013320

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Čampulová, Brandýs nad Labem

    Arrow_down

Pes

  1. Jupííí Via Bohemica, Trpasličí pinč

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  2. Agility II / S: Diskvalifikován

  3. Jumping III / S: Diskvalifikován

  4. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 02. 12. 2022

  5. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  7. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  8. 1. Zkouška SA2: 1/7, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  9. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  10. 3. Zkouška SA2: 2/7, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  11. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  12. Zkouška II / S / A2: 2/7, 50.68 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  13. Zkouška I / S / A2: 5/7, 36.2 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  14. Kladno - Zkoušky trochu jinak, 02. 10. 2022

  15. 1. Zkouška SA2: 3/4, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  16. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  17. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  18. Agility / S: Diskvalifikován

  19. Jumping / S: Diskvalifikován

  20. Zkouška A2 / S: 2/7, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  21. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  22. Součty 1. zkoušky XSA2 + SA2: Diskvalifikován

  23. Součty 2. zkoušky XSA2 + SA2: Diskvalifikován

  24. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  26. Lysá nad Labem - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  27. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  28. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  29. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  30. Agility III / S: Diskvalifikován

  31. Agility II / S: 3/20, 53.2 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  32. Agility I / S: Diskvalifikován

  33. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22, 09. 09. 2022

  34. Zkouška S A2 - I.: 1/5, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  35. Zkouška S A2 - II.: Diskvalifikován

  36. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  37. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  39. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  40. 1. Zkouška SA2: 1/6, 43.7 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  41. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  42. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  43. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  45. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  46. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  47. ZkA. II. SA2: 2/5, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  48. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  49. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  50. ZkA. II. SA2: 1/5, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  51. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  52. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  53. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška SA2: 1/3, 47.68 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  55. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  56. 1. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  57. 2. zkouškA A2 S: Diskvalifikován

  58. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  59. SA Agility 1: Diskvalifikován

  60. SA Agility 2: Diskvalifikován

  61. SA Jumping 1: Diskvalifikován

  62. Zkouška Exam S A2: Diskvalifikován

  63. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  64. Agility 1 S: Diskvalifikován

  65. Agility 2 S: 11/32, 49.17 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  66. Jumping 1 S: 14/35, 46.0 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  67. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  68. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  69. QA4 Agility: Diskvalifikován

  70. QA5 Agility: 19/42, 55.68 s, 15.45 tr. b., 3.77 m/s

  71. QA6 Agility: Diskvalifikován

  72. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  73. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  74. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  75. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  76. Agility 1 S: Diskvalifikován

  77. Agility 2 S: 17/40, 51.38 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  78. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  79. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  80. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  81. 1. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  82. 2. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  83. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  84. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  85. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  86. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  87. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  88. 1.zkouška SA2: 1/5, 47.81 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  89. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  90. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  91. Zkouška S A2 I: Diskvalifikován

  92. Zkouška S A2 II: 1/3, 45.11 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  93. Lysá nad Labem - Doxneo - 2x zkoušky, 29. 04. 2022

  94. 1. běh A2 S: 1/3, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  95. 2. běh A2 S: Diskvalifikován

  96. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  97. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  99. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  100. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  101. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  102. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  103. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  104. Sobota Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  105. Sobota SA2 I: Diskvalifikován

  106. Sobota SA2 II: 1/3, 50.54 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  107. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  108. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  110. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  111. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  112. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  114. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  115. Sobota Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  116. Sobota SA2 I.: Diskvalifikován

  117. Sobota SA2 II.: Diskvalifikován

  118. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 02. 2022

  119. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  120. První zkouška: Diskvalifikován

  121. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  122. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  123. 2. Zkouška SA2: 1/3, 46.04 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  124. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  125. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  126. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  127. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  128. 1. Zkouška SA1: 3/8, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  129. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  130. 3. Zkouška SA1: 2/8, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  131. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  132. II. Zk SA1: Diskvalifikován

  133. I. Zk SA1: Diskvalifikován

  134. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  135. 1.zkouška SA1: 1/5, 39.19 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  136. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  137. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  138. 1. Zkouška SA1: 1/4, 42.89 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  139. 2. Zkouška SA1: 1/4, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  140. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  141. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: Diskvalifikován

  142. Agility Spokojenypes.cz S: Diskvalifikován

  143. Jelení Jumping Short S: Diskvalifikován

  144. PetExpert Jumping S: 13/17, 52.47 s, 33.47 tr. b., 3.28 m/s

  145. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  146. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  147. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  148. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  149. 1. běh SA1 : Diskvalifikován

  150. 2. běh SA1: 5/6, 53.09 s, 11.09 tr. b., 3.13 m/s

  151. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  152. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  153. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  154. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  155. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  156. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  157. 3. Zkouška SA1: 4/5, 41.63 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  158. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  159. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  160. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  161. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován