Cz En

Lucie Jeřábková

  1. Číslo: 002161
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 06. 10. 2009
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 013909 (XS), A3Ch Zanna Žlutá Řeka

  2. 070016 (S), Amazing Jessamine Erya's Elita

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  2. Agility, Amazing Jessamine Erya's Elita: 13/53, 56.01 s, 16.01 tr. b., 3.93 m/s

  3. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  4. Jumping, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  5. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Amazing Jessamine Erya's Elita: 30/55, 44.6 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  6. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  7. ZkA. II. SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/7, 45.84 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  8. ZkA. I. SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 5/7, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  9. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 17. 07. 2022

  10. Jumping 1 A2 + A3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 5/8, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  11. Jumping 2 A2 + A3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/8, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  12. Jumping 3 A2 + A3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 4/8, 20.17 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  13. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  14. SA Agility 1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  15. SA Jumping 1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  16. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  17. QA4 Agility, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  18. QA5 Agility, Amazing Jessamine Erya's Elita: 16/42, 46.94 s, 6.71 tr. b., 4.47 m/s

  19. QA6 Agility, Amazing Jessamine Erya's Elita: 11/41, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  20. QJ4 Jumping, Amazing Jessamine Erya's Elita: 19/42, 46.64 s, 7.54 tr. b., 4.29 m/s

  21. QJ5 Jumping, Amazing Jessamine Erya's Elita: 13/42, 40.8 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  22. QJ6 Jumping, Amazing Jessamine Erya's Elita: 27/40, 48.97 s, 23.0 tr. b., 4.27 m/s

  23. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  24. Agility I, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  25. Agility II, Amazing Jessamine Erya's Elita: 17/32, 43.0 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  26. Jumping I, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  27. Jumping II, Amazing Jessamine Erya's Elita: 10/31, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  28. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  29. Zkouška S A3 I, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  30. Zkouška S A3 II, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  31. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  32. QA1 Agility, Amazing Jessamine Erya's Elita: 21/51, 53.03 s, 12.19 tr. b., 4.15 m/s

  33. QA2 Agility, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  34. QA3 Agility, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  35. QJ1 Jumping, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  36. QJ2 Jumping, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  37. QJ3 Jumping, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  38. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  39. Jumping I. S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  40. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  41. Agility I 250, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  42. Agility II 250, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  43. Agility III 250, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/15, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  44. Jumping I 250, Amazing Jessamine Erya's Elita: 9/18, 43.94 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  45. Jumping II 250, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  46. Jumping III 250, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  47. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  48. Czech Imp Jump Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: 11/30, 24.12 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  49. Jumping 1 - Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  50. Jumping 2 - Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  51. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  52. 1. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/6, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  53. 2. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/6, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  54. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  55. Czech Imp Jump Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  56. Jumping 1 - Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  57. Jumping 2 - Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/24, 38.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  58. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  59. TRIAL I., Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/6, 50.07 s, 10.07 tr. b., 3.99 m/s

  60. TRIAL II., Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/6, 51.71 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  61. TRIAL III., Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  62. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  63. 1. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  65. 3. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/5, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  66. Žabčice - 3 x jumping, 03. 10. 2021

  67. Jumping 1 - S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/19, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  68. Jumping 2 - S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 5/19, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  69. Jumping 3 - S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/17, 32.65 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  70. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  71. Agility S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 5/11, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  72. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/11, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  73. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/6, 39.87 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  74. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  75. Agility Squads as Individual, Amazing Jessamine Erya's Elita: 17/68, 44.58 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  76. Jumping Individual, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  77. Jumping Squads as Individual, Amazing Jessamine Erya's Elita: 36/67, 44.02 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  78. Domanín - Ohnivý pohár, 28. 08. 2021

  79. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/11, 38.73 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  80. Open Agility S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  81. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/6, 40.46 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  82. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  83. 1.zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/9, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  84. 2.zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 6/9, 43.73 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  85. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  86. 1. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 5/8, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  88. 3. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/8, 47.81 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  89. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  90. 1.zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  91. 2.zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  92. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  93. Zkouška SA3 I., Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  94. Zkouška SA3 II., Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  95. Zkouška SA3 III., Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  96. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  97. Agility 1 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  98. Agility 2 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  99. Agility 3 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  100. Agility 4 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  101. Jumping 1 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  102. Jumping 2 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  103. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  104. Agility I, Amazing Jessamine Erya's Elita: 10/68, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  105. Agility II, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  106. Jumping I, Amazing Jessamine Erya's Elita: 38/69, 42.07 s, 5.07 tr. b., 4.4 m/s

  107. Jumping II, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  108. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  109. 1. Agility S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  110. 1. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  111. 2. Agility S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 4/13, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  112. 2. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  113. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  114. 1. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/3, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  115. 2. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/3, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  116. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  117. II. zkouška, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  118. I. zkouška, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/3, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  119. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  120. 1. zkouška, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  121. 2. zkouška, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  122. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  123. Jumping, Amazing Jessamine Erya's Elita: 14/22, 33.42 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  124. Zkouška 1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  125. Zkouška 2, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  126. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  127. Agility Light - Časopis Psí Sporty S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  128. Agility Spokojenypes.cz S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  129. Jelení Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 4/20, 39.36 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  130. Jumping Short S Jacob & Joseph, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/18, 23.85 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  131. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  132. 1. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: 5/12, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  133. 2. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  134. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  135. Agility S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/26, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  136. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  137. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  138. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  139. 1. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  140. 2. Zkouška SA3, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  141. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  142. TRIAL I., Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  143. TRIAL II., Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  144. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  145. 1.zkouška, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  146. 2.zkouška, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  147. Jumping, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  148. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  149. 1. Zkouška SA2, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  150. 2. Zkouška SA2, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/7, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  151. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  152. SA2 I, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/6, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  153. SA2 II, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  154. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  155. I. agility S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  156. II. agility S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  157. II. jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  158. I. jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 12/64, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  159. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  160. TRIAL I., Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/7, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  161. TRIAL II., Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/7, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  162. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  163. Agility SA, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  164. Jumping SA, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  165. Zkouška SA2, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/7, 46.17 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  166. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  167. Czech Imp Jump, Amazing Jessamine Erya's Elita: 14/24, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  168. Jumping 1, Amazing Jessamine Erya's Elita: 9/24, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  169. Jumping 2, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  170. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  171. Agility S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  172. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  173. Zkouška SA2, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  174. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  175. Czech Imp Jump, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  176. Jumping 1, Amazing Jessamine Erya's Elita: 4/18, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  177. Jumping 2, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  178. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  179. II. zkouška SA2 neděle, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/8, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  180. I. zkouška SA2 neděle, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  181. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  182. 1. Zkouška SA2, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  183. 2. Zkouška SA2, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  184. 3. Jumping SA2, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/3, 31.47 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  185. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  186. Czech Imp Jump Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  187. Jumping 1 - Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/29, 33.57 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  188. Jumping 2 - Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  189. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  190. Jumping Open, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  191. ZkA I, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  192. ZkA II, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  193. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  194. ZkA. SA2 I., Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/7, 36.37 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  195. ZkA. SA2 II., Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  196. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  197. 1.Zkouška SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  198. 2.Zkouška SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/7, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  199. 3.Zkouška SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/6, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  200. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  201. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  202. agility S neděle, Amazing Jessamine Erya's Elita: 5/21, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  203. Jump S neděle, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/21, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  204. Zkouška A1 - neděle S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/4, 37.73 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  205. Zkouška A1 - sobota - 1 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/5, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  206. Zkouška A1 - sobota -2 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  207. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  208. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  209. Zkouška II. SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  210. Zkouška I. SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/6, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  211. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  212. 1. Zkouška SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  213. 2. Zkouška SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  214. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  215. II.zkouška SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/2, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  216. I. zkouška SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  217. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  218. Czech Imp Jump, Amazing Jessamine Erya's Elita: 6/21, 22.19 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  219. Jumping 1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  220. Jumping 2, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  221. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  222. 1.SJ1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  223. 2SJ1, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/8, 33.34 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  224. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  225. Czech Imp Jump, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  226. Jumping 1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  227. Jumping 2, Amazing Jessamine Erya's Elita: 15/31, 30.7 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  228. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  229. III. jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  230. II. jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  231. I. jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/20, 27.1 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  232. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  233. Jumping Light, Amazing Jessamine Erya's Elita: 2/7, 25.45 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  234. Jumping Standard, Amazing Jessamine Erya's Elita: 5/11, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  235. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  236. 1. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 14/25, 33.44 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  237. 2. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 15/25, 30.18 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  238. 3. Jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  239. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  240. JUMPING, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  241. Jumping II, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  242. Ztřeštěněc, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  243. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  244. Jumpy A1 - I.běh SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: 3/7, 26.83 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  245. Jumpy A1 - II. běh SA1, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  246. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  247. III. jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  248. II. jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  249. I. jumping S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  250. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  251. Czech Imp Jump Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: 18/28, 20.28 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  252. Jumping 1 Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  253. Jumping 2 Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: 6/28, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  254. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  255. JUMPING 1 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  256. JUMPING 2 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/19, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  257. JUMPING 3 S, Amazing Jessamine Erya's Elita: 1/19, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  258. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  259. Czech Imp Jump Small , Amazing Jessamine Erya's Elita: 4/36, 21.71 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  260. Jumping 1 Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  261. Jumping 2 Small, Amazing Jessamine Erya's Elita: Diskvalifikován

  262. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  263. Czech Imp Jump XS, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/8, 22.29 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  264. Jumping 1 XS, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/8, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  265. Jumping 2 XS, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/8, 40.21 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  266. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  267. Agility , A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/8, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  268. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/8, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  269. Speciální zTřeštěnec, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  270. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  271. Agility II Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 15/50, 40.51 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  272. Agility I Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 15/61, 43.54 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  273. Jumping III Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 21/51, 37.91 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  274. Jumping II Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 23/53, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  275. Jumping I Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 15/52, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  276. MR yorkshirských teriérů - 2.kolo, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/7, 40.34 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  277. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  278. Zkouska SA3 1, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/17, 48.0 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  279. Zkouska SA3 2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  280. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  281. Jumping 1 S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 6/18, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  282. Jumping 2 S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  283. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  284. III. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 11/16, 45.0 s, 16.0 tr. b., 3.47 m/s

  285. II. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/17, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  286. I. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/17, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  287. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  288. 1. zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/8, 47.61 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  289. 2. zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  290. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  291. Jumping III. XS S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  292. Jumping II. XS S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  293. Jumping I. XS S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/8, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  294. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  295. Finálový běh S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/12, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  296. Jumping 2 S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 9/12, 32.06 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  297. Zkouška 2 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/5, 50.97 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  298. Česká Třebová - Junior Open PKO, 07. 06. 2015

  299. agility junioři S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/5, 34.24 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  300. jumping junioři S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/5, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  301. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  302. Agility S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/21, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  303. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/21, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  304. Zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/4, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  305. Sedlec u Mikulova - JK ANIMALS Jarní tlapkování, 25. 04. 2015

  306. 1. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/18, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  307. 2. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 8/18, 41.4 s, 6.4 tr. b., 3.86 m/s

  308. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  309. XS - Czech Imp Jump, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  310. XS - JUMPING 1, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/16, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  311. XS - JUMPING 2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/16, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  312. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  313. XS - Czech Imp Jump, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/14, 22.41 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  314. XS - JUMPING 1, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  315. XS - JUMPING 2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/14, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  316. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  317. XS - Czech Imp Jump, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/15, 25.97 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  318. XS - JUMPING 1, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  319. XS - JUMPING 2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  320. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  321. XS - JUMPING 1, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/14, 32.48 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  322. XS - JUMPING 2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/14, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  323. XSmall - Czech Imp Jump, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/14, 21.97 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  324. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  325. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/13, 47.93 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  326. Agility XS, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/26, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  327. Jumping XS, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/26, 30.05 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  328. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  329. XS - FINÁLE, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/8, 23.51 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  330. XS - JUMPING 1 , A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  331. XS - JUMPING 2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/18, 38.78 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  332. XS - JUMPING 3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/18, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  333. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  334. Agility Individual, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 18/61, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  335. Agility Squads, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 20/60, 45.16 s, 2.16 tr. b., 3.79 m/s

  336. Jumping Individual, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 36/62, 39.27 s, 6.27 tr. b., 4.05 m/s

  337. Jumping Squads, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 36/61, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  338. Zátaví u Písku - II. NAGIT CUP, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  339. Agility S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/19, 47.47 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  340. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/20, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  341. Zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/6, 52.74 s, 9.74 tr. b., 3.7 m/s

  342. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  343. 1. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  344. 2. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/8, 46.74 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  345. 3. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/8, 45.64 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  346. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 23. 08. 2014

  347. zkouška 1 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/12, 44.47 s, 5.47 tr. b., 3.69 m/s

  348. zkouška 2 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/12, 44.31 s, 2.31 tr. b., 3.79 m/s

  349. zkouška 3 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  350. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  351. Zkouška III. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/7, 47.03 s, 6.03 tr. b., 3.7 m/s

  352. Zkouška II. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/7, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  353. Zkouška I. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/7, 44.14 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  354. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  355. agility ne S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  356. agility so S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/29, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  357. jumping ne S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 8/26, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  358. jumping so S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 7/29, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  359. zkouška A3 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/10, 44.5 s, 1.5 tr. b., 3.8 m/s

  360. zkouška ne SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/11, 46.46 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  361. Ratenice - Závody Agility "ICE AGE AGI", 27. 10. 2013

  362. Agility OPEN S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/20, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  363. Zkouska SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/8, 46.47 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  364. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  365. AGILITY S neděle S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/17, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  366. AGILITY S sobota S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/17, 42.68 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  367. JUMPING S neděle S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 7/17, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  368. JUMPING S sobota S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/17, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  369. SA3n SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/10, 50.35 s, 1.35 tr. b., 3.85 m/s

  370. SA3s SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/9, 51.15 s, 6.15 tr. b., 3.87 m/s

  371. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  372. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 14/94, 47.41 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  373. Agility družstev, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 56/96, 53.33 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  374. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 23/96, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  375. Jumping družstev, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 58/96, 40.31 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  376. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  377. Agility CACIAg, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/33, 42.4 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  378. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 15. 09. 2013

  379. Agility Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 9/38, 41.19 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  380. Jumping Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 6/38, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  381. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/17, 42.83 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  382. Kácov - Kácovský „Tuplák 2“ - 3 x zkouška, 07. 09. 2013

  383. Zkouška 1 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  384. Zkouška 2 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  385. Zkouška 3 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  386. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  387. Agility JUNIORS, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/23, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  388. Agility squads/družstva, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  389. Jumping JUNIORS, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  390. Jumping squads/družstva, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 22/34, 40.36 s, 16.36 tr. b., 3.17 m/s

  391. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2013

  392. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  393. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/27, 30.31 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  394. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  395. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 30. 06. 2013

  396. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 8/15, 45.9 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  397. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 9/14, 42.19 s, 14.19 tr. b., 3.58 m/s

  398. Zkouška, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  399. Kácov - Kácovský "Tuplák 1", 29. 06. 2013

  400. Zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/7, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  401. Zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/7, 49.7 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  402. Zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  403. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  404. agility Small S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/50, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  405. jumping Small S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 7/49, 32.06 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  406. SA3 SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  407. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  408. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/26, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  409. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 6/26, 36.46 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  410. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  411. Praha - Velká Chuchle - 6. Jarní cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (1. kolo), 05. 05. 2013

  412. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/26, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  413. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/26, 39.88 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  414. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/5, 38.9 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  415. Lysá nad Labem - Superpes 2013 + Pohár německých ovčáků + Bull Cup, 04. 05. 2013

  416. Agility S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/16, 49.04 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  417. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/16, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  418. ZK SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/3, 54.84 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  419. Opatovice nad Labem - Jarní závody SIRIUS 2013, 27. 04. 2013

  420. Agility S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/19, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  421. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/20, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  422. Zkoušky SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/6, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  423. Ratenice - Závody "O Ratenickou Blechu", 07. 04. 2013

  424. Agility open S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/16, 46.21 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  425. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/16, 43.15 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  426. zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  427. Sokolov - Dolní Rychnov - 9. velikonoční závody agility, 30. 03. 2013

  428. AGILITY S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/8, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  429. Jumping S S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 6/8, 34.53 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  430. ZK SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  431. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  432. SA3 A, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  433. SA3 B, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/9, 45.47 s, 0.47 tr. b., 3.45 m/s

  434. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  435. AGILITY-S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 20/50, 44.28 s, 10.28 tr. b., 3.79 m/s

  436. JUMPING-S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  437. JUMPING-S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  438. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/19, 41.67 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  439. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 8/18, 49.2 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  440. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  441. CACIAg , A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 12/35, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  442. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  443. Agility individuals, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 19/87, 45.29 s, 2.29 tr. b., 3.89 m/s

  444. Jumping individuals, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  445. Ratenice - "Ratenické Dvojzkoušky", 04. 11. 2012

  446. 1.zkouška trojky SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/4, 48.81 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  447. 2.zkouška trojky SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/4, 46.74 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  448. Horní Počernice - 23. Dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  449. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  450. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  451. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  452. Zka1, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/10, 48.3 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  453. Zka2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 6/10, 56.17 s, 8.17 tr. b., 3.29 m/s

  454. Ústí nad Labem - Trmice - II. Trmické dvojzkoušky agility a II. kolo soutěže klubů, 13. 10. 2012

  455. Zkouška II. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  456. Zkouška I. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  457. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2012

  458. 1. zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  459. 2. zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/8, 43.97 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  460. Praha - Hloubětínský drak, 28. 09. 2012

  461. Agility , A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/25, 45.11 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  462. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/24, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  463. Zkouška , A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  464. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  465. Agility jednotlivci, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 9/27, 45.09 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  466. Družstva - Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/44, 47.48 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  467. Hra, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/27, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  468. Jumping jednotlivci, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  469. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 25. 08. 2012

  470. agility S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 7/25, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  471. jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/26, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  472. zkoušky SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/9, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  473. Louny - Závody při LVT Louny, CACAg., MR špiců, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  474. Agility S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  475. Jumping I-denní S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/27, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  476. Jumping II-noční S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  477. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 12/30, 37.87 s, 6.87 tr. b., 4.01 m/s

  478. Zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/11, 46.61 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  479. Zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/8, 43.34 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  480. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  481. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/24, 42.45 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  482. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/24, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  483. Zkouška, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/8, 44.14 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  484. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  485. AGILITY, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  486. JUMPING, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  487. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/8, 40.72 s, 0.72 tr. b., 4.08 m/s

  488. Praha - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  489. Agility Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/34, 39.71 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  490. Jumping Small, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/36, 38.63 s, 1.63 tr. b., 3.55 m/s

  491. MR Toyů, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/15, 38.82 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  492. Zkouška SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  493. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  494. Agility 1 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/19, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  495. Agility 2 Small Junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  496. Agility 3 Small Junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/19, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  497. Agility 4 Small Junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  498. Jumpimg 2 Small Junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 5/19, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  499. Jumping 1 Small Junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 9/19, 32.44 s, 0.44 tr. b., 4.62 m/s

  500. Sekvence 1 Small Junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  501. Sekvence 2 Small Junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/12, 21.5 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  502. Bukovina u Turnova - Purina ProPan Cup Zrcadlová Koza, 21. 04. 2012 - 22. 04. 2012

  503. Agility S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  504. Jumping S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/14, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  505. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  506. Plzeň Křimice - JARNÍ POHÁR VÁCLAVA, 14. 04. 2012

  507. Agility, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 11/31, 40.53 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  508. Jumping, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  509. SA3, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/14, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  510. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  511. Agility Junioři S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/28, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  512. Jumping Junioři S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 8/27, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  513. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  514. Agility jednotlivci S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 23/55, 42.55 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  515. Jumping jednotlivci S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 12/56, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  516. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  517. Agility S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  518. Denní Jumping 1.kolo S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/22, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  519. Denní Jumping 3.kolo S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/26, 38.06 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  520. Noční Jumping 2.kolo S, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/21, 39.58 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  521. Zkouška SA2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  522. Zkouška SA2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/9, 40.81 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  523. Praha Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  524. Agility 1 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 3/20, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  525. Agility 2 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/20, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  526. Agility 3 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/20, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  527. Agility 4 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/19, 45.63 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  528. Jumping 1 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 11/20, 38.68 s, 8.68 tr. b., 4.19 m/s

  529. Jumping 2 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  530. Sekvence 1 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/20, 30.61 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  531. Sekvence 2 Small junioři, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 4/16, 25.31 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  532. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 10. 10. 2010

  533. SA2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/16, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  534. SA2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  535. Nymburk - Závody agility, 05. 06. 2010

  536. Agility SMALL, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: Diskvalifikován

  537. Jumping SMALL, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 10/34, 39.54 s, 8.54 tr. b., 3.97 m/s

  538. Zkouška Small A2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 6/16, 48.02 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  539. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  540. Agility SA2, A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 2/20, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  541. Agility SA2 - 2., A3Ch Zanna Žlutá Řeka: 1/20, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s