Cz En

QJ1 jumping

  1. Datum: 18. 05. 2019
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 195.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 37.46 5.21 V V
2 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 38.09 5.12 V V
3 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 39.14 4.98 V V
4 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 39.68 4.91 V V
5 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 39.91 4.89 V V
6 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 41.34 4.72 V V
7 022117 Jiří Bureš Happy 0 0 0.0 0.0 42.0 4.64 V V
8 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 0 0 0.0 0.0 42.77 4.56 V V
9 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 43.39 4.49 V V
10 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 43.83 4.45 V V
11 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 44.69 4.36 V V
12 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 0.0 0.0 45.07 4.33 V V
13 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia 1 0 0.0 5.0 39.54 4.93 V V
14 005417 Jan Smoček Ytta Ymonnie Lukato Gold 0 1 0.0 5.0 40.58 4.81 V V
15 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 1 0.0 5.0 41.87 4.66 V V
16 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia 0 1 0.0 5.0 41.97 4.65 V V
17 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál 0 1 0.0 5.0 42.55 4.58 V V
18 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 1 0 0.0 5.0 42.7 4.57 V V
19 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 1 0 0.0 5.0 43.41 4.49 V V
20 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 1 0.0 5.0 43.43 4.49 V V
21 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess 1 0 0.0 5.0 44.61 4.37 V V
22 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut 1 0 0.0 5.0 45.79 4.26 V V
23 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 0 1 0.04 5.04 46.04 4.24 V V
24 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 1 1 0.19 10.19 46.19 4.22 VD VD
25 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 2 3.3 13.3 49.3 3.96 VD VD
26 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 2 1 0.0 15.0 40.85 4.77 VD VD
DIS 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093514 Tereza Loučná Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000118 Kateřina Plichtová Cenzie Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Šedivá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056818 Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090116 Marián Broda Mercedes Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039716 Jana Jourová Umpalumpa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073315 Martina Kučerová Ursula Grey Astronaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO