QA3 Agility

  1. Datum: 23. 04. 2023
  2. Závod: Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA
  3. Rozhodčí: Reinhard, Regin (DK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 99.0 s
  7. Délka: 195.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 020520 Jana Jirsová A3Ch Chaos Dream of joy 0 0 0.0 0.0 39.14 4.98 V
2 056818 Markéta Zavadilová A3Ch Una Unica Koryfej 0 0 0.0 0.0 39.91 4.89 V
3 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 0 0 0.0 0.0 40.07 4.87 V
4 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Ctirad Jet Bat 0 0 0.0 0.0 42.76 4.56 V
5 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 43.79 4.45 V
6 021518 Ilona Opatrná Pánková A3Ch Loty 0 0 0.0 0.0 45.4 4.3 V
7 124422 Jana Zvonková Amazing Valiante de Diamond Koomet 0 0 0.0 0.0 48.69 4.0 V
8 057417 Martina Zelinková A3Ch Cyril Jet Bat 1 0 0.0 5.0 39.68 4.91 V
9 078020 Alena Frimmelová Azizi od Prachovských skal 1 0 0.0 5.0 39.75 4.91 V
10 017121 Petra Hamšíková Double face Eriien 1 0 0.0 5.0 40.33 4.84 V
11 010020 Julie Krátká Ebony Rose od Přelícké zvonice 1 0 0.0 5.0 43.67 4.47 V
12 031522 Bára Baslová Piccollo Fort Fox 1 0 0.0 5.0 44.92 4.34 V
13 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 1 0 0.0 5.0 45.64 4.27 V
14 077918 Erik Řehola A3Ch Baccara Top Narcis 0 1 2.68 7.68 51.68 3.77 VD
15 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss 2 0 0.0 10.0 36.62 5.32 VD
16 010022 Hana Frimmelová Perfect Bio Stars Power Dogs 2 0 0.0 10.0 37.67 5.18 VD
17 063119 Martina Chytilová A3Ch Daiquiri Aura Fantasia 2 0 0.0 10.0 38.99 5.0 VD
18 077719 Petra Hamšíková A3Ch Atalia Always Smiling Cheek 2 0 0.0 10.0 39.42 4.95 VD
19 051521 Kristýna Matrasová Cairo SkyFalls Angels 1 1 0.0 10.0 42.65 4.57 VD
20 062917 Alena Divišová A3Ch Good Girl Dai Muratori 1 1 0.0 10.0 44.63 4.37 VD
21 054621 Eliška Tučková Dixie Černý Křišťál 1 1 0.0 10.0 45.03 4.33 VD
22 091518 Jana Kubecová A3Ch Arabella z Údolí výrovky 2 0 0.0 10.0 45.57 4.28 VD
23 074519 Anna Dušánková Itty-Bitty z Lomu ve skále 1 1 0.0 10.0 46.49 4.19 VD
24 000218 Adéla Havlíková A3Ch Porsche von Schnappi Schnapp 1 0 5.17 10.17 54.17 3.6 VD
25 069321 Michaela Langerová Ikona Perla z Polabí 2 0 2.43 12.43 51.43 3.79 VD
26 035719 Petr Andrýs Camillo Bambabibi 3 0 0.0 15.0 40.34 4.83 VD
27 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale 3 0 0.0 15.0 41.34 4.72 VD
28 021119 Tereza Vaverková A3Ch Holly z Pravého břehu 1 2 0.0 15.0 44.72 4.36 VD
29 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 2 1 0.0 15.0 48.23 4.04 VD
30 015320 Lucie Krauskopfová Ori Ritakim 1 2 0.0 15.0 48.52 4.02 VD
31 073518 Denisa Lajmarová A3Ch Game over Norník 5 0 0.0 25.0 38.76 5.03 D
DIS 005420 Lenka Svaková Ikey Black Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051922 Martina Kučerová Betty Bee z Pražských Vinohrad DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000019 Lenka Holubová A3Ch Bungee Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073322 Neky Dahlgren Bubba Gump Kabuli of Eagle DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019919 Klára Zachová Blik Šip-Šip Hurá DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040420 Jana Kožnarová Heflinn Love Kopidlenský kavalír DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029519 Tereza Sobotková A3Ch Juliette Motýlek z Nevady DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009022 Pavla Juranová Bora Victoria Pod Buchtovým kopcem DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057720 Klára Válková Griotka Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064420 Tereza Rossmannová A3Ch Bazzy Zpod Chlumských hájů DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073315 Martina Kučerová A3Ch Ursula Grey Astronaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Malá A3Ch Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093514 Tereza Koláčná A3Ch Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039716 Jana Jourová A3Ch Umpalumpa DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044121 Viktorie Sůrová Arryn Romanka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002522 Adéla Havlíková Hurry Up Z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038718 Petra Vydrová A3Ch Crazy Chita Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013320 Petra Čampulová Jupííí Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014118 Jana Drbohlavová A3Ch Be Happy Od Svaté Lucie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000118 Kateřina Plichtová A3Ch Cenzie Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013621 Jitka Ďuricová Aelin la Flamme de l'amour DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045818 Jitka Ďuricová A3Ch Elisabetta de Pompadour DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070016 Lucie Jeřábková A3Ch Amazing Jessamine Erya's Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020921 Denisa Sommerová A3Ch Dark Groot Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011221 Dana Konôpková Frutti Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058421 Roman Polačko Jumpy Dream of joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080820 Tomáš Ješke Your Black Sun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006621 Jitka Krejcárková Emilián Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080821 Martina Sigmundová Arisha Little Sweetie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO