Cz En

Jumping J

  1. Datum: 15. 09. 2019
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 169.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 33.37 5.06 V V
2 161616 Radka Podmolová Amazonka Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.87 4.85 V V
3 001816 Markéta Klevarová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 36.08 4.68 V V
4 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 36.14 4.68 V V
5 019919 Klára Zachová Blik Šip-Šip Hurá 0 0 0.0 0.0 37.06 4.56 V V
6 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess 0 0 0.0 0.0 37.57 4.5 V V
7 010817 Veronika Česká Feabee Cavalier of Paradise 0 0 0.0 0.0 37.99 4.45 V V
8 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 0 0.0 0.0 38.53 4.39 V V
9 066318 Marcela Heinzová Jessie 0 0 0.0 0.0 38.65 4.37 V V
10 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoký sen 0 0 0.0 0.0 39.43 4.29 V V
11 096015 Lucie Džuvarovská Fidorka Běsíkův domeček 0 0 0.0 0.0 39.88 4.24 V V
12 083115 Nela Vyvlečková Kiki 0 0 0.0 0.0 40.05 4.22 V V
13 006115 Eliška Tučková Maya 0 0 0.0 0.0 40.72 4.15 V V
14 074816 Adéla Čejková A3Ch Wi-Fi 0 0 0.0 0.0 40.91 4.13 V V
15 073818 Lucie Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle 0 0 0.0 0.0 41.93 4.03 V V
16 022917 Barbora Papíková Ameli Číše bavorská 0 0 0.0 0.0 42.38 3.99 V V
17 047615 Bára Poskerová Olivie ze Zelené 0 0 0.0 0.0 42.98 3.93 V V
18 063015 Pavla Brzobohatá Fifinka 0 0 0.45 0.45 43.45 3.89 V V
19 020217 Klára Válková Queen Lillien Hraběnčin ráj 0 0 0.82 0.82 43.82 3.86 V V
20 039518 Adéla Klepalová Glamour Giselle Black Bubble 1 0 0.0 5.0 33.96 4.98 V V
21 818818 Radka Podmolová A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 1 0.0 5.0 38.79 4.36 V V
22 074016 Vendula Mašíčková Alma 1 0 0.0 5.0 40.2 4.2 V V
23 056316 Eliška Pochtiolová Brubaker Bohemia Amber 1 0 0.14 5.14 43.14 3.92 V V
24 066216 Tereza Vacíková Baracuda Pes do kapsy 0 0 5.55 5.55 48.55 3.48 V V
25 060418 Soňa Zoulová Easy Moravia Valley 1 0 0.69 5.69 43.69 3.87 V V
26 085514 Tereza Vaverková A3Ch Bony 1 1 0.31 10.31 43.31 3.9 VD VD
27 069817 Terezie Lenková Uti Lity Perla z Polabí 0 2 1.52 11.52 44.52 3.8 VD VD
28 034515 Libuše Kantorová Pastelka Dominik 1 1 1.96 11.96 44.96 3.76 VD VD
29 056214 Magdalena Rosolová Betty 0 0 12.46 12.46 55.46 3.05 VD VD
30 076218 Veronika Benešová Holly Vašata 0 0 15.05 15.05 58.05 2.91 VD VD
DIS 065416 Kateřina Hloucalová Constance Bohemia Black Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091518 Jana Kubecová Arabella z Údolí výrovky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050516 Iveta Trnková Kesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056016 Linda Víšková Figaro Alfi Od Vyšebrodského kláštera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030318 Lucie Džuvarovská Yo Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO