013320

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Čampulová, Brandýs nad Labem

    Arrow_down

Pes

  1. Jupííí Via Bohemica, Trpasličí pinč

    Arrow_down

Výsledky

  1. Praha Uhříněves - Aktij speciál XS a S, 17. 02. 2024

  2. III. Zk SA3: Diskvalifikován

  3. II. Zk SA3: Diskvalifikován

  4. I. Zk SA3: Diskvalifikován

  5. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  6. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  7. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  8. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  9. OPEN AGILITY S: 3/6, 46.11 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  10. OPEN JUMPING S: Diskvalifikován

  11. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  12. Agility III 300: Diskvalifikován

  13. Agility II 300: Diskvalifikován

  14. Agility I 300: 25/39, 44.35 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  15. Jumping III 300: Diskvalifikován

  16. Jumping II 300: Diskvalifikován

  17. Jumping I 300: Diskvalifikován

  18. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  19. Czech Imp Jump Small: 8/23, 25.75 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  20. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  21. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  22. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 08. 12. 2023

  23. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  24. První zkouška: Diskvalifikován

  25. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  26. Agility 1 S: Diskvalifikován

  27. Agility 2 S: 7/21, 54.58 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  28. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  29. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  30. Jumping 3 S: Diskvalifikován

  31. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  32. Agility 1 S: Diskvalifikován

  33. Agility 2 S: Diskvalifikován

  34. Finals S: Diskvalifikován

  35. Jumping 1 S: 7/22, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  36. Jumping 2 S: 6/22, 44.69 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  37. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky I/23, 15. 09. 2023

  38. Zkouška S A3 - I.: Diskvalifikován

  39. Zkouška S A3 - II.: Diskvalifikován

  40. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  41. Zkouška SA3 I.: 1/2, 44.92 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  42. Zkouška SA3 II.: Diskvalifikován

  43. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  44. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  46. 3. Zkouška SA3: 2/8, 45.27 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  47. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  48. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  50. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  51. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  52. Zkouška II / S / A3: Diskvalifikován

  53. Zkouška I / S / A3: Diskvalifikován

  54. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  55. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL: Diskvalifikován

  56. FRIDAY - AGILITY TEAMS SMALL: 15/64, 46.79 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  57. FRIDAY - JUMPING TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  58. SATURDAY - AGILITY TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  59. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS SMALL: 24/38, 48.47 s, 16.47 tr. b., 4.37 m/s

  60. SATURDAY - JUMPING TEAMS SMALL: 43/63, 55.19 s, 20.19 tr. b., 3.68 m/s

  61. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL: 13/59, 46.95 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  62. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS SMALL: 20/55, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  63. Liberec - 2x zkoušky, 08. 07. 2023

  64. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  65. 2. zkouška A3 S: 2/3, 49.28 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  66. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu + A0, 25. 06. 2023

  67. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  68. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  69. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  70. Agility 1 S: Diskvalifikován

  71. Agility 2 S: 29/59, 50.6 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  72. Jumping 1 S: 35/63, 43.94 s, 11.94 tr. b., 4.26 m/s

  73. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  74. Mladá Boleslav - Páteční zkoušky před KZ, 16. 06. 2023

  75. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  77. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 27. 05. 2023

  78. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  80. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  81. Agility 1 S: Diskvalifikován

  82. Agility 2 S: 26/58, 48.16 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  83. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  84. Jumping 2 S: 8/54, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  85. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  86. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  87. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  88. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  89. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  90. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  91. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  92. QA1 Agility: Diskvalifikován

  93. QA2 Agility: Diskvalifikován

  94. QA3 Agility: Diskvalifikován

  95. QJ1 Jumping: 33/67, 46.38 s, 6.38 tr. b., 4.7 m/s

  96. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  97. QJ3 Jumping: 29/64, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  98. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  99. Agility 1 S: Diskvalifikován

  100. Agility 2 S: 10/21, 36.92 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  101. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  102. Jumping 2 S: 14/21, 33.97 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  103. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 03. 2023

  104. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  105. První zkouška: Diskvalifikován

  106. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  107. zkouška II / S / A3: Diskvalifikován

  108. zkouška I / S / A3: Diskvalifikován

  109. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  110. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  111. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  112. 3. Zkouška SA3: 5/10, 42.63 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  113. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  114. Agility FINÁLE S: 5/11, 52.74 s, 15.74 tr. b., 4.17 m/s

  115. Agility OPEN S: 4/15, 46.32 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  116. Jumping OPEN S neděle: Diskvalifikován

  117. Jumping OPEN S sobota: Diskvalifikován

  118. Zkouška SA3 neděle: Diskvalifikován

  119. Zkouška SA3 sobota: Diskvalifikován

  120. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  121. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  122. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  123. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  124. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  125. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  126. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  127. Agility II / S: Diskvalifikován

  128. Jumping III / S: Diskvalifikován

  129. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 02. 12. 2022

  130. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  131. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  132. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  133. Zkouška SA3: 2/3, 46.19 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  134. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  135. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  136. 1. Zkouška SA2: 1/7, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  137. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  138. 3. Zkouška SA2: 2/7, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  139. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  140. Zkouška II / S / A2: 2/7, 50.68 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  141. Zkouška I / S / A2: 5/7, 36.2 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  142. Kladno - Zkoušky trochu jinak, 02. 10. 2022

  143. 1. Zkouška SA2: 3/4, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  144. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  145. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  146. Agility / S: Diskvalifikován

  147. Jumping / S: Diskvalifikován

  148. Zkouška A2 / S: 2/7, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  149. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  150. Součty 1. zkoušky XSA2 + SA2: Diskvalifikován

  151. Součty 2. zkoušky XSA2 + SA2: Diskvalifikován

  152. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  153. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  154. Lysá nad Labem - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  155. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  156. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  157. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  158. Agility III / S: Diskvalifikován

  159. Agility II / S: 3/20, 53.2 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  160. Agility I / S: Diskvalifikován

  161. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22, 09. 09. 2022

  162. Zkouška S A2 - I.: 1/5, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  163. Zkouška S A2 - II.: Diskvalifikován

  164. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  165. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  166. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  167. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  168. 1. Zkouška SA2: 1/6, 43.7 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  169. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  170. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  171. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  172. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  173. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  174. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  175. ZkA. II. SA2: 2/5, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  176. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  177. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  178. ZkA. II. SA2: 1/5, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  179. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  180. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  181. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  182. 2. Zkouška SA2: 1/3, 47.68 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  183. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  184. 1. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  185. 2. zkouškA A2 S: Diskvalifikován

  186. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  187. SA Agility 1: Diskvalifikován

  188. SA Agility 2: Diskvalifikován

  189. SA Jumping 1: Diskvalifikován

  190. Zkouška Exam S A2: Diskvalifikován

  191. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  192. Agility 1 S: Diskvalifikován

  193. Agility 2 S: 11/32, 49.17 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  194. Jumping 1 S: 14/35, 46.0 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  195. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  196. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  197. QA4 Agility: Diskvalifikován

  198. QA5 Agility: 19/42, 55.68 s, 15.45 tr. b., 3.77 m/s

  199. QA6 Agility: Diskvalifikován

  200. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  201. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  202. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  203. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  204. Agility 1 S: Diskvalifikován

  205. Agility 2 S: 17/40, 51.38 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  206. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  207. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  208. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  209. 1. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  210. 2. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  211. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  212. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  213. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  214. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  215. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  216. 1.zkouška SA2: 1/5, 47.81 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  217. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  218. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  219. Zkouška S A2 I: Diskvalifikován

  220. Zkouška S A2 II: 1/3, 45.11 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  221. Lysá nad Labem - Doxneo - 2x zkoušky, 29. 04. 2022

  222. 1. běh A2 S: 1/3, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  223. 2. běh A2 S: Diskvalifikován

  224. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  225. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  226. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  227. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  228. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  229. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  230. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  231. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  232. Sobota Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  233. Sobota SA2 I: Diskvalifikován

  234. Sobota SA2 II: 1/3, 50.54 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  235. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  236. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  237. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  238. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  239. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  240. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  241. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  242. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  243. Sobota Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  244. Sobota SA2 I.: Diskvalifikován

  245. Sobota SA2 II.: Diskvalifikován

  246. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 02. 2022

  247. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  248. První zkouška: Diskvalifikován

  249. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  250. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  251. 2. Zkouška SA2: 1/3, 46.04 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  252. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  253. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  254. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  255. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  256. 1. Zkouška SA1: 3/8, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  257. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  258. 3. Zkouška SA1: 2/8, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  259. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  260. II. Zk SA1: Diskvalifikován

  261. I. Zk SA1: Diskvalifikován

  262. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  263. 1.zkouška SA1: 1/5, 39.19 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  264. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  265. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  266. Agility OPEN S: 8/10, 52.14 s, 12.14 tr. b., 3.84 m/s

  267. Jumping OPEN S: 6/10, 54.81 s, 17.81 tr. b., 3.65 m/s

  268. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  269. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  270. 1. Zkouška SA1: 1/4, 42.89 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  271. 2. Zkouška SA1: 1/4, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  272. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  273. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: Diskvalifikován

  274. Agility Spokojenypes.cz S: Diskvalifikován

  275. Jelení Jumping Short S: Diskvalifikován

  276. PetExpert Jumping S: 13/17, 52.47 s, 33.47 tr. b., 3.28 m/s

  277. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  278. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  279. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  280. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  281. 1. běh SA1 : Diskvalifikován

  282. 2. běh SA1: 5/6, 53.09 s, 11.09 tr. b., 3.13 m/s

  283. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  284. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  285. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  286. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  287. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  288. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  289. 3. Zkouška SA1: 4/5, 41.63 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  290. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  291. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  292. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  293. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován