Cz En

093514

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Koláčná, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Gina, Kříženec

Výsledky

  1. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  2. QA4 Agility: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility: 15/42, 45.76 s, 5.53 tr. b., 4.59 m/s

  4. QA6 Agility: 3/41, 49.37 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: 12/42, 40.48 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  7. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  8. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 07. 05. 2022

  9. DVA KRÁT DVA 1.: 3/12, 32.88 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  10. DVA KRÁT DVA 2.: 4/12, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  11. EKOgility – Agility – soutěž jednotlivců: 2/12, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  12. Skok do výběhu – Jumping družstev: 4/12, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  13. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  14. QA1 Agility: 4/51, 47.36 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  15. QA2 Agility: 22/50, 46.42 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  16. QA3 Agility: Diskvalifikován

  17. QJ1 Jumping: 11/50, 42.27 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  18. QJ2 Jumping: 23/50, 42.71 s, 7.89 tr. b., 4.75 m/s

  19. QJ3 Jumping: 13/39, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  20. Beroun - Zkoušky - duben 2022, 01. 04. 2022

  21. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška SA3: 1/3, 37.86 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  23. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  24. Sobota Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  25. Sobota SA3 I: 4/12, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  26. Sobota SA3 II: Diskvalifikován

  27. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  28. FINÁLE S: 3/11, 50.21 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  29. neděle Jumping2+3 S: 1/11, 41.94 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  30. neděle SA3: 2/8, 48.59 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  31. Sobota Jumping2+3 S: 2/11, 38.22 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  32. sobota SA3 I: 4/10, 48.21 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  33. sobota SA3 II: 5/10, 50.76 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  34. Beroun - Zkoušky - březen 2022, 04. 03. 2022

  35. 1. zkouška S A3: Diskvalifikován

  36. 2. zkouška S A3: Diskvalifikován

  37. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  38. Agility 1 - Small: 13/35, 27.27 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  39. Agility 2 - Small: 6/35, 28.59 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  40. Jumping 1 - Small: 8/34, 23.92 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  41. Jumping 2 - Small: 8/35, 22.48 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  42. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  43. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška SA3: 1/1, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  45. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  46. Agility I 250: 4/17, 49.69 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  47. Agility II 250: 2/18, 42.17 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  48. Agility III 250: 5/15, 50.14 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  49. Jumping I 250: 3/18, 39.52 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  50. Jumping II 250: 7/16, 40.1 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  51. Jumping III 250: Diskvalifikován

  52. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  53. Czech Imp Jump Small: 9/30, 23.78 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  54. Jumping 1 - Small: 9/30, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  55. Jumping 2 - Small: 7/30, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  56. Beroun - Zkoušky - prosinec 2021, 03. 12. 2021

  57. 1. zkouška SA3: 1/4, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  58. 2. zkouška SA3: 1/4, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  59. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  60. Jumping S: Diskvalifikován

  61. Zkouška II. SA3: 3/6, 42.43 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  62. Zkouška I. SA3: 3/6, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  63. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  64. Agility Individual: 27/65, 48.85 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  65. Agility Squads as Individual: 7/68, 45.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  66. Jumping Individual: 30/67, 38.6 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  67. Jumping Squads as Individual: 19/67, 41.25 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  68. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  69. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 2/21, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  70. SOUTĚŽ DVOJIC: 1/21, 30.55 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  71. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 9/21, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  72. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  73. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 1/21, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  74. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 2/21, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  75. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  76. Agility 1 S: 16/48, 43.21 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  77. Agility 2 S: 4/47, 46.63 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  78. Jumping 1 S: 5/48, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  79. Jumping 2 S: 4/44, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  80. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  81. 1. Zkouška SA3: 1/8, 41.72 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  82. 2. Jumping S: 1/11, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  83. 2. Zkouška SA3: 1/8, 39.95 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  84. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  85. Druhá zkouška: 2/3, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  86. První zkouška: Diskvalifikován

  87. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  88. 1. běh SA3: 1/11, 41.4 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  89. 2. běh SA3: 1/11, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  90. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  91. Agility Individual: 14/67, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  92. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  93. Jumping Individual: 28/68, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  94. Jumping Squads as Individual: 24/68, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  95. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  96. 1. zkouška: 6/15, 44.81 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  97. 2. zkouška: Diskvalifikován

  98. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  99. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 2/22, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  100. SOUTĚŽ DVOJIC: Diskvalifikován

  101. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 1/21, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  102. SOUTĚŽ KLUBŮ: 8/23, 40.71 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  103. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 14/23, 51.45 s, 13.45 tr. b., 3.15 m/s

  104. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 3/23, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  105. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  106. I. agility S: Diskvalifikován

  107. II. agility S: Diskvalifikován

  108. II. jumping S: 4/63, 32.87 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  109. I. jumping S: 5/64, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  110. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  111. Agility Trial I: Diskvalifikován

  112. Agility Trial II: Diskvalifikován

  113. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  114. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  115. První zkouška: 1/4, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  116. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  117. Agility 1 S: Diskvalifikován

  118. Agility 2 S: 4/18, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  119. Finále S: 2/12, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  120. Jumping 1 S: 1/18, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  121. Jumping 2 S: 2/18, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  122. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  123. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  124. 1.běh bez zón: 5/40, 20.28 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  125. 1.běh se zónami: 25/41, 21.38 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  126. 2.běh bez zón: 3/39, 17.46 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  127. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  128. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  129. Agility S: 5/12, 37.83 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  130. Jumping S: Diskvalifikován

  131. Zkouška SA3: 2/7, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  132. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  133. 1.zkouška SA3: 1/8, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  134. 2.zkouška SA3: 3/8, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  135. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  136. Agility S: 7/18, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  137. Jumping S: 2/18, 33.09 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  138. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  139. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  140. Jumping : 1/26, 34.22 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  141. Zkouška I.: Diskvalifikován

  142. Zkouška II.: Diskvalifikován

  143. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  144. Zkouška1 SA3: 1/15, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  145. Zkouška2 SA3: 1/15, 38.78 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  146. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  147. SA3 - I.: Diskvalifikován

  148. SA3 - II.: Diskvalifikován

  149. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  150. Zkouška II SA3: 2/8, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  151. Zkouška I SA3: 1/8, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  152. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  153. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  154. První zkouška SA3: 1/6, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  155. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  156. Agility Open: 25/70, 45.2 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  157. Agility Squads as Individual: 13/71, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  158. Jumping Open: 11/71, 36.79 s, 0.79 tr. b., 4.4 m/s

  159. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  160. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  161. Soutěž družstev: 3/38, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  162. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  163. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 5/36, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  164. Soutěž klubů: 3/38, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  165. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 2/38, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  166. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  167. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  168. První zkouška SA3: 2/6, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  169. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  170. QA1 agility: Diskvalifikován

  171. QA2 agility: Diskvalifikován

  172. QA3 agility: 19/48, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  173. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  174. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  175. QJ3 jumping: 8/45, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  176. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  177. Druhá zkouška SA3: 1/6, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  178. První zkouška SA3: 3/6, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  179. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  180. Agility Finále: Diskvalifikován

  181. Agility I.: Diskvalifikován

  182. Agility II.: 2/31, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  183. Agility III.: 1/31, 45.05 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  184. Jumping Finále: Diskvalifikován

  185. Jumping I.: 4/32, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  186. Jumping II.: 6/32, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  187. Jumping III.: Diskvalifikován

  188. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  189. Agility I: 4/81, 40.46 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  190. Agility II: 20/75, 44.15 s, 5.15 tr. b., 4.35 m/s

  191. Jumping I: 56/81, 36.71 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  192. Jumping II: 4/79, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  193. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  194. Druhá zkouška SA3: 5/9, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  195. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  196. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  197. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  198. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  199. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  200. Agility 1: Diskvalifikován

  201. Agility 2: 7/29, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  202. Finále: 1/15, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  203. Jumping 1: Diskvalifikován

  204. Jumping 2: Diskvalifikován

  205. Zkouška: 5/15, 47.27 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  206. Řitka - Zkoušky - únor 2019, 22. 02. 2019

  207. 1. zkouška SA3: 2/2, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  208. 2. zkouška SA3: 2/2, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  209. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  210. Agility: Diskvalifikován

  211. Jumping: Diskvalifikován

  212. Zkouška: Diskvalifikován

  213. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  214. Zkouška SA3 I: Diskvalifikován

  215. Zkouška SA3 II: Diskvalifikován

  216. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  217. Agility: 5/21, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  218. Jumping: 2/21, 31.38 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  219. Zkouška: 3/12, 42.43 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  220. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  221. Agility: Diskvalifikován

  222. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  223. Jumping: 9/57, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  224. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  225. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  226. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  227. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  228. Soutěž fen proti psům: 14/41, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  229. Soutěž klubů: 2/41, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  230. Soutěž podle plemen: 2/40, 32.89 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  231. Soutěž podle roku narození: 12/41, 42.91 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  232. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  233. Agility II. S: 2/54, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  234. Agility I. S: Diskvalifikován

  235. Jumping II. S: Diskvalifikován

  236. Jumping I. S: 5/58, 33.89 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  237. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  238. Agility: 6/28, 34.77 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  239. Jumping: Diskvalifikován

  240. Zkouška SA3: 4/13, 44.7 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  241. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  242. Agilty: 3/33, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  243. Jumping: 3/33, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  244. Zkouška SA3: 3/16, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  245. Řitka - Zkoušky - leden 2018, 12. 01. 2018

  246. 1. zkouška SA3: 1/4, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  247. 2. zkouška SA3: 2/4, 46.19 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  248. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  249. 1. zkouška SA3: 2/3, 50.82 s, 11.82 tr. b., 3.36 m/s

  250. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  251. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  252. Agility - hra Small: 1/17, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  253. Agility SuperG - Challenge Small: Diskvalifikován

  254. Jumping - hra Small: 3/16, 26.63 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  255. Jumping SuperG - Challenge Small: Diskvalifikován

  256. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  257. Agility - 1. kolo Small: Diskvalifikován

  258. Jumping - hra Small: 2/24, 24.63 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  259. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  260. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  261. Jumping SA3: 5/12, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  262. Zkouška první SA3: 1/12, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  263. Zkouška VIP SA3: 1/12, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  264. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  265. Agility Kluby Small: 7/40, 46.62 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  266. Jumping Družstva Small: Diskvalifikován

  267. Jumping Dvojice Small: 4/41, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  268. Podle roku narození Small: 1/42, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  269. Soutěž feny proti psům Small: 3/41, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  270. Soutěž plemen Small: 9/42, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  271. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  272. Agility - Small: 2/32, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  273. Jumping - Small: 6/32, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  274. ZkA - SA3: 3/17, 46.56 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  275. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  276. Agility 1: Diskvalifikován

  277. Agility 2: Diskvalifikován

  278. Jumping 1: 50/77, 41.94 s, 10.94 tr. b., 4.12 m/s

  279. Jumping 2: 18/78, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  280. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  281. 1. zkouška SA3: 1/5, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  282. 2. zkouška SA3: 3/5, 48.75 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  283. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  284. Agility: 9/24, 49.06 s, 5.06 tr. b., 3.77 m/s

  285. Agility: Diskvalifikován

  286. FINÁLE: Diskvalifikován

  287. Jumping: Diskvalifikován

  288. Jumping: Diskvalifikován

  289. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  290. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  291. Agility: Diskvalifikován

  292. Jumping: 13/28, 41.95 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  293. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  294. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  295. Agility: 3/28, 41.27 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  296. Jumping: 6/29, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  297. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  298. Agility: Diskvalifikován

  299. Jumping: 5/38, 43.05 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  300. Zka - SA2: 1/18, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  301. Řitka - Zkoušky - prosinec 2016, 09. 12. 2016

  302. 1. zkouška SA2: 1/5, 34.47 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  303. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  304. Běšiny - Zkoušky - říjen 2016, 02. 10. 2016

  305. 1. zkouška SA2: 2/6, 34.07 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  306. 2. zkouška SA2: 1/6, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  307. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  308. Agility Open III Small: Diskvalifikován

  309. Agility Open II Small: 5/24, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  310. Agility Open I Smal (i družstva): 6/24, 35.39 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  311. Finále Jumping Small: 8/9, 48.38 s, 19.38 tr. b., 3.51 m/s

  312. Jumping Open III Small: 4/25, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  313. Jumping Open II Small: Diskvalifikován

  314. Jumping Open I Small (i družstva): 18/23, 37.13 s, 7.13 tr. b., 4.2 m/s

  315. Skochovice - Zkoušky - květen 2016, 06. 05. 2016

  316. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  317. 2. zkouška SA2: 1/6, 40.59 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  318. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  319. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  320. ZkA. I SA2: 3/14, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  321. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  322. Agility: 11/35, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  323. Jumping: Diskvalifikován

  324. ZkA: 6/10, 40.32 s, 12.32 tr. b., 3.65 m/s

  325. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  326. ZkA II. SA2: Diskvalifikován

  327. ZkA I. SA2: Diskvalifikován

  328. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  329. 1. zkouška SA2: 1/6, 37.03 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  330. 2. zkouška SA2: 1/6, 41.31 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  331. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  332. 1. ZK SA1: 1/12, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  333. 2. ZK SA1: 6/12, 33.07 s, 5.07 tr. b., 3.39 m/s

  334. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  335. Agility: 15/36, 66.99 s, 26.99 tr. b., 2.99 m/s

  336. Jumping: 6/36, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  337. ZkA: 1/7, 28.41 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  338. Řitka - Zkoušky - leden 2016, 08. 01. 2016

  339. 1. Zkouška SA1: 2/6, 30.66 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  340. 2. Zkouška SA1: 3/6, 41.91 s, 10.0 tr. b., 2.86 m/s

  341. Řitka - Zkoušky - prosinec 2015, 11. 12. 2015

  342. Zkouška SA1 druhá: 1/3, 34.41 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  343. Zkouška SA1 první: 1/3, 32.25 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s