Cz En

062817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Gabriela Kočvarová Dvořáková

    Člen KA

Pes

  1. Ctirad Jet Bat, Papillon

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 50/67, 46.38 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 12/69, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  4. Jumping Individual: 20/68, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 19/68, 32.88 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  6. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  7. JUMPING ORIGINAL II S: 4/11, 30.51 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  8. JUMPING ORIGINAL I S: 7/11, 35.86 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  9. ZKOUŠKA SA3: Diskvalifikován

  10. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  11. 1. Zkouška SA3: 1/5, 41.33 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  12. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  13. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  14. Jumping I: 3/10, 38.46 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  15. Jumping II: 8/10, 40.73 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  16. Jumping III: Diskvalifikován

  17. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  18. Agility Trial I: 2/5, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  19. Agility Trial II: Diskvalifikován

  20. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  21. Agility I: 4/40, 46.64 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  22. Agility II: 11/40, 46.89 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  23. Jumping I: 14/41, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  24. Jumping II: 9/39, 42.67 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  25. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  26. 1. zkouška SA3: 2/3, 43.61 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  27. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  28. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  29. TRIAL I.: 1/13, 41.86 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  30. TRIAL II.: Diskvalifikován

  31. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  32. II zkouška A3 S: Diskvalifikován

  33. I zkouška A3 S: Diskvalifikován

  34. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  35. 1. Zkouška A3 S: 1/5, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  36. 2. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  37. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  38. Zk Agility I: Diskvalifikován

  39. Zk Agility II: Diskvalifikován

  40. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  41. ZkA I: Diskvalifikován

  42. ZkA II: Diskvalifikován

  43. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  44. Agility S: 3/31, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  45. Finále S Jump.: Diskvalifikován

  46. Jumping S: 3/34, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  47. Zkouška SA3: 4/18, 47.69 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  48. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  49. Agility Open: 23/70, 40.96 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  50. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  51. Jumping Open: Diskvalifikován

  52. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  53. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  54. Jumping S: Diskvalifikován

  55. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  56. Zkouška I. SA3: 1/9, 44.44 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  57. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  58. 1. zkouška SA3: 5/9, 42.5 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  59. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  60. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  61. Jumping 1: Diskvalifikován

  62. Jumping 2: Diskvalifikován

  63. Zkoušky: Diskvalifikován

  64. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  65. Agility: 2/21, 39.09 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  66. Jumping: 14/21, 36.58 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  67. SA 3: Diskvalifikován

  68. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  69. Agility Trial I: Diskvalifikován

  70. Agility Trial II: 1/7, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  71. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  72. Agility Trial: Diskvalifikován

  73. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  74. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  75. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  76. 1. Zkouška SA3: 2/4, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  77. 2. Zkouška SA3: 3/4, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  78. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  79. Zkouška SA3 1 SA3: Diskvalifikován

  80. Zkouška SA3 2 SA3: Diskvalifikován

  81. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  82. Agility Open: 9/23, 37.1 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  83. Agility Trial: Diskvalifikován

  84. Jumping Open: Diskvalifikován

  85. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  86. Zkouška SA3 1 SA3: Diskvalifikován

  87. Zkouška SA3 2 SA3: 5/11, 42.51 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  88. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  89. Agility I: 24/81, 40.14 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  90. Agility II: 3/75, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  91. Jumping I: 6/81, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  92. Jumping II: Diskvalifikován

  93. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  94. Agility Challenge S SA2: 19/30, 46.4 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  95. Agility I S S: Diskvalifikován

  96. Jumping Challenge S SA2: Diskvalifikován

  97. Jumping I S S: Diskvalifikován

  98. Tuneliáda S S: 9/48, 22.52 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  99. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  100. Agility Trial I: Diskvalifikován

  101. Agility Trial II: Diskvalifikován

  102. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  103. Zkouška č.1 SA3: Diskvalifikován

  104. Zkouška č.2 SA3: Diskvalifikován

  105. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  106. Trial I: Diskvalifikován

  107. Trial II: 5/7, 47.69 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  108. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  109. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  110. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  111. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  112. Agility Trial I: 1/7, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  113. Agility Trial II: Diskvalifikován

  114. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  115. TRIAL II. SA2: 2/2, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  116. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  117. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  118. Agility Trial I: 2/10, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  119. Agility Trial II: 5/10, 48.65 s, 10.65 tr. b., 3.66 m/s

  120. Agility Trial III: Diskvalifikován

  121. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  122. TRIAL III. SA2: 2/6, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  123. TRIAL II. SA2: 2/6, 37.05 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  124. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  125. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  126. Agility Trial I: Diskvalifikován

  127. Agility Trial II: Diskvalifikován

  128. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  129. Agility Trial I: 6/10, 40.71 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  130. Agility Trial II: Diskvalifikován

  131. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  132. Agility 1 S: Diskvalifikován

  133. Agility 2 S: Diskvalifikován

  134. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  135. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  136. Jumping SA S: 4/23, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  137. Jumping special SA S: 10/23, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  138. Zkouška SA2 SA2: Diskvalifikován

  139. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  140. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  141. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  142. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  143. Agility Open: Diskvalifikován

  144. Agility Trial: 3/11, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  145. Jumping Open: Diskvalifikován

  146. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  147. TRIAL II. SA2: Diskvalifikován

  148. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  149. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  150. CURRICULUM S: 7/15, 37.09 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  151. TRIAL II. SA2: 1/13, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  152. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  153. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  154. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  155. 2.zkouška SA2: 1/9, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  156. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  157. Agility I: Diskvalifikován

  158. Agility II: Diskvalifikován

  159. Jumping I: 5/47, 30.61 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  160. Jumping II: Diskvalifikován

  161. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  162. QA4 Agility: Diskvalifikován

  163. QA5 Agility: Diskvalifikován

  164. QA6 Agility: Diskvalifikován

  165. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  166. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  167. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  168. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  169. QA1 agility: 25/53, 40.73 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  170. QA2 agility: 34/53, 39.13 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  171. QA3 agility: 25/52, 43.91 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  172. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  173. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  174. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  175. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  176. Zkouška SA2 1 SA2: Diskvalifikován

  177. Zkouška SA2 2 SA2: Diskvalifikován

  178. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  179. Agility Open: Diskvalifikován

  180. Agility Trial: Diskvalifikován

  181. Jumping Open: Diskvalifikován

  182. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  183. Agility Open: 9/20, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  184. Agility Trial: Diskvalifikován

  185. Jumping Open: Diskvalifikován

  186. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  187. Agility S Ne : Diskvalifikován

  188. Agility S So : Diskvalifikován

  189. Jumping S Ne : 25/66, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  190. Jumping S So : Diskvalifikován

  191. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  192. 1. zkouška SA2: 4/11, 41.49 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  193. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  194. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  195. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  196. TRIAL II. SA2: Diskvalifikován

  197. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  198. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  199. Agility SA: Diskvalifikován

  200. Jumping SA: Diskvalifikován

  201. Zkouška SA2: 6/13, 50.75 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  202. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  203. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  204. 2. zkouška SA2: 1/8, 42.46 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  205. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  206. zkouška 1 SA1: 3/6, 35.87 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  207. zkouška 2 SA1: 3/6, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  208. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  209. Jumping A1 + A0 SA1: Diskvalifikován

  210. Trial II. SA1: 3/5, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  211. Trial I. SA1: Diskvalifikován

  212. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  213. Agility I: 2/8, 30.14 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  214. Agility II: Diskvalifikován

  215. Agility III: 2/8, 27.57 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  216. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  217. Agility Trial I: 5/6, 49.28 s, 16.28 tr. b., 2.64 m/s

  218. Agility Trial II: 4/6, 53.09 s, 7.09 tr. b., 2.9 m/s

  219. Jumping: 1/6, 26.86 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s