Jana Jirsová

  1. Číslo: 002223
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 12. 03. 2013
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 027109 (S), Arleta hafies

    Arrow_down
  2. 046912 (M), A3Ch Extreme of Darkness

    Arrow_down
  3. 009015 (M), Gaudí Bohemia Black Diamond

    Arrow_down
  4. 002817 (XS), Cassiopea Star

    Arrow_down
  5. 059918 (L), Vinky Dream of joy

    Arrow_down
  6. 020520 (XS), A3Ch Chaos Dream of joy

    Arrow_down
  7. 071022 (I), Tasmanian Princess Dream of joy

    Arrow_down
  8. 019524, Naomi Dream of joy

    Arrow_down

Výsledky

  1. Praha Uhříněves - Aktij speciál XS a S, 17. 02. 2024

  2. II. Zk SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  3. I. Zk SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  4. Kladno - Dvojzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 11. 02. 2024

  5. 1. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/8, 39.34 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  7. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  8. Jumping 2+3 S, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  9. SA3 I, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  10. SA3 II, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  11. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 09. 02. 2024

  12. SA3 I, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  13. SA3 II, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/3, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  14. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  15. Agility III 250, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  16. Agility II 250, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  17. Agility I 250, A3Ch Chaos Dream of joy: 9/26, 41.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  18. Jumping III 250, A3Ch Chaos Dream of joy: 5/26, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  19. Jumping II 250, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  20. Jumping I 250, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  21. Terezín - Agility pro Ukrajinu IV., 09. 12. 2023 - 10. 12. 2023

  22. SA3 I, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/2, 43.08 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  23. SA3 II, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/2, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  24. S Jumping I A2+A3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  25. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  26. Agility družstev S, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  27. Agility jednotlivci S, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  28. Jumping družstev S, A3Ch Chaos Dream of joy: 7/53, 41.06 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  29. Jumping jednotlivci S, A3Ch Chaos Dream of joy: 25/52, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  30. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  31. 1. zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 3/8, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  33. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  34. Jumping ML, Tasmanian Princess Dream of joy: Diskvalifikován

  35. Zkouška MLA1 I, Tasmanian Princess Dream of joy: Diskvalifikován

  36. Zkouška MLA1 II, Tasmanian Princess Dream of joy: Diskvalifikován

  37. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  38. Agility 1 S, A3Ch Chaos Dream of joy: 4/58, 45.39 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  39. Agility 2 S, A3Ch Chaos Dream of joy: 13/58, 47.58 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  40. Jumping 1 S, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  41. Jumping 2 S, A3Ch Chaos Dream of joy: 4/54, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  42. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 14. 05. 2023

  43. Agility S, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/16, 40.0 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  44. Jumping S, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  45. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 2/5, 39.56 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  46. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  47. QA1 Agility, A3Ch Chaos Dream of joy: 24/67, 42.35 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  48. QA2 Agility, A3Ch Chaos Dream of joy: 10/65, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  49. QA3 Agility, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/64, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  50. QJ1 Jumping, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  51. QJ2 Jumping, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  52. QJ3 Jumping, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  53. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  54. SA3 I, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  55. SA3 II, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  56. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  57. 1. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  59. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  60. Agility S, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  61. Jumping S, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  62. Krátký jumping S, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/16, 21.86 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  63. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  64. Agility III 250, A3Ch Chaos Dream of joy: 5/29, 47.68 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  65. Agility II 250, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  66. Agility I 250, A3Ch Chaos Dream of joy: 3/31, 44.94 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  67. Jumping III 250, A3Ch Chaos Dream of joy: 6/31, 40.17 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  68. Jumping II 250, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  69. Jumping I 250, A3Ch Chaos Dream of joy: 6/31, 40.29 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  70. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  71. 1. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/4, 44.99 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  72. 1. Zkouška XSA2, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška XSA2, Cassiopea Star: 2/4, 55.16 s, 9.16 tr. b., 3.12 m/s

  75. 3. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  76. 3. Zkouška XSA2, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  77. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  78. 1. Zkouška MLA1, Tasmanian Princess Dream of joy: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška MLA1, Tasmanian Princess Dream of joy: Diskvalifikován

  80. 3. Zkouška MLA1, Tasmanian Princess Dream of joy: 9/10, 51.98 s, 21.98 tr. b., 3.31 m/s

  81. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 02. 12. 2022

  82. 1. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  84. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  85. Agility OPEN sobota S, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  86. Jumping sobota S, A3Ch Chaos Dream of joy: 7/13, 31.48 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  87. Zkouška SA3 sobota, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  88. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  89. 1. Zkouška MLA1, Tasmanian Princess Dream of joy: Diskvalifikován

  90. 1. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 2/5, 39.77 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  91. 2. Zkouška MLA1, Tasmanian Princess Dream of joy: 1/7, 40.71 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  92. 2. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  93. 3. Zkouška MLA1, Tasmanian Princess Dream of joy: 3/7, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  94. 3. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 3/5, 41.22 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  95. Kladno - Zkoušky trochu jinak, 02. 10. 2022

  96. 1. Jumping MLA0, Tasmanian Princess Dream of joy: 1/6, 27.97 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  97. 1. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  98. 2. Jumping MLA0, Tasmanian Princess Dream of joy: 3/6, 29.55 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  99. 2. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  100. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  101. 1. Běh MLA0, Tasmanian Princess Dream of joy: 2/5, 21.91 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  102. 1. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/5, 47.93 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  103. 2. Běh MLA0, Tasmanian Princess Dream of joy: Diskvalifikován

  104. 2. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/5, 42.75 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  105. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  106. Agility III / S, A3Ch Chaos Dream of joy: 6/18, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  107. Agility II / S, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  108. Agility I / S, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  109. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  110. Agility, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  111. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  112. Jumping, A3Ch Chaos Dream of joy: 8/24, 35.34 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  113. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  114. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  115. 1. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/5, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  117. 3. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  118. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  119. 1. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/4, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  120. 2. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 4/4, 38.33 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  121. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  122. 1.zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/7, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  123. 2.zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/7, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  124. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  125. QA1 Agility, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  126. QA2 Agility, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  127. QA3 Agility, A3Ch Chaos Dream of joy: 24/49, 47.01 s, 11.04 tr. b., 4.68 m/s

  128. QJ1 Jumping, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  129. QJ2 Jumping, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  130. QJ3 Jumping, A3Ch Chaos Dream of joy: 24/39, 37.58 s, 5.77 tr. b., 4.74 m/s

  131. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  132. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/5, 43.45 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  133. 2. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  134. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  135. 1. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 6/10, 46.19 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  136. 2. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 4/10, 50.12 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  137. 3. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  138. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  139. Neděle Jumping2+3 S, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  140. Neděle SA3 I, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  141. Neděle SA3 II, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  142. Sobota Jumping2+3 S, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  143. Sobota SA3 I, A3Ch Chaos Dream of joy: 3/12, 39.5 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  144. Sobota SA3 II, A3Ch Chaos Dream of joy: 3/12, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  145. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  146. 1. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 2/5, 49.13 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  147. 2. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 3/5, 47.63 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  148. 3. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  149. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  150. 1. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  151. 2. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  152. 3. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  153. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  154. Agility III 250, A3Ch Chaos Dream of joy: 7/15, 57.2 s, 16.2 tr. b., 3.74 m/s

  155. Agility II 250, A3Ch Chaos Dream of joy: 3/18, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  156. Agility I 250, A3Ch Chaos Dream of joy: 3/17, 49.37 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  157. Jumping III 250, A3Ch Chaos Dream of joy: 4/15, 43.32 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  158. Jumping II 250, A3Ch Chaos Dream of joy: 4/16, 39.83 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  159. Jumping I 250, A3Ch Chaos Dream of joy: 6/18, 42.23 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  160. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  161. 1. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 2/5, 43.77 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  162. 2. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/5, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  163. 3. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  164. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  165. 1. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  166. 2. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  167. 3. Zkouška SA3, A3Ch Chaos Dream of joy: 2/4, 48.58 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  168. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  169. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” XS, A3Ch Chaos Dream of joy: 2/5, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  170. Jumping FirstAnimal XS, A3Ch Chaos Dream of joy: 3/5, 44.88 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  171. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. XS, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/1, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  172. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  173. 1. Zkouška SA2, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/4, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  174. 2. Zkouška SA2, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  175. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  176. Druhá zkouška, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  177. První zkouška, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  178. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  179. 1. Zkouška SA2, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  180. 2. Zkouška SA2, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  181. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  182. 1. Zkouška SA2, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  183. 2. Zkouška SA2, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  184. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  185. 1. Zkouška SA2, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/6, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  186. 2. Zkouška SA2, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/6, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  187. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  188. Jumping II S, A3Ch Chaos Dream of joy: 2/8, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  189. 1. Zkouška SA2, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/4, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  190. 2. zkouška SA2, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  191. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  192. 1. Jumping XS, A3Ch Chaos Dream of joy: 2/6, 36.14 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  193. 1. Zkouška XSA2, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  194. 2. Zkouška XSA2, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/2, 44.76 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  195. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  196. 1. Agility XS, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/3, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  197. 1. Jumping XS, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/3, 28.9 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  198. 2. Agility XS, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/3, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  199. 2. Jumping XS, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  200. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  201. Druhá zkouška, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  202. První zkouška, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  203. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  204. Druhá zkouška, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  205. První zkouška, A3Ch Chaos Dream of joy: 2/5, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  206. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  207. Agility S, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  208. Jumping S, A3Ch Chaos Dream of joy: 8/14, 44.09 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  209. Zkouška SA2, A3Ch Chaos Dream of joy: 2/5, 47.83 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  210. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  211. Agility S, A3Ch Chaos Dream of joy: 5/18, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  212. Jumping S, A3Ch Chaos Dream of joy: 6/18, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  213. Zkouška A2 S, A3Ch Chaos Dream of joy: 2/5, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  214. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  215. 1. zkouška, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/6, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  216. 2. zkouška, A3Ch Chaos Dream of joy: 3/6, 41.86 s, 11.86 tr. b., 4.04 m/s

  217. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  218. Druhá zkouška, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  219. První zkouška, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  220. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  221. agility open XS, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/3, 53.4 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  222. Jumping open XS, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  223. Zkouška A1 XS, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/1, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  224. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  225. 1. Jumping S, A3Ch Chaos Dream of joy: 2/11, 27.85 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  226. 1. Zkouška SA1, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/1, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  227. 2. Zkouška SA1, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/1, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  228. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  229. agility open XS, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/3, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  230. Jumping open XS, A3Ch Chaos Dream of joy: 2/3, 46.41 s, 16.41 tr. b., 3.94 m/s

  231. Zkouška A1 XS, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/1, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  232. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  233. Open AGI XS, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/5, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  234. Open JUMP XS, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  235. Zkouška A1 XS, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/1, 42.48 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  236. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  237. 1. zkouška, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  238. 2. zkouška, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  239. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  240. Jumping, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  241. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  242. Druhá zkouška, A3Ch Chaos Dream of joy: Diskvalifikován

  243. První zkouška, A3Ch Chaos Dream of joy: 1/3, 28.45 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  244. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  245. 1. Zkouška LA2, Vinky Dream of joy: 3/13, 36.03 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  246. 2. Zkouška LA2, Vinky Dream of joy: 3/13, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  247. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  248. Agility Open, Vinky Dream of joy: 40/125, 51.09 s, 8.09 tr. b., 3.88 m/s

  249. Agility Squads as Individual, Vinky Dream of joy: 50/137, 61.07 s, 6.07 tr. b., 3.6 m/s

  250. Jumping Open, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  251. Jumping Squads as Individual, Vinky Dream of joy: 74/138, 49.28 s, 22.28 tr. b., 3.39 m/s

  252. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  253. Ne. - Agility II. L, Vinky Dream of joy: 10/105, 53.07 s, 1.07 tr. b., 4.07 m/s

  254. Ne. - Jumping II. L, Vinky Dream of joy: 15/96, 45.5 s, 1.5 tr. b., 4.35 m/s

  255. So. - Agility I. L, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  256. So. - Jumping I. L, Vinky Dream of joy: 7/107, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  257. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  258. LA2 I, Vinky Dream of joy: 3/13, 42.41 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  259. LA2 II, Vinky Dream of joy: 3/13, 45.79 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  260. LA2 III, Vinky Dream of joy: 2/13, 48.8 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  261. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  262. Druhá zkouška LA2, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  263. První zkouška LA2, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  264. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  265. zkouška 1 LA2, Vinky Dream of joy: 3/10, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  266. zkouška 2 LA2, Vinky Dream of joy: 6/10, 41.25 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  267. zkouška 3 LA2, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  268. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  269. Druhá zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 1/4, 31.6 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  270. Druhá zkouška SA2, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  271. První zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 1/4, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  272. První zkouška SA2, Cassiopea Star: 6/13, 79.07 s, 38.07 tr. b., 2.14 m/s

  273. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  274. 1.Zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 1/10, 28.6 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  275. 2.Zkouška LA1 , Vinky Dream of joy: 1/10, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  276. 3.Zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 2/10, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  277. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  278. LA1 I., Vinky Dream of joy: 5/14, 30.27 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  279. LA1 II., Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  280. LA1 III., Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  281. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  282. Druhá zkouška SA2, Cassiopea Star: 4/5, 54.9 s, 3.9 tr. b., 3.44 m/s

  283. První zkouška SA2, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  284. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  285. LA1 1. LA1, Vinky Dream of joy: 4/8, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  286. LA1 2. LA1, Vinky Dream of joy: 3/8, 33.92 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  287. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  288. II. zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 6/17, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  289. I. zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 11/17, 29.29 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  290. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  291. Zkouška LA1 I, Vinky Dream of joy: 2/5, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  292. Zkouška LA1 II, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  293. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  294. 1. běh LA1, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  295. 2. běh LA1, Vinky Dream of joy: 4/7, 32.48 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  296. 3. běh LA1, Vinky Dream of joy: 1/7, 38.93 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  297. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  298. Agility klubů L, Vinky Dream of joy: 15/33, 43.28 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  299. Jumping L, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  300. Zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 1/7, 28.9 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  301. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  302. II. zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 4/17, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  303. I. zkouška LA1, Vinky Dream of joy: Diskvalifikován

  304. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  305. Druhá zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 3/11, 42.5 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  306. První zkouška LA1, Vinky Dream of joy: 6/11, 29.94 s, 20.0 tr. b., 4.71 m/s

  307. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  308. Zkouška III. LA1, Vinky Dream of joy: 2/15, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  309. Zkouška II. LA1, Vinky Dream of joy: 6/16, 42.65 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  310. Zkouška I. LA1, Vinky Dream of joy: 5/16, 29.9 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  311. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  312. 1.zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 4/9, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  313. 2.zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 5/9, 44.95 s, 11.95 tr. b., 3.85 m/s

  314. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  315. II. zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 3/7, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  316. I. zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/7, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  317. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  318. 1. zkouška SA2, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  319. 2. zkouška SA2, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  320. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  321. Jumping SA2, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  322. Zkouška první SA2, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  323. Zkouška VIP SA2, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  324. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  325. Agility M, A3Ch Extreme of Darkness: 5/16, 44.56 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  326. Jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: 3/16, 31.94 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  327. Zkouška - MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/9, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  328. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  329. 1. zkouška SA1, Cassiopea Star: 3/11, 29.94 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  330. 2. zkouška SA1, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  331. 3. zkouška SA1, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  332. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  333. Agility - Ne, A3Ch Extreme of Darkness: 15/50, 45.81 s, 10.81 tr. b., 3.47 m/s

  334. Agility - So, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  335. Jumping - Ne, A3Ch Extreme of Darkness: 19/52, 40.47 s, 2.47 tr. b., 3.93 m/s

  336. Jumping - So, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  337. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  338. Agility Individuals Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 4/29, 55.92 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  339. Agility Individuals Small, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  340. Agility Pairs Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 5/29, 49.91 s, 5.91 tr. b., 3.97 m/s

  341. Agility Pairs Small, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  342. Agility Teams Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 3/29, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  343. Agility Teams Small, Cassiopea Star: 26/45, 64.29 s, 36.29 tr. b., 2.89 m/s

  344. Finals Individuals Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 7/18, 57.21 s, 9.21 tr. b., 3.46 m/s

  345. Jumping Individuals Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 7/28, 39.16 s, 2.16 tr. b., 4.24 m/s

  346. Jumping Individuals Small, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  347. Jumping Nations Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 7/29, 41.06 s, 1.06 tr. b., 4.14 m/s

  348. Jumping Nations Small, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  349. Jumping Pairs Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 15/30, 49.34 s, 5.34 tr. b., 3.87 m/s

  350. Jumping Pairs Small, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  351. Jumping Teams Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 7/29, 44.63 s, 2.63 tr. b., 4.08 m/s

  352. Jumping Teams Small, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  353. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  354. 1. běh SA1, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  355. 2. běh SA1, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  356. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  357. Agility XS S, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  358. Hra S, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  359. Jumping XS S, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  360. Zkouška SA1, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  361. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  362. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 2/14, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  363. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  364. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 2/13, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  365. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  366. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Extreme of Darkness: 3/5, 49.69 s, 16.69 tr. b., 3.4 m/s

  367. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  368. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  369. III. zkouška SA1, Cassiopea Star: Diskvalifikován

  370. II. zkouška SA1, Cassiopea Star: 6/8, 41.35 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  371. IV. zkouška SA1, Cassiopea Star: 2/8, 30.72 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  372. I. zkouška SA1, Cassiopea Star: 2/8, 37.68 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  373. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  374. 1. Zka - SA1, Cassiopea Star: 4/7, 48.09 s, 15.0 tr. b., 3.26 m/s

  375. 2. Zka - SA1, Cassiopea Star: 1/7, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  376. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  377. Agility 1, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  378. Agility 2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  379. Jumping 1, A3Ch Extreme of Darkness: 20/50, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  380. Jumping 2, A3Ch Extreme of Darkness: 10/50, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  381. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  382. Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 2/13, 53.68 s, 9.68 tr. b., 3.52 m/s

  383. Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  384. Zka - MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/7, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  385. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  386. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 2/21, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  387. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 7/21, 29.91 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  388. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Extreme of Darkness: 2/11, 44.06 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  389. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  390. Agility MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 7/27, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  391. Jumping MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 11/28, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  392. Jumping MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 7/27, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  393. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 4/12, 45.58 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  394. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  395. Praha - Holešovice - Festival Zvířat, 2x Zkouška a 2x A0, 02. 10. 2016

  396. 1. Zka - MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  397. 2. Zka - MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  398. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  399. Agility - So, A3Ch Extreme of Darkness: 10/34, 43.52 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  400. Jumping - So, A3Ch Extreme of Darkness: 9/34, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  401. ZkA - So, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  402. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  403. Agility M, A3Ch Extreme of Darkness: 4/19, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  404. Jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: 7/19, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  405. Teriéři agility M, A3Ch Extreme of Darkness: 1/9, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  406. Teriéři jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: 4/9, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  407. Zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 3/9, 49.67 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  408. Dobříš - DO psího BŘÍŠka - charitativní závody agility + CACAg + 4. ročník MČR šiperek v agility, 27. 08. 2016

  409. Agility OPEN M, A3Ch Extreme of Darkness: 1/8, 44.98 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  410. Jumping OPEN M, A3Ch Extreme of Darkness: 2/8, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  411. Zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 47.97 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  412. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  413. Agility M, A3Ch Extreme of Darkness: 1/12, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  414. Jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: 3/16, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  415. Zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 50.21 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  416. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  417. QA5 Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 24/72, 53.1 s, 8.1 tr. b., 3.41 m/s

  418. QA6 Agility, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  419. QJ5 Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 28/74, 46.99 s, 15.99 tr. b., 3.19 m/s

  420. QJ6 Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 25/79, 46.66 s, 4.66 tr. b., 3.79 m/s

  421. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  422. I Agility, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  423. II Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 8/19, 47.98 s, 7.98 tr. b., 3.75 m/s

  424. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  425. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 1/14, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  426. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 3/14, 38.34 s, 0.34 tr. b., 3.99 m/s

  427. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, A3Ch Extreme of Darkness: 2/7, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  428. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  429. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  430. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  431. QA1 Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 30/88, 56.75 s, 11.75 tr. b., 3.52 m/s

  432. QA2 Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 13/82, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  433. QJ1 Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  434. QJ2 Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 21/81, 37.33 s, 0.33 tr. b., 4.31 m/s

  435. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  436. Agility I, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  437. Agility II, A3Ch Extreme of Darkness: 5/14, 55.68 s, 14.68 tr. b., 3.59 m/s

  438. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  439. ZkA II. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 51.79 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  440. ZkA I. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 43.7 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  441. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  442. Agility MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 4/25, 46.13 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  443. Jumping MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 10/25, 36.02 s, 1.02 tr. b., 4.16 m/s

  444. Jumping MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 11/26, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  445. Velké finále MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 4/14, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  446. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 6/12, 41.47 s, 3.47 tr. b., 4.12 m/s

  447. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 2/12, 47.66 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  448. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  449. Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 2/12, 53.18 s, 0.18 tr. b., 3.76 m/s

  450. Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  451. ZkA, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  452. Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK, 12. 12. 2015

  453. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 1/16, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  454. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 2/16, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  455. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  456. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  457. 1. ZK MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/2, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  458. 2. ZK MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/2, 49.89 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  459. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  460. 1.zkouška MA1, Gaudí Bohemia Black Diamond: 6/9, 36.97 s, 15.0 tr. b., 3.46 m/s

  461. 2.zkouška MA1, Gaudí Bohemia Black Diamond: Diskvalifikován

  462. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  463. Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 2/10, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  464. Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 3/10, 36.26 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  465. ZkA, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  466. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  467. Agility OPEN M, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  468. Jumping Open M, A3Ch Extreme of Darkness: 2/22, 36.56 s, 0.56 tr. b., 4.1 m/s

  469. Zkouska MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 5/8, 45.42 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  470. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  471. 1. zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/6, 52.59 s, 15.59 tr. b., 3.52 m/s

  472. 2. zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/6, 43.93 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  473. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  474. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 2/3, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  475. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 1/3, 47.77 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  476. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  477. NE - Holdye memorial M, A3Ch Extreme of Darkness: 6/15, 46.84 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  478. NE - jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  479. NE - Zkouška agility MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 4/6, 41.48 s, 2.48 tr. b., 3.78 m/s

  480. SO - agility M, A3Ch Extreme of Darkness: 3/14, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  481. SO - jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: 3/13, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  482. SO - Zkouška agility MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/6, 45.54 s, 6.54 tr. b., 3.69 m/s

  483. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  484. ZkA I., A3Ch Extreme of Darkness: 3/5, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  485. ZkA II., A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 43.94 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  486. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  487. Agility M, A3Ch Extreme of Darkness: 3/13, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  488. Jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: 5/13, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  489. Zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  490. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  491. Agility MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 3/17, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  492. Jumping MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  493. Jumping MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 3/17, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  494. Velké finále MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 7/14, 49.83 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  495. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  496. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 45.87 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  497. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  498. Agility Ne, A3Ch Extreme of Darkness: 16/62, 45.55 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  499. Agility So, A3Ch Extreme of Darkness: 23/62, 56.0 s, 6.0 tr. b., 3.57 m/s

  500. Jumping Ne, A3Ch Extreme of Darkness: 41/63, 46.1 s, 9.1 tr. b., 3.97 m/s

  501. Jumping So, A3Ch Extreme of Darkness: 33/65, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  502. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  503. Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 13/21, 50.93 s, 17.93 tr. b., 3.53 m/s

  504. Jumping - Ne, A3Ch Extreme of Darkness: 5/23, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  505. Jumping - So, A3Ch Extreme of Darkness: 11/21, 30.37 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  506. ZkA - Ne, A3Ch Extreme of Darkness: 5/11, 44.11 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  507. ZkA - So, A3Ch Extreme of Darkness: 2/10, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  508. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  509. Agility, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  510. Agility II Open, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  511. Agility I Open, A3Ch Extreme of Darkness: 12/71, 39.72 s, 0.72 tr. b., 4.13 m/s

  512. Jumping II Open, A3Ch Extreme of Darkness: 25/68, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  513. Jumping I Open, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  514. Praha - 8. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2015

  515. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 1/11, 48.9 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  516. Májová cena, Horní Počernice Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 1/10, 44.58 s, 5.58 tr. b., 3.99 m/s

  517. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Extreme of Darkness: 1/1, 52.95 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  518. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  519. Agility 1, A3Ch Extreme of Darkness: 3/62, 44.32 s, 1.32 tr. b., 4.2 m/s

  520. Agility 2, A3Ch Extreme of Darkness: 3/60, 42.63 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  521. Finále, A3Ch Extreme of Darkness: 4/12, 44.54 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  522. Jumping 1, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  523. Jumping 2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  524. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  525. Zkouška 1, A3Ch Extreme of Darkness: 2/19, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  526. Zkouška 2, A3Ch Extreme of Darkness: 5/17, 42.43 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  527. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  528. MA3 II MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 3/9, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  529. MA3 II MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 5/13, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  530. MA3 I MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 5/13, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  531. MA3 I MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 6/9, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  532. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  533. ZkA III. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 3/6, 47.97 s, 7.97 tr. b., 3.69 m/s

  534. ZkA II. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  535. ZkA I. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/6, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  536. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  537. Heroutice, 1. běh, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  538. Heroutice, 2. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 32.48 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  539. Heroutice, 3. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 49.36 s, 14.36 tr. b., 3.04 m/s

  540. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  541. Agility MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 4/24, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  542. Jumping MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  543. Jumping MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 10/24, 47.12 s, 20.12 tr. b., 3.35 m/s

  544. Velké finále MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  545. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 3/10, 43.76 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  546. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  547. Louny - O sněhovou vločku, 04. 01. 2015

  548. Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 2/11, 49.39 s, 5.39 tr. b., 3.32 m/s

  549. Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 2/11, 45.5 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  550. Zka MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/4, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  551. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  552. Agility MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 7/25, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  553. Jumping MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 5/25, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  554. Jumping MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 7/24, 40.93 s, 5.93 tr. b., 3.96 m/s

  555. Velké finále MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  556. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 5/12, 56.57 s, 21.57 tr. b., 3.27 m/s

  557. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 5/12, 46.82 s, 4.82 tr. b., 3.91 m/s

  558. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  559. 1.ZK MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  560. 2.ZK MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  561. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  562. Agility Individual, A3Ch Extreme of Darkness: 14/38, 56.34 s, 25.34 tr. b., 2.88 m/s

  563. Agility Squads, A3Ch Extreme of Darkness: 13/38, 44.95 s, 3.95 tr. b., 3.8 m/s

  564. Jumping Individual, A3Ch Extreme of Darkness: 22/38, 41.18 s, 5.18 tr. b., 3.86 m/s

  565. Jumping Squads, A3Ch Extreme of Darkness: 15/38, 44.98 s, 0.98 tr. b., 4.09 m/s

  566. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  567. Agility M, A3Ch Extreme of Darkness: 14/24, 50.27 s, 10.27 tr. b., 3.26 m/s

  568. Jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: 10/25, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  569. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 7/10, 48.49 s, 0.49 tr. b., 3.61 m/s

  570. Kácov - 2x Zkouška Agility + závod dvojic, 09. 08. 2014

  571. MA3 - 1., A3Ch Extreme of Darkness: 1/2, 47.39 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  572. MA3 - 2., A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  573. MA3 - 3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/2, 56.03 s, 7.03 tr. b., 3.19 m/s

  574. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  575. Dobříš, A3Ch Extreme of Darkness: 2/11, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  576. Dobříš, A3Ch Extreme of Darkness: 3/11, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  577. Dobříš, A3Ch Extreme of Darkness: 3/10, 34.49 s, 1.49 tr. b., 4.0 m/s

  578. Dobříš, A3Ch Extreme of Darkness: 4/11, 46.28 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  579. Dobříš, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  580. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  581. Jumping - M, A3Ch Extreme of Darkness: 4/14, 42.67 s, 13.67 tr. b., 3.89 m/s

  582. 1. zk MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/4, 43.36 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  583. 2. zk MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 40.73 s, 0.73 tr. b., 4.0 m/s

  584. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  585. AGILITY-M, A3Ch Extreme of Darkness: 3/11, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  586. JUMPING-M, A3Ch Extreme of Darkness: 6/11, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  587. JUMPING-M, A3Ch Extreme of Darkness: 9/11, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  588. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 3/7, 53.17 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  589. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  590. Velké finále MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 3/11, 48.49 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  591. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  592. Agility - So, A3Ch Extreme of Darkness: 5/13, 52.92 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  593. Finále Agility - Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 2/10, 48.79 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  594. Jumping - Ne, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  595. Jumping - So, A3Ch Extreme of Darkness: 2/13, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  596. ZkA 1, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  597. ZkA 2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  598. Praha - Velká Chuchle - 7. Jarní cena + 1. Aussie Cup, 04. 05. 2014

  599. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 2/10, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  600. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 4/10, 42.6 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  601. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, A3Ch Extreme of Darkness: 3/5, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  602. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 03. 05. 2014

  603. zkouška 1 MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/5, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  604. zkouška 2 MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/5, 47.32 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  605. zkouška 3 MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/5, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  606. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  607. Agility 1, A3Ch Extreme of Darkness: 17/49, 52.71 s, 5.71 tr. b., 3.53 m/s

  608. Agility 2, A3Ch Extreme of Darkness: 13/50, 40.37 s, 1.37 tr. b., 3.77 m/s

  609. Jumping 1, A3Ch Extreme of Darkness: 19/50, 47.49 s, 5.49 tr. b., 3.92 m/s

  610. Jumping 2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  611. Zkouška, A3Ch Extreme of Darkness: 4/19, 51.49 s, 6.49 tr. b., 3.86 m/s

  612. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  613. Zkouška A3 II MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  614. Zkouška A3 - II MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 3/7, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  615. Zkouška A3 I MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 4/10, 42.57 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  616. Zkouška A3 - I MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 3/7, 51.59 s, 5.59 tr. b., 3.86 m/s

  617. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  618. Heroutice, 1. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 3/4, 41.72 s, 6.72 tr. b., 3.79 m/s

  619. Heroutice, 2. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 2/4, 41.3 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  620. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  621. JUMPING 1, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  622. JUMPING 2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  623. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  624. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  625. Heroutice, 1. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 3/4, 45.03 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  626. Heroutice, 2. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 47.34 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  627. Heroutice, 3. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 48.88 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  628. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  629. Agility MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  630. Finále MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 4/18, 45.55 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  631. Jumping MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 11/28, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  632. Jumping MA sobota, A3Ch Extreme of Darkness: 7/28, 38.74 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  633. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 5/10, 51.78 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  634. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  635. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  636. AGILITY-M, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  637. Agility MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 4/25, 57.52 s, 2.52 tr. b., 3.34 m/s

  638. JUMPING-M, A3Ch Extreme of Darkness: 11/25, 30.43 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  639. Jumping MA neděle, A3Ch Extreme of Darkness: 2/25, 55.4 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  640. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 5/13, 42.7 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  641. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  642. Heroutice, 1. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 1/3, 48.4 s, 9.4 tr. b., 3.66 m/s

  643. Heroutice, 2. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 1/3, 48.63 s, 11.63 tr. b., 3.23 m/s

  644. Heroutice, 3. běh, A3Ch Extreme of Darkness: 1/3, 46.98 s, 2.98 tr. b., 3.6 m/s

  645. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  646. Agility, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  647. Agility družstev, A3Ch Extreme of Darkness: 26/58, 51.08 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  648. Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  649. Jumping družstev, A3Ch Extreme of Darkness: 25/58, 40.88 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  650. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  651. Agility CACIAg, A3Ch Extreme of Darkness: 11/25, 51.91 s, 7.91 tr. b., 3.2 m/s

  652. Praha - Horní Počernice - 1. OPEL CUP, 22. 09. 2013

  653. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 2/10, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  654. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 5/10, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  655. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Agility, A3Ch Extreme of Darkness: 3/9, 42.84 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  656. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 4/10, 33.97 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  657. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 15. 09. 2013

  658. Agility Medium, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  659. Jumping Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 2/21, 37.95 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  660. MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 3/4, 49.14 s, 11.14 tr. b., 3.46 m/s

  661. Ratenice - Babí léto + 4. Agility Collie Cup + 3. Vousatý pohár, 25. 08. 2013

  662. Babí léto - AGI M, A3Ch Extreme of Darkness: 3/8, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  663. Babí léto - AGI S, Arleta hafies: Diskvalifikován

  664. Babí léto - JUMP M, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  665. Babí léto - JUMP S, Arleta hafies: Diskvalifikován

  666. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  667. Zkouška 1 MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 45.3 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  668. Zkouška 2 MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/5, 47.84 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  669. Zkouška 3 MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  670. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  671. Agility MEDIUM M, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  672. Jumping MEDIUM M, A3Ch Extreme of Darkness: 7/18, 40.67 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  673. Neděle Jumping MEDIUM M, A3Ch Extreme of Darkness: 5/17, 37.41 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  674. Neděle zkoušky MA3 MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  675. Zkoušky MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/10, 43.45 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  676. Horní Počernice - 2. dvojzkoušky Zviratanakupuji.cz, 14. 07. 2013

  677. 1. zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  678. 2. zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 2/4, 49.13 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  679. 3. zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  680. Praha - Horní Počernice - Dvouzkoušky agility pro kategorie A1, A2, A3, 29. 06. 2013

  681. 1.běh MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  682. 2.běh MA3, A3Ch Extreme of Darkness: 1/2, 53.59 s, 19.59 tr. b., 3.4 m/s

  683. Praha Horní Počernice - Odpolední dvojzkoušky, 14. 06. 2013

  684. Zkouška II MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  685. Zkouška MA3, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  686. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  687. Agility- So, A3Ch Extreme of Darkness: 4/10, 63.23 s, 23.23 tr. b., 2.77 m/s

  688. Finále Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 1/8, 47.48 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  689. Jumping - Ne, A3Ch Extreme of Darkness: 4/10, 54.25 s, 17.25 tr. b., 3.08 m/s

  690. Jumping - So, A3Ch Extreme of Darkness: 2/9, 35.79 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  691. Zka1, A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 43.31 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  692. Zka2, A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 59.28 s, 10.0 tr. b., 3.21 m/s

  693. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  694. III. zkouška MA2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  695. II. zkouška MA2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  696. I. zkouška MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 1/5, 50.01 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  697. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  698. zkoušky 1 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 3/9, 48.63 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  699. zkoušky 1 SA3, Arleta hafies: 4/7, 50.47 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  700. zkoušky 2 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 4/9, 51.2 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  701. zkoušky 2 SA3, Arleta hafies: 2/7, 48.6 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  702. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  703. zkouška MA2 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 2/7, 45.16 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  704. 2. zkouška MA2 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 1/7, 47.03 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  705. Praha - Horní Počernice - 27. Dvojzkoušky, 20. 04. 2013

  706. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Arleta hafies: 6/7, 57.25 s, 20.25 tr. b., 2.69 m/s

  707. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  708. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Arleta hafies: 3/7, 50.46 s, 6.46 tr. b., 3.25 m/s

  709. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  710. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  711. MA2 - II MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 2/9, 60.15 s, 17.15 tr. b., 2.83 m/s

  712. MA2 - I MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 1/9, 44.73 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  713. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  714. MA2 - II MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 5/10, 52.46 s, 12.46 tr. b., 2.97 m/s

  715. MA2 - I MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 5/10, 50.07 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  716. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  717. Zkouška 1 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 2/4, 43.55 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  718. Zkouška 2 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 1/4, 38.91 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  719. Zkouška 3 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  720. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  721. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Extreme of Darkness: 2/12, 39.5 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  722. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  723. Řitka - ZKOUŠKY březen 2013, 15. 03. 2013

  724. zk 1 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 1/3, 39.62 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  725. zk 2 MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 1/3, 49.34 s, 28.34 tr. b., 2.66 m/s

  726. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  727. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, A3Ch Extreme of Darkness: 2/13, 42.38 s, 0.0 tr. b., 3.33 m/s

  728. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, A3Ch Extreme of Darkness: 6/13, 44.82 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  729. Louny - O sněhovou vločku, 13. 01. 2013

  730. Agility M, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  731. Agility S, Arleta hafies: 9/33, 45.22 s, 11.22 tr. b., 3.25 m/s

  732. Jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  733. Jumping S, Arleta hafies: Diskvalifikován

  734. Zkoušky MA2, A3Ch Extreme of Darkness: 1/9, 46.81 s, 6.81 tr. b., 3.08 m/s

  735. Zkoušky SA3, Arleta hafies: Diskvalifikován

  736. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  737. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Extreme of Darkness: 7/11, 63.9 s, 24.9 tr. b., 2.68 m/s

  738. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  739. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  740. Agility individuals, Arleta hafies: 42/87, 52.99 s, 9.99 tr. b., 3.32 m/s

  741. Jumping individuals, Arleta hafies: 62/88, 43.29 s, 8.29 tr. b., 3.97 m/s

  742. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  743. Zkouška MA2 - II MA2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  744. Zkouška MA2 - I MA2, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  745. Horní Počernice - 23. Dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  746. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A3Ch Extreme of Darkness: 4/9, 44.47 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  747. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A3Ch Extreme of Darkness: 5/9, 37.0 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  748. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  749. Agility M, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  750. Agility S, Arleta hafies: 7/27, 47.04 s, 9.04 tr. b., 3.61 m/s

  751. Jumping M, A3Ch Extreme of Darkness: 5/12, 39.24 s, 12.24 tr. b., 3.62 m/s

  752. Jumping S, Arleta hafies: Diskvalifikován

  753. Zkoušky MA1, A3Ch Extreme of Darkness: 3/4, 37.92 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  754. Zkoušky SA3, Arleta hafies: Diskvalifikován

  755. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2012

  756. 1. zkouška MA1, A3Ch Extreme of Darkness: 3/8, 40.9 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  757. 2. zkouška MA1, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  758. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  759. agility, A3Ch Extreme of Darkness: 10/20, 56.16 s, 16.16 tr. b., 3.04 m/s

  760. jumping, A3Ch Extreme of Darkness: 9/22, 50.81 s, 15.81 tr. b., 3.39 m/s

  761. zkouška A1, A3Ch Extreme of Darkness: 1/8, 44.36 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  762. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, Mistrovství republiky kníračů, 04. 08. 2012 - 05. 08. 2012

  763. Agility - Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 8/10, 64.66 s, 20.66 tr. b., 2.63 m/s

  764. Agility - Medium, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  765. Jumping - Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 7/12, 47.54 s, 17.54 tr. b., 3.05 m/s

  766. Jumping - Medium, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  767. Zkouška Agility A1 - Medium, A3Ch Extreme of Darkness: 3/3, 49.06 s, 5.0 tr. b., 3.2 m/s

  768. Zkouška Agility A1 - Medium, A3Ch Extreme of Darkness: Diskvalifikován

  769. Praha - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  770. Agility Small, Arleta hafies: 15/35, 60.05 s, 26.05 tr. b., 2.56 m/s

  771. Agility Small, Arleta hafies: 19/34, 52.18 s, 12.18 tr. b., 3.01 m/s

  772. Jumping Small, Arleta hafies: 2/37, 34.39 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  773. Jumping Small, Arleta hafies: 3/36, 38.4 s, 1.4 tr. b., 3.57 m/s

  774. Zkouška SA3, Arleta hafies: 1/9, 45.52 s, 5.52 tr. b., 3.58 m/s

  775. Zkouška SA3, Arleta hafies: 3/10, 49.24 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  776. Praha - Horní Počernice - 22. Dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  777. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Arleta hafies: 3/7, 37.81 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  778. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Arleta hafies: Diskvalifikován

  779. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  780. SA3-Ne SA3, Arleta hafies: 3/10, 50.87 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  781. SA3-2-Ne SA3, Arleta hafies: 3/10, 60.96 s, 15.96 tr. b., 2.95 m/s

  782. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 14. 04. 2012

  783. SA3 SA3, Arleta hafies: Diskvalifikován

  784. SA3-2 SA3, Arleta hafies: 7/10, 53.14 s, 23.14 tr. b., 3.01 m/s

  785. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  786. Agility jednotlivci S, Arleta hafies: 27/55, 54.02 s, 13.02 tr. b., 3.2 m/s

  787. Jumping jednotlivci S, Arleta hafies: Diskvalifikován

  788. Lysá nad Labem - Superpes Dvojzkoušky + Jumping, 06. 08. 2011

  789. Jumping 30 S, Arleta hafies: 6/29, 69.85 s, 29.85 tr. b., 3.39 m/s

  790. ZK 1 SA3, Arleta hafies: 2/4, 54.92 s, 10.0 tr. b., 2.91 m/s

  791. ZK 2 SA3, Arleta hafies: 2/4, 54.37 s, 11.37 tr. b., 3.07 m/s

  792. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  793. Agility Jednotlivci S, Arleta hafies: 20/59, 45.59 s, 7.59 tr. b., 3.9 m/s

  794. Jumping Jednotlivci S, Arleta hafies: 29/61, 37.19 s, 10.19 tr. b., 3.91 m/s

  795. Cvičiště KK Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, 07. 08. 2010 - 08. 08. 2010

  796. Agility SA2, Arleta hafies: Diskvalifikován

  797. Lomnice nad Popelkou - Letní dvojzkoušky, 05. 07. 2010

  798. 1.zkouška SA2, Arleta hafies: Diskvalifikován

  799. 2.zkouška SA2, Arleta hafies: 2/12, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  800. Nymburk - Závody agility, 05. 06. 2010

  801. Agility SMALL, Arleta hafies: 12/34, 47.64 s, 9.64 tr. b., 3.57 m/s

  802. Jumping SMALL, Arleta hafies: 4/34, 37.95 s, 1.95 tr. b., 4.14 m/s

  803. Zkouška Small A2, Arleta hafies: 5/16, 49.32 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  804. Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  805. Agility S, Arleta hafies: 6/26, 40.91 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  806. Agility S, Arleta hafies: 26/45, 41.18 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  807. Agility SA2, Arleta hafies: 3/17, 42.12 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  808. Agility SA2, Arleta hafies: 7/12, 45.42 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  809. Jumping S, Arleta hafies: 5/29, 27.9 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  810. Jumping S, Arleta hafies: 20/43, 30.72 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  811. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  812. Agility SA2, Arleta hafies: 4/20, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  813. Agility SA2 - 2., Arleta hafies: 11/20, 47.92 s, 10.92 tr. b., 3.76 m/s

  814. Nučice u Rudné - "O černobílou packu", 27. 02. 2010

  815. Agility, Arleta hafies: 15/31, 53.06 s, 18.06 tr. b., 2.86 m/s

  816. Jumping, Arleta hafies: Diskvalifikován

  817. Zkoušky A1, Arleta hafies: Diskvalifikován