Cz En

020520

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Jirsová

    Člen KA

Pes

  1. Chaos Dream of joy, Malý kontinentální španěl

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  2. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  3. První zkouška: Diskvalifikován

  4. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  5. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  7. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  8. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  10. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  11. 1. Zkouška SA2: 1/6, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  12. 2. Zkouška SA2: 1/6, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  13. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  14. 1. Zkouška SA2: 1/4, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  15. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  16. Jumping II S: 2/8, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  17. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  18. 1. Jumping XS: 2/6, 36.14 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  19. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška XSA2: 1/2, 44.76 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  21. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  22. 1. Agility XS: 1/3, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  23. 1. Jumping XS: 1/3, 28.9 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  24. 2. Agility XS: 1/3, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  25. 2. Jumping XS: Diskvalifikován

  26. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  27. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  28. První zkouška: Diskvalifikován

  29. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  30. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  31. První zkouška: 2/5, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  32. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  33. Agility S: Diskvalifikován

  34. Jumping S: 8/14, 44.09 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  35. Zkouška SA2: 2/5, 47.83 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  36. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  37. Agility S: 5/18, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  38. Jumping S: 6/18, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  39. Zkouška A2 S: 2/5, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  40. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  41. 1. zkouška: 1/6, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  42. 2. zkouška: 3/6, 41.86 s, 11.86 tr. b., 4.04 m/s

  43. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  44. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  45. První zkouška: Diskvalifikován

  46. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  47. agility open XS: 1/3, 53.4 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  48. Jumping open XS: Diskvalifikován

  49. Zkouška A1 XS: 1/1, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  50. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  51. 1. Jumping S: 2/11, 27.85 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  52. 1. Zkouška SA1: 1/1, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  53. 2. Zkouška SA1: 1/1, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  54. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  55. agility open XS: 1/3, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  56. Jumping open XS: 2/3, 46.41 s, 16.41 tr. b., 3.94 m/s

  57. Zkouška A1 XS: 1/1, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  58. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  59. Open AGI XS: 1/5, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  60. Open JUMP XS: Diskvalifikován

  61. Zkouška A1 XS: 1/1, 42.48 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  62. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  63. 1. zkouška: Diskvalifikován

  64. 2. zkouška: Diskvalifikován

  65. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  66. Jumping: Diskvalifikován

  67. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  68. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  69. První zkouška: 1/3, 28.45 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s