Cz En

000118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Plichtová

    Člen KA

Pes

  1. Cenzie Černý Křišťál, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  2. Jumping Final: 3/5, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  3. Jumping Open I: 3/9, 31.61 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  4. Jumping Open II: 4/9, 30.59 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  5. Jumping Open III: 4/9, 39.49 s, 13.49 tr. b., 3.7 m/s

  6. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  7. 1. Zkouška SA3: 1/9, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  8. 2. Zkouška SA3: 1/9, 44.04 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  9. 3. Zkouška SA3: 1/9, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  10. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  11. Agility Trial I: 2/6, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  12. Agility Trial II: 2/6, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  13. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  14. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  15. 2. zkouška SA3: 1/8, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  16. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  17. Agility Open 2+3: 12/19, 54.67 s, 13.67 tr. b., 3.57 m/s

  18. ZkA I: 2/11, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  19. ZkA II: Diskvalifikován

  20. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  21. FINALE O bezovou hulku: 1/19, 45.42 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  22. Zk agility I: 5/12, 37.53 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  23. Zk agility II: 5/12, 36.16 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  24. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  25. A3 Small: 4/5, 50.32 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  26. A3 Small: Diskvalifikován

  27. Agility Open Small: Diskvalifikován

  28. Agility Open Small: Diskvalifikován

  29. Jumping Open Small: Diskvalifikován

  30. Jumping Open Small : 1/11, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  31. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  32. Agility Open: Diskvalifikován

  33. Agility Squads as Individual: 28/71, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  34. Jumping Open: 3/71, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  35. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  36. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  37. Jumping S: 8/19, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  38. Zkouška II. SA3: 1/9, 42.01 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  39. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  40. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  41. Agility 1: 7/70, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  42. Agility 2: 27/61, 41.42 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  43. Agility 3: 19/69, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  44. Agility 4: Diskvalifikován

  45. Agility Trial: Diskvalifikován

  46. Grand Final: 7/30, 40.59 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  47. Jumping 1: 44/72, 44.64 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  48. Jumping 2: 5/51, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  49. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  50. 1. Jumping SJ3: 6/8, 36.96 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  51. 1 Zkouška SA3: 9/12, 34.84 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  52. 2. Jumping SJ3: 1/8, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  53. 2. Zkouška SA3: 2/12, 44.73 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  54. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  55. QA4 Agility: 14/36, 40.11 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  56. QA5 Agility: Diskvalifikován

  57. QA6 Agility: 19/35, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  58. QJ4 Jumping: 2/36, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  59. QJ5 Jumping: 8/36, 38.53 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  60. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  61. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  62. QA1 agility: 3/48, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  63. QA2 agility: Diskvalifikován

  64. QA3 agility: 2/48, 40.22 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  65. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  66. QJ2 jumping: 5/48, 39.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  67. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  68. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  69. Agility S: 7/24, 41.21 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  70. Jumping S: 4/24, 29.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  71. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  72. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  73. druhá zkouška SA3: 2/6, 36.09 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  74. první zkouška SA3: 1/6, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  75. třetí zkouška SA3: Diskvalifikován

  76. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  77. 1. Zkouška SA3 SA3: 4/8, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  78. 2. Zkouška SA3 SA3: 5/8, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  79. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  80. Agility II S: Diskvalifikován

  81. Agility I S: Diskvalifikován

  82. Jumping III S: Diskvalifikován

  83. Jumping II S: 1/48, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  84. Jumping I S: 1/50, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  85. Jumping IV pudlové S: Diskvalifikován

  86. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  87. Agility Trial II: 3/9, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  88. Agility Trial III: Diskvalifikován

  89. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  90. Agility SA: 16/40, 48.15 s, 11.15 tr. b., 4.15 m/s

  91. Agility SA: 16/40, 48.15 s, 11.15 tr. b., 4.15 m/s

  92. Jumping SA: 17/43, 42.86 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  93. Jumping SA: 17/43, 42.86 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  94. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  95. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  96. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  97. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  99. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  100. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  101. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  102. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  103. Agility Trial I: 3/10, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  104. Agility Trial II: 1/10, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  105. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  106. Agility Trial I: 1/10, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  107. Agility Trial II: 1/10, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  108. Agility Trial III: 3/10, 36.23 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  109. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  110. Agility Trial I: 1/11, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  111. Agility Trial II: 1/11, 36.92 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  112. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  113. Agility Open 2+3: 1/20, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  114. Agility Trial I: Diskvalifikován

  115. Agility Trial II: Diskvalifikován

  116. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  117. Agility Small: Diskvalifikován

  118. Jumping Small: 1/30, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  119. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  120. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  121. 1.Zkouška SA2: 3/8, 39.05 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  122. 2.Zkouška SA2: 3/8, 36.34 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  123. 3.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  124. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  125. Agility Open: Diskvalifikován

  126. Agility Trial: Diskvalifikován

  127. Jumping Open: Diskvalifikován

  128. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  129. Agility 1: Diskvalifikován

  130. Agility 2: Diskvalifikován

  131. Agility 3: Diskvalifikován

  132. Agility 4: 8/66, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  133. Agility Trial: 6/8, 43.93 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  134. Jumping 1: Diskvalifikován

  135. Jumping 2: 29/67, 34.5 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  136. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  137. druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  138. první zkouška SA2: Diskvalifikován

  139. třetí zkouška SA2: Diskvalifikován

  140. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  141. Agility II Small: Diskvalifikován

  142. Agility I Small: 25/64, 36.78 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  143. Jumping III Small: 14/55, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  144. Jumping II Small: 2/56, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  145. Jumping I Small: 6/56, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  146. MR pudl Small - II. kolo: 11/19, 34.82 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  147. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  148. Agility S Ne : 13/66, 33.67 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  149. Agility S So : Diskvalifikován

  150. Jumping S Ne : Diskvalifikován

  151. Jumping S So : 34/65, 36.39 s, 11.39 tr. b., 4.04 m/s

  152. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  153. Agility I: 5/10, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  154. Agility II: 2/10, 29.07 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  155. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  156. Agility SA: Diskvalifikován

  157. Jumping SA: 22/35, 53.86 s, 24.86 tr. b., 3.25 m/s

  158. Zkouška SA1: 2/8, 39.11 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  159. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  160. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  161. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován