Cz En

031413

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Klepalová, Agi Klub Hopík

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Karoll Jess, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  2. Agility J: 15/36, 43.59 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 22/51, 44.67 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  4. Jumping J: 6/36, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 8/52, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  6. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  7. Agility Open: Diskvalifikován

  8. Agility Squads as Individual: 49/71, 43.13 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  9. Jumping Open: 43/71, 44.17 s, 23.17 tr. b., 3.67 m/s

  10. Jumping Squads as Individual: 14/71, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  11. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  12. Agility open XS: 1/1, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  13. Jumping open XS: 1/1, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  14. Zkouška XSA3: 1/1, 48.46 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  15. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  16. Jumping Open XS I.: 4/5, 30.29 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  17. Jumping Open XS II.: Diskvalifikován

  18. ZkA. XSA3 I.: Diskvalifikován

  19. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  20. 1. Jumping S: 1/17, 32.33 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  21. 2. Jumping S: 1/10, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  22. Zkouška SA3 I: 1/3, 44.42 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  23. Zkouška SA3 II: Diskvalifikován

  24. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  25. Ne. - Agility II. S: 32/54, 43.2 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  26. Ne. - Jumping II. S: 6/56, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  27. So. - Agility I. S: 24/59, 45.39 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  28. So. - Jumping I. S: 4/59, 38.6 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  29. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  30. Mistrovske agility small: 2/15, 41.67 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  31. Nedele Jumping small: Diskvalifikován

  32. Nedele zkouska SA3: Diskvalifikován

  33. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  34. Finále small: 4/8, 26.77 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  35. Jumping II. small: 3/19, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  36. Jumping I. small: 4/19, 41.19 s, 0.0 tr. b., 3.2 m/s

  37. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  38. QA1 agility: Diskvalifikován

  39. QA2 agility: Diskvalifikován

  40. QA3 agility: Diskvalifikován

  41. QJ1 jumping: 21/48, 44.61 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  42. QJ2 jumping: 27/48, 41.64 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  43. QJ3 jumping: 24/45, 45.65 s, 6.65 tr. b., 4.03 m/s

  44. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  45. J Agility IV: Diskvalifikován

  46. J Agility V: 2/18, 49.17 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  47. J Agility VI: Diskvalifikován

  48. J Jumping III: 2/18, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  49. J Jumping IV: 13/17, 45.66 s, 16.12 tr. b., 4.34 m/s

  50. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  51. J Agility I: 14/23, 43.6 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  52. J Agility II: 6/23, 47.69 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  53. J Agility III: Diskvalifikován

  54. J Jumping I: Diskvalifikován

  55. J Jumping II: 17/23, 44.91 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  56. Heroutice u Neveklova - 11. VÁNOČNÍ DÁREK, 08. 12. 2018

  57. Agility S: Diskvalifikován

  58. Jumping S: 1/9, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  59. Zkouška SA3: 3/4, 50.32 s, 16.32 tr. b., 3.48 m/s

  60. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  61. AGILITY DRUZSTVA: 17/57, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  62. J Agility: 24/35, 41.76 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  63. J Hra: 3/35, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  64. J Jumping: 17/36, 30.89 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  65. JUMPING DRUZSTVA: 34/57, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  66. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  67. II. zkouška SA3: 3/10, 37.8 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  68. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  69. jumping SA3: 4/11, 26.55 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  70. Cvikov - 30. Cvikovské zkoušky agility, 17. 08. 2018

  71. Zkouška SA3: 3/6, 48.84 s, 5.84 tr. b., 3.81 m/s

  72. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  73. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  74. I. zkouška SA3: 5/5, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  75. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  76. 1. Zk SA3: Diskvalifikován

  77. 2. Zk SA3: 1/8, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  78. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  79. Speed&Power hra S: 7/16, 12.66 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  80. Tunelovo-barelový běh S: 5/18, 28.69 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  81. Zkouška SA3: 1/4, 43.89 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  82. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  83. Sobota SA3 1: Diskvalifikován

  84. Sobota SA3 2: Diskvalifikován

  85. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  86. Agility 1: 17/72, 50.55 s, 5.55 tr. b., 4.15 m/s

  87. Agility 2: Diskvalifikován

  88. Agility 3: Diskvalifikován

  89. Agility 4: Diskvalifikován

  90. Jumping 1: Diskvalifikován

  91. Jumping 2: Diskvalifikován

  92. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  93. II.zkouška SA3: 2/7, 40.63 s, 11.63 tr. b., 3.84 m/s

  94. I. zkouška SA3: 3/7, 42.74 s, 5.74 tr. b., 3.91 m/s

  95. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  96. Speed&Power hra S: 2/11, 18.73 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  97. Tunelovo-barelový běh S: 2/14, 28.45 s, 0.0 tr. b., 7.03 m/s

  98. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  99. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  100. 1.běh SA3: Diskvalifikován

  101. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  102. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  103. Agility Trial: Diskvalifikován

  104. Jumping Trial: Diskvalifikován

  105. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  106. 1. Zka - SA3: 2/3, 46.96 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  107. 2. Zka - SA3: 1/3, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  108. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  109. Ju Agility IV: 9/15, 45.18 s, 13.85 tr. b., 4.38 m/s

  110. Ju Agility V: 1/15, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  111. Ju Agility VI: 7/15, 43.04 s, 5.66 tr. b., 4.37 m/s

  112. Ju Jumping IV: 8/15, 36.69 s, 7.91 tr. b., 4.44 m/s

  113. Ju Jumping V: 6/14, 36.83 s, 5.23 tr. b., 4.56 m/s

  114. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  115. Sobota SA3 1: Diskvalifikován

  116. Sobota SA3 2: 3/9, 45.78 s, 10.78 tr. b., 3.93 m/s

  117. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  118. Agility I: 2/16, 47.03 s, 1.46 tr. b., 4.15 m/s

  119. Agility II: 6/16, 50.26 s, 19.92 tr. b., 3.88 m/s

  120. Agility III: 8/16, 52.17 s, 7.02 tr. b., 3.81 m/s

  121. Jumping I: 8/16, 39.42 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  122. Jumping II: 3/16, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  123. Jumping III: Diskvalifikován

  124. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  125. 1.zkouška SA3: 2/4, 34.63 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  126. 2.zkouška SA3: 1/4, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  127. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 22. 10. 2017

  128. Zkouška 1 - SA3: Diskvalifikován

  129. Zkouška 2 - SA3: Diskvalifikován

  130. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  131. Okrouhlice, 1. běh: Diskvalifikován

  132. Okrouhlice, 2. běh: 1/10, 32.6 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  133. Okrouhlice, 3. běh: Diskvalifikován

  134. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  135. Agility Ju: 15/35, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  136. Agility Squads: 26/59, 40.86 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  137. Hra Ju: Diskvalifikován

  138. Jumping Ju: 17/35, 46.61 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  139. Jumping Squads: 5/59, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  140. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  141. QA1 agility: 33/67, 49.3 s, 30.3 tr. b., 3.85 m/s

  142. QA2 agility: Diskvalifikován

  143. QA3 agility: Diskvalifikován

  144. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  145. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  146. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  147. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  148. Agility 1 Ju: 8/22, 42.43 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  149. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  150. Agility 3 Ju: 3/22, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  151. Agility 4 Ju: 2/20, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  152. Jumping 1 Ju: 15/22, 32.04 s, 5.58 tr. b., 4.65 m/s

  153. Jumping 2 Ju: 1/20, 29.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  154. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  155. Zkouška pro Aimee SA3: 4/10, 35.73 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  156. Zkouška pro Daju SA3: 7/10, 42.7 s, 13.7 tr. b., 3.65 m/s

  157. Zkouška pro Eterku SA3: Diskvalifikován

  158. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  159. 1. zkouška SA3: 3/12, 45.42 s, 5.42 tr. b., 3.9 m/s

  160. 2. zkouška SA3: 2/12, 44.92 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  161. 3. zkouška SA3: 3/11, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  162. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  163. ZkA II. SA3: 7/12, 37.68 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  164. ZkA I. SA3: Diskvalifikován

  165. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  166. Agility družstva: 5/48, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  167. Agility - junioři: 7/30, 44.69 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  168. Jumping družstva: 19/48, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  169. Jumping - junioři: 22/30, 36.33 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  170. Zbraslav u Brna - ČMKU JUNIOR OPEN, 28. 08. 2016

  171. AGILITY junioři S: 3/11, 34.53 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  172. JUMPING junioři S: 3/11, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  173. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  174. Agility S: 15/26, 42.85 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  175. Jumping S: 3/26, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  176. Zkouska SA3: Diskvalifikován

  177. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  178. Zk A II. SA3: 3/8, 43.79 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  179. Zk.A I. SA3: Diskvalifikován

  180. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  181. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 17/28, 45.71 s, 21.71 tr. b., 3.59 m/s

  182. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 7/27, 39.12 s, 6.12 tr. b., 3.91 m/s

  183. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  184. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2016, 28. 05. 2016

  185. Agility junioři S: 4/7, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  186. Jumping junioři S: 4/7, 24.91 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  187. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  188. J Agility 1: 10/23, 42.99 s, 6.11 tr. b., 4.23 m/s

  189. J Agility 2: 10/22, 33.51 s, 5.06 tr. b., 4.51 m/s

  190. J Agility 3: 14/23, 43.06 s, 12.74 tr. b., 4.23 m/s

  191. J Agility 4: 9/22, 42.51 s, 6.05 tr. b., 4.42 m/s

  192. J Jumping 1: Diskvalifikován

  193. J Jumping 2: 17/23, 33.72 s, 7.58 tr. b., 4.3 m/s

  194. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  195. Zkouska SA3 1: Diskvalifikován

  196. Zkouska SA3 2: Diskvalifikován

  197. Zkouska SA3 3: 10/23, 45.66 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  198. Zkouska SA3 4: 12/23, 45.0 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  199. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  200. 1. zkouška SA3: 1/9, 46.68 s, 0.68 tr. b., 3.96 m/s

  201. 2. zkouška SA3: 6/9, 44.49 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  202. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  203. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  204. Agility Open S: Diskvalifikován

  205. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  206. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  207. ZkA II. SA3: 1/8, 48.75 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  208. ZkA I. SA3: 4/8, 45.97 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  209. Heroutice u Neveklova - 42. Dvojzkoušky + 1, 13. 02. 2016

  210. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  211. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  212. Heroutice, 3. běh: 7/13, 36.31 s, 8.31 tr. b., 3.58 m/s

  213. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  214. Zkouška A3 II SA3: Diskvalifikován

  215. Zkouška A3 I SA3: 1/6, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  216. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  217. SA3 I.: 4/13, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  218. SA3 II.: 6/13, 35.84 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  219. SA3 III.: 5/13, 42.11 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  220. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  221. Agility: 7/58, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  222. Agility - D: Diskvalifikován

  223. Jumping: 11/58, 31.47 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  224. Jumping - D: Diskvalifikován

  225. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  226. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  227. Jumping Open S: Diskvalifikován

  228. Zkouska SA2: 1/14, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  229. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  230. 1. zkouška SA2: 4/14, 33.72 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  231. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  232. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  233. Agility Individual Ch: 17/31, 42.48 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  234. Agility Squads: 41/193, 46.86 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  235. Jumping Individual Ch: Diskvalifikován

  236. Jumping Squads: 32/191, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  237. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 27. 06. 2015

  238. Druhý běh SA2: Diskvalifikován

  239. První běh SA2: 1/9, 41.5 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  240. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  241. Agility I: 2/6, 35.92 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  242. Agility II: 2/6, 42.34 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  243. Agility Open: 5/18, 44.14 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  244. Jumping Open: Diskvalifikován

  245. Přerov - Trojboj "Parkur zkázy", 30. 05. 2015

  246. 1. zkouška A2: 3/8, 52.76 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  247. 2. zkouška : 5/8, 47.43 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  248. Jumping: 3/8, 45.3 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  249. Praha - 8. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2015

  250. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 5/33, 47.37 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  251. Májová cena, Horní Počernice Jumping: 14/30, 41.4 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  252. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 3/15, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  253. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  254. Agility III - Small - Děti: 2/14, 38.07 s, 0.07 tr. b., 3.86 m/s

  255. Agility II - Small - Děti: 2/14, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  256. Agility I - Small - Děti: 2/14, 39.03 s, 4.03 tr. b., 3.97 m/s

  257. Agility IV - Small - Děti: 6/14, 39.01 s, 10.01 tr. b., 3.56 m/s

  258. Jumping II - Small - Děti: Diskvalifikován

  259. Jumping I - Small - Děti: Diskvalifikován

  260. Sekvence II - SMALL - DĚTI: 1/4, 24.75 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  261. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  262. SA2 II SA2: 1/19, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  263. SA2 I SA2: 1/19, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  264. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  265. Agility: Diskvalifikován

  266. Agility: Diskvalifikován

  267. Jumping: Diskvalifikován

  268. Jumping: Diskvalifikován

  269. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  270. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  271. Agility: 16/34, 35.23 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  272. Jumping: 9/34, 31.03 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  273. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  274. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  275. Agility: 5/33, 46.11 s, 4.11 tr. b., 3.64 m/s

  276. Jumping: 3/33, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  277. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  278. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  279. SMALL - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  280. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  281. SMALL - JUMPING 2: 11/32, 41.58 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  282. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  283. SA2 I : Diskvalifikován

  284. SA2 II : 13/21, 36.28 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  285. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  286. Agility jednotlivci: 7/13, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  287. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  288. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  289. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  290. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  291. Horní Počernice, 1. běh: 12/15, 41.93 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  292. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  293. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  294. Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  295. Agility: 2/8, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  296. Agility: 9/19, 42.11 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  297. Jumping: Diskvalifikován

  298. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  299. Agilty děti: 1/3, 44.31 s, 10.0 tr. b., 3.34 m/s

  300. Jumping děti: Diskvalifikován

  301. Zkouška: Diskvalifikován

  302. Zkouška 2: 3/5, 45.88 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  303. Praha Kyje - Cesta na sever..., 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  304. Zkouška A1 III. SA1: 6/11, 26.37 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  305. Zkouška A1 II. SA1: 1/11, 40.06 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  306. Zkouška A1 I. SA1: Diskvalifikován

  307. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  308. Děti Agility 1: 4/7, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  309. Děti Agility 2: Diskvalifikován

  310. Děti Agility 3: Diskvalifikován

  311. Děti Agility 4: 3/7, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  312. Děti Jumping 1: 4/7, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  313. Děti Jumping 2: 1/7, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  314. Praha - Horní Počernice - 7. Májová cena, 08. 05. 2014

  315. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 12/29, 55.08 s, 33.08 tr. b., 3.2 m/s

  316. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: 11/28, 42.25 s, 7.25 tr. b., 3.72 m/s

  317. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 3/11, 32.56 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  318. Praha - Velká Chuchle - 7. Jarní cena + 1. Aussie Cup, 04. 05. 2014

  319. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 12/24, 40.89 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  320. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  321. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 5/9, 34.22 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  322. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  323. Heroutice, 1. běh: 9/23, 30.84 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  324. Heroutice, 2. běh: 11/23, 31.29 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  325. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  326. JUMPING 1: 21/34, 45.41 s, 24.41 tr. b., 3.11 m/s

  327. JUMPING 2: Diskvalifikován

  328. SA1: Diskvalifikován

  329. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  330. Heroutice, 1. běh: 5/9, 43.78 s, 15.0 tr. b., 3.22 m/s

  331. Heroutice, 2. běh: 6/9, 39.37 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  332. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  333. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2013

  334. SA1 - 1 SA1: 3/17, 51.18 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  335. SA1 - 2 SA1: Diskvalifikován

  336. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  337. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1: 4/16, 26.4 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  338. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2: 8/16, 34.19 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  339. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  340. agility Small S: Diskvalifikován

  341. jumping Small S: 9/14, 30.94 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  342. jumping Small S: 41/49, 52.42 s, 21.42 tr. b., 2.73 m/s

  343. Mistrovské agility toyů S: 7/8, 44.66 s, 13.66 tr. b., 3.07 m/s

  344. SA1 SA1: 6/9, 83.49 s, 48.49 tr. b., 1.98 m/s