069321

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Langerová, Agility pod Zvičinou

    Arrow_down

Pes

  1. Ikona Perla z Polabí, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 090, 03. 02. 2024

  2. 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška: 3/5, 44.86 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  4. 3.zkouška: 1/5, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  5. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  6. Agility III 250: 3/23, 41.28 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  7. Agility II 250: 3/26, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  8. Agility I 250: 10/26, 41.44 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  9. Jumping III 250: Diskvalifikován

  10. Jumping II 250: Diskvalifikován

  11. Jumping I 250: 9/26, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  12. Studenec u Trutnova - OPSION 089, 06. 01. 2024

  13. 1.zkouška: 2/5, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  14. 2.zkouška: Diskvalifikován

  15. 3.zkouška: 1/5, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  16. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  17. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  18. ZkA. I. SA3: 2/7, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  19. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup I. + A0, 29. 10. 2023

  20. Zkouška II. SA3: 2/6, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  21. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  22. Hrádek u Pardubic - Pohodové JUMPY, 15. 10. 2023

  23. II. Jump 2/3 S: 4/4, 37.32 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  24. I. Jump 2/3 S: 1/4, 32.54 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  25. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 20.ročník a Speciál BŠO v agility 16.ročník, 30. 09. 2023

  26. Agility S: 3/10, 40.29 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  27. Jumping S: Diskvalifikován

  28. Zkouška S A3: Diskvalifikován

  29. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  30. Neděle - FINÁLE: 1/11, 46.44 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  31. Neděle - jumping: Diskvalifikován

  32. Neděle - zkouška: 1/9, 42.6 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  33. Sobota - agility: Diskvalifikován

  34. Sobota - jumping: 1/15, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  35. Sobota - zkouška: Diskvalifikován

  36. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  37. Agility S: Diskvalifikován

  38. Jumping S: 12/31, 50.84 s, 15.84 tr. b., 4.27 m/s

  39. Tuneliáda S: 9/30, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  40. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  41. Agility družstev S: Diskvalifikován

  42. Agility jednotlivci S: Diskvalifikován

  43. Jumping družstev S: 27/53, 45.54 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  44. Jumping jednotlivci S: 40/52, 43.14 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  45. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 087, 08. 07. 2023

  46. 1.zkouška: 1/2, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  47. 2.zkouška: 1/2, 50.13 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  48. Dolní Lánov - Krkonošské jumpingy s YOGGIES + A0, 02. 07. 2023

  49. A2,A3 Jumping II. S: Diskvalifikován

  50. A2,A3 Jumping I. S: Diskvalifikován

  51. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  52. Agility 1 S: 7/62, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  53. Agility 2 S: Diskvalifikován

  54. Jumping 1 S: 7/63, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  55. Jumping 2 S: 25/63, 33.62 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  56. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  57. Agility 1 S: 6/58, 46.6 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  58. Agility 2 S: 9/58, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  59. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  60. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  61. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2023

  62. Zkouška I A3 S: Diskvalifikován

  63. Zkouška II A3 S: Diskvalifikován

  64. Jičín - Májové závody, 07. 05. 2023

  65. Agility: 1/16, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  66. Jumping: Diskvalifikován

  67. Zkoušky: 5/7, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  68. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  69. QA1 Agility: Diskvalifikován

  70. QA2 Agility: 34/65, 42.06 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  71. QA3 Agility: 25/64, 51.43 s, 12.43 tr. b., 3.79 m/s

  72. QJ1 Jumping: 37/67, 53.46 s, 18.46 tr. b., 4.08 m/s

  73. QJ2 Jumping: 17/66, 38.21 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  74. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  75. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2023

  76. Tuneliáda A2 + A3: 5/10, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  77. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  79. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  80. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  81. ZkA. I. SA3: 2/11, 46.81 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  82. Studenec u Trutnova - Březnové jumpingy + A0, 25. 03. 2023

  83. III. jumping: 3/14, 34.47 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  84. II. jumping: 5/14, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  85. I. jumping: 3/14, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  86. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  87. 1. zkouška: 4/7, 40.41 s, 5.41 tr. b., 3.96 m/s

  88. 2. zkouška: Diskvalifikován

  89. 3. zkouška: 3/7, 42.05 s, 10.05 tr. b., 3.97 m/s

  90. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  91. 1.zkouška: Diskvalifikován

  92. 2.zkouška: Diskvalifikován

  93. 3.zkouška: 2/6, 48.96 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  94. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2023 - 18. 02. 2023

  95. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  96. 2. zkouška A3 S: 2/4, 46.72 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  97. 3. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  98. Studenec u Trutnova - OPSION 085, 04. 02. 2023

  99. 1.zkouška: Diskvalifikován

  100. 2.zkouška: 1/4, 39.42 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  101. 3.zkouška: 1/4, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  102. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 21. 01. 2023

  103. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  105. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  106. 1.zkouška: 1/4, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  107. 2.zkouška: 1/4, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  108. 3.zkouška: 1/4, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  109. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  110. Agility I Sheltie: 5/17, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  111. Grand Final Sheltie: Diskvalifikován

  112. Jumping II Sheltie: 6/17, 29.04 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  113. Jumping I Sheltie: 11/17, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  114. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  115. III. zkouška: Diskvalifikován

  116. II. zkouška: 2/2, 49.72 s, 14.72 tr. b., 3.42 m/s

  117. I. zkouška: 1/2, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  118. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  119. Agility 1: Diskvalifikován

  120. Finálový běh: Diskvalifikován

  121. Jumping 1: 11/17, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  122. Jumping 2: 4/19, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  123. Zkouška 1: 1/4, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  124. Zkouška 2: Diskvalifikován

  125. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  126. Agility S: 2/22, 41.39 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  127. Jumping S: 5/22, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  128. Tuneliáda S : 13/22, 40.72 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  129. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  130. ZkA. II. SA1: 1/6, 37.52 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  131. ZkA. I. SA1: 1/6, 38.03 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  132. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  133. II. zkouška A1 S: 1/3, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  134. I. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  135. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  136. jumping 1 S: 3/8, 23.41 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  137. jumping 2 S: 2/8, 23.74 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  138. Zkouška II. SA1: 2/10, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  139. Zkouška SA1: 6/10, 42.97 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  140. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 08. 06. 2022

  141. 1. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  142. 2. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  143. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  144. II. Zkouška SA1: 3/7, 38.5 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  145. I. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  146. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  147. II. Jumping A0: 2/7, 19.9 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  148. I. Jumping A0: 2/7, 18.25 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s