility open 1 S: 5/23, 47.63 s, 6.63 tr. b., 3.88 m/s

  40. Agility open 2 S: 4/23, 51.89 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  41. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  42. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  43. Agility Ju: 7/35, 47.66 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  44. Agility Squads: Diskvalifikován

  45. Hra Ju: Diskvalifikován

  46. Jumping Ju: Diskvalifikován

  47. Jumping Squads: 32/59, 42.21 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  48. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  49. 1.běh SA2: Diskvalifikován

  50. 2. běh SA2: 3/7, 41.91 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  51. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  52. Jumping S: 8/20, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  53. Speciál Jumping S: Diskvalifikován

  54. Zkouška SA2: 3/10, 49.32 s, 8.32 tr. b., 3.57 m/s

  55. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  56. 1. SA2: Diskvalifikován

  57. 2. SA2: 2/12, 47.51 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  58. 3. SA2: 3/12, 49.3 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  59. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  60. zkouška 1 SA2: 5/10, 53.91 s, 9.91 tr. b., 3.6 m/s

  61. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  62. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  63. Agility 1: Diskvalifikován

  64. Agility 2: 3/7, 48.0 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  65. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  66. FALCO 1. zkouška SA2: 4/11, 48.5 s, 18.5 tr. b., 3.3 m/s

  67. FALCO 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  68. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  69. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  70. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  71. 3. zkouška SA2: 4/10, 46.64 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  72. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  73. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška SA2: 2/3, 43.25 s, 12.25 tr. b., 3.58 m/s

  75. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  76. 1.běh SA2: Diskvalifikován

  77. 2.běh SA2: Diskvalifikován

  78. 3.běh SA2: 1/10, 41.65 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  79. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  80. 1. zkouška SA2: 3/10, 46.17 s, 2.17 tr. b., 3.64 m/s

  81. 2. zkouška SA2: 6/10, 48.67 s, 16.67 tr. b., 3.31 m/s

  82. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  83. 1. Zkouška SA2: 3/5, 50.13 s, 5.13 tr. b., 3.95 m/s

  84. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  85. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  86. Agility Trial I: 4/12, 47.37 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  87. Agility Trial II: 2/12, 44.67 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  88. Agility Trial III: 5/12, 58.12 s, 17.12 tr. b., 3.11 m/s

  89. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  90. Zkouška č.1 SA1: 1/4, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  91. Zkouška č.2 SA1: 4/4, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  92. Zkouška č.3 SA1: Diskvalifikován

  93. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  94. 1. běh SA1 SA1: Diskvalifikován

  95. 2. běh SA1 SA1: 2/6, 40.62 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s