064222

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Justýna Kubešová, GODA

    Arrow_down

Pes

  1. Bond Ogi Silver Kingdom, Pudl trpasličí

    Arrow_down

Výsledky

  1. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2024 A MČR PYRENEJSKÝCH OVČÁKŮ, A0, 11. 05. 2024 - 12. 05. 2024

  2. Agility S neděle: 1/14, 44.62 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  3. Agility S sobota: 1/13, 48.29 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  4. Jumping S neděle: 2/14, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  5. Jumping S sobota: 7/13, 42.21 s, 5.21 tr. b., 4.22 m/s

  6. Zkouška SA2 neděle: 1/7, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  7. Zkouška SA2 sobota: Diskvalifikován

  8. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  9. QA4 Agility: Diskvalifikován

  10. QA5 Agility: Diskvalifikován

  11. QA6 Agility: 25/68, 44.68 s, 10.68 tr. b., 3.98 m/s

  12. QJ4 Jumping: 29/69, 45.86 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  13. QJ5 Jumping: 17/69, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  14. QJ6 Jumping: 29/67, 38.72 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  15. Kladno - Nedělní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 28. 04. 2024

  16. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška SA2: 2/7, 52.61 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  18. Kladno - Sobotní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 27. 04. 2024

  19. 1. Zkouška SA2: 1/7, 46.0 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  20. 2. Zkouška SA2: 2/7, 48.4 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  21. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  22. Agility IV S: Diskvalifikován

  23. Agility V S: 14/25, 43.31 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  24. Jumping IV S: 14/25, 46.19 s, 16.19 tr. b., 3.72 m/s

  25. Jumping V S: 7/25, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  26. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  27. QA1 Agility: 36/79, 54.17 s, 24.17 tr. b., 3.71 m/s

  28. QA2 Agility: Diskvalifikován

  29. QA3 Agility: Diskvalifikován

  30. QJ1 Jumping : Diskvalifikován

  31. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  32. QJ3 Jumping: 22/77, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  33. Třebíč - Velikonoční beránek 2024, 01. 04. 2024

  34. AGILITY S: 10/18, 52.7 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  35. JUMPING II - S: Diskvalifikován

  36. JUMPING I - S: 4/18, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  37. Třebíč - RokiJ Double 01, 31. 03. 2024

  38. Zkouška A2 - II S: Diskvalifikován

  39. Zkouška A2 - I S: 2/2, 43.28 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  40. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  41. Agility III. S: 7/27, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  42. Agility II. S: 19/27, 47.37 s, 14.37 tr. b., 3.99 m/s

  43. Agility I. S: 4/28, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  44. Jumping III. S: Diskvalifikován

  45. Jumping II. S: 8/28, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  46. Jumping I. S: 11/28, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  47. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 17. 03. 2024

  48. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  50. Kladno - Zimní zkoušky trochu jinak + A0, 25. 02. 2024

  51. 1. Zkouška SA2: 2/4, 49.35 s, 7.35 tr. b., 3.65 m/s

  52. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  53. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  54. Agility S: Diskvalifikován

  55. Jumping S: Diskvalifikován

  56. Krátký jumping S: Diskvalifikován

  57. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  58. Jumping 2+3 S: Diskvalifikován

  59. SA2 I: Diskvalifikován

  60. SA2 II: Diskvalifikován

  61. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 09. 02. 2024

  62. SA2 I: Diskvalifikován

  63. SA2 II: Diskvalifikován

  64. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  65. 1. zkouška SA2: 1/4, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  66. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  67. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  68. Agility III 300: Diskvalifikován

  69. Agility II 300: Diskvalifikován

  70. Agility I 300: 29/39, 52.66 s, 6.66 tr. b., 3.93 m/s

  71. Jumping III 300: Diskvalifikován

  72. Jumping II 300: Diskvalifikován

  73. Jumping I 300: 22/39, 45.91 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  74. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  75. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  76. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  77. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  78. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  79. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  80. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  81. Kladno - Adventní dvojzkoušky (neděle), 17. 12. 2023

  82. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  84. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  85. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  86. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  87. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  88. Terezín - Agility pro Ukrajinu IV., 09. 12. 2023 - 10. 12. 2023

  89. SA2 I: 1/1, 52.28 s, 15.0 tr. b., 3.44 m/s

  90. SA2 II: Diskvalifikován

  91. SA2 III: Diskvalifikován

  92. SA2 IV: Diskvalifikován

  93. S Jumping I A2+A3: Diskvalifikován

  94. S Jumping II A2+A3: 1/5, 43.79 s, 6.79 tr. b., 3.81 m/s

  95. Kladno - Jahodová BOWLE 2023, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  96. FINÁLE JAHODOVÉ BOWLE S: Diskvalifikován

  97. OPEN AGILITY sobota S: Diskvalifikován

  98. OPEN JUMPING neděle S: Diskvalifikován

  99. OPEN JUMPING sobota S: Diskvalifikován

  100. Zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  101. Zkouška SA2 sobota: 1/3, 46.87 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  102. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  103. Czech Imp Jump Small: 8/11, 25.58 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  104. Jumping 1 - Small: 6/11, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  105. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  106. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  107. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška SA2: 2/7, 53.57 s, 7.57 tr. b., 3.49 m/s

  109. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  110. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  111. 2. Zkouška A1 S: 1/4, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  112. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 24. 09. 2023

  113. 1. Zkouška SA1: 3/7, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  114. 2. Zkouška SA1: 1/7, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  115. Lysá nad Labem - O-O Open OVCE, 03. 09. 2023

  116. Agility S: 8/17, 78.74 s, 27.74 tr. b., 2.72 m/s

  117. Jumping S: 8/18, 49.03 s, 8.03 tr. b., 3.98 m/s

  118. SA1: Diskvalifikován

  119. Liberec - Psola srpnové dvojzkoušky, 26. 08. 2023

  120. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  121. 2. Zkouška SA1: 1/4, 50.92 s, 0.92 tr. b., 3.2 m/s

  122. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  123. Agility 1 S: Diskvalifikován

  124. Agility 2 S: Diskvalifikován

  125. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  126. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  127. Mladá Boleslav - Páteční zkoušky před KZ, 16. 06. 2023

  128. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  129. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  130. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  131. Agility 1 S: Diskvalifikován

  132. Agility 2 S: Diskvalifikován

  133. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  134. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  135. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  136. 1. Zkouška SA1: 2/6, 44.0 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  137. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  138. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 04. 2023

  139. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  140. První zkouška: Diskvalifikován

  141. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  142. Agility S: Diskvalifikován

  143. Jumping S: 7/16, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  144. Krátký jumping S: Diskvalifikován

  145. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  146. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  147. SA1 I: Diskvalifikován

  148. SA1 II: Diskvalifikován

  149. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 10. 02. 2023

  150. SA1 I: Diskvalifikován

  151. SA1 II: Diskvalifikován

  152. Terezín - DogFriends lednový předkrm, 13. 01. 2023

  153. SA1 I: Diskvalifikován

  154. SA1 II: Diskvalifikován

  155. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 06. 11. 2022

  156. Agility Open: Diskvalifikován

  157. Jumping Open: Diskvalifikován

  158. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  159. Czech Imp Jump Small: 18/22, 43.13 s, 22.13 tr. b., 2.76 m/s

  160. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  161. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  162. Kladno - Zkoušky trochu jinak, 02. 10. 2022

  163. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  164. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  165. Chlumec - Krajský přebor Ústeckého kraje pro děti a mládež, 01. 10. 2022

  166. Agility S: Diskvalifikován

  167. Hra S: Diskvalifikován

  168. Jumping S: 3/6, 45.87 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s