Agility 4 S

  1. Datum: 03. 06. 2023
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA
  3. Rozhodčí: Vyplelová, Petra (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 010020 Julie Krátká Ebony Rose od Přelícké zvonice 0 0 0.0 0.0 42.03 5.23 V
2 038718 Petra Vydrová A3Ch Crazy Chita Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 42.38 5.19 V
3 062917 Alena Divišová A3Ch Good Girl Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 42.88 5.13 V
4 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 42.9 5.13 V
5 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 43.24 5.09 V
6 057417 Martina Zelinková A3Ch Cyril Jet Bat 0 0 0.0 0.0 43.51 5.06 V
7 056818 Markéta Zavadilová A3Ch Una Unica Koryfej 0 0 0.0 0.0 43.69 5.04 V
8 074917 Hana Malá A3Ch Ziggy 0 0 0.0 0.0 44.16 4.98 V
9 000019 Lenka Holubová A3Ch Bungee Pap Novterpod 0 0 0.0 0.0 44.3 4.97 V
10 017121 Petra Hamšíková Double face Eriien 0 0 0.0 0.0 44.84 4.91 V
11 044121 Viktorie Sůrová Arryn Romanka 0 0 0.0 0.0 45.25 4.86 V
12 057720 Klára Válková Griotka Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 45.38 4.85 V
13 078020 Alena Frimmelová Azizi od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 45.97 4.79 V
14 039716 Jana Jourová A3Ch Umpalumpa 0 0 0.0 0.0 46.08 4.77 V
15 020921 Denisa Sommerová A3Ch Dark Groot Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 46.2 4.76 V
16 029519 Tereza Sobotková A3Ch Juliette Motýlek z Nevady 0 0 0.0 0.0 47.67 4.62 V
17 002522 Adéla Havlíková Hurry Up Z Vejřího hnízda 1 0 0.0 5.0 39.7 5.54 V
18 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss 1 0 0.0 5.0 44.01 5.0 V
19 073518 Denisa Lajmarová A3Ch Game over Norník 1 0 0.0 5.0 44.21 4.98 V
20 021119 Tereza Vaverková A3Ch Holly z Pravého břehu 0 1 0.0 5.0 46.44 4.74 V
21 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Ctirad Jet Bat 1 0 0.0 5.0 46.55 4.73 V
22 000218 Adéla Havlíková A3Ch Porsche von Schnappi Schnapp 0 1 0.0 5.0 47.05 4.68 V
23 091518 Jana Kubecová A3Ch Arabella z Údolí výrovky 1 0 0.0 5.0 47.41 4.64 V
24 093514 Tereza Koláčná A3Ch Gina 1 0 0.0 5.0 49.79 4.42 V
25 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 2 0 0.0 10.0 41.52 5.3 VD
26 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 1 1 0.0 10.0 45.25 4.86 VD
DIS 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051521 Kristýna Matrasová Cairo SkyFalls Angels DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005420 Lenka Svaková Ikey Black Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054621 Eliška Tučková Dixie Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046020 Barbora Schedl (Halotová) Afrodithes Diamond Silky Dafnee DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038618 Pavla Vydrová A3Ch Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010022 Hana Frimmelová Perfect Bio Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077918 Erik Řehola A3Ch Baccara Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011221 Dana Konôpková Frutti Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063119 Martina Chytilová A3Ch Daiquiri Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000118 Kateřina Plichtová A3Ch Cenzie Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019919 Klára Zachová Blik Šip-Šip Hurá DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074519 Anna Dušánková Itty-Bitty z Lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077719 Petra Hamšíková A3Ch Atalia Always Smiling Cheek DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO