030217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Iveta Kutková

    Arrow_down

Pes

  1. Kiki, Kříženec

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  2. 4. zkouška A3 S: 1/4, 35.84 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  3. 5. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  4. 6. zkouška A3 S: 1/4, 35.61 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  5. Studenec u Trutnova - OPSION 089, 06. 01. 2024

  6. 1.zkouška: Diskvalifikován

  7. 2.zkouška: Diskvalifikován

  8. 3.zkouška: Diskvalifikován

  9. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  10. 4. A3 S: 1/4, 43.89 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  11. 5. A3 S: 1/4, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  12. 6. A3 S: 2/4, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  13. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 26. 11. 2023

  14. Agility Open: 7/17, 48.91 s, 20.0 tr. b., 3.86 m/s

  15. Jumping Open: 3/17, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  16. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  17. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  19. 3. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  20. Studenec u Trutnova - Speciál pro A3 (halové trojzkoušky), 26. 10. 2023

  21. III. zkouška A3: Diskvalifikován

  22. II. zkouška A3: 1/4, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  23. I. zkouška A3: Diskvalifikován

  24. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  25. Neděle - FINÁLE: Diskvalifikován

  26. Neděle - jumping: 2/16, 29.36 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  27. Neděle - zkouška: Diskvalifikován

  28. Žamberk - O pohár Fitmin 2023, 13. 08. 2023

  29. Agility S: Diskvalifikován

  30. Junping S 3: 5/7, 41.05 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  31. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  32. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  33. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  34. JUMPING OPEN S: Diskvalifikován

  35. ZkA. SA3: Diskvalifikován

  36. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  37. Agility 2 S: Diskvalifikován

  38. Jumping 1 S: 3/63, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  39. Jumping 2 S: 4/63, 28.22 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  40. Dolní Přím - Probluz - Odpolední zkoušky Probluz, 28. 05. 2023

  41. Zkouška 1: 1/1, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  42. Zkouška 2: Diskvalifikován

  43. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  44. Agility 1 S: Diskvalifikován

  45. Agility 2 S: 27/58, 48.2 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  46. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  47. Jumping 2 S: 20/54, 42.77 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  48. Jičín - Dvojzkoušky, 08. 05. 2023

  49. Zkouška agility 1: Diskvalifikován

  50. Zkouška agility 2: 1/4, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  51. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  52. Agility Open S: Diskvalifikován

  53. Jumping Open S: 8/15, 26.65 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  54. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  55. Studenec u Trutnova - Březnové dvojzkoušky (i pro PARA), 26. 03. 2023

  56. II. zkouška: Diskvalifikován

  57. I. zkouška: Diskvalifikován

  58. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  59. 1. zkouška: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška: 4/7, 31.99 s, 20.0 tr. b., 4.38 m/s

  61. 3. zkouška: Diskvalifikován

  62. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2023 - 18. 02. 2023

  63. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  64. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  65. 3. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  66. Studenec u Trutnova - OPSION 085, 04. 02. 2023

  67. 1.zkouška: Diskvalifikován

  68. 2.zkouška: Diskvalifikován

  69. 3.zkouška: 1/3, 45.48 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  70. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 21. 01. 2023

  71. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  72. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  73. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  74. 1.zkouška: 2/3, 46.03 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  75. 2.zkouška: Diskvalifikován

  76. 3.zkouška: 3/3, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  77. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  78. II. zkouška A3 (SO) S: Diskvalifikován

  79. I. zkouška A3 (SO) S : Diskvalifikován

  80. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  81. Agility Open S: Diskvalifikován

  82. Jumping Open S: 9/13, 43.28 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  83. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  84. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  85. III. zkouška: 4/4, 34.55 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  86. II. zkouška: Diskvalifikován

  87. I. zkouška: 3/4, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  88. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  89. Agility 1: Diskvalifikován

  90. Finálový běh: Diskvalifikován

  91. Jumping 1: Diskvalifikován

  92. Jumping 2: 3/19, 34.23 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  93. Zkouška 1: Diskvalifikován

  94. Zkouška 2: Diskvalifikován

  95. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  96. 1.zkouška: Diskvalifikován

  97. 2.zkouška: Diskvalifikován

  98. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  99. 1.zkouška: 2/8, 42.88 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  100. 2.zkouška: Diskvalifikován

  101. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  102. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  103. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  104. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  105. 1.zkouška: Diskvalifikován

  106. 2.zkouška: Diskvalifikován

  107. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  108. Agility 1 S: Diskvalifikován

  109. Agility 2 S: 13/32, 40.21 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  110. Jumping 1 S: 15/35, 44.25 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  111. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  112. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 10. 06. 2022

  113. 1. zkouška: Diskvalifikován

  114. 2. zkouška: Diskvalifikován

  115. Trutnov - Páteční rozjezd - A2 a A3, 03. 06. 2022

  116. II. zkouška: Diskvalifikován

  117. I. zkouška: Diskvalifikován

  118. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  119. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  120. 2. Zkouška SA3: 3/6, 48.91 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  121. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  122. Agility: Diskvalifikován

  123. Jumping: 1/9, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  124. Zkouška neděle 1 : 3/8, 45.21 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  125. Zkouška neděle 2: Diskvalifikován

  126. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  127. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  128. Tuneliáda A2+A3: 1/13, 23.97 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  129. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  130. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  131. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  132. II. zkouška: 5/8, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  133. I. zkouška: Diskvalifikován

  134. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  135. Finále: Diskvalifikován

  136. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  137. 2.kvalifikace: 1/15, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  138. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  139. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  140. 1. Zkouška SA3: 1/7, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  141. 2. Zkouška SA3: 1/7, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  142. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  143. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  144. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  145. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  146. 1. zkouška: Diskvalifikován

  147. 2. zkouška: 1/6, 43.12 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  148. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  149. 1.zkouška: Diskvalifikován

  150. 2.zkouška: Diskvalifikován

  151. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  152. 1.zkouška: 5/6, 44.77 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  153. 2.zkouška: Diskvalifikován

  154. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  155. 1.zkouška: 3/4, 36.49 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  156. 2.zkouška: 2/4, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  157. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  158. 1. zkouška: 3/6, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  159. 2. zkouška: Diskvalifikován

  160. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  161. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  162. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  163. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  164. 1. Zkouška SA2: 1/2, 44.73 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  165. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  166. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  167. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  168. 1. zkouška: 4/6, 37.35 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  169. 2. zkouška: Diskvalifikován

  170. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  171. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  172. 2. Zkouška SA2: 3/6, 49.57 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  173. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  174. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  175. Jumping I: Diskvalifikován

  176. Jumping II: 3/9, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  177. Jumping light: 4/9, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  178. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  179. ZkA. SA2 I.: 2/7, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  180. ZkA. SA2 II.: 1/7, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  181. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  182. Agility 1: Diskvalifikován

  183. Finále: Diskvalifikován

  184. Jumping 1: 2/19, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  185. Jumping 2: 2/19, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  186. Zkouška 1: Diskvalifikován

  187. Zkouška 2: Diskvalifikován

  188. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  189. Jumping: 2/22, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  190. Zkouška 1: 2/6, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  191. Zkouška 2: Diskvalifikován

  192. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  193. 1. zkouška: Diskvalifikován

  194. 2. zkouška: Diskvalifikován

  195. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  196. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  197. ZkA. SA2 II.: 2/4, 46.81 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  198. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  199. 1. zkouška: Diskvalifikován

  200. 2. zkouška: Diskvalifikován

  201. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  202. Jumping Open S: 4/23, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  203. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  204. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  205. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  206. dr.A2: Diskvalifikován

  207. pr.A2: 2/8, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  208. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  209. Jumping: Diskvalifikován

  210. 1.zkouška: Diskvalifikován

  211. 2.zkouška: Diskvalifikován

  212. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  213. I. zkouška: Diskvalifikován

  214. 2. zkouška: 1/4, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  215. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  216. 1. zkouška: 5/10, 58.24 s, 14.24 tr. b., 3.25 m/s

  217. 2. zkouška: Diskvalifikován

  218. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  219. II. zkouška A2 S: 3/6, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  220. I. zkouška A2 S: 5/6, 45.6 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  221. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  222. Agility 1: 8/17, 53.41 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  223. Finále : Diskvalifikován

  224. Jumping 1: 9/17, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  225. Jumping 2: Diskvalifikován

  226. Zkouška 1: Diskvalifikován

  227. Zkouška 2: 1/8, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  228. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  229. Jumping Standard: Diskvalifikován

  230. 1.zkouška: Diskvalifikován

  231. 2.zkouška: Diskvalifikován

  232. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  233. AGILITY S: 21/32, 53.92 s, 11.92 tr. b., 3.93 m/s

  234. JUMPING S: Diskvalifikován

  235. ZKOUŠKA SA1: 1/9, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  236. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  237. Hra - tuneliáda A1 S: 1/6, 21.64 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  238. 1. zkouška A1 SA1: 1/6, 39.06 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  239. 2. zkouška A1 SA1: 2/6, 45.05 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  240. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  241. Agility open S: 2/20, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  242. Jumping open S: Diskvalifikován

  243. Zkouška SA1: 2/6, 39.66 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  244. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  245. ACANA Finále S: Diskvalifikován

  246. Agility 1 S: 11/20, 48.06 s, 13.06 tr. b., 3.47 m/s

  247. Jumping 1 S: 18/28, 54.49 s, 23.49 tr. b., 2.94 m/s

  248. Jumping 2 S: 11/20, 41.59 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  249. Zkouška 1 SA1: 1/6, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  250. Zkouška 2 SA1: 2/4, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  251. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  252. Jumping A1: Diskvalifikován

  253. 1.zkouška: 1/8, 45.66 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  254. 2.zkouška: Diskvalifikován

  255. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  256. Zkouska 1 SA1: 9/11, 47.32 s, 17.32 tr. b., 2.79 m/s

  257. Zkouska 2 SA1: Diskvalifikován