020520

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Jirsová

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Chaos Dream of joy, Malý kontinentální španěl

    Arrow_down

Výsledky

  1. Praha Uhříněves - Aktij speciál XS a S, 17. 02. 2024

  2. II. Zk SA3: Diskvalifikován

  3. I. Zk SA3: Diskvalifikován

  4. Kladno - Dvojzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 11. 02. 2024

  5. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška SA3: 1/8, 39.34 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  7. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  8. Jumping 2+3 S: Diskvalifikován

  9. SA3 I: Diskvalifikován

  10. SA3 II: Diskvalifikován

  11. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 09. 02. 2024

  12. SA3 I: Diskvalifikován

  13. SA3 II: 1/3, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  14. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  15. Agility III 250: Diskvalifikován

  16. Agility II 250: Diskvalifikován

  17. Agility I 250: 9/26, 41.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  18. Jumping III 250: 5/26, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  19. Jumping II 250: Diskvalifikován

  20. Jumping I 250: Diskvalifikován

  21. Terezín - Agility pro Ukrajinu IV., 09. 12. 2023 - 10. 12. 2023

  22. SA3 I: 1/2, 43.08 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  23. SA3 II: 1/2, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  24. S Jumping I A2+A3: Diskvalifikován

  25. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  26. Agility družstev S: Diskvalifikován

  27. Agility jednotlivci S: Diskvalifikován

  28. Jumping družstev S: 7/53, 41.06 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  29. Jumping jednotlivci S: 25/52, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  30. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  31. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška SA3: 3/8, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  33. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  34. Agility 1 S: 4/58, 45.39 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  35. Agility 2 S: 13/58, 47.58 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  36. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  37. Jumping 2 S: 4/54, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  38. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 14. 05. 2023

  39. Agility S: 1/16, 40.0 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  40. Jumping S: Diskvalifikován

  41. Zkouška SA3: 2/5, 39.56 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  42. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  43. QA1 Agility: 24/67, 42.35 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  44. QA2 Agility: 10/65, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  45. QA3 Agility: 1/64, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  46. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  47. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  48. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  49. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  50. SA3 I: Diskvalifikován

  51. SA3 II: Diskvalifikován

  52. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  53. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  55. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  56. Agility S: Diskvalifikován

  57. Jumping S: Diskvalifikován

  58. Krátký jumping S: 1/16, 21.86 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  59. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  60. Agility III 250: 5/29, 47.68 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  61. Agility II 250: Diskvalifikován

  62. Agility I 250: 3/31, 44.94 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  63. Jumping III 250: 6/31, 40.17 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  64. Jumping II 250: Diskvalifikován

  65. Jumping I 250: 6/31, 40.29 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  66. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  67. 1. Zkouška SA3: 1/4, 44.99 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  68. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  69. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  70. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 02. 12. 2022

  71. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  73. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  74. Agility OPEN sobota S: Diskvalifikován

  75. Jumping sobota S: 7/13, 31.48 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  76. Zkouška SA3 sobota: Diskvalifikován

  77. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  78. 1. Zkouška SA3: 2/5, 39.77 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  79. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  80. 3. Zkouška SA3: 3/5, 41.22 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  81. Kladno - Zkoušky trochu jinak, 02. 10. 2022

  82. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  84. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  85. 1. Zkouška SA3: 1/5, 47.93 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  86. 2. Zkouška SA3: 1/5, 42.75 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  87. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  88. Agility III / S: 6/18, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  89. Agility II / S: Diskvalifikován

  90. Agility I / S: Diskvalifikován

  91. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  92. Agility: Diskvalifikován

  93. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  94. Jumping: 8/24, 35.34 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  95. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  96. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  97. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška SA3: 1/5, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  99. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  100. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  101. 1. Zkouška SA3: 1/4, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  102. 2. Zkouška SA3: 4/4, 38.33 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  103. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  104. 1.zkouška SA3: 1/7, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  105. 2.zkouška SA3: 1/7, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  106. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  107. QA1 Agility: Diskvalifikován

  108. QA2 Agility: Diskvalifikován

  109. QA3 Agility: 24/49, 47.01 s, 11.04 tr. b., 4.68 m/s

  110. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  111. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  112. QJ3 Jumping: 24/39, 37.58 s, 5.77 tr. b., 4.74 m/s

  113. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  114. Zkouška SA3: 1/5, 43.45 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  115. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  116. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  117. 1. Zkouška SA3: 6/10, 46.19 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  118. 2. Zkouška SA3: 4/10, 50.12 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  119. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  120. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  121. Neděle Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  122. Neděle SA3 I: Diskvalifikován

  123. Neděle SA3 II: Diskvalifikován

  124. Sobota Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  125. Sobota SA3 I: 3/12, 39.5 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  126. Sobota SA3 II: 3/12, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  127. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  128. 1. Zkouška SA3: 2/5, 49.13 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  129. 2. Zkouška SA3: 3/5, 47.63 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  130. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  131. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  132. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  133. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  134. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  135. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  136. Agility III 250: 7/15, 57.2 s, 16.2 tr. b., 3.74 m/s

  137. Agility II 250: 3/18, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  138. Agility I 250: 3/17, 49.37 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  139. Jumping III 250: 4/15, 43.32 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  140. Jumping II 250: 4/16, 39.83 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  141. Jumping I 250: 6/18, 42.23 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  142. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  143. 1. Zkouška SA3: 2/5, 43.77 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  144. 2. Zkouška SA3: 1/5, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  145. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  146. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  147. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  148. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  149. 3. Zkouška SA3: 2/4, 48.58 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  150. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  151. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” XS: 2/5, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  152. Jumping FirstAnimal XS: 3/5, 44.88 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  153. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. XS: 1/1, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  154. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  155. 1. Zkouška SA2: 1/4, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  156. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  157. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  158. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  159. První zkouška: Diskvalifikován

  160. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  161. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  162. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  163. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  164. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  165. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  166. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  167. 1. Zkouška SA2: 1/6, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  168. 2. Zkouška SA2: 1/6, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  169. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  170. Jumping II S: 2/8, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  171. 1. Zkouška SA2: 1/4, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  172. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  173. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  174. 1. Jumping XS: 2/6, 36.14 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  175. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  176. 2. Zkouška XSA2: 1/2, 44.76 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  177. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  178. 1. Agility XS: 1/3, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  179. 1. Jumping XS: 1/3, 28.9 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  180. 2. Agility XS: 1/3, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  181. 2. Jumping XS: Diskvalifikován

  182. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  183. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  184. První zkouška: Diskvalifikován

  185. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  186. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  187. První zkouška: 2/5, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  188. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  189. Agility S: Diskvalifikován

  190. Jumping S: 8/14, 44.09 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  191. Zkouška SA2: 2/5, 47.83 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  192. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  193. Agility S: 5/18, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  194. Jumping S: 6/18, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  195. Zkouška A2 S: 2/5, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  196. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  197. 1. zkouška: 1/6, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  198. 2. zkouška: 3/6, 41.86 s, 11.86 tr. b., 4.04 m/s

  199. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  200. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  201. První zkouška: Diskvalifikován

  202. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  203. agility open XS: 1/3, 53.4 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  204. Jumping open XS: Diskvalifikován

  205. Zkouška A1 XS: 1/1, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  206. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  207. 1. Jumping S: 2/11, 27.85 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  208. 1. Zkouška SA1: 1/1, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  209. 2. Zkouška SA1: 1/1, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  210. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  211. agility open XS: 1/3, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  212. Jumping open XS: 2/3, 46.41 s, 16.41 tr. b., 3.94 m/s

  213. Zkouška A1 XS: 1/1, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  214. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  215. Open AGI XS: 1/5, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  216. Open JUMP XS: Diskvalifikován

  217. Zkouška A1 XS: 1/1, 42.48 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  218. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  219. 1. zkouška: Diskvalifikován

  220. 2. zkouška: Diskvalifikován

  221. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  222. Jumping: Diskvalifikován

  223. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  224. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  225. První zkouška: 1/3, 28.45 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s