030217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Iveta Kutková

    Arrow_down

Pes

  1. Kiki, Kříženec

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 21. 01. 2023

  2. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  5. 1.zkouška: 2/3, 46.03 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  6. 2.zkouška: Diskvalifikován

  7. 3.zkouška: 3/3, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  8. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  9. II. zkouška A3 (SO) S: Diskvalifikován

  10. I. zkouška A3 (SO) S : Diskvalifikován

  11. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  12. Agility Open S: Diskvalifikován

  13. Jumping Open S: 9/13, 43.28 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  14. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  15. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  16. III. zkouška: 4/4, 34.55 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  17. II. zkouška: Diskvalifikován

  18. I. zkouška: 3/4, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  19. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  20. Agility 1: Diskvalifikován

  21. Finálový běh: Diskvalifikován

  22. Jumping 1: Diskvalifikován

  23. Jumping 2: 3/19, 34.23 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  24. Zkouška 1: Diskvalifikován

  25. Zkouška 2: Diskvalifikován

  26. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  27. 1.zkouška: Diskvalifikován

  28. 2.zkouška: Diskvalifikován

  29. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  30. 1.zkouška: 2/8, 42.88 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  31. 2.zkouška: Diskvalifikován

  32. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  33. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  34. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  35. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  36. 1.zkouška: Diskvalifikován

  37. 2.zkouška: Diskvalifikován

  38. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  39. Agility 1 S: Diskvalifikován

  40. Agility 2 S: 13/32, 40.21 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  41. Jumping 1 S: 15/35, 44.25 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  42. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  43. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 10. 06. 2022

  44. 1. zkouška: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška: Diskvalifikován

  46. Trutnov - Páteční rozjezd - A2 a A3, 03. 06. 2022

  47. II. zkouška: Diskvalifikován

  48. I. zkouška: Diskvalifikován

  49. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  50. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška SA3: 3/6, 48.91 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  52. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  53. Agility: Diskvalifikován

  54. Jumping: 1/9, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  55. Zkouška neděle 1 : 3/8, 45.21 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  56. Zkouška neděle 2: Diskvalifikován

  57. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  58. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  59. Tuneliáda A2+A3: 1/13, 23.97 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  60. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  61. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  62. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  63. II. zkouška: 5/8, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  64. I. zkouška: Diskvalifikován

  65. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  66. Finále: Diskvalifikován

  67. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  68. 2.kvalifikace: 1/15, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  69. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  70. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  71. 1. Zkouška SA3: 1/7, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  72. 2. Zkouška SA3: 1/7, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  73. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  74. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  75. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  76. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  77. 1. zkouška: Diskvalifikován

  78. 2. zkouška: 1/6, 43.12 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  79. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  80. 1.zkouška: Diskvalifikován

  81. 2.zkouška: Diskvalifikován

  82. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  83. 1.zkouška: 5/6, 44.77 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  84. 2.zkouška: Diskvalifikován

  85. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  86. 1.zkouška: 3/4, 36.49 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  87. 2.zkouška: 2/4, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  88. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  89. 1. zkouška: 3/6, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  90. 2. zkouška: Diskvalifikován

  91. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  92. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  93. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  94. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  95. 1. Zkouška SA2: 1/2, 44.73 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  96. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  97. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  98. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  99. 1. zkouška: 4/6, 37.35 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  100. 2. zkouška: Diskvalifikován

  101. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  102. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  103. 2. Zkouška SA2: 3/6, 49.57 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  104. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  105. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  106. Jumping I: Diskvalifikován

  107. Jumping II: 3/9, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  108. Jumping light: 4/9, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  109. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  110. ZkA. SA2 I.: 2/7, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  111. ZkA. SA2 II.: 1/7, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  112. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  113. Agility 1: Diskvalifikován

  114. Finále: Diskvalifikován

  115. Jumping 1: 2/19, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  116. Jumping 2: 2/19, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  117. Zkouška 1: Diskvalifikován

  118. Zkouška 2: Diskvalifikován

  119. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  120. Jumping: 2/22, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  121. Zkouška 1: 2/6, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  122. Zkouška 2: Diskvalifikován

  123. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  124. 1. zkouška: Diskvalifikován

  125. 2. zkouška: Diskvalifikován

  126. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  127. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  128. ZkA. SA2 II.: 2/4, 46.81 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  129. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  130. 1. zkouška: Diskvalifikován

  131. 2. zkouška: Diskvalifikován

  132. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  133. Jumping Open S: 4/23, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  134. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  135. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  136. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  137. dr.A2: Diskvalifikován

  138. pr.A2: 2/8, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  139. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  140. Jumping: Diskvalifikován

  141. 1.zkouška: Diskvalifikován

  142. 2.zkouška: Diskvalifikován

  143. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  144. I. zkouška: Diskvalifikován

  145. 2. zkouška: 1/4, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  146. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  147. 1. zkouška: 5/10, 58.24 s, 14.24 tr. b., 3.25 m/s

  148. 2. zkouška: Diskvalifikován

  149. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  150. II. zkouška A2 S: 3/6, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  151. I. zkouška A2 S: 5/6, 45.6 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  152. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  153. Agility 1: 8/17, 53.41 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  154. Finále : Diskvalifikován

  155. Jumping 1: 9/17, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  156. Jumping 2: Diskvalifikován

  157. Zkouška 1: Diskvalifikován

  158. Zkouška 2: 1/8, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  159. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  160. Jumping Standard: Diskvalifikován

  161. 1.zkouška: Diskvalifikován

  162. 2.zkouška: Diskvalifikován

  163. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  164. AGILITY S: 21/32, 53.92 s, 11.92 tr. b., 3.93 m/s

  165. JUMPING S: Diskvalifikován

  166. ZKOUŠKA SA1: 1/9, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  167. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  168. Hra - tuneliáda A1 S: 1/6, 21.64 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  169. 1. zkouška A1 SA1: 1/6, 39.06 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  170. 2. zkouška A1 SA1: 2/6, 45.05 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  171. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  172. Agility open S: 2/20, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  173. Jumping open S: Diskvalifikován

  174. Zkouška SA1: 2/6, 39.66 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  175. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  176. ACANA Finále S: Diskvalifikován

  177. Agility 1 S: 11/20, 48.06 s, 13.06 tr. b., 3.47 m/s

  178. Jumping 1 S: 18/28, 54.49 s, 23.49 tr. b., 2.94 m/s

  179. Jumping 2 S: 11/20, 41.59 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  180. Zkouška 1 SA1: 1/6, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  181. Zkouška 2 SA1: 2/4, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  182. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  183. Jumping A1: Diskvalifikován

  184. 1.zkouška: 1/8, 45.66 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  185. 2.zkouška: Diskvalifikován

  186. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  187. Zkouska 1 SA1: 9/11, 47.32 s, 17.32 tr. b., 2.79 m/s

  188. Zkouska 2 SA1: Diskvalifikován