Cz En

Pavla Brzobohatá

  1. Číslo: 005205
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 05. 01. 2016
  5. Členem KA do: 31. 12. 2019
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 063015 (S), Fifinka

Výsledky

  1. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  2. II. zkouška SA3, Fifinka: 2/5, 49.38 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  3. I. zkouška SA3, Fifinka: 1/5, 60.67 s, 17.67 tr. b., 3.35 m/s

  4. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  5. 1.zkouška, Fifinka: 3/5, 45.52 s, 8.52 tr. b., 3.71 m/s

  6. 2.zkouška, Fifinka: Diskvalifikován

  7. Jumping Standard, Fifinka: Diskvalifikován

  8. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  9. Ne. - Agility II. S, Fifinka: 35/54, 55.09 s, 10.09 tr. b., 3.72 m/s

  10. Ne. - Jumping II. S, Fifinka: Diskvalifikován

  11. So. - Agility I. S, Fifinka: 26/59, 60.39 s, 13.39 tr. b., 3.36 m/s

  12. So. - Jumping I. S, Fifinka: 26/59, 54.73 s, 19.73 tr. b., 3.58 m/s

  13. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  14. II.zkouška SA3, Fifinka: Diskvalifikován

  15. I.zkouška SA3, Fifinka: Diskvalifikován

  16. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  17. II. zkouška SA3, Fifinka: 4/6, 56.9 s, 12.9 tr. b., 3.39 m/s

  18. I. zkouška SA3, Fifinka: 3/6, 63.54 s, 21.54 tr. b., 3.13 m/s

  19. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  20. So-, Fifinka: 8/18, 52.52 s, 9.52 tr. b., 3.29 m/s

  21. So-Agility, Fifinka: 19/38, 55.27 s, 0.27 tr. b., 3.51 m/s

  22. So-Jumping, Fifinka: 15/38, 51.51 s, 14.51 tr. b., 3.42 m/s

  23. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  24. Zkouška 1 SA3, Fifinka: Diskvalifikován

  25. Zkouška 2 SA3, Fifinka: Diskvalifikován

  26. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  27. J Agility IV, Fifinka: 9/18, 54.07 s, 9.11 tr. b., 3.81 m/s

  28. J Agility V, Fifinka: 13/18, 67.0 s, 24.48 tr. b., 3.19 m/s

  29. J Agility VI, Fifinka: 6/16, 56.6 s, 3.97 tr. b., 3.53 m/s

  30. J Jumping III, Fifinka: 10/18, 50.37 s, 2.91 tr. b., 3.77 m/s

  31. J Jumping IV, Fifinka: Diskvalifikován

  32. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  33. ZkA. SA3 I., Fifinka: Diskvalifikován

  34. ZkA. SA3 II., Fifinka: 5/9, 58.63 s, 17.63 tr. b., 3.19 m/s

  35. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  36. J Agility I, Fifinka: 5/23, 50.98 s, 3.26 tr. b., 3.75 m/s

  37. J Agility II, Fifinka: Diskvalifikován

  38. J Agility III, Fifinka: 6/23, 53.97 s, 6.17 tr. b., 3.45 m/s

  39. J Jumping I, Fifinka: 11/23, 42.2 s, 0.36 tr. b., 4.12 m/s

  40. J Jumping II, Fifinka: Diskvalifikován

  41. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  42. 1. Zkouška SA2, Fifinka: 2/3, 57.09 s, 16.09 tr. b., 3.38 m/s

  43. 2. Zkouška SA2, Fifinka: 2/3, 51.08 s, 8.08 tr. b., 3.62 m/s

  44. 3. Zkouška SA2, Fifinka: 1/3, 53.52 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  45. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  46. 1. Zka - SA2, Fifinka: 1/8, 44.93 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  47. 2. Zka - SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  48. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  49. Czech Imp Jump, Fifinka: 12/26, 31.17 s, 10.17 tr. b., 3.43 m/s

  50. Jumping 1, Fifinka: Diskvalifikován

  51. Jumping 2, Fifinka: 13/27, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  52. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  53. Czech Imp Jump, Fifinka: 13/30, 22.93 s, 0.93 tr. b., 4.27 m/s

  54. Jumping 1, Fifinka: Diskvalifikován

  55. Jumping 2, Fifinka: 12/31, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  56. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  57. Czech Imp Jump, Fifinka: Diskvalifikován

  58. Jumping 1, Fifinka: 8/32, 44.8 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  59. Jumping 2, Fifinka: 12/31, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  60. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  61. Zkouška II SA2, Fifinka: 2/11, 65.32 s, 12.32 tr. b., 3.0 m/s

  62. Zkouška I SA2, Fifinka: 7/11, 57.43 s, 21.43 tr. b., 2.87 m/s

  63. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  64. Agility OPEN S, Fifinka: 8/17, 60.6 s, 22.6 tr. b., 3.23 m/s

  65. Jumping OPEN S, Fifinka: 5/18, 51.77 s, 16.77 tr. b., 3.42 m/s

  66. Zk.A SA2, Fifinka: 1/8, 52.01 s, 6.01 tr. b., 3.46 m/s

  67. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  68. AGILITY DRUZSTVA, Fifinka: 23/57, 56.19 s, 8.19 tr. b., 3.35 m/s

  69. J Agility, Fifinka: 21/35, 53.96 s, 8.96 tr. b., 3.6 m/s

  70. J Hra, Fifinka: 8/35, 42.0 s, 2.0 tr. b., 3.76 m/s

  71. J Jumping, Fifinka: 14/36, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  72. JUMPING DRUZSTVA, Fifinka: 27/57, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  73. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  74. II. zkouška SA2, Fifinka: 5/10, 34.65 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  75. I. zkouška SA2, Fifinka: 5/10, 40.19 s, 0.19 tr. b., 3.56 m/s

  76. jumping SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  77. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  78. II. zkouška SA2, Fifinka: 3/9, 51.8 s, 0.8 tr. b., 3.38 m/s

  79. I. zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  80. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  81. Agility S, Fifinka: 5/20, 53.37 s, 3.37 tr. b., 3.28 m/s

  82. Jumping S, Fifinka: 6/19, 38.15 s, 0.15 tr. b., 3.7 m/s

  83. Zkouška SA2, Fifinka: 2/3, 52.0 s, 9.0 tr. b., 3.25 m/s

  84. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  85. Jumping III S, Fifinka: 4/19, 34.92 s, 0.92 tr. b., 3.95 m/s

  86. ZkA III. SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  87. ZkA. II. SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  88. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  89. 1.zkouška, Fifinka: 2/5, 47.25 s, 0.25 tr. b., 3.81 m/s

  90. 2.zkouška, Fifinka: 2/5, 44.45 s, 11.45 tr. b., 3.64 m/s

  91. Jumping Standard, Fifinka: 6/11, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  92. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  93. 1.zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  94. 2.zkouška SA2, Fifinka: 4/10, 58.06 s, 2.06 tr. b., 3.12 m/s

  95. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  96. zkouška 1 SA2, Fifinka: 3/6, 55.89 s, 7.89 tr. b., 3.42 m/s

  97. zkouška 2 SA2, Fifinka: 3/6, 58.61 s, 13.61 tr. b., 3.0 m/s

  98. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  99. So-, Fifinka: 5/12, 56.85 s, 6.85 tr. b., 3.22 m/s

  100. So-Agility, Fifinka: Diskvalifikován

  101. So-Jumping, Fifinka: Diskvalifikován

  102. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  103. 1. zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška SA2, Fifinka: 9/11, 48.39 s, 7.39 tr. b., 3.33 m/s

  105. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  106. Ju Agility IV, Fifinka: 13/15, 53.88 s, 22.55 tr. b., 3.67 m/s

  107. Ju Agility V, Fifinka: Diskvalifikován

  108. Ju Agility VI, Fifinka: Diskvalifikován

  109. Ju Jumping IV, Fifinka: Diskvalifikován

  110. Ju Jumping V, Fifinka: 10/14, 53.96 s, 22.36 tr. b., 3.11 m/s

  111. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  112. 1. Zkouška A2 SA2, Fifinka: 2/9, 49.02 s, 9.02 tr. b., 3.02 m/s

  113. 2. Zkouška A2 SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  114. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S, Fifinka: 10/15, 44.67 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  115. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  116. ZkA. II. SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  117. ZkA. I. SA2, Fifinka: 2/5, 45.35 s, 2.35 tr. b., 3.37 m/s

  118. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  119. Agility I, Fifinka: 13/16, 56.94 s, 21.37 tr. b., 3.42 m/s

  120. Agility II, Fifinka: Diskvalifikován

  121. Agility III, Fifinka: Diskvalifikován

  122. Jumping I, Fifinka: Diskvalifikován

  123. Jumping II, Fifinka: 11/16, 52.59 s, 10.65 tr. b., 3.42 m/s

  124. Jumping III, Fifinka: 8/16, 50.97 s, 12.34 tr. b., 3.28 m/s

  125. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  126. II. zkouška SA2, Fifinka: 2/6, 41.15 s, 6.15 tr. b., 3.74 m/s

  127. I. zkouška SA2, Fifinka: 3/6, 39.91 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  128. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  129. Zk.A II. SA2, Fifinka: 1/5, 45.61 s, 2.61 tr. b., 3.66 m/s

  130. ZkA. I. SA2, Fifinka: 1/5, 47.12 s, 1.12 tr. b., 3.78 m/s

  131. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  132. II. zkouška SA2, Fifinka: 3/5, 46.56 s, 11.56 tr. b., 3.65 m/s

  133. I. zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  134. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  135. III. zkouška SA2, Fifinka: 3/4, 58.49 s, 25.49 tr. b., 2.8 m/s

  136. II. zkouška SA2, Fifinka: 1/4, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  137. I. zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  138. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  139. ZkA II. SA2, Fifinka: 3/15, 41.98 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  140. ZkA I. SA2, Fifinka: 6/15, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  141. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  142. 1. zkouška SA2, Fifinka: 6/13, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  143. 2. zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  144. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  145. II. zkouška SA2, Fifinka: 2/9, 37.88 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  146. I. zkouška SA2, Fifinka: 5/9, 43.99 s, 16.99 tr. b., 3.32 m/s

  147. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  148. Agility Ju, Fifinka: 21/35, 54.97 s, 9.97 tr. b., 3.64 m/s

  149. Agility Squads, Fifinka: Diskvalifikován

  150. Hra Ju, Fifinka: 21/36, 42.05 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  151. Jumping Ju, Fifinka: 22/35, 55.37 s, 7.37 tr. b., 3.58 m/s

  152. Jumping Squads, Fifinka: 39/59, 49.0 s, 8.0 tr. b., 3.59 m/s

  153. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  154. SA2 - 1. SA2, Fifinka: 3/10, 46.43 s, 6.43 tr. b., 3.4 m/s

  155. SA2 - 2. SA2, Fifinka: 4/10, 50.34 s, 8.34 tr. b., 3.28 m/s

  156. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  157. 1. zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  158. 2. zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  159. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  160. Agility open S, Fifinka: 13/32, 58.8 s, 16.8 tr. b., 2.99 m/s

  161. Jump I. S, Fifinka: 16/32, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  162. Tunel I. S, Fifinka: 19/25, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  163. ZkA. So SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  164. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  165. SA2/1 SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  166. SA2/2 SA2, Fifinka: 3/14, 46.25 s, 1.25 tr. b., 3.5 m/s

  167. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  168. 1.zkouška, Fifinka: 3/7, 47.55 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  169. 2.zkouška, Fifinka: 1/7, 45.01 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  170. Jumping, Fifinka: 3/10, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  171. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  172. 1.zkouška, Fifinka: 4/6, 38.66 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  173. 2.zkouška, Fifinka: 3/6, 37.39 s, 3.39 tr. b., 3.4 m/s

  174. Jumping, Fifinka: Diskvalifikován

  175. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  176. So-, Fifinka: Diskvalifikován

  177. So-Agility, Fifinka: 21/35, 63.74 s, 19.74 tr. b., 2.79 m/s

  178. So-Jumping, Fifinka: 23/36, 62.88 s, 31.88 tr. b., 2.47 m/s

  179. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  180. Zkouska 1 SA2, Fifinka: 3/14, 45.68 s, 5.68 tr. b., 3.46 m/s

  181. Zkouska 2 SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  182. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  183. Druhá zkouška SA2, Fifinka: 5/10, 64.9 s, 24.9 tr. b., 2.42 m/s

  184. První zkouška SA2, Fifinka: 3/10, 53.96 s, 9.96 tr. b., 2.87 m/s

  185. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  186. 1.zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  187. 2.zkouška SA2, Fifinka: 2/14, 65.93 s, 20.93 tr. b., 2.72 m/s

  188. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  189. 1.vítězná, Fifinka: 3/8, 66.56 s, 21.56 tr. b., 2.82 m/s

  190. 2.vítězná, Fifinka: Diskvalifikován

  191. Jumping, Fifinka: 18/25, 49.94 s, 12.94 tr. b., 3.28 m/s

  192. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  193. 1. zkouška A2 SA2, Fifinka: 7/9, 65.81 s, 27.81 tr. b., 2.63 m/s

  194. 2. zkouška A2 SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  195. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S, Fifinka: 8/13, 69.23 s, 34.23 tr. b., 2.89 m/s

  196. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  197. AGILITY, Fifinka: 13/25, 51.29 s, 13.29 tr. b., 3.33 m/s

  198. JUMPING, Fifinka: 16/27, 51.76 s, 11.76 tr. b., 3.3 m/s

  199. SA1, Fifinka: 3/6, 56.83 s, 15.83 tr. b., 2.9 m/s

  200. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  201. Jumping (1), Fifinka: 12/16, 49.1 s, 11.1 tr. b., 3.36 m/s

  202. Jumping (2), Fifinka: 8/16, 52.52 s, 9.52 tr. b., 3.1 m/s

  203. Zkouška, Fifinka: 2/3, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  204. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  205. Agility S, Fifinka: Diskvalifikován

  206. Jumping S, Fifinka: Diskvalifikován

  207. Zk.A SA1, Fifinka: Diskvalifikován

  208. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  209. 1.zkouška, Fifinka: 3/6, 52.88 s, 5.0 tr. b., 2.97 m/s

  210. 2.zkouška, Fifinka: 3/6, 51.27 s, 6.27 tr. b., 2.83 m/s

  211. Jumping1, Fifinka: 2/6, 45.5 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  212. Jumping Open, Fifinka: Diskvalifikován

  213. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  214. 1.zkouška, Fifinka: Diskvalifikován

  215. 2.zkouška, Fifinka: 1/2, 42.44 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  216. Jumping1, Fifinka: 1/2, 37.23 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  217. Jumping Open, Fifinka: 8/11, 43.46 s, 11.46 tr. b., 3.34 m/s

  218. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  219. 1. zkouška SA1, Fifinka: 3/10, 33.26 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  220. 2. zkouška SA1, Fifinka: 6/10, 41.92 s, 10.0 tr. b., 3.17 m/s

  221. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  222. Jarní závody agility 2016, Fifinka: 1/3, 38.46 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  223. Jarní závody agility 2016, Fifinka: 18/24, 48.96 s, 9.96 tr. b., 2.96 m/s

  224. Jarní závody agility 2016, Fifinka: Diskvalifikován