QA5 Agility

  1. Datum: 04. 05. 2024
  2. Závod: Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 193.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074917 Hana Malá A3Ch Ziggy 0 0 0.0 0.0 32.47 5.94 V
2 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss 0 0 0.0 0.0 33.33 5.79 V
3 010020 Julie Krátká Ebony Rose od Přelícké zvonice 0 0 0.0 0.0 34.47 5.6 V
4 073518 Denisa Lajmarová A3Ch Game over Norník 0 0 0.0 0.0 35.4 5.45 V
5 056818 Markéta Zavadilová A3Ch Una Unica Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.36 5.31 V
6 051521 Kristýna Matrasová Cairo SkyFalls Angels 0 0 0.0 0.0 36.47 5.29 V
7 064420 Tereza Rossmannová A3Ch Bazzy Zpod Chlumských hájů 0 0 0.0 0.0 36.6 5.27 V
8 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 0 0 0.0 0.0 37.15 5.2 V
9 021119 Tereza Vaverková A3Ch Holly z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 37.5 5.15 V
10 022719 Jitka Klozová A3Ch Yzanne Rebelka z Roznetu 0 0 0.0 0.0 38.05 5.07 V
11 020520 Jana Jirsová A3Ch Chaos Dream of joy 0 0 0.0 0.0 38.16 5.06 V
12 063119 Martina Chytilová A3Ch Daiquiri Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 38.63 5.0 V
13 011221 Dana Konôpková Frutti Harisson 0 0 0.0 0.0 38.77 4.98 V
14 028619 Hana Frimmelová A3Ch True Love Tiffany vom Mehrental 0 0 0.0 0.0 39.72 4.86 V
15 035215 Hana Malá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 39.79 4.85 V
16 077918 Erik Řehola A3Ch Baccara Top Narcis 0 0 0.0 0.0 39.91 4.84 V
17 031522 Bára Baslová Piccollo Fort Fox 0 0 0.0 0.0 40.18 4.8 V
18 038618 Pavla Vydrová A3Ch Bahira Velvet Grace 0 0 0.0 0.0 40.47 4.77 V
19 020921 Denisa Sommerová A3Ch Dark Groot Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 41.55 4.65 V
20 036421 Klára Pfeiferová Finesse - Fína Mondeo 0 0 1.81 1.81 43.81 4.41 V
21 053621 Eliška Hoferková Pandora Moravské srdce 0 0 3.2 3.2 45.2 4.27 V
22 010022 Hana Frimmelová Perfect Bio Stars Power Dogs 1 0 0.0 5.0 34.44 5.6 V
23 017121 Petra Hamšíková Double face Eriien 1 0 0.0 5.0 36.89 5.23 V
24 057720 Klára Válková Griotka Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 39.07 4.94 V
25 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 1 0 0.0 5.0 39.17 4.93 V
26 030217 Iveta Kutková Kiki 1 0 0.0 5.0 40.56 4.76 V
27 080417 Šárka Urbanová A3Ch Ready Steady Go! Koryfej 1 0 0.0 5.0 40.71 4.74 V
28 075619 Gabriela Ředinová A3Ch Adelaide Always Smiling Cheek 1 0 0.0 5.0 41.19 4.69 V
29 004022 Adéla Šaling Berta z Kojca Coli 0 1 0.0 5.0 41.97 4.6 V
30 071820 Šárka Honnerová A3Ch Yako Ya Koryfej 0 1 1.18 6.18 43.18 4.47 VD
31 070917 Josef Honner Vikki Lovely Day 0 0 8.15 8.15 50.15 3.85 VD
32 035719 Petr Andrýs Camillo Bambabibi 2 0 0.0 10.0 37.98 5.08 VD
33 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 1 1 0.0 10.0 39.21 4.92 VD
34 044121 Viktorie Sůrová Arryn Romanka 1 1 0.0 10.0 39.53 4.88 VD
35 007522 Pavla Brzobohatá Waly První sníh 2 0 0.0 10.0 41.67 4.63 VD
36 070016 Lucie Jeřábková A3Ch Amazing Jessamine Erya's Elita 2 0 0.0 10.0 41.94 4.6 VD
37 000019 Lenka Holubová A3Ch Bungee Pap Novterpod 0 2 0.62 10.62 42.62 4.53 VD
38 000218 Adéla Havlíková A3Ch Porsche von Schnappi Schnapp 0 2 0.83 10.83 42.83 4.51 VD
39 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba 2 1 0.0 15.0 39.92 4.83 VD
40 038718 Petra Vydrová A3Ch Crazy Chita Aura Fantasia 1 1 7.52 17.52 49.52 3.9 D
41 015320 Lucie Krauskopfová Ori Ritakim 1 1 9.31 19.31 51.31 3.76 D
42 046815 Lucie Drápelová A3Ch Chunky Monkey Killers Hole 2 1 13.52 28.52 55.52 3.48 BO
DIS 014118 Jana Drbohlavová A3Ch Be Happy Od Svaté Lucie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070620 Kateřina Tomanová Everlasting Daisy Dancing in the Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056822 Jitka Zachová Bodyguard Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026921 Lenka Kretková Beatrice Blue Supreme DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001522 Martin Šaling Clever and Fast of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080821 Martina Sigmundová Arisha Little Sweetie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064122 Petra Krajíčková Coffi London's Brandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002522 Adéla Havlíková Hurry Up Z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078222 Hana Černošková Albion Cathy’s Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013320 Petra Čampulová Jupííí Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092923 Andrea Kuchařová Generálka Grešle von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051922 Martina Kučerová Betty Bee z Pražských Vinohrad DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091518 Jana Kubecová A3Ch Arabella z Údolí výrovky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064222 Justýna Kubešová Bond Ogi Silver Kingdom DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073322 Neky Dahlgren Bubba Gump Kabuli of Eagle DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012722 Jitka Kuttelvašerová Haley Bella Cambria DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080820 Tomáš Ješke Your Black Sun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047423 Ondřej Henzl Eridan Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000121 Martina Slabová MyWay Aiedail DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002224 Kateřina Plichtová Engine Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058421 Roman Polačko Jumpy Dream of joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 100123 Michala Krejčí Fall Into The Highlight of Impressive Twilight DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062917 Alena Divišová A3Ch Good Girl Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014719 Tomáš Dočkal Arabela Agnes Agility DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067719 Nela Larsen Abigail Silver Kingdom DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005420 Lenka Svaková Ikey Black Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO