070016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Jeřábková

    Arrow_down

Pes

  1. Amazing Jessamine Erya's Elita, Pudl trpasličí

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  2. 1. Zkouška SA3: 4/5, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  3. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  4. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  5. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  6. II. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  7. I. Zkouška SA3: 1/2, 44.14 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  8. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  9. Agility: 13/53, 56.01 s, 16.01 tr. b., 3.93 m/s

  10. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  11. Jumping: Diskvalifikován

  12. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 30/55, 44.6 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  13. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  14. ZkA. II. SA3: 3/7, 45.84 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  15. ZkA. I. SA3: 5/7, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  16. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 17. 07. 2022

  17. Jumping 1 A2 + A3: 5/8, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  18. Jumping 2 A2 + A3: 3/8, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  19. Jumping 3 A2 + A3: 4/8, 20.17 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  20. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  21. SA Agility 1: Diskvalifikován

  22. SA Jumping 1: Diskvalifikován

  23. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  24. QA4 Agility: Diskvalifikován

  25. QA5 Agility: 16/42, 46.94 s, 6.71 tr. b., 4.47 m/s

  26. QA6 Agility: 11/41, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  27. QJ4 Jumping: 19/42, 46.64 s, 7.54 tr. b., 4.29 m/s

  28. QJ5 Jumping: 13/42, 40.8 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  29. QJ6 Jumping: 27/40, 48.97 s, 23.0 tr. b., 4.27 m/s

  30. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  31. Agility I: Diskvalifikován

  32. Agility II: 17/32, 43.0 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  33. Jumping I: Diskvalifikován

  34. Jumping II: 10/31, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  35. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  36. Zkouška S A3 I: Diskvalifikován

  37. Zkouška S A3 II: Diskvalifikován

  38. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  39. QA1 Agility: 21/51, 53.03 s, 12.19 tr. b., 4.15 m/s

  40. QA2 Agility: Diskvalifikován

  41. QA3 Agility: Diskvalifikován

  42. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  43. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  44. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  45. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  46. Jumping I. S: Diskvalifikován

  47. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  48. Agility III 250: 2/15, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  49. Agility II 250: Diskvalifikován

  50. Agility I 250: Diskvalifikován

  51. Jumping III 250: Diskvalifikován

  52. Jumping II 250: Diskvalifikován

  53. Jumping I 250: 9/18, 43.94 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  54. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  55. Czech Imp Jump Small: 11/30, 24.12 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  56. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  57. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  58. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  59. 1. Zkouška SA3: 2/6, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  60. 2. Zkouška SA3: 1/6, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  61. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  62. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  63. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  64. Jumping 2 - Small: 2/24, 38.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  65. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  66. TRIAL I.: 2/6, 50.07 s, 10.07 tr. b., 3.99 m/s

  67. TRIAL II.: 2/6, 51.71 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  68. TRIAL III.: Diskvalifikován

  69. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  70. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  71. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  72. 3. Zkouška SA3: 3/5, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  73. Žabčice - 3 x jumping, 03. 10. 2021

  74. Jumping 1 - S: 3/19, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  75. Jumping 2 - S: 5/19, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  76. Jumping 3 - S: 3/17, 32.65 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  77. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  78. Agility S: 5/11, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  79. Jumping S: 3/11, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  80. Zkouška SA3: 3/6, 39.87 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  81. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  82. Agility Squads as Individual: 17/68, 44.58 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  83. Jumping Individual: Diskvalifikován

  84. Jumping Squads as Individual: 36/67, 44.02 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  85. Domanín - Ohnivý pohár, 28. 08. 2021

  86. Jumping S: 2/11, 38.73 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  87. Open Agility S: Diskvalifikován

  88. Zkouška SA3: 3/6, 40.46 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  89. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  90. 1.zkouška SA3: 2/9, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  91. 2.zkouška SA3: 6/9, 43.73 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  92. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  93. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška SA3: 5/8, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  95. 3. Zkouška SA3: 1/8, 47.81 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  96. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  97. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  98. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  99. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  100. Zkouška SA3 I.: Diskvalifikován

  101. Zkouška SA3 II.: Diskvalifikován

  102. Zkouška SA3 III.: Diskvalifikován

  103. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  104. Agility 1 S: Diskvalifikován

  105. Agility 2 S: Diskvalifikován

  106. Agility 3 S: Diskvalifikován

  107. Agility 4 S: Diskvalifikován

  108. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  109. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  110. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  111. Agility I: 10/68, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  112. Agility II: Diskvalifikován

  113. Jumping I: 38/69, 42.07 s, 5.07 tr. b., 4.4 m/s

  114. Jumping II: Diskvalifikován

  115. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  116. 1. Agility S: Diskvalifikován

  117. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  118. 2. Agility S: 4/13, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  119. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  120. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  121. 1. Zkouška SA3: 2/3, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  122. 2. Zkouška SA3: 1/3, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  123. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  124. II. zkouška: Diskvalifikován

  125. I. zkouška: 1/3, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  126. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  127. 1. zkouška: Diskvalifikován

  128. 2. zkouška: Diskvalifikován

  129. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  130. Jumping: 14/22, 33.42 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  131. Zkouška 1: Diskvalifikován

  132. Zkouška 2: Diskvalifikován

  133. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  134. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: Diskvalifikován

  135. Agility Spokojenypes.cz S: Diskvalifikován

  136. Jelení Jumping S: 4/20, 39.36 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  137. Jumping Short S Jacob & Joseph: 3/18, 23.85 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  138. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  139. 1. Zkouška SA3: 5/12, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  140. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  141. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  142. Agility S: 1/26, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  143. Jumping S: Diskvalifikován

  144. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  145. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  146. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  147. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  148. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  149. TRIAL I.: Diskvalifikován

  150. TRIAL II.: Diskvalifikován

  151. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  152. Jumping: Diskvalifikován

  153. 1.zkouška: Diskvalifikován

  154. 2.zkouška: Diskvalifikován

  155. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  156. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  157. 2. Zkouška SA2: 1/7, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  158. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  159. SA2 I: 2/6, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  160. SA2 II: Diskvalifikován

  161. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  162. I. agility S: Diskvalifikován

  163. II. agility S: Diskvalifikován

  164. II. jumping S: Diskvalifikován

  165. I. jumping S: 12/64, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  166. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  167. TRIAL I.: 1/7, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  168. TRIAL II.: 1/7, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  169. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  170. Agility SA: Diskvalifikován

  171. Jumping SA: Diskvalifikován

  172. Zkouška SA2: 3/7, 46.17 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  173. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  174. Czech Imp Jump: 14/24, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  175. Jumping 1: 9/24, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  176. Jumping 2: Diskvalifikován

  177. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  178. Agility S: Diskvalifikován

  179. Jumping S: Diskvalifikován

  180. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  181. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  182. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  183. Jumping 1: 4/18, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  184. Jumping 2: Diskvalifikován

  185. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  186. II. zkouška SA2 neděle: 2/8, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  187. I. zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  188. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  189. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  190. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  191. 3. Jumping SA2: 1/3, 31.47 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  192. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  193. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  194. Jumping 1 - Small: 3/29, 33.57 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  195. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  196. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  197. Jumping Open: Diskvalifikován

  198. ZkA I: Diskvalifikován

  199. ZkA II: Diskvalifikován

  200. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  201. ZkA. SA2 I.: 2/7, 36.37 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  202. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  203. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  204. Jumping S: Diskvalifikován

  205. 1.Zkouška SA1: Diskvalifikován

  206. 2.Zkouška SA1: 3/7, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  207. 3.Zkouška SA1: 1/6, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  208. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  209. agility S neděle: 5/21, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  210. Jump S neděle: 1/21, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  211. Zkouška A1 - neděle S: 2/4, 37.73 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  212. Zkouška A1 - sobota - 1 S: 1/5, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  213. Zkouška A1 - sobota -2 S: Diskvalifikován

  214. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  215. Jumping S: Diskvalifikován

  216. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  217. Zkouška I. SA1: 1/6, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  218. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  219. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  220. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  221. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  222. II.zkouška SA1: 1/2, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  223. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  224. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  225. Czech Imp Jump: 6/21, 22.19 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  226. Jumping 1: Diskvalifikován

  227. Jumping 2: Diskvalifikován

  228. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  229. 1.SJ1: Diskvalifikován

  230. 2SJ1: 2/8, 33.34 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  231. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  232. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  233. Jumping 1: Diskvalifikován

  234. Jumping 2: 15/31, 30.7 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  235. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  236. III. jumping S: Diskvalifikován

  237. II. jumping S: Diskvalifikován

  238. I. jumping S: 1/20, 27.1 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  239. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  240. Jumping Light: 2/7, 25.45 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  241. Jumping Standard: 5/11, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  242. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  243. 1. Jumping S: 14/25, 33.44 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  244. 2. Jumping S: 15/25, 30.18 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  245. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  246. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  247. JUMPING: Diskvalifikován

  248. Jumping II: Diskvalifikován

  249. Ztřeštěněc: Diskvalifikován

  250. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  251. Jumpy A1 - I.běh SA1: 3/7, 26.83 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  252. Jumpy A1 - II. běh SA1: Diskvalifikován

  253. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  254. III. jumping S: Diskvalifikován

  255. II. jumping S: Diskvalifikován

  256. I. jumping S: Diskvalifikován

  257. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  258. Czech Imp Jump Small: 18/28, 20.28 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  259. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  260. Jumping 2 Small: 6/28, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  261. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  262. JUMPING 1 S: Diskvalifikován

  263. JUMPING 2 S: 1/19, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  264. JUMPING 3 S: 1/19, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  265. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  266. Czech Imp Jump Small : 4/36, 21.71 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  267. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  268. Jumping 2 Small: Diskvalifikován